Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Синастрия.Аспекти в синастрията.


Recommended Posts

Добро денонощие Дора!.

Добре ще да е да се регистрираш

Независимо от това ще ти кажа нещичко .тази година си силно привързана към момъка.Добре е да изчакаш до март месец догодина -2006 и тогава взимай решение.Тогава ще може да расъждаваш по -трезво. и рационално.Не бързай.

С уважение :

К Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Бени,

Виждам че нещо си притеснена .Не е характерно стрелец да му се налага такова всестрано обмисляне .Но е необходимо.Тази година ще е добре да скъсаш с всичко каквото ти пречи.

Ако връзката ти с този човек е силна няма нищо страшно.Просто вие ще се движите през едни и същи препятствия или радости.Догодина около средата на февруари напреженията ще утихнат.Много е възможно да сте добри приятели.

Би следвало да си пасвате.

С уважение:

К петров

PS-Съжалявам ,но изобщо не си се сетила да запишеш час на раждане поне.

На астролозите е необходима информация за :

ден ,месец, година,час ,на раждане и географското място или геогр. координати на рожденото място.за по сериозни изследвания искам и данни за родителите и децата.

Линк към коментар
Share on other sites

Ако не Ви, затруднявам бих искала и аз да получа малко информация за съвместимоста ми с едно лице:

Данни:

Славка 21.03.1979г., 15:15 часа, гр.Карлово

Ивелин 23.08.1968г., гр. Шумен часа на раждане не знам

Благодаря предварително.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Виолина

Здравейте,

от известно време влизам в сайта и следя форума, намирам много интересни неща, но не съм се включвала. Сега темата за синастрията ме заинтересува и бих искала да получа отговор дали имаме общо бъдеще и какво е то?

Виолина, В.Преслав, 23.09.1968, 05.40 ч.

Георги, Шумен, 14.10.1966, 16.45 ч.

Благодаря, предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Гост_Ина_*

Здравейте,

Интересувам се много от астрология и особено от темата за съвмвстимостта, но срещам все още доста трудности, дали някой не би могъл да ми помогне да <разнищя> по-подробно потенциала на отношенията ми , като моите данни са 02.09.1983, 15:35 ч. , гр. София, а неговите 29.09.1973 г. , 09:15 ч. ,гр. Киншаса (координати 4s18 ; 15e18).Много благодаря предеварително!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Иска ми се да знам какво са ни отредили звездите със съпруга ми?

Аз съм Иванка Пенева по баща Дюлгерова , родена 04.02.1971г. в гр. Стамболийски, окръг Пловдив в 17.18 часа следобед.

Той е Лъчезар Пенев , роден 06.12.1969г. в Пазарджик в 04.05 сутринта.

Питам, защото бракът ни е от близо 12г и непрекъснато се люшка , ту пълна хармония, ту пълен разрив. Ако има някакво значение все пак да спомена имаме двама сина - Александър 20.06.1994г. 3.45 сутринта и Костадин 19.08.1997г. 01.10 сутринта . Благодаря на този , който се заеме с мен.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Костадине,

Надявам се да не досаждам.. но ако ти е възможно да кажеш две думи и за нашите данни. Толкова ли сме противоположни наистина?!

Любомира 5.07.1973 12:25 на обяд -Варна

Здравко 29.12.1982 00:45 Варна

Мерси предварително :)

Поздрави :yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

От известно време влизам във вашия сайт и намирам много интересни неща. Надявам се че не ви затруднявам и ще можете да ми кажете дали имаме съвместимост и бъдеще с моя приятел?

Ето и нашите данни:

Мария 22.09.1978 - 09:45h. - Пловдив

Стойчо 03.07.1975 - 09:30h. - Пловдив

Благодаря Ви предварително! :P:D:dancing yes:

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Гост_geri_*

Здравейте!

Бих желела да участвам в есперимента със следните данни:

Тя- 23.08.1965г.,гр.Силистра,20:00ч.

Той- 06.12.1974г.,гр.София

Благодаря за възможността.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Правила съм опити да разгадая рождените ни карти и в синастрия, но все още съм твърде невежа. Ако някой може да прочете нещо интересно - положително или отрицателно в аспектите - ще ми /ни/ е полезно.

