Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Аделаида

Срещи в София - октомври '08

Recommended Posts

Мъ не сме се смели толкова...

Флорестан, добре дошъл! Нали каза, че нямаш още ник...

Приятно и полезно беше, но вие много изтървахте, откъм двете страни.

Сега трябва да ми починат краченцата.

Сподели това мнение

Guest Apocatastasis

Благодаря и аз на чудесните хора, с които се събрахме. Също и на jul, която ни организира и покани. :dancing yes:

Витоша е една много красива планина, особено сега с тези впечатляващи картини по нея от накапали, цветни есенни листа - реки от цветове, милвани от процеждащите се през клоните на дърветата лъчи на усмихнатото, сутрешно слънце. Благодаря още веднъж на самата Природа.

До скоро приятели. :)

Сподели това мнение

Можем да го превърнем в една прекрасна "традиция". За Витоша е повече от добре дошло да й гостуват повече любящи ентусиасти. А що се отнася до хората, които се събрахме - отдавна не бях срещала на едно място толкова прекрасни хора.

Аз вече събота ще съм на работа и само неделя ми остава свободна за подобен род мероприятия. Вярвам, че все някоя неделя - близка или далечна - може отново да се съберем. Преди да е паднал снега...а след това също де...но вече за пързаляне :3d_108: горещ чай и топли разговори :)

Сподели това мнение

И Витоша ви благодари!

И една неосъзната частичка от посетителите и ви благодари!

А аз винаги съм се чувствал добре в планината, но компанията сега беше

:3d_019::3d_091::3d_040::3d_017::3d_123::3d_051::3d_117::3d_075::3d_096::3d_108::3d_118::3d_052::3d_081:

- малко съм многословен.

:3d_022:

:3d_083::3d_083::3d_083::3d_083: :3d_083: :3d_083::3d_083:

Сподели това мнение

Събота 11.10. - радостно съчетание от предиобедно слънце и вековни секвои, есенни листа и бърза вода, свежи усмивки и чувалчета с буклуци, приятелски разговори и домашна баница, зрял фасул и дървени катерушки, притъмняващи пътечки и весели гласчета, уморени стъпала и изгряваща луна :sorcerer:

Благодаря на прекрасната компания, на времето, на планината за красивия ден!

Много било хубаво да се чисти! И Витоша се усмихва и ние с нея! Хайде пак! :D

Сподели това мнение

За мен денят се оказа изненадващо - работен. :( Ако знаех, че ще стоите до изгрева на луната, щях да се присъединя и аз, макар с доста закъснение. Другия път вероятно :)

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега