Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Синастрия.Аспекти в синастрията.


Recommended Posts

Хубаво е, когато намираме отговорите които очакваме! :D

Неее , хубаво е когато очакванията ти за отговор на въпроса ти,съвпадат с реалния! :dancing yes:

Линк към коментар
Share on other sites

Secret Name, тъй като не си оставила месторождението си, се опитах да ти отговоря чрез хорар.Но в момента е 23,35.АС е на 2градуса и 44 минути в скорпион.С други думи рано е за отговор.Ако искаш, остави данни-ще получиш отговор на въпроса си.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте! Много бих искала да ми направите парт. хороскоп:) Почнах сама, но е по-скоро с любителска цел....

мойте данни са: 20.11.1986, 11:30 на обед(асцендент в Козирог) град Варна, той е на 21.1.1981, 00:30 през вечерта асцендент във Везни, Италия,viareggio

Линк към коментар
Share on other sites

здравеи много се интересувам от астрология но ми е малко трудно :huh:

какво ще кажеш за нас аз сам родена на 08.09.1984г./15.45ч. в пловдив , а приятелят ми на 28.01.1974г./07.30ч. в пловдив

моля те много ми е трудно кажи ми нещо за нас :D

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Много бих искала ако е възможно да ми направите партньорски хороскоп. Аз съм родена на 15.11.1985г в Царево почти в полунощ, а той е роден на 16.01.1985 в Перник 00:15h От скоро се занимавам с карти таро, имам намерение да се занимавам и с астрология, но като любител. Предварително Ви благодаря! :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Може ли някой да погледне има ли съвместимост и бадеще тази връзка:

Моите данни-18-06-1984г. гр.Харманли 13: 10

Неговите -08-04-1980 гр.Харманли 08:30

Благодаря :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Програмата ми е напрегната тези дни, изглежда до средата на май ще е така. Но днес успях да отделя време и да пиша тук.

Може ли някой да погледне има ли съвместимост и бадеще тази връзка:

Моите данни-18-06-1984г. гр.Харманли 13: 10

Неговите -08-04-1980 гр.Харманли 08:30

Благодаря :feel happy:

Дано не си се отказала да чакаш отговор.От кога е тази връзка?

За да имате общо бъдеще,ще ти трябват воля и търпение.Понякога двама души се свързват за да научат повече за себе си чрез неизявените качества, които привличат другия.

Има няколко много добри положения в двете карти. Мен обаче доста ме притесняват вашите Марсове - конфликтът между тях е тежък, както и опозиция Марс - Луна. Не бих искала да съм наблизо, когато се карате, щото много трудно ще стигате до компромис и споразумение...Във връзката водещи са страстта и действието.Ако не правите секс- воювате, дано да е за обща кауза, а не помежду ви. Проблемите идват от егоизма и невъздържаността.

Обичате да дискутирате и разговаряте, харесвате компаниите.Когато заедно поемате рисковете и вървите напред, имате успех.

Линк към коментар
Share on other sites

Програмата ми е напрегната тези дни, изглежда до средата на май ще е така. Но днес успях да отделя време и да пиша тук.

Може ли някой да погледне има ли съвместимост и бадеще тази връзка:

Моите данни-18-06-1984г. гр.Харманли 13: 10

Неговите -08-04-1980 гр.Харманли 08:30

Благодаря :feel happy:

Дано не си се отказала да чакаш отговор.От кога е тази връзка?

За да имате общо бъдеще,ще ти трябват воля и търпение.Понякога двама души се свързват за да научат повече за себе си чрез неизявените качества, които привличат другия.

Има няколко много добри положения в двете карти. Мен обаче доста ме притесняват вашите Марсове - конфликтът между тях е тежък, както и опозиция Марс - Луна. Не бих искала да съм наблизо, когато се карате, щото много трудно ще стигате до компромис и споразумение...Във връзката водещи са страстта и действието.Ако не правите секс- воювате, дано да е за обща кауза, а не помежду ви. Проблемите идват от егоизма и невъздържаността.

Обичате да дискутирате и разговаряте, харесвате компаниите.Когато заедно поемате рисковете и вървите напред, имате успех.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, скоро ви бях писала, но за съжаление все още няма отговор. Много ще се радвам ако някой ми каже нещо за нас, наистина е изключително важно за мен! Аз съм родена на 15.11.1985г в Царево почти в полунощ, а той е роден на 16.01.1985 в Перник 00:15h. Ще очаквам някакъв отговор, ще ви бъда много благодарна! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Атлантида,чак сега видях,че отговора ми нещо не се е получил :D Връзката ни е от около месец и за радост все още не се е стигало до скандали,,,но никога не е касно.Много си права,че връзката се крепи само на стростта,поне сега сме на този етап.Много ти БЛАГОДАРЯ :3d_046:

Линк към коментар
Share on other sites

EDEN84 :wub:

Здравей sis1,

връзката е много хармонична, наистина голямо попадение. Имате много хубави аспекти, да подчертая, че (освен другите :rolleyes: ) твоето Слънце съвпада с неговата Луна и в същото време твоята Луна е в съвпад с неговото Слънце - идеалната комбинация между мъж и жена. Между вас има много взаимност и допълване- където единият е слаб, другият е силен, когато единият е по-агресивен, другият е по-отстъпчив и т.н.Връзката е изпълнена с чувство, синхрон и безбройно много допирни точки.

