Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Музикални поздрави - 3


Иви

Recommended Posts

Тази история взе да ми намязва на сапунена опера <_< . Не мога да ти навредя ли?! Ти не знаеш ли, че съм вещица? За такива хленчещи и мрънкащи същества като теб хващам голямата метла пък по- нагорце, по- надолце докато не им дойде умът в главата и не се захванат да правят нещо смислено и да се трудят. Я се осъзнай :angry: мъж ми било това :3d_011::3d_157: .

Кажи ми Кармен любиш ли ме ти? Любя те аз кокошко такваз.

Смятай че съм ти го изпяла като музикален поздрав.

п.п. Купчина месо бил :angry: пфу

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

fut ,разбирам от доста от постовете ти че използваш психологически похвати.

Благодаря ти за старанието да ме мотивираш или да ми повлияеш,но пак ти казвам че моят проблем си е генетически.

Нямам силата на другите,жените са били винаги по-силни и енергични от мен.

Ето ги и хората от бъдещето.Дотам ще се стигне в намирането на съвършенният ген и създаването на съвършенният човек.

Поздравявам всички със светлото бъдеще което ни предстои.Клонираните хора ще са истински щастливи. :)

I think I'm a Clone Now

Линк към коментар
Share on other sites

Твоят проблем е единствено в главата ти (т.е. във въображението ти). Отстрани аз виждам друго което ще запазя за себе си.

http://vbox7.com/play:491c1cc9

п.п. Хей защо не прочетеш една приказка :feel happy:

http://www.chitanka.info:82/lib/text/4819

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Fut реших да поговорим за любовта.Ти ме подсети за казармата.И така бях в казармата на 20-21 години , последните месеци.

Мислех за уволнение и бъдещето ми.Естествено знаех че ще попадна в нов ад.Щях да кандидатдствам във висше училище,супер щяха да ме приемат и бях 100% убеден че пак щях да се проваля.Роднините пак щяха да ме проклинат.

След това си представих далечното бъдеще.В казармата си представих наи-доброто бъдеще което може да ме очаква.

Разхождам се старец,просяк и влизам в някакъв магазин.Там естествено срещам хубава продавачка и си мисля.Къде отмина младостта ми,как пък само аз никога не съм изпитвал любовта.И моментално си отговарям,просто сме от различни вселени.На някои хора им е писано да са красиви,да са силни,надарени и да могат да работят.Как мога да искам да ме обича някого след като не притежавам нищо,не притежавам дори себе си.Надявам се поне тази ми утопична реалност поне да се осъществи.

Защото наистина не знам дали ще устоя на жестокостта на времето.Прекалено дълго живее човек,прекалено дълго.

Щом толкова много се интересуваш от мен fut и те кефят постовете ми ще ти издам една голяма таина.

Имам nick в dir.bg от близо една година с близо 600 мнения.Много ме кефи да пиша из интернет.По принцип ме кефи да пиша и да говоря глупостти. :3d_139:

Моят nickname в clubs.dir.bg е blood2.

За да ми повярваш ти написах поздрав в клуба ,лично към теб.В клуб музика,тема "нищо ... просто ей така "

Имам още един друг nick с които се подвизавам в интернет,  някога и него ще ти кажа кои е,в доста странен клуб.

Да пусна и една песен ,защото все пак това е темата тук.

Редактирано от tomodashi
Линк към коментар
Share on other sites

tomodashi тъй като се обръщаш по- честичко към мен искам да ти задам един въпрос. Какво мислиш за мен? Преди малко прочетох темата ти и разбрах че всъщност винаги намираш неудачниците в групата и се свързваш с тях. Как мислиш аз ли съм неудачникът тук? Отговори ми и после може и да ти кожа нещо, но честно ми отговори. Поздрави!

http://vbox7.com/play:f23c05a6

Линк към коментар
Share on other sites

"Какво мислиш за мен?"

Въобще си нямам и на представа каква си. :3d_168:

Всъщност ти казах че ако имам физически контакт в дадена група мъже подсъзнателно избирам някои които има какво да каже на другите.Ще ти дам пример за това как в казармата си говорих с един много умен човек вишист, правист.Тои запаметяваше всяка дума която сме си говорили и питаше за неща и разговори провели се преди 2-3 дни.Говореше ми за философии,нитше,фауст,достоевски и все четеше и зубреше книги.Понякога се уплитах в думите и тои естествено ми казваше че съм ужасно тъп и луд.Но общуваше с мен и говореше за някакви идеи.Наистина много бързо и подсъзнателно запаметяваше голями количества информация,а си беше и с високо самочувствие.Присмиваше ми се понякога ,но е нормално за един супер надарен човек да ми се присмива.Наистина е един от наи-умните хора които съм срещам,машина за запаметяване.Но и тои много бъркаше за човешкият характер и човешките взаимоотношения.Не е важното само да си умен трябва и да имаш голямо сърце.

