Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Конфигурации в хороскопа


Recommended Posts

Какво мислите за тази конфигурация в хороскопа? Доста е рядка, затова аз самата нямам много наблюдения. Имам наблюдения върху хора, които имат почти завършена Звезда на Давид като липсва само единият връх, при което един транзит "запълва" липсата. Жената, за която говоря, в този период постави ново начало, подхвана свой бизнес и се отказа от предишната си работа. Беше много натоварено, но в крайна сметка беше доброто решение, а завоят в живота й разкри цялостно творческите й и лидерските й дарби. Сега пък попаднах на човек, който има почти завършена Звезда на Давид и липсващият връх се допълва от стелиума Хирон, Юпитер, Нептун. Има и наближаващ Плутонов транзит към Слънцето.

Какво мислите? Имам предвид и изобщо за Звездата нa Давид като конфигурация. Ясно е, че аспектите в нея са само положителни, но поради това често се говори за тенденции към мързел и мудност. Такъв човек получава всичко и няма нужда да се напъва изобщо. Забелязала съм освен това, че при такива хора някакви допълнителни конфигурации от напрегнати аспекти - като Т-квадрат например - се оказват "мотора" на цялата им творческа дейност. Винаги съм мислела квадрата за най-творческия аспект, а опозицията за най-разширяващия съзнанието.

Други мнения?

П.П. Интересна е и темата за това кои стихии се подчертават от звездата - дали огън/въздух или земя/вода. Досега не съм попадала на "земноводни" звезди, само на огнено-въздушни...

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Мога да ви дам такава карта.За мен е много трудно такова тълкуване,защото всички планети са в тригони и секстили една към друга. Това е натална карта

Линк към коментар
Share on other sites

Да, моля, дай такава натална карта, защото като се замислих, аз май нямам под ръка такава с пълна и достатъчно точна Давидова звезда.

Аз по принцип не се вглеждам много-много в конкретната конфигурация (макар че ми прави впечатление) и не мога да споделя собствени наблюдения, но ... нека да огледаме тази звезда и да поразсъждаваме :)

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти, kabala!

Мисля, че няма нужда от качване на самата карта - все пак пишем във форум за Сериозно изучаващи, всеки такъв сигурно може да си я построи сам. :)

А иначе много интересна карта наистина. Този човек, по-скоро дете все още, е направо олицетворение на силна и хармонична личност, но, която по някаква ирония на съдбата най-вероятно има (сериозни, забележими) затруднения по отношение на обществото - и социумът го отхвърля и то отхвърля обществото; вероятно умно и талантливо дете, но все някак се случва да не го дооценят, да приемат скептично неговите постижения ... То е претенциозно и взискателно към обкръжението и съучениците си, а те нито го ценят, нито го приемат като едно от тях ... Трудно ми е да препоръчам и професия на това дете също ...

Все пак, ако го познаваш, би ли споделила какво се случва в реалния му живот? Тази звезда на Давид, много респектираща, дали му оказва някаква особена закрила примерно и да са туширани горните негативи, които изтъкнах?

Линк към коментар
Share on other sites

Не,обществото не го отхвърля и по-скоро се изненадвам,че лъвският му асцендент започва да действа от сега. Реакцията му е отмъстителност,не в крайния смисъл на думата. Аз ще ти кажа какво е неговото желание за професия. На мен също ми е много трудно да определя точно с какво ще се занимава. Не,не приемат скептично неговите постижения,а по-скоро му се радват и възхищават.Може би той,в случая е момче,след време ще отхвърли някои идеи,защото има доста интересни мисли и особени въпроси,които задава,свързани с езотеричното.

Мислех да не го пиша-))),но,да,познавам това дете.Това е синът ми-)))).Така,че много лесно ще можем да направим анализа.По-скоро си мисля,че ще има проблем във връзките с жените.Относно професия-иска да се занимава с медицина. Има изключително влечение към историята и по-конкретно древноримска.

