Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Синастрия.Аспекти в синастрията.


Recommended Posts

Здравейте,

Може ли ако на някой му се занимава да ми каже нещичко за съвсместимостта между: Жена ( това съм аз blush.gif ) Лъв, с асцендент Дева, Луна, Меркурий и Венера в Рак, Марс във Везни и мъж Близнаци, с асцендент Скорпион, Луна в Телец, Меркурий в Близнаци, Венера и Марс в Рак. smile.gif Какво да очаквам от такъв човек? Ето и снимка на картата ни...

t5_3397391.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Не си написала градът,в който си родена,а за да се направи прогноза относно вашата съвместимост,се искат пълните данни на двамата.В случая с него няма точен час и месторождение.

Линк към коментар
Share on other sites

:rolleyes: родена съм в русе а той в девин

За моите елементарни познания все пак е някаква информация- далеч съм от професионални знания... може би общи аспекти.... от 1.5 год. сме заедно. днес се навършват :rolleyes: имаме планове

Линк към коментар
Share on other sites

В хороскопа на приятеля ти има стелиум на Слънце,Луна и Меркурий в Риби.Ако си в състояние да го определиш дали е по-скоро комуникативна или мила и сърдечна натура,може и да определя асцендента му/около обяд имам предвид 11,30-13,30/.Дай някаква насока-има ли философска нагласа,интерес към чужди култури, религии;или кариерата е изключително важна.Виждам,че имате планове-Венера ти е близо до АС в транзитната карта,а в солара си във времето на Пепеляшка-тригон между Венера и Хирон.

При приятеля ти в момента има съвпад на транзитен с натален Юпитер с възможност това да става в 7 дом,както и съвпад на транзитен Хирон с натална Венера-също с възможност съвпадът да е в 7 дом.Още повече че, че при него Хирон е с лице на Купидон.

Линк към коментар
Share on other sites

В хороскопа на приятеля ти има стелиум на Слънце,Луна и Меркурий в Риби.Ако си в състояние да го определиш дали е по-скоро комуникативна или мила и сърдечна натура,може и да определя асцендента му/около обяд имам предвид 11,30-13,30/.Дай някаква насока-има ли философска нагласа,интерес към чужди култури, религии;или кариерата е изключително важна.Виждам,че имате планове-Венера ти е близо до АС в транзитната карта,а в солара си във времето на Пепеляшка-тригон между Венера и Хирон.

При приятеля ти в момента има съвпад на транзитен с натален Юпитер с възможност това да става в 7 дом,както и съвпад на транзитен Хирон с натална Венера-също с възможност съвпадът да е в 7 дом.Още повече че, че при него Хирон е с лице на Купидон.

Да мил, грижовен, сърдечен,обожава пътешествията, интересуват го чуждите култури и географията въобще - много точно си го казала

В хороскопа на приятеля ти има стелиум на Слънце,Луна и Меркурий в Риби.Ако си в състояние да го определиш дали е по-скоро комуникативна или мила и сърдечна натура,може и да определя асцендента му/около обяд имам предвид 11,30-13,30/.Дай някаква насока-има ли философска нагласа,интерес към чужди култури, религии;или кариерата е изключително важна.Виждам,че имате планове-Венера ти е близо до АС в транзитната карта,а в солара си във времето на Пепеляшка-тригон между Венера и Хирон.

При приятеля ти в момента има съвпад на транзитен с натален Юпитер с възможност това да става в 7 дом,както и съвпад на транзитен Хирон с натална Венера-също с възможност съвпадът да е в 7 дом.Още повече че, че при него Хирон е с лице на Купидон.

Да мил, грижовен, сърдечен,обожава пътешествията, интересуват го чуждите култури и географията въобще - много точно си го казала

кариерата много, много не го влече - по-витален е, аз съм по-бойна ти знаеш. Мен професионалното израстване ми е в кръвта

Линк към коментар
Share on other sites

Зори,чак сега успях да отделя повече време,дано да прочетеш това:мисля че вие се допълвате чудесно и сте идеалната комбинация между мъж и жена.( залагам на Слънце-Луна).Където единият е слаб,другият е силен , а когато единият е агресивен,другият е отстъпчив.