Отностно теб,научих че обичаш да пишеш без правописни грешки,силна си,борбена.Може би работиш в офис,малко вероятно е счетоводство,по-вероятно е да си свързана с някаква публичност.

Но наистина не знам какво си.Може да си чистачката на министерският съвет.

Достатъчно ми е да знам че търсиш отговори,че се интересуваш от доброто в хората,че се кефиш като пишеш. :3d_163:

Песен някаква 

http://www.youtube.com/watch?v=WUrqU9OE_fA...feature=related

Редактирано от tomodashi
Линк към коментар
Share on other sites

И моят живот не е по- розов от твоя. В теб виждам много свои мисли и чувства, но с тази разлика, че аз не се съгласявам с тях и търся начини, търся методи. Разбрах, че всичко е уроци по пътя и че от всичко трябва да се извлича най- ценното :feel happy: . Я помисли от друг ъгъл на нещата :hmmmmm: ами ако ти си много по- надарен от твоят запаметяващ приятел и ако си по- силен от него точно заради това което ти казах че сам не виждаш и не се досещаш и това което ти каза Орлин (прочети много внимателно думите му още веднъж или няколко пъти ако трябва). Може би точно затова си награден с всички тези трудности, защото само човек притежаващ огромна душа обширна като вселената и сърце чисто като кристал пълно с любов може да понесе и да се справи с трудностите, подигравките, обидите, болестите и т.н... Просто се съвземи и започни, всичко следва както казах... Повярвай си!

http://vbox7.com/play:3ee61d2a

Линк към коментар
Share on other sites

Ще напиша един малък пост.Утре ще ви пиша за странни преживявания които съм имал.

Орлин разбирам какво се опитваш да ми кажеш.Но бъркаш в едно отношение,че мразя хората.Ти не можеш да си представиш че може да има човек като мен които да обожествява хората.

Ще ти дам един пример.Ако един човек или компания се държи добре с мен и усещам положителна енергия,след 5 минути забравям какво са ми причинили тези хора.

Забравям злото,много съм тъп но постигам чувството на щастие от добре държащите се с мен хора.Без да се замислям какви са били преди това.Бих общувал и със сатаната стига да се държи добре с мен. :3d_154:

Естествено доброто държане означава да си позитивно настроен и да не говориш лоши неща за другите хора.

Такъв съм и в интернет много се кефя да говоря за доброто. :3d_059:

Вече съм 100% убеден че не искам да се защитавам от злото.Представям си древните монаси от Испания и Англия които сами са прониквали в джунглата и само с библия в ръка са подканвали диваците да се цивилизоват.Мнозина са успявали,невероятно напълно беззащитни да оцелеят в джунглата и да проповядват доброто.Coool.

Така че ако ме нападне злото нека да си играе с мен.Щом е по-силно и по-божествено да прави с мен каквото си иска.Защото досега когато съм се сблъсквал с злото все аз съм излизал виновен и все злото е невинно и по-съвършенно от мен.

Накрая ще добавя че наистина нямам нищо в себе си,аз съм нищо.Хората са божествени същества които са се предали в услуга на злото.Но и това не е чак толкова лошо. :3d_163:

Все пак си остават божествени,а аз съм си нищо.

Пиша постовете си за всички хора.Ако се почувстват по-добри и щастливи значи е имало смисъл.

Изт.

Знаеш ли какво виждам аз? Виждам, че не осъзнаваш до колко съществени неща си стигнал.

1.) Тъп си и си мързелив спрямо злото. По този начин и то ще те изпусне въпреки, че още се заглеждаш във външното и илюзорното, ако обърнеш погледа си навътре към Божественото в себе си ще установиш, че проблемите ти са само вълнички по повърхността на огромен, безпределен океан от пустота т.е. велика пълнота който е препълнен от Любов.

2.) По този начин ти правиш връзка с Божественото в хората директно въпреки външните им изяви, защото в дълбочината си всеки е един такъв огромен океан от Божественост въпреки, че хората още живеят в илюзията на външните светове, на змята, сатаната или както там го наречеш.

