Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Астрология - въпроси от начинаещи 2.


Recommended Posts

Не разбрах за какви триъгълници пишеш, ама като погледнах транзитите ти - от началото на февруари тр.Плутон започва да прави квадратура с наталния Плутон и в същото време тр. Сатурн ще се залюлее няколко пъти върху същия този натален Плутон - и аз си мисля, че нещо съдбовно ще се случи, някаква сериозна промяна, която може и да те затормози, но сигурно ще те доведе и до сериозно помъдряване. Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Диана.От няколко седмици се чувствам изолиран от всичко-като във вакуум.Не мога да намеря причината и за това започнах да чета от програмата,но нищо неразбирам и за това си зададох въпроса в тази тема.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,аз се казвам Милена,родена съм,в 10.10ч.на 24.03.1977 г.,в гр.Кюстендил.Моля ви,ако е удобно,да ми отговорите,дали ще остана,на сегашната си работа,там непрекъснато има съкращения,засега ме защитава закона-сина ми още няма 3 год.Благодаря ви,предварително.:feel happy:

Преди малко,успях,да си направя карта,ако може,да ми помогнете,защото нищо не разбирам в нея.:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Миленче, ще останете на същата си работа. Напрежението вече е започнало да преминава при вас.

Kabala,благодаря ви,много за отговора:3d_053:,вече съм по-спокойна.

Линк към коментар
Share on other sites

Виждам, че Кабала ме е изпреварила. Така че Милена, можете да сте напълно спокойна вече. Двойно подсигурена сте относно оставането:thumbsup:.

Линк към коментар
Share on other sites

Виждам, че Кабала ме е изпреварила. Така че Милена, можете да сте напълно спокойна вече. Двойно подсигурена сте относно оставането:thumbsup:.

Оля,благодаря ви,и на вас от сърце.:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Хирон циркулира в края на Водолей доста месеци. Ако имаш съвпад на соларен Хирон с всички тези планети, то ще имаш и съвпади на транзитен Хирон с тях и явно указват година, която ще остави ярки следи в земния ти път. За транзитите на Хирон сме писали КЛИК .Няма да е някой вял, скучен и незабележителен период, съвсем не:whistling:Въздействието на Хироновите транзити се подчертава и затвърждава чрез солара ти. Всичко е много комплексно, зависи от домификацията, господството и диспозиторството на планетите в радикса. От орбисите. Детайлна прогноза би изисквала много задълбочен анализ на цялата карта.Но всеки от съвпадите ще намери своето си проявление, така очаквам аз. Примерно с Венера е един от аспектите на Пепеляшка, но не е достатъчен сам по себе си без подкрепа за голяма и най-вече щастлива любов, има тема КЛИК

Специално съвпадът на Хирон с Луна не е от най-леките, защото ще те залее с толкова силни емоции, че ще е трудно да разбереш въздействието, което имаш върху околните. Възможно е и физическо неразположение и болка, моя интерпретация, дано не е точна. Това най-общо, поставено в контекста на конкретната звездна конфигурация. Може би, когато всичко отмине, ще споделиш нещо в темата за Хирон... Там има доста конкретни и интересни "преживелици" на Хиронови съвпади, дават ярки събития и обикновено трудни за прогнозиране и конкретно предвиждане. Дано да има някое хубаво за теб.:feel happy:

Редактирано от Атлантида
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, може ли някой да ми разтълкува хороскопа, ако има време и желание? Благодаря предварително!:3d_161::angel: Датата ми на раждане е 27.11.1996 22:30ч. , родена съм в Бяла Слатина

Линк към коментар
Share on other sites

Северният и южният възел са точно на 180 градуса отстояние. Така че, ако северният е на Х градуса от Везни, то южният ще бъде точно на същите Х градуса от Овен.

Линк към коментар
Share on other sites

При съвпад на Луна (12 дом), Меркурий (1 дом) и Венера (12 дом) към АС - коя е най-подходящата професия? Хуманитарна? Извинявам се предварително за глупавия въпрос :3d_146: Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Може ли някой да ми каже кой ми е преобладавящят(който най-много пъти го имам в хороскопът , най-действащия) знак и от какво значение е Роден съм на 16.03.1995 в 9:50 :rolleyes:

Редактирано от Bruce Lee R.I.P
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте,на всички.Може ли някой да ми разтълкува хороскопа, ако има време и желание? Благодаря предварително!Аз съм начинащ във вашата наука,но вярвам,че чрез астрологията,ще открия,защо ми се промени живота през последните 6 месеца.Роден съм на 17 04 1980г. в Пловдив в 4 и 50мин.