И това е най-вече в сила,ако е домошар и както Оля3 го е задала- мил,грижовен,сърдечен. Т.е. ако има Асц. Рак. При това положение,както и Оля3 е отбелязала,имате доста положително влияние тази година. "Мирише ми :rolleyes: "на предстоящо сключване на брак.Има добри предпоставки за щастлив и траен съюз между вас. Много успехи от мен!

Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup2: благодаря ти за коментара, както на теб така и на Оля3. За мен вашето мнение и подкрепа значат много от емоционална гледна точка иначе са просто потвърждение на факта, че интуицията и аналитичноста ми, не са ми изневерили!

Имаш ли представа коя част от годината е най-благоприятна за такива кардинални промени... брак де... защото аз при сегашните обстоятелства и предварителни планове го виждам след юли Мерси предварително!

И още нещо - потвърди се казуса за асцендента - Рак е при всички положения. Аз още преди да го проверя предвид характера го виждах като такъв :rolleyes:

Атлантида, как ще коментираш това, което ми направи впечатлине - въобще забелязала ли съм нещо значимо или не:

В седми дом на него му се дава Козирог а моя асцендент е същия. В същото време на мен в седми дом ми се дава Рак - а неговия асцендент е Рак.

Забележка: Не съм женена за бащата на дъщеря ми,с който сме в приятелски отношения - но по важното е - че той е зодия Рак! Какво нещо е Астрологията!!!

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Ехе,точна наука си е Астрологията!Имате няколко указания за сватба-точно като по учебник е при вас! :feel happy:

Правилно си обърнала внимание,седми дом си е дома на брачния партнъор. Разбира се, трябва информацията да се потвърди и засече от 3-4 места.

След юли е много добре за венчавка. Желателно е Венера и Меркурий да не са ретроградни в този смисъл са най-подходящи дните между 20.06 и 22.09.08. А период с изобщо най-малко ретроградност е 12.09 - 22.09.08. Тогава Плутон и Юпитер също са директни.

Ако искаш имай предвид и някои благоприятни положения на луната:

Желателно е да е растяща – счита се,че ви дава постоянен интерес един към друг. Най-благоприятно е, ако Луната попадне в зодиакалните знаци, склонни към семеен живот и партньорство, такива са Телеца, Рака, Везните. Не е добър знак Луната да е във Водолей или примерно да има затъмнение в този ден.

Смятам,че човек интуитивно си избира правилния ден.

:3d_049::3d_115:

Линк към коментар
Share on other sites

Абсолютно съм съгласна с Атлантида.Нещо повече-за мен вие сте си просто двете половинки на едно цяло,както вече ти писах в ЛС.Ако имаш точния рожден час,може да се установи върха на 7 дом,а оттам и възможно най-добрата дата.Имай предвид,че тази година Юпитер е в козирог,т.е.влиза в неговия 7 дом,а през май Венера влиза в неговия 11 дом/телец/, Слънчо също,а телецът дава стабилност.През юли пък,Слънцето и Венера са в Рак,/а раците обичат дома си/.Освен това има възможност,ако знаеш часа на раждане, датата да се определи, когато една от тези две планети "кацне" на Асцендента му.И още нешо, което трябва да знаеш при избора на дата-освен че трябва да е растяща, Луната не трябва да е без курс. Ами,това е и...ЧЕСТИТО! :3d_053::3d_115:

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Бих искал да попитам какъв час на раждане използвахте за Мъжа?

Зарито е посочила ориентировачно около обяд, това за 12 часа ли го приехте?

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

Бих искал да попитам какъв час на раждане използвахте за Мъжа?

Зарито е посочила ориентировачно около обяд, това за 12 часа ли го приехте?