3.)Разбрал си че със злото/сатаната човек не трябва да се бори, но да го преобрази защото то е илюзия, но му е дадена сила от Бог (донякъде), за да пробуди човеците и съществата да познаят своята истинска Божествена същност и да направят връзка с тази велика пълнота. При теб злото си е свършило работата така, че няма защо да му се връзваш. Дръж връзка с Бога (съзнателна) и не му позволявай отново да те трови т.е. не се съгласявай с лъжите му. Само се усмихвай и си внушавай точно обратното което то се опитва да ти внуши. В смисъл не съм способен/ способен съм, мога, запаметявам добре дори да правя грешки се радвам защото който не греши той не се и научава, чрез грешките ще вървя напред и ще постигна много, няма защо да се конкурирам с другите защото всеки е уникален и аз съм такъв. Всеки има свой път и аз също имам своя път и за мен Бог е промислил най- доброто както и за всички други същества и т.н...

4.) Казваш - " Аз съм нула/ нищо" Че какво по- хубаво от това :feel happy: Нулата е кръг - безкрайност - пълнота - Божественост в която си влязъл чрез смипението на което те е научило злото т.е. пречистило те е от гордостта и т.н... Прочете ли приказката която ти препоръчах по- нагоре? Ако не си прочети я "...Той сам не знаеше какво да прави; беше много щастлив, ала не можеше да се гордее, защото доброто сърце не познава гордостта. "

http://www.chitanka.info:82/lib/text/4819

Спирам за сега... просто прочети приказката. Музикален поздрав:

http://vbox7.com/play:e6817474

:3d_105:

Линк към коментар
Share on other sites

Само не ме превъзнасяи, ;) не съм нищо особенно.

Мързелив,глупав и на всичкото отгоре добър.Страхотна комбинация.

Нали щеше да ми пишеш по skype, къде се загуби. :3d_168::3d_168:

Да поговорим малко за музика.Харесаха ми доста клипчета на тази група просъществувала няколко години.Едно от момичетата има странна история,избира семеиството пред кариерата.

Като се замисля над деиствията им за някои хора кариерата не е всичко.

Редактирано от tomodashi
Линк към коментар
Share on other sites

Последното нещо което ще направя е да превъзнеса някого. Това е вредно, човек трябда да търси баланса и да не изпада в крайности. Ама на ЧуЕш като ти се приказва и ще видиш (както ти казах вече по скайпа) какво означава коте със свръхспособности - коте изстребител или зла вещица яхнала метлата msnm.com.br027-08.gif. Мерси за поздравчето ще го чуя и ставам. ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Томодаши ти изгледа ли филма " Тайната" който ти препоръчах снощи? Като не ти се чете поне филма изгледай след това ще говорим.

Поздравче, наградих се и аз с 5-10 мин. пред компа :))).

http://vbox7.com/play:ee53f28d

Чао за сега.

Линк към коментар
Share on other sites

Fut,изгледах филма цели 4.5 гигабаита докато го сваля.Малко ме вдъхнови и отново преусмислих нещата които искам да ти кажа.

Надявам се че това което ще ти напиша(когато си online) ще е интересно за теб и ще те направи по-щастлива,но колкото и да е странно няма нищо общо с филма. :P

Наи-накрая разбра какво означава tomodachi-приятел. :3d_139:

Линк към коментар
Share on other sites

:hmmmmm: Явно скоро няма да съм онлайн, то се говори на човек който иска да чуе. Не ми се губи времето с психарии, имам по- важна работа. Ааааааа благодаря от такова разбиране на tomodachi-приятел. Такива приятели с лопата да ги ринеш. На мен ми се общува със светли същества.

http://vbox7.com/play:27b3a390

Линк към коментар
Share on other sites

Fut,когато искаш нещо го кажи.

Пиши ми.На лични.Този разговор е само между нас.

Усмихни се,нямаш си напредстава какви глупости си мислиш.

;)

Редактирано от tomodashi
Линк към коментар
Share on other sites

Явно не съм разбрала, но ми изгърмяха буушоните само като си помислих, че дори и след този филм пак ще зациклиш с негативните мисли :(. Огледай се само колко много хора от тук те харесват и се опитват да ти помогнат и ти изпращат само позитивна енергия :).

Поздравче:

http://vbox7.com/play:d7b52cde

Линк към коментар
Share on other sites

"Огледай се само колко много хора от тук те харесват и се опитват да ти помогнат и ти изпращат само позитивна енергия :) ."

Аз съм като черната дупка само приемам енергия,но не отдавам :3d_141:

Редактирано от tomodashi
Линк към коментар
Share on other sites

Аз пък да поздравя с филма Кодът на Моисей :)) само трябва да си го свалите

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...