Линк към коментар
Share on other sites

sisi, извинявай за закъснението на отговора, но първо трябваше да се уточни часът ти на раждане-23,41 е.Виждам, че Атлантида вече ти е отговорила.Към казаното от нея ще допълня-господар на твоя седми дом/брак и партньорства/ е Уран.Той е в секстил с неговия Асц.Господарят на неговия 7 дом е Марс.Освен че попада в твоя 8 дом/секс/, е и в секстил с МС при теб, което е добра предпоставка за бъдещи общи дела, казано най-общо.Неговата Луна е в съвпад със Слънцето ти, както вече знаеш, неговият Меркурий е в съвпад с твоята Луна.Неговото Слънце и твоята Луна са в един и същи знак-козирог.Неговата Венера попада в твоя 7 дом.Моделът на хороскопа и при двамата е пакет/Янски го нарича клин/.При този модел всички 10 планети попадат в рамките на един тригон.Това дава концентрация на енергиите.Има разбира се и негативи-неговият Марс е в квадрат с твоя Уран/господари на 7 дом съответно при него и при теб/;неговата Венера е в куинконс с твоя Марс.Но както сама виждаш, "добрите аспекти" са много повече.А това е една добра предпоставка за успешна връзка. :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

не мислех да пиша, но...

И според месечните, и според китайските зодии аз и мъжът ми не си подхождаме вече цели 23 години. Животът ми като семейна премина през доста бури от различен характер, но пък кой в България не е минал през трудности в последните 2 десетилетия?

Не си подхождам по характер също с баща си, едното си дете и пряката си шефка. Не ми е лесно да комуникирам, най се адаптира човек към кръвните сродници, особено към децата.

Но пък е вълнуващо ;) .

Линк към коментар
Share on other sites

:D за баща ти и за детето е много вероятно да не си подхождате, но за съпругът и то след 23 години? - изглежда ми странно - дай да ви спретнем една синастрия, сигурно ще блесне, защо толкова време сте заедно :rolleyes:
Линк към коментар
Share on other sites

Така съм чела в общите хороскопи в пресата.

А за съпруга - след толкова време и двамата знаем как да се напаснем по другия. Въпросът човек да го иска. ;)

Ще се радвам на уточнение, може да излезе, че... каквото излезе, това.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря много и на Атландида и на Olq3, наистина ми помогнахте много. В момента с него сме разделени, понеже той не е решил какво точно иска...както и да е, аз съм решила да се боря и това наистина ми дава един огромен стимул да не спирам! Всичко най-най :D и пак БЛАГОДАРЯ!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Току що се регистрирах,извинявам се ако правя нещата все още както не трябва :P

Искам обаче предполагам като всеки новак да задам своят първи въпрос,от който може би ви е дошло до гуша,но...в такъв период съм,простете ми!

Много ме вълнува връзката м/у тези двамата :D

Та Той: 16.06.1963

Тя: 19.04.1973-родена в 5.15 сутринта

И двамата родени в Русе!

Ако е важно и неговият час ще питам!

Моля ви ,кажете ми няколко думи поне!

Редактирано от stefiji
Линк към коментар
Share on other sites

Стефи, имате доста добри попадения, но определено е нужен и неговия час.Важно е къде попадат домовете му в нейната карта.Иначе като стихии, двойката е много подходяща-нейната огнена натура хармонира много добре с неговата- предимно въздушна.Уран при нея е на границата на 6 и 7 домове, така че сигурен ли е посоченият час?

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти много,много че се отзоваваш!

За себе си съм сигурна:5.15 сутринта,всеки момент ще ми кажат и другият час,само че аз нищо не разбирам,нищо и това:уран в 6-7 дом нищо не ми говори,може ли да ми обясняваш по-простичко!Благодаря ти!!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Шести дом дава информация за въпросите, касаещи работата, здравето, подчинените, за психичната нагласа.Седми дом показва партньорствата, женитбите, разводите, договорите, сделките и пр.Уран е в твоя 6 дом и доколкото виждам би могло да се твърди, че си импулсивна, обичаш да вървиш по свой собствен път, че не приемаш авторитети.Спирам дотук, защото темата е друга и не е добре да я размиваме. :feel happy:

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Такава съм...много ме заинтригува,ако не е нахално някъкви съвети във връзка с характерът ми били ми дала,да е на лични примерно,за да не спамим тук!Много съм импулсивна и когато ситуацията е нажежена,полудявам от адреналин! :(

А за часът на мъжът още не са ми казали,но разбера ли веднага ще пиша!!!Много ми е важно!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен! :rolleyes:

Приятно ми е да се присъединя към прекрасният ви форум!

Пиша с молба ако може да ми направите хороскоп, и дали може да се каже дали имам бъдеще с този човек?Много е важно за мен.Ако ли не дали в близко бъдеще ще има друг човек ? Аз съм родена на 21.04.1980г , в 07.15 минути в град Пловдив, а той на 20.03.1981г, в 09.10 минути в град София.

Предварително благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен! :rolleyes:

Приятно ми е да се присъединя към прекрасният ви форум!

Пиша с молба ако може да ми направите хороскоп, и дали може да се каже дали имам бъдеще с този човек?Много е важно за мен.Ако ли не дали в близко бъдеще ще има друг човек ? Аз съм родена на 21.04.1980г , в 07.15 минути в град Пловдив, а той на 20.03.1981г, в 09.10 минути в град София.

Предварително благодаря!

Извинявам се, пропуснах да се представя!Казвам се Венелина, а любимият-Васил.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...