Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Срещи в София - октомври '08


Recommended Posts

Ако има навити и свободни можем да си направим още една среща да речем на 05, 06 или 07. октомври. :3d_108:

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Специални поздрави и благодарности на Ася и Аделаида относно организирането на срещата :) Беше много приятна. Както обаче Багира навреме напомни, нека не забравяме идеята за почистването на Витоша, която така единодушно приехме :)

Усещам как в скоро време ще се появи нова тема: "Среща в София - октомври `08. Почистване на Витоша".

Очакват се предложения за места на срещата, а също така и ден - засега май коментирахме, че неделя се очертава като по-удобен за всички. Също така ще е важно да уцелим и хубаво време, разбира се - тук се надявам, че Максим ще съдейства от дистанция :)

Иначе останалото...всеки ще е хубаво да вземе един чифт ръкавици и някакъв по-голям плик. Който има по-добри идеи, нека сподели:)

~

На витошкото мероприятие по-голяма част от мен желае да присъства...

Е, дори се вижда на снимката, че още докато се събираме аз гледам към Витоша и се чудя кога ще я изчистим...

Обаче мога само в Събота раничко-раничко, много преди моментът, в който Орлин ще реши да се събуди. Това се отнася и за тази и за следващата седмица...

Хрумна ми, че след като имам желание, мога и сам да направя хигиенична разходка, но ще съм много слаб в етерно-астралния аспект на почистването.

~

Добре ще е когато се организира нещо сигурно като дата да се пусне пак във форума, за да може всеки да си направи плановете и програмата, ако е свободен. :)

~

Здравейте,

предлагам на всички, които имат възможност, разполагат с време и желание да се съберем тази събота пред Боянската църква в 9ч. (може и по-рано, разбира се, както решите.) Най-добре ще бъде всеки да си вземе някакви ръкавици, по-голям плик и удобни обувки. Идеята е да отидем до Боянския водопад - едно наистина красиво и запомнящо се място... По пътя нагоре няма особени боклуци, така че ще имаме възможност да се насладим на природата, но горе при самия водопад има действителна нужда от почистване...

Линк към коментар
Share on other sites

За съжаление на мен ми е много неудобно. Изкачването нагоре е доста време, слизането - също, а по обед трябва да се върна. Вероятно друг маршрут би ми бил по-удобен, но сигурно именно там има най-голяма нужда от благотворна хигиено-намеса. Желая ви приятни и полезни съботни планински часове. Може толква да ви хареса, че да поискате да повторите другата Събота, когато бих могъл да съм малко по-времеотдаден.

Mountain_Graceful_by_MarcAdamus.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

Около 16 - 18 този месец съм в София на един симпозиум, ако софиянци имат желание, може да се видим в един от тези три дни.

Успя да изненадаш и мен :) Много ще се радвам отново да се видим - тук, в София.

Дано и други хора да се включат :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Тази събота няма да имам възможност за съжаление да се включа, но някоя от следващите с удоволствие.

Линк към коментар
Share on other sites

Хора, които се отзовахте за почистването на Витоша. Предлагам ви да го отложим за следващата събота, тъй като освен, че сме малко, се очаква и да вали. Другата седмица ще обсъдим как е най-удобно за всички, които имат въможност и желаят да се включат.

Поздрави

Линк към коментар
Share on other sites

Да си пожелаем добро време другата събота :) . Аз през тази и без това съм извънредно на работа. Дано за другата да ми се размине.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Около 16 - 18 този месец съм в София на един симпозиум, ако софиянци имат желание, може да се видим в един от тези три дни.

Силвия и аз се изненадах .Ще се радвам да се видим . :3d_044::3d_011:

Линк към коментар
Share on other sites

Приятели освен за другата събота и за 16-18 ти, какво ще кажете за една срещичка на 6 ти или на 7 ми вечерта?

Линк към коментар
Share on other sites

Пожелавам успех на инициативата и приятни споделени мигове!

Бях на предходната среща, но за последващи не ме бройте като възможност. За нея бях упражнил малко самонасилие. Причините, естествено, не са в личностите, радвам се, че имах възможност за бегъл поглед над тях. Но имам специално отношение към масовостта - подтиска ме донякъде. Доводите против биха били елементите на общуването, но аз именно смятам, че те са в голяма степен редуцирани при подобни многолюдни срещи. Бих се срещнал с всеки, проявил желание, но не препоръчвам много подобни интереси. Май не бих искал да се срещна със себе си - няма какво да си дам, а не съм и интересен.