Към 12:30, тръгнах от Асц в Рак,по 3 причини. Така го описва Зори, тогава имат по-голяма хармония и съвместимост, освен споменатите от Зоя в началото хубави и показателни транзити и солар на Зори,Юпитер навлиза точно в седми дом на момчето,прави секстили с Луна и Слънце и т.н.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз въвеждам 12,45 часа.Защото според Зори приятелят и се интересува от културата на чужди народи, влекат го пътешествията, докото кариерата остава на малко по-заден план.В този ред на мисли, стелиумът за мен е в 9, не в 10 дом.По този начин запазвам съвпадът на транзитния Юпитер и Венера с натален Юпитер в 7 дом и в същото време наталтият стелиумът попада за 9 дом.

Освен това в солара на партньора с така въведените данни има всички основания да се очаква брак след рождения му ден./В случай,че го празнува в Девин,Смолян или някъде наоколо/.А Зори намеква точно за това.

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Поради липса на точни данни няма да се наема с прогнози, единственото което ме притеснява е опозицията между Неговата и Нейната Юнона, показателя за брак.

Линк към коментар
Share on other sites

Да,Вендор и мен ме притесни,но останалата част на картата е добра.Освен това познавам две двойки/освен нас/ при които двете Юнони са в точен съвпад.При едните нещата са като по ноти,докато в другата двойка...засега са заедно заради детето/ако това може да е причина/.Затова потърсих потвърждение в останалата част на картата.Не тможем само от аспекта на Юнона да съдим.Но си прав-разполагаме с предполагаем, а не с точен час на раждане.И затова бих предложила на Зори да уточнят първо часа-важно е Зори!От служба ГРАО или в болницата, където е роден приятелят ти можете да разберете точния час на раждане.

Линк към коментар
Share on other sites

Приятели, доколкото аз разбрах след обстоен опит за уточнение.. часът е в зоната 12.40-13.15, защото майка му не помни с точност.Айде кажете ми кво се прави тогава :

Възвожно ли е тази опозиция да е следствие от някаква роствена връзка.. Питам затова, защото в хода на времето установихме, че имаме някаква далечна родствена връзка.. примерно пра-пра бабите ни са братовчедки. Мен лично това не ме бърка и няма да повлияе на решението ми - щом това е човекът, с когото се чувствам най- щастлива и в хармония!

И все пак... аз ходя по работа в Девин сравнително често....тези дни ми престои да отида.... ще си направя труда да мина през болницата, дано ми дадат отговор. Макар че между другото не винаги вписват точния час- за пример ще дам дъщеря ми. Когато я родих часовника в родилна зала сочеше - 19.20, а моя личен - 19.10. Приех за вярен моя защото винаги е бил много точен.

А като гледам приятеля ми, какъв кариеризъм- убедена съм, че не е това за него. Той ми е една голяма мечка :3d_039::feel happy: целия ако го погледнеш в общ план е едно излъчване: любов и добронамереност! Сега някой ще се посмихва: я каква влюбена птичка :3d_064: разсъждава тука- ма повярвайте, мога да си стъпя на професията/нали съм психологче/.Освен това след толкова премеждия и на тия години май мога да преценя - той е един душко-добродушко с малко инатливо духче, ма мил грижовен домошар, за който дома е крепостта, а май гледа на мен като на неговото цвете в средата на тази кошарка. А аз при целия ми взривен характер :3d_124: пак олеквам пред неустоимото му чувство за лекота и хумор във всяка ситуация, да ме изкарва от водовъртежа на негативите. И да много се вълнува от пътешествия, история, древни култури и народи. Мечтата му е едно пътешествие до пирамидите,останките от маите,ацтекитке - абе все такива древни неща...Ма иначе хич не дава да му стъпя на врата-както аз си мога ма и мразя да го правя. Ей затова си го обичам моя мечкун.

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Надявам се,че опозицията между Юноните няма да промени съществено добрите им изгледи за брак през следващата година. Имат около десетина показателя за венчавка- по транзити,солар, символични дирекции. Все пак,щом на Зорито и се "пада" да се омъжи за него, то и той ще трябва да се ожени за нея. :rolleyes: Щом Асц. му е Рак,аз си оставам на прогнозата за брак. :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

От няколко дни им разглеждам картите и на двама и с изключение на въпросната опозиция и соларите, и синастрията, и символичните дирекции ги сочат като подходящи партньори с настъпил момент за брак.Зори,ако в болницата не са запазили архивите, обърни се към служба ГРАО в кметството.Не разчитайте на спомен на майката.

