Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Да се опознаем - 2


Recommended Posts

Тази вечер се запознах на живо с Ани - Аделаида!

Красиво, добро, щастливо Дете - излъчва светлина и топлина, а доброто и сърце искри в очите и! Смехът и е заразителен, нежността я прави невероятно привлекателна - не ни се искаше да я пуснем да си тръгне! До себе си има силен спокоен и добър мъж! Бъдете щастливи, приятели!

Благодаря ти, Ани, че винаги си била до мен в най-трудните ми моменти и си ме подкрепяла , когато съм се колебала и съмнявала....

За вас с Ники:

Небесна разходка

:3d_050:

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Е, както е видно вече аз пък се запознах с Дончето.

Който я познава онлайн вече има изградено мнение за нея, каквото имах и аз. Но за пореден път се обеждавам, че истинския контакт не може да се замени с нищо останало...дори с интернет. Въпреки, че от там се започна :3d_167: .

Искам да споделя, че Тя е един невероятно позитивен човек, струи оптимизъм, лъчезарност, веселие, доброта, топлина от всякъде, от всяка дума, дори като разказва нещо не толкова весело пак е усмихната... В нея има нещо много истинско, нещо което не трябва да се губи - запазила е детската невинност и доброта в себе си, или по - скоро наскоро я е открила отново.

С две думи Дончето е страхотен приятел, който не я познава да хваща пътя за Хасково. Просто ме посрещнаха тъй мило и гостоприемно, че нямам думи, да Ви опиша. И Емо, човека до нея е голям сладур със страхотно чувство за хумор, въобще страхотно семейство с което се радвам, че сме приятели вече.

Благодаря за милите думи, Благодаря, че ти също беше до мен, когато имах нужда, Благодаря Ви за прекрасниата вечер. Целувам Ви.

Редактирано от Аделаида
Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

Чудех се къде да го изтърся това и реших тук.

Прибирам се на 24ти юни и ще остана в България до 14ти юли.

Ще съм основно в София, може да мина през Стара Загора, че ще се ходи в Балкана. После ще се занеса към морето, най-вероятно Варна.

Линк към коментар
Share on other sites

Прибирам се на 24ти юни и ще остана в България до 14ти юли.

Ще съм основно в София, може да мина през Стара Загора, че ще се ходи в Балкана. После ще се занеса към морето, най-вероятно Варна.

Е, да се надяваме, че ще се видим. И без това ти дължа нещо обещано. :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

казвам се Васко зодия телец от Пловдив любимо занимание по всяко време ми е туризмът по България и риболова хоби ми е нумизматиката девизът ми е nil desperandum занимавам се с положителни утвърждения и самовнушения от 3 години имам частен бизнес 231705_fr.jpg

125934_fr.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

ха да мина и аз оттук :P

привет на всички :thumbsup2: казвам се Марияна и съм наааааааааааа 35 години - от гледна точка на безсмъртието - бебешка възраст /па и по акъл също/ :harhar:

обожавам езотериката, астрологията и тарото. обичам да се ровя постоянно в книгите и ....... да заспивам над тях :hypocrite:

Редактирано от Вещичка
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен! Много приятна тема!

Здравей, Мария! Желая на теб и на детенцето ти много Вяра, Надежда и Любов, като с това те поздравявам с днешният празник :hypocrite: , много Мъдрост по пътя и всъщност самотата май свършва там, където приятелите се усмихнат и отворят сърцата си един за друг :sorcerer: . Тук със сигурност ще намериш много приятели. ;)

Редактирано от wonderful
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен!Аз съм Светлана от Бургас и усилено чета астрология,а този форум ми е единия от двата любими!естествено заради хората тук и приятелския тон.Благодаря на всички,които откликват,когато имам нужда :3d_046:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Hyvää huomenta! Здравейте, казвам се Петя, на 20 години съм, зодия овен. Занимавам се с рисуване, в момента съм студент.

Харесвам готиката, тежката музика - heavy, death, gothic метъл, по- специално финландската музика и банди.

Любимият ми филм е Гарванът, любими групи: H.I.M., Children Of Bodom, Poisonblack, Rob Zombie, Alice Cooper, Charon, Deathstars.... Изповядвам християнството, вегетарианка съм, мразя предателството, лицемерието и малодушието, обичам дъжда, лятото, животните..... Мисля, че не съм пропуснала нищо, ако имате въпроси ще се радвам да отговоря ;)

Линк към коментар
Share on other sites

:dancing yes:Добре дошла във Форума Петя, надявам се да намериш много ценни за теб неща тук.

А за пропускането, абсолютно права си, нищо не си пропуснала, защото всичко предстои да се случва.

Надявам се ученето да ти носи удовлетворение.

Лек ден!:smarty:днес имам 8 часа философия,дано да издържа :lol:

Редактирано от didi_ts
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте!

Казвам се Галина , на 33 г. съм , от гр. Търговище. С другаря ми в живота , имаме дъщеря на 1 год. и 8 мес. и както всеки родител би казал , тя е е най-прекрасното нещо в живота ни :D , макар , че е с много рядко генетично заболяване , за нас е най- слънчевото дете. От няколко месеца Ви чета , но скоро се регистрирах.

Благодаря , че Ви има :feel happy: !!! Не знам , дали всеки го разбира , като отвори този сайт , какво ще открие за себе си , но за мен Порталът означава наистина много! Това е мястото , където има изключително много информация , която ме вълнува , това е мястото , където потребителите са изключително толерантни и отзивчиви , атмосферата тук е невероятна!!!

Благодаря ви , че Ви има!!! :feel happy: :feel happy: :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Привет Галя, аз съм Ив (Ива) и ти благодаря, че те има! Вярвам, че огромната Любов която изпитвате към детето си ще помогне то да оздравее напълно. Прегръдки :3d_122::3d_047:

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте,аз се казвам Милена,самотна майка съм,имам прекрасно мoмченце-Емо,той е на 2г.и 6 мес,работя в Кремиковци.

Редактирано от mimi281977
Линк към коментар
Share on other sites

:dancing yes: Привет Милена!

:feel happy:Да ти е живо и здраво момченцето и много радост да ти носи.

Линк към коментар
Share on other sites

:dancing yes: Привет Милена!

:feel happy:Да ти е живо и здраво момченцето и много радост да ти носи.

Мерси много,за милите думи,и топлото посрещане.:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте, ще използвам това ъгълче на форума, за да се запозная заодочно с вас :) Регистрирах се току що и ще се радвам периодически да си пишем, а най-паче да се виждаме наживо. Поздрави! Емил

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...