Разбира се, когато планината ми предлага да и укажа малка услуга - по възможност ще пристъпя към изпълнение. Тогава в масовостта има и конкретен окултен смисъл, а аз няма да и се сърдя, че не отделя цялото си внимание само за мен. :D

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте~ :sorcerer:

Изваждам темата на бял свят, за да вземем решение дали ще реализираме тази събота идеята за почистването на Витоша. Пишете в колко можете. Зная, че много хора са възрепятствани, други не желаят, нормално, но също така знам, че дори двама-трима души ще свършат нещо полезно горе, така че пак има смисъл да се съберем.

Поздрави

Линк към коментар
Share on other sites

Аз планирам участие в това мероприятие, дано не излезе нещо съботоангажиращо. Удобни са ми ранните часове - колкото по-рано е, толкова по-ентусиазиран съм.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте~ :sorcerer:

Изваждам темата на бял свят, за да вземем решение дали ще реализираме тази събота идеята за почистването на Витоша. Пишете в колко можете. Зная, че много хора са възрепятствани, други не желаят, нормално, но също така знам, че дори двама-трима души ще свършат нещо полезно горе, така че пак има смисъл да се съберем.

Поздрави

Аз идвам. В 9ч. на Боянската църква ми е удобно, по-рано просто не мога да се добера до там. :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте~ :sorcerer:

Изваждам темата на бял свят, за да вземем решение дали ще реализираме тази събота идеята за почистването на Витоша. Пишете в колко можете. Зная, че много хора са възрепятствани, други не желаят, нормално, но също така знам, че дори двама-трима души ще свършат нещо полезно горе, така че пак има смисъл да се съберем.

Поздрави

Аз не мога да разбера за коя събота говорим ?

Освен това ,въпреки ,че имам желание да дойда ,няма да се оправя сама до Боянската църква.

Линк към коментар
Share on other sites

Инче, здравей :)

Писах "тази събота", имайки предвид 11 октомври, тъй като миналата седмица се разбрахме, че отлагаме срещата за следващата.

Има лесен начин да стигнеш до Бояна, няма никакъв проблем, ще го обясня по-подробно, но не сега, защото бързам. Също така може да измислим вариант и срещата да започне от друго, по-познато място и да идем заедно в Бояна. Има възможност да се хване и маршрутка номер 21 от Попа директно дотам. Ама после ще обяснявам:)

Редактирано от jul
Линк към коментар
Share on other sites

Ок,jul.Ще се радвам .

Междувременно искате ли да си направим друга среща на Портала на 18 ти октомври ?

Линк към коментар
Share on other sites

Добре, нека тогава оставим срещата за 9ч. пред Боянската църква - тази събота. Зная, че трудно се стига дотам и не за всички ще е удобно по-рано (особено за пътуващите от по-далечни краища на София....)

До Боянската църква са ми познати три начина за пътуване с градски транспорт: най-бързият и удобен е с маршрутка номер 21, която минава през Попа. Вторият е с автобус 64 от Хладилника, а третият, който неведнъж съм ползвала е малко по-заобиколен, но нека го опиша:) : Може от Съдебната палата, пл.Македония или да речем Руски паметник да се хване трамвай (който и да е...19, 5) до спирка "кв.Овча купел", пада се осмата поред от Руски паметник. И оттам с автобус 107 за 10-на 15 минути вероятно стигате Бояна. Автобусът е изключително нарядко, така че проверих в разписанието - оттам минава в 8.26ч един, който ще е удобен и за нашата среща. Слизате на последната спирка - на Боянската църква.

Пак ви напомням, за желаещите да се включат - да не забравят да си вземат някакви ръкавици и плик.

Това е...ако има нещо неясно, питайте. Инче, ако ти е трудно да се оправиш с маршрута, ще се разберем отделно.

Поздрави

Линк към коментар
Share on other sites

:)

Хей, слънца, благодаря ви за приказния и незабравим ден заедно. Най-сърдечно поздравявам тримата шемети, които още се шляят из алеите на Витоша, изпълвайки атмосферата със звънлив смях, хахаха :))))

п.п. Загадъчният нов член на групата се оказа Флорестан:) За наша приятна изненада.

Поздрави :)))

Линк към коментар
Share on other sites

Хей, слънца, благодаря ви за приказния и незабравим ден заедно. Най-сърдечно поздравявам тримата шемети, които още се шляят из алеите на Витоша, изпълвайки атмосферата със звънлив смях, хахаха :) )))

п.п. Загадъчният нов член на групата се оказа Флорестан :) За наша приятна изненада.

Поздрави :) ))

И аз благодаря. За мен беше удоволствие. Поздрави и от мен.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...