Даваш 13,15 като край на интервала в рождения час.Но след 12,46 Юпитер от 7 дом минава в 6.А тази година приятелят ти има Юпитеров възврат.Не е все едно къде е планетата.Освен това при избора на дата за сватба е добре и Венера да е добре позиционирана.

На така зададеният въпрос, отговорът е не.Хорарната карта е радикална, въпросът е навременен, няма Луна без курс, не се намира на изгорения път, Сатурн не е в 7 дом, но пък е ретро.Въпреки това,считам, че отговорът е точен.

Току що виждам вторият въпрос-часът е 17,08.АС е 1,43 в Лъв или с други думи рано е за отговор.Но вече имаш такъв.Затова и в ЛС ти бях казала, когато задаваш въпрос, бъди максимално кратка, точна и ясна, за да получиш съответния отговор.

Венера се намира в твоя първи дом/отговаря за 6 натален/ и сключва тригон с МС и с Меркурий, освен това транзитният Меркурий също прави тригон със Северния ти лунен възел.Луната във везни в твоя 10 дом дава добри взаимоотношения с новия колектив, с шефовете.Една опозиция има на транзитна Луна към наталната Венера, а доколкото си спомням, Венера имаше отношение към новата ти работа.В случая е добре да се погледне и радикса на самия договор.Транзитната карта към споменатия час е общо взето доста сполучлива/Въвеждам Девин като място на сключване на договора.Поправи ме, ако греша./Успех на новата работа! :3d_137::3d_115:

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Оли, най-добре е да не гадаем. Нека да видя точен час и ще го дам тук, за да не правим догатки. Другото е неточност

Може и часа да 12.30. Просто и той ме обърква - питам го за точен час..или между-толкова и толкова... няма яснота :3d_161:

Оля, мнението ти за градежа на къщата - ще е свързано с разходи- заем... моя доход позволява такъв на този етап... ще бъде ли необмислен риск да тегля заем за да строим къщата?

Редактирано от Атлантида
Линк към коментар
Share on other sites

На така зададеният въпрос, отговорът е не.Хорарната карта е радикална, въпросът е навременен, няма Луна без курс, не се намира на изгорения път, Сатурн не е в 7 дом, но пък е ретро.Въпреки това,считам, че отговорът е точен.

Ха... това значи все едно да т. е. мога да тегля заем така ли?

Защото аз попитах "Ще бъде ли необмислен риска?"

Защото аз попитах "Ще бъде ли необмислен риск?"

:feel happy: Кво да ти кажа... все съм си многословна и от стремеж да съм максимално точна ги оплитам въпросите и те стават неясни за околните...Може бми е по точно така да задам въпроса:

Ще строя ли къща чрез заем тази година?

Линк към коментар
Share on other sites

Видя ли сега какво стана??? Колкото и да се напъва човек като не е писано нещо не е писано.... знаех си аз че моя влак е последния - т.е. 28-ма дата... усещах го.и си го говорех.. ма то звездите си знаят работата :D . Оли виж на ЛС

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!Моля ви,ако е възможно да ми помогнете с определянето на подходяща дата за брак с приятеля ми!Родена съм на 05.02.1984г.в Ямбол,6.30ч.,а той-04.07.1986,Тополовград,около 4.15.Благодаря предварително!Много ми е важно!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте !

Много ви моля ,ако някой може да ми каже дали в следващите два месеца ще имам възможност за пътуване в чужбина?

Имената ми са Деяна Христова Димитрова 02.01.1988 год. час 22:40

Мноооогоооо моляяя :(

Благодаря предварително!

Виж какво момиченце, я бързо си изтрий имената! И кажи къде си родена, за да видим ще има ли път. Тук не гледаме на боб. Прави се звездната ти карта на базата на рождените ти данни и месторождението. :3d_138:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...