Редактирано от kabala
Линк към коментар
Share on other sites

Траех си досега, защото не знаех какво и как да кажа. Все още не "знам", затова карам така, по интуиция. Първото нещо, което бие на очи е пълната липса на други аспекти освен секстил, тригон и опозиция. Има и два квадрата към асцендента, които обаче все пак са аспекти към точка, а не към планета, и един квадрат на слънцето към северния възел, който обаче също е точка. Тоест активният, творчески принцип, който донякъде се изразява енергийно и от планетите, за разлика от точките и знаците, в този хороскоп е някак липсващ. Това не означава, че няма творчество. Напротив, момчето вероятно има множество творчески дарби, но липсва "мотора" на квадратите, който да му даде стимул да ги развива активно и упорито. В ранна детска възраст е трудно това да се усети вероятно, тъй като на всички нас - със или без квадрати, като деца много неща ни се удават по-лесно. Пречките изникват по-късно (при активирането на социалните планети Сатурн и Юпитер), както и нуждата от борба и преодоляване, и те са много мощни стимули за духовно развитие (или за деградация, ако човекът не се справи). Липсват например квадрати на Сатурн - които тази планета "обича". От такива квадрати личността не става "хармонична" според общоприети принципи, а деятелна. Моторът на това е "свещеното недоволство". В това момче много неща просто са дадени и са достъпни на една ръка разстояние. Няма нужда дори да става от стола. И точно това е проблемът. Направи ми впечатление думата отмъстителност. Да, това се вписва в енергийната представа, която си създадох от геометрията на тоя хороскоп. Поради квадратите към асцендента на планети, разположени в 10/4 дом, този човек няма просто да се движи между капките, което сочат тригоните и секстилите по принцип, и ако това не стане, да махне с ръка, а е възможно да изпитва чувства като отмъстителност - как, той, който е свикнал да има всичко, не може да не получи. Може да преувеличавам, но в този ред на мисли.

Обезпокояваща е опозицията на Плутон към Луната и Т-квадрата към асцендента. Доста работа отношенията с майката и жените. Проницателност, но и болезнена чувствителност и ранимост на личността (която може да избива точно в отмъстителност). Луната управлява 12 дом! Това е първото нещо, на което ми попадна погледа в този хороскоп. И тъй като не намирам такива неща за "случайни", мисля, че това е нещо важно. 12-тият дом не е "лош", но определено дава поводи за размисли. Квадратът на слънцето от 12тия дом към Северния възел върви в същата посока. Много е важно как това дете ще бъде възпитано. Най-вече е важно да бъде научено да полага усилия, да постига нещата с труд, да дава, за да получи, на скромност и уважение към другите, на смирение, и най-вече на това да не търси лесното във всичко. Да не развие егоизъм и егоцентризъм. При връзките и аспектите с 12ти дом е възможно иначе да има... много нежелателни развития, които не искам да споменавам, защото кабала сама може да се сети. При едно правилно възпитание ще се разкрие по-висшата, духовна вибрация на 12тия дом и оттам може да излязат много неща, полезни не само за момчето, но и за обществото като цяло.

Интересът към историята е нормален при едно струпване в рак. Интересът към древния Рим не е случаен. Вероятно си има минало там - в което може и да е "царувал". Но сега не е така - и тук има нещо за осъзнаване за тази душа. В този живот не му е дадено нито да стои пред публика, нито да властва. Дадено му е да работи "в тъмната стаичка" и там да открива и сътворява своите съкровища. Ако не приеме тази своя съдба и се бунтува срещу нея (Слънцето е в квадрат със северния възел), възможно е нежелателно развитие на личността. Според мен това е урок по смирение и трудолюбие - много важен, за да се реализира положителния потенциал на картата.

П.П. Изобщо тригоните и секстилите са силно свързани с "тази реалност", тоест с материалното. Имат висша вибрация като всеки друг аспект, но изключително силно "дърпат" към материалното. Квадратите помагат за преодоляване, като спирачки, на това "дърпане" и спомагат да се реализират висшите вибрации на тригоните и секстилите. Прекаленото присъствие на тригони и секстили в хороскопа и неовладяността на енергията им може да довете примерно до това:

The Srebrenica Massacre (13-22 July 1995)

20–22 of July 1995: Meces area

According to ICTY indictments of Radovan Karadzic and Ratko Mladic, on 20 July to 21 July 1995, near the village of Meces, Bosnian Serb military personnel, using megaphones, urged Bosniak men who had fled Srebrenica to surrender and assured them that they would be safe. Approximately 350 men responded to these entreaties and surrendered. Serb soldiers then took approximately 150 of them, instructed them to dig their own graves and then summarily executed them.