Линк към коментар
Share on other sites

Най-добре прочети всичко от темата за опозицията на Сатурн и Уран и за Сатурновото завръщане, все едно за писани за теб. Виж в Астрология за напреднали. В смисъл , че освен че преживяваш Сатурново завръщане, Сатурн ти е края на Дева , 22 -ия градус, като точно те разтриса повтарящата се напоследък опозиция между транзитните Сатурн и Уран. Още повече, че Асц. ти е в Риби, така че в момента Уран се движи през твоя първи дом- много осезаемо положение, прави опозиции със намиращия се в момента в края на Дева Сатурн, където се намира и твоя радикален Сатурн- от твоята рождена звездна карта. Мда, не ти е било лесно последните 6 месеца, че даже и повече от 6 според мен. Хубавата новина е, че напрежението почти мина, тази опозиция скоро ще почне да се разпада, но не веднага. Още по-хубавата е , че Юпитер транзитира в твоя първи дом и ще те подкрепя.

п.п.Направата на хороскоп е много продължителен и сериозен труд, имам предвид на добър хороскоп. Тук, въпреки наистина високата ми квалификация напълно безплатно и безкористно отделям по малко време, когато успея. В ущърб на децата и семейството си. Правя го поради голямата си любов и вяра в Астрологията, която много хора не познават и погрешно бъркат с врачуване. Също и с убедеността, че когато говорим, че материалните блага не са важни, ценна е любовта и светлината в душите , поне някои наистина го мислят и разбират. Трябва да има и други като мен, които вярват в това. Дори и един на хиляда да сме, пак би било добре. За някои е толкова трудно да го възприемат, че чак търсят обяснения от рода на - "балъци" или някакви хитри, използващи чуждата енергия субекти или просто гледат да не "изпуснат авантата". Уж имат езотеричен усет, че всички сме свързани в едно, цялата планета е един жив организъм. Като си превържеш ранения пръст, търсиш ли изгода и заради неговата благодарност ли го правиш? Този послепис се получи добре и за друго място, но за сега си го оставям тук. Казано е " направи добро и го хвърли в морето".

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти от сърце Атлантида.Наистина като се замисля,повече от 6 месеца е неяснотата в живота ми.Може ли да ме насочиш каде може да ми изготвят прогноза за следващите месеци?Благодаря ти,още веднажл

Линк към коментар
Share on other sites

thumbsup.gif всичко се подрежда след това,което с Твои насоки прочетох за опозицията на Сатурн и Уран и Сатурновото завръщане.И мисля,че тепърва ще започнат да се стабилизират нещата при мен.СВЕТЛИНАТА В СЪРЦАТА НИ ЩЕ НИ ДАДЕ ЯСНОТА!
Линк към коментар
Share on other sites

...И мисля,че тепърва ще започнат да се стабилизират нещата при мен.

Да, точно така е:thumbsup:. Още малко остана да те тормози конфликтът Сатурн- Уран, в темите е описано точно и по-подробно влиянието. Специално следващите 2-3 седмици, освен подкрепа от Юпитер мярнах и много хубави влияния между прогресивни Луна, Венера и Юпитер, около рождения си ден и изобщо този месец ще имаш щастливи моменти.

СВЕТЛИНАТА В СЪРЦАТА НИ ЩЕ НИ ДАДЕ ЯСНОТА!

Много ми хареса това, имах нужда да ми припомни някой тази мъдрост и ти благодаря :feel happy:.

Линк към коментар
Share on other sites

И аз вярвам,че всичко ще се подреди по най-правилния начин,но моля уважаема Атлантида може ли да ме насочите към някой в Пловдив,който да ми изготви хороскоп за няколко месеца.Аз съм доста начинаещ и незная как да разконсперирам дадена ситуацияg.gif .Благодаря.

Пожелавам ти яснота и спокойствие .v.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Родена съм на 31.07.1967 г., 15.30ч. в София.

Предстоят ли ми някакви раидкални промени през следващата соларна година? Пътуване в чужбина, брак в чужбина? Перпсектива в кариерата (която в застой от доста верме)? Здравословни проблеми?

Благодаря за отделеното време!

Редактирано от морена
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!Днес имам рожден ден и мисля,че от утре или от много скоро ще започе положителна промяна в живота ми!Желая ви успехи от сърце!!! thumbup2.gif

Наско, Честит Рожден Ден! Според Саабей първично заложеното влияние на Марс

е било много благородно и добро и носело защита на слабите и онеправданите.

Най-искрено те поздравявам и ти пожелавам много положителни промени, победи и крепко здраве!:sorcerer:

И благодаря за пожеланията, марсианецо!:rolleyes:

arieswpc.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...