Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Да се опознаем - 2


Recommended Posts

Тази вечер се запознах на живо с Ани - Аделаида!

Красиво, добро, щастливо Дете - излъчва светлина и топлина, а доброто и сърце искри в очите и! Смехът и е заразителен, нежността я прави невероятно привлекателна - не ни се искаше да я пуснем да си тръгне! До себе си има силен спокоен и добър мъж! Бъдете щастливи, приятели!

Благодаря ти, Ани, че винаги си била до мен в най-трудните ми моменти и си ме подкрепяла , когато съм се колебала и съмнявала....

За вас с Ники:

Небесна разходка

:3d_050:

вземам я m121.gif

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Отговори 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте,

невероятен форум. Харесва ми подкрепата и помощта.

Ще се радвам ако ме приемете. Чета форума от няколко месеца, има много интересни неща. Много ми допадат срещите на живо.

На 38г. съм, от Пазарджик. Интересувам се от йога, здравословен начин на живот, таро и много други неща.

Редактирано от Miq 36
Линк към коментар
Share on other sites

:3d_041: Добря дошла при нас Miq 36 !

Благодаря ти за думите и за искреността, с които си ги написала. Надявам се, че ще намериш много приятели и хора, с които се усещаш просто щастлива и добра.

Линк към коментар
Share on other sites

Привет Донка!

Много благодаря за топлото посрещане!

Бих се радвала да се срещнем някой ден. Моята работа е свързана с пътуване и по принцип обичам да пътувам.

Този форум наистина много ми хареса /хареса е слабо казано/ и имам ли време съм тук. Много неща научих, а колко много има още да науча, мисля си , че времето няма да ми стигне.

Радвам се, че ви открих, защото времената станаха много .....сложни и честно казано не вярвах, че има такова общество.

Хубав ден на всички!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Иво, благодаря за приветствието!

Интересувам се и от семинарите, но за сега са много далече от Пазарджик. Надявам се да организирате и в София или Пловдив след време.

Хубави, слънчеви дни и от мене!

Линк към коментар
Share on other sites

Добре дошли при нас60.gif

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ще се прибирам в България на 17-ти юли и ще стоя до 8-ми август. Мисля да ходя евентуално до Македония според каквото покажат парите, но ми се иска и преди да ми изтече времето да отида до Рила. Вероятно в началото на август. Ако други планират да са тма по това време, може да се изкомбинираме. ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Радвам се, дребосъче :sorcerer: и със сигурност няма да те пропусна да те нагушкам :dancing yes:

Който иска - също може да се "изкомбинира" с нас :3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

Радвам се, дребосъче :sorcerer: и със сигурност няма да те пропусна да те нагушкам :dancing yes:

Който иска - също може да се "изкомбинира" с нас :3d_146:

Абе не съм съвсем дребосъче. ;-) Сигурно и към морето ще кръшна, ама ще видим за какво има време.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте! Ами пропуснала съм тази тема -казвам се Румяна ,от Шумен.Тук съм,защото се интересувам от проблемите,разисквани в този форум.Около мен заобикалящите ме мислят по малко по-друг начин и аз ако реша да споделя нещо,което мен ме интересува....не ме разбират- на съвсем друга вълна са от моята и се чувствам сама сред тях.Но тук май съм в "свои води"...:v:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! Ами пропуснала съм тази тема -казвам се Румяна ,от Шумен.Тук съм,защото се интересувам от проблемите,разисквани в този форум.Около мен заобикалящите ме мислят по малко по-друг начин и аз ако реша да споделя нещо,което мен ме интересува....не ме разбират- на съвсем друга вълна са от моята и се чувствам сама сред тях.Но тук май съм в "свои води"...:v:

Здравей,Марсин,Добре дошла.Тук сме все такива ...

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Здравейте, приятели!

Искам да благодаря на Иво и на всички други, които сътвориха това чудесно кътче, където всеки може да си попее песен от Учителя под съпровод, да прочете мисълта за деня, да разбере в колко часа изгрява и залязва слънцето в града, в който живее. Където можеш да зададеш въпрос, да потърсиш съвет, помощ и съдействие.

Благодарна съм много и на Учителя, който със Словото ни помага да израстваме все повече и повече, да разбираме света и Новото, което идва. Да отворим сърцата си за Любовта и стъпка по стъпка да вървим към Братство, Миръ и Любов!

Елиза

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

Ха. Интересно.

Да кажа две приказки за себе си, след като цял следобед пиша из форума, редно е да се представя...

Та. Казвам се Антон. От Русе. Регистрирах се в този форум в една доста далечна година, но незнайно защо чак сега реших да драскам из белите листи?

Интересувам се от доста неща - най-вече от мозъка и неговото функциониране, от мозъчните клетки и как се формира паметта, изследвам различни модели, но имам и разни други интереси - фотография, изящни и пластични изкуства, театър, музика, кино. Иначе се интересувам от хранене, философия, психология - от всичко.

Говоря няколко езика по малко - английски, испански, италиански, словашки, руски. Ей така, на майтап.

Ако се интересувате от фотография, можете да надникнете в FlickR , а пък ако ви се чете нещо - можете да погледнете и в блога ми .

Толкова нали стига, засега?

Драго ми беше.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...