Звездата на Давид е мунданно явление, което се проявява два пъти (както и всички други конфигурации) - един път при актуалното разположение на планетите в съответните знаци и градуси и един път около 30 години по-късно, когато поколението с тези конфигурации израсне. Мога само да пожелая на това поколение да израсне достатъчно, за да надскочи само-разрушителните тенденции. Колкото и да е странно, при много случаи на Звезда на Давид се наблюдават такива. Обяснявам си го с прекаления превес на енергия, дърпаща ни към "този свят" и неговите ценности, липсата на "отрезвяващи" и "подритващи" към размисъл и трансформация квадрати и възникващото в резултат на това "пренасищане" на материално ниво, подтикващо към деградация и разпад (на материята). Това са опасностите, заключени в тази конфигурация.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

azbuki,абсолютно си права за това,което си описал.И мен ме притеснява липсата на квадрати. За сега полага усилия за развитие и все си мисля,че е добре да се занимава с езотерика или астрология. Неговата мечта,откакто е станал самостоятелно човече е ветеринарната медицина. Относно отмъстителността не се притеснявам,защото и аз съм била такава,дори и в по-лош вариант. Работела съм към "черната" страна и съм убедена,че и той ще претърпи трансформация като мен. Има невероятна любов към природата и животните. Аз си мисля,че тъй като сме претърпяли големи промени в дома си и той,като чувствително дете е трябвало да се справя с тях,всъщност е компенсирало тези липси на квадратите. Слава Богу, баща му го караше от 10 годишен да разбере цената на парите и да си ги изкарва сам,като му помага в работата. Да ти кажа,azbuki, не е получавал всичко току-така...по-скоро му се отдава лесно.Да, усещам,че понякога се опитва да се оставя на течението и аз го ръчкам непрекъснато. А какво мислиш за професия? С тези планети в 6 и 2,в опозиция марс и сатурн,дава определено формула към насилие,което би могло да е добро за лекарска професия.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей кабала. Според мен не е важно каква професия ще избере, а да бъде тласнат към правилна посока на духовно развитие. Сама знаеш, че 12-ият дом може да бъде както ашрам, така и... затвор.

Добре е в него да се развива състрадателността и любовта към хората. Поради участието на Луната в квадратите към асцендента, в това може да изиграе важна роля майката. Нямах предвид, че всичко му се дава. Няма значение дали му се дава или само идва към него - това води до едно "разглезване", привикване на душата към тези неща, което може да има разрушително въздействие в дългосрочен план. Изключеително е важно тоест как се възпитава това дете.

Професията му според мен трябва да е в служба на хората, в някакви институции, където на може да помага на "онеправданите" от съдбата - болнични заведения, затвори и подобни. Това сочи 12-ия дом, както и луната в десетия дом. Грижата за човека ще му донесе израстване. Медицината е добра идея, но не в този неин вариант на фанфари, престиж и много пари (както често се получава), а истинско лечителство и отдаденост.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря,Азбуки-)))). В никакъв случай не е искал фанфари,а по-скоро някакво вътрешно желание да спасява,ама не хора,а животни. За много пари-едва ли-))).Звездата на Давид я срещнах като определение при Глоба,който наистина предупреждаваше,че както е дар,така е и много опасна.Е,надявам се,че възпитанието ще е правилно-)))). Интересно ми беше тълкуването на друг човек,защото,ако се тръгне към анализ на отделните домове и неща,които биха се случили в живота,тази,цялата конфигурация много ме обърква.-)))). Права си и за друго. Интересът му към черната магия е изключително голям и много пъти сме говорили на тази тема. Знаеш,че за да се насочиш към това не се изисква много силия и ще ти се даде лесно,а пътят към Светлината си е по-труден. Та, провеждаме много често дебати,като му предоставям книги,информация за това,което аз съм научила Освен историята,интересът му към тамплиери, богомили и Иисус е много голям.От няколко месеца се е захванал с Откровението на Йоан.Очаквам скоро време да ми изстреля някой странен въпрос-)))).

П.С. Съпругът ми има изключително силна енергетика, която е склонен да не е използва правилно. Ние,май сме семейство на борбата между черното и бялото.Предполагам,че това също му влияе.