М. 25.09.1973, 23.05, Пловдив

В. 08.09.1972, 7.30, Свищов

Благодаря!

Nosce te ipsum

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Re:Титана

Здавей Титана,

Вашата двойка ще изпитва трудности при определянето на общата цел.Физическата привлекателност между двамата е трудно постижима за по продължителен период.Търкания ще има по въпросите на равнопоставянето.Двамата взаимно ще се мъчат да управляват партнора си.Това води до противопоставяне-Ж. е за съединение/съюз/М. е за свободната самоизява на всеки2005 и2006г -критични ,от гледна точка на ограниченията наложени от наталните Сатурни.

Общо взето жената е дървата ,които ще подържат огъня у мъжа.Този мъж е силен фактор ,фокусиращ към себе си чувствата на Ж.

К петров

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Бени,

Не си посочила час на раждане.

Ако сте в различни части на денонощието родени -всичко ще бъде благоприятно за вашата връзка.Ти си го знаеш-ако има търкания значи сте родени и двамата през деня или нощта.

Мисля ,че Ж. е по силният и влиятелен индивид.Само гледай да не го презатоплиш любимият.Твоят огън може да го накара да се разтопи и изгуби формата ,която харесваш.?006 ще ти е силна за любовта година.

К Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Re:Мишленце

Поздрави !

Мъж-иска ж. за съпруга .Жената-Обича този мъж.Ако не сте се венчали Ви желая щастлива сватба.

Съпругът ще наложи известни ограничения върху свободата на жената,но ще е грижовен Съпруг

К Петров.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Re:Виолина

Здравей Виолина,

Възможен е съвместен живот.не толкова бурен на добър.М. -ще е водещ,макар ,че Ж се двоуми.Догодина ще сте силно влюбени.

Обикновенно везните не остават без съпруг.И двамата сте родени в едни много близки градуси към съседните зодий.От тук следват и трудностите при прогнозирането на прима виста.Би било хубаво да се направи цялостно изследване,но това отнема вного време и има цена,като вложен труд.

К Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

предполагам ,че сте решили 2005 год да се омъжите.Мъжът поставя ограничения,възможно да е професионално възпрепятствуван през тази година.Добре е да изчакате-но сигурно няма да послушате.Трудности в отношениятаЖелая Ви успех.

К Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Добро денонощие Ина1

но още по добре е да се регистрирате.

Накратко Съвместен живот е възможен,при това с взаимна любов.Мъжът ще наложи ограничения върху съпругата си-

К Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Re:Любомира

Здравейте Любомира,

Това ,че сте като зодий в опозиция не се явява пречка за отношенията Ви.Но Сатурн в Вашата натална калрта и неговият рожден Сатурн се противопоставят.Това е хронос -властелина на времето.В момента сте в най- прекрасната възраст за една жена.Виждам ,че го желаете за съпруг ,но Сатурн има последната дума и за жалост трябва да се подчините.Вашият мъж е друг.Би могло да го потърсиме -по хороскоп но това не е съвсем елементарна работа.

К Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Разбира се ,че и двамата имате бъдеще -по отделно и заедно.Взаимна любов.

Ракът ще действа на девата много нежно и отпускащо по време на любовните ласки/вода -прониква навсякъде/.Постепенно заглъхване ,след доста години на физическата любов.Жената ще се позчини на мъжа.Той ще е грижи за ж. дева.

К Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Re:Гост-Geri

Здравейте ,

Пожеби щеше да е по добре ,ако се бяхте регистрирали.

Добре е да се знае частта от денонощието в която е родено момчето.

Кратковремено привличане при близост,ако сте родени и двамата нощем.

Безразличие при раждане в различни части от денонощието.

При продължителна близост ще се задействуват рождените Сатурни и на двамата.Те ще наложат ограничение.

К Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Re:Милкана

Здравейте Милкана,

При вашата двойка е характерно независимото действие и хпи двамата.Пъжът ограничава донякъде свободата на жената.

К Петров

РS- Синастрическото разглеждане на нещата детайлно е доста обемиста и тежка работо.Не вярвам някой да се нагърби с цялостно разглеждане на проблемите.

Извинявам се на обитателите на този сайт ,че наруших спокойствието им.Мислех ,че с писането си ще повдигна интереса към тероритичното изясняване на принципите в синастрията.Довиждане

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...