Линк към коментар
Share on other sites

Пожелавам ти да му помогнеш да намери правилна посока, но има неща, които все пак трябва човекът сам в себе си да си смели. И може да му се наложи да се опари много здраво, просто за да "усети". Така си обяснявам и историята с тези кланета в Сребреница. Ако прехвърлим разсъжденията върху отделната личност, когато липсват квадратите "вътре", всичко изглежда "наред", човекът не забелязва определени проблеми - затова и не изпитва нужда нещо да промени. Тогава конфликтът има нужда да бъде проектиран "навън" - под формата на едно ей такова клане примерно, което показва на заспалото човечество, че нещо силно, ама силно не е наред и трябва да бъде променено. Кланетата породиха поредица от войни и един процес на изчистване и осъзнаване, който отне години. Това може да се случи и в живота на отделния човек, просто има други мащаби. Затова погледнах мунданните събития около раждането му - те дават ясни знаци за потенциала на конфигуарцията. Важни ще бъдат и транзитите на тежките планети - те ще отключват такива "породени отвън" процеси на изчистване и осъзнаване.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Няма нищо лошо в трансформациите и разтърсванията. Това е движение и живот и си мисля,че ще му помогне много. Само се моля да е жив и здрав,всичко друго ще се оправи и може да се преодолее,като не иска сам-някой ще го сръчка.

Линк към коментар
Share on other sites

Ами както гледам, май си е избрал подходяща майка ;)

П.П. Хрумна ми и друго. При тази "земноводна" звезда е интересно, че точно Лъвът е на асцендента. Това е известна компенсация на иначе преобладаващата "женска" енергия. Апропо, Асцендентът е много близо до Регулус. Това е "звездата на кралете". Освен всичко останало дава на човека бързо изкачване над социалната среда, в която се е родил. В този случай ми се струва, че това е кармична "наследственост", която в този живот с цел изчистване няма да бъде реализирана по директен начин (социален възход), а за "възхода" ще се наложи да отвори една съвсем друга врата (Слънце в 12ти дом). Може би неслучайно ми хрумна думата "царува" преди малко. Марс също е в "кралски градус" на знака Везни. За съжаление, Марс е отслабен в знак. В допълнение към това, Сатурн участва в една много интересна конфигурация - йод, на който върхът е асцендента, а основата се формира от секстила Сатурн и Уран/Нептун, в който секстил двете страни се намират във взаимна рецепция! Тоест освен че Луната е подчертана в този хороскоп, както и знака Рак, акцент има и върху знаците Риби и Козирог, както и върху 12, 6-ти и 8-ми дом (връзва се с идеята за ветеринарна медицина, но това е на... ежедневно равнище, на духовно равнище момчето все още има да открие какво означава това!). Този йод, който споменах, е много важен. Около него ще се концентрират възможностите за израстване на личността. Аспектът куинконс е изход към по-високо ниво на съзнание (за това пише много хубаво Подводни!). В този хороскоп бих го разглеждала като "врата". Мидпойнтът на Сатурн и Уран/Нептун попада на оста Асц-Десц. Важна роля и на партньора за реализацията на тази конфигурацията - който пък партньор ще е Уранов тип.

"Немирникът" в много отношения е Марс. Единствено той от всички в звездата НЕ се намира във воден или земен знак. Единствено той се намира в изгнание - иначе преобладава дом (вкл. и чрез взаимна рецепция) и екзалтация. Тоест "проблемите" около Марс ще са ключа на осъзнаване на всичко останало.

Сега виждам, че съм казала две думи - едната е "врата", а другата "ключ". За останалото човек може да си разсъждава. Ясно е, че "ключовете отключват вратите". Диспозиторът на Марс е в опозиция с единия връх на "вратата". Пак се върнахме към партньора. Мисля, че през годините ще се конкретизират пътищата, по които тези зададени схеми/програми, ще се реализират. Набелязах само принципите и механизмите.

П.П.П. Бих обърнала внимание и как квадратите към Луната и Плутон, съответно куинконс към Сатурн и Уран/Нептун гравитират около асцендента, като "разперени крила" на птица. Едно ниво на "замах" съответно друго ниво на "замах". Минава се през едното и се стига до другото. ;) Истински "устрем" има едва в конфигурацията йод. Квадратите са осъзнаването, че имаме крила, но не ни е много ясно за какво служат и как да ги ползваме... Нещо такова. :)

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

И така, както си "дрънкам" за Марс, ми хрумва, че Плутон сега тръгна да се "разхожда" из първите градуси на Козирога и попада в петия дом на хороскопа. Както често ми се случва, май "ключарят" (на подземното царство) дойде да ми говори на ушенце та се разприказвах и аз. Все пак ключарят това лято ще превърти ключа (първо загатване на това е имало миналата година), но интересно ще стане, когато стигне до края на Козигора - и подритне "вратата" ;) Но това ще отнеме... поне 10 години. Не помня вече колко време Плутон кисне в Козирога, нали престоя му в един знак варира от 11 до 30 години...

Но петия дом смятам, че няма нужда да го коментирам. Кабала си знае.

Линк към коментар
Share on other sites

Оле, абе изпрасках му аз и един такъв транзитен хороскоп за момента в който Путон пак сключва квадрат към споменатия Марс (в средата на август)...и... леле како. Опулих се. :huh: Стелиума Хирон/Нептун/Юпитер е кацнал на десцендента и образува втори йод с... ами погледнете и вижте. Транзитните Сатурн и Меркурий, плюс Венера, да не споменавам къде е Слънцето са... впечатляващи. Изобщо... Кабала, това лято нещо много важно ще става (което изобщо важи за тази година). Наблюдавай го тоя младеж - ама не натрапчиво... ей -така, за информация. Не знам с любовта какво е положението, но там има някакво сериозно раздвижване (макар че той е млад бе... знам ли и аз...). Май догодина няма да е съвсем същият човек.

Achtung! Achtung! Както викат моите домакини... Бих преминала през тая година с повишено внимание.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Да, и на мен първо това ми направи впечатление, че няма квадрати. А квадратите са на практика някакви кармични препятствия, които човекът е избрал да преодолее в този живот. Ако успее - чудесно, дръпва наистина много в развитието си напред, ако ли не - ще останат за поправителен, следващия път.

Та в такъв случай това дете може би няма какво да отработва ... :hmmmmm: После като се загледах обаче, квадрати на практика има - към Асц. и Дсц. - т.е момчето ще има задачки свързани с личността му като цяло и със себеизразяването по принцип, както и със спогаждането си с партньорите в частност. Също в целия наситен с хармонични аспекти хороскоп, само сев. лунен възел е наранен и той е в 3 дом. А и като видях доста точните опозиции на Слънцето с Уран (и по-неточен с Нептун, който хич не е лек!) и на Венера с Нептун, затова попитах има ли проблеми с приобщаването си в колективите и в отношенията си с приятели и въобще с другите хора. Макар че много други фактори в хороскопа тушират тези неща и може би поне няма да са добре видими.

Проблеми с майката едва ли ще има съществени, защото има два много точни тригона към Луната - по-скоро тази опозиция с Плутон сочи именно, че не е случайно роден от тази майка и че ще имат нещо общо да преодолеят, за да постигнат хармония (по принцип, не един с друг), за да добият мъдрост - в такъв план ...

От друга страна Марс пък е единствената напълно хармонична планета, което доста смекчава изгнаническото й положение.

Иначе ветеринарна медицина - да, защо не, много е подходящо дори, може да специализира хирургия. Обаче все ми се струва и на мен, че така или иначе ще заеме доста висока общ. позиция, в крайна сметка ще управлява доста хора ... надявам се мъдро. Успех!

П.П. azbuki е права за събитията - може да се очаква нещо точно сега: от преди няколко дни до към 23.06. най-вероятно.

Линк към коментар
Share on other sites

За кармата май съм на мнение на индийците - всеки аспект е кармичен, т.е. "работа". Липсата на квадрати може да означава липса на работа на това ниво и нужда да се излезе на ново, или липсата на тежка работа... Развитието на човека не е линейно, дори не е и триизмерно. Ако някой няма какво да прави, т.е. няма карма, то той няма нужда да се преражда. Раждайки се и като развита душа, човек пак поема карма, т.е. "работа". Исус поел цял кръст...

За майката бих казала и двете - и проблеми, и обща карма. Че не е случайна май споменах. Под проблеми никога не съм имала предвид нещо "лошо". Просто може би прекалено интензивно взаимно влияние. Опасност от злоупотреба с неща като контрол.

Много съм несъгласна с това:

Обаче все ми се струва и на мен, че така или иначе ще заеме доста висока общ. позиция, в крайна сметка ще управлява доста хора ... надявам се мъдро.

С Луна в десети дом като господар на 12-ти и да е висока позицията, не бих я нарекла обществена. Слънце в 12-ти дом. Тази душа си е избрала тихите и тайни пътища.

П.П. azbuki е права за събитията - може да се очаква нещо точно сега: от преди няколко дни до към 23.06. най-вероятно.

Имах предвид лятото всъщност. Направи транзитите на 17 август 2009.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Малееей,колко сте писали,аз си мислех,че вече сме приключили. Азбуки и аз си помислих за секс-)))),соларът му ме уплаши. В момента,той се явява на изпити за след 7 клас и за това му е натоварено.За 17 август виждам марс в квадрат със сатурн и може да се задейства тази опозиция,която не ми харесва. Транзитен сатурн ще направи секстил с меркурий и ще се задейства оста 2-8, 11-5,12-6.

Азбуки,не съм се замисляла за това,което си написала-за кармата,за вратите... Сега,тотално ме тресна,да знаеш... :angry:

Такааааа.Има и друго,слънчевото затъмнение на 22.07 ще попадне точно върху неговото слънце,така че отново ще се задейства тази ос-12-6,че и асцендентът на всичкото отгоре. Прогресивната луна преминава през 4 и през съвпада с Плутон и юпитер. :huh:

Редактирано от kabala
Линк към коментар
Share on other sites

Само не ме плаши,че достатъчно се уплаших,като му видях солара.За това не обичам да гледам карти на родата,че лошо ми става. Кой ще ме излъже мен после <_< Чудя се как да го завъртя,че да го отработи

Редактирано от kabala
Линк към коментар
Share on other sites

Е, какво има да се плашиш. Възможност голяма за развитие. Повишеното внимание е просто, за да не пропуска човек знаците по пътя. Има участъци с повечко знаци и там е добре да сме будни. Това е.

Линк към коментар
Share on other sites

Миличка,като всяка майка,изпадам в див ужас-))).И като се има предвид,че аз съм риби с асц.рак, манията е пълна-)))). Ако трябва да гледам карти на мои роднини и започвам да си мисля само лоши неща-)))). Сега азбирам,защо повечето лекари-хирурзи отказват да оперират близки хора...

Линк към коментар
Share on other sites

Миличка,като всяка майка,изпадам в див ужас-))).И като се има предвид,че аз съм риби с асц.рак, манията е пълна-)))). Ако трябва да гледам карти на мои роднини и започвам да си мисля само лоши неща-)))). Сега азбирам,защо повечето лекари-хирурзи отказват да оперират близки хора...

Кабала, ти с твоите данни май наистина трябва да избягваш да разгллеждаш карти на близки хора. B)

Малко ми е трудно да интерпретирам тази конфигурация и за това и не писах до сега. Има изключително много енергия закодиирана в нея, ако успее добре да я управлява може доста далече да стигне. За мен многото съвпади и опозиции са сигурен знак за голяма вътрешна сила. Според мен това затъмнение може да доведе до голям скок в духовното му развитие и до нещо много положително и трайно.

Освен това, Кабала, тази душа, за да си избере такава карта не е случайна, разбира си от работата тя. А и че си избираме точно родителите, които най-добре ще съдействат при реализирането на текущата за прераждането програма, включително с грешките и неразбирането си :D , според мен е извън съмнение.За всеки родител бих предложила в стремежа си да напътства детето по "правилния път" да не забравя, че "неведоми са пътищата божии...", както и обаче, че "всички пътища водят към Рим". Е сега вече едва ли някой ще разбере какво се опитвам да кажа. :3d_089:

Интересни са взаимооотношенията родител - дете, кой кого подкрепя и напътства и кой на кого помага не е никак еднозначно и ясно от пръв поглед. ;)

Пожелавам му пълен успех на изпитите, не пропускай да ни държиш в течение.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

azbuki отвори една тема за звездата на Давид.

Има и други по-особени разположения на планетите в хороскопа. Те са редки, а се тълкуват сравнително трудно, включително и защото нямаме много опит и наблюдения за тях.

Предполагам повечето от вас имат в личните си картотеки поне една или дори няколко интересни натални карти. Предлагам в тази тема да даваме такива примери и да ги обсъждаме заедно.

Като начало ето 2 такива:

21.05.1995, 10.05 Ямбол

20.07.1980, неизв. (за сега) час, София

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Да ви уведовя за резултатите-))) Приети сме от раз, там ,където искаше синът ми. И пак- даде м се. Отказа да ходи на уроци,сам се подготвяше,но не толкова,че да лудне от учене-))))

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...