Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Синастрия.Аспекти в синастрията.


Recommended Posts

Здравей, Сингониум!Сигурна ли си в рождения час на Васил?Защото Асц. му е на 0,42 в близнаци, т. е. ако е в 09, 07 например, Асц. е телец, какъвто е и твоя.

Линк към коментар
Share on other sites

Имате всички шансове за една добра средностатистическа връзка.Слънцата и Луните ви хармонират много добре; неговият 7 дом е в твоя 7; неговите МС попадат в твоя 10 дом, Асц. му се намира в твоя 1 дом, а ИЦ- в твоя 4.Венера е в секстил с твоите МС, Луната му е в тригон стях, Юпитер, господар на неговия 7 дом, попада в твоя 6.Северният му възел е в тригон с твоя Меркурий; твоят Уран в 7 е в тригон с неговата Венера, попадаща в твоя 11 дом.Всички тези аспекти дават възможност освен за едно дълбоко духовно приятелство, но и за бизнес-партньорство..

Не липсват и напрегнати аспекти, но те са преодолими на фона на цялостната карта.

Линк към коментар
Share on other sites

Имате всички шансове за една добра средностатистическа връзка.Слънцата и Луните ви хармонират много добре; неговият 7 дом е в твоя 7; неговите МС попадат в твоя 10 дом, Асц. му се намира в твоя 1 дом, а ИЦ- в твоя 4.Венера е в секстил с твоите МС, Луната му е в тригон стях, Юпитер, господар на неговия 7 дом, попада в твоя 6.Северният му възел е в тригон с твоя Меркурий; твоят Уран в 7 е в тригон с неговата Венера, попадаща в твоя 11 дом.Всички тези аспекти дават възможност освен за едно дълбоко духовно приятелство, но и за бизнес-партньорство..

Не липсват и напрегнати аспекти, но те са преодолими на фона на цялостната карта.

Оlq3Много благодаря за написаното, но има нещо което ме притеснява.Разделени сме, но искрено се надявам да се съберем и въпреки всички трудности , които имаме.Много се надявам да се оправят нещата!

Има ли шанс той да реши да се съберем? :(

Линк към коментар
Share on other sites

За брак или за връзка става въпрос?

Ами за връзка, бяхме заедно седем години.Аз се надявах връзката да прерасне в нещо по- сериозно, но той като че ли незнае дали иска ангажимент.Много съм объркана и много държа да съм с този човек!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте, ще се радвам да се опитате да направите хороскоп за сестра ми...

Казва се Диана , родена е на 16.09.1985 в 23.30- гр.Ловеч

и момчето , което се казва Теодор - 12.05.1983 в 12.00 на обед в София

Ще се радвам да разбера какво е бъдещето им заедно - те са заедно от скоро.

Благодаря ви предварително :)

Редактирано от Ani_Popova
Линк към коментар
Share on other sites

Диана е едновременно контактна и стабилна, земна натура.Дипломатична, дружелюбна, сговорчива и чаровна е, има усет към хармонията, към красивите неща.Не е социално активна.Обича да е център на внимание, да е забелязвана, има нужда от аплодисменти, от одобрението на другите.В същото време е много възможно да има едно отдръпване в емоционален план, чувство на отхвърленост.Има нюх към езици, писане, говорене.Добре би трябвало да се разбира с чужденци, защото има данни за пътуване и живот извън пределите на родината, както и за евентуален брак с чужденец.В любовта е пламенна, романтична. Трябва да забави женитбата до 28-мата си година.Имайте предвид, че в астрологията съвместното съжителство се разглежда като брак.

Теодор е огнено-земен харакатер.Много упорит, амбициозен, градивен, с желание за лидерство и организаторски способности.Трудно променя решенията си, тъй като преди това добре е обмислил нещата.Доста практичен и конструктивен е, не търпи вмешателство.При него има баланс между разума и емоциите.Финансовата стабилност е много важна за него, ще обича дома и семейството си.Грижлив, съпричастен и чаровен е , нуждае се от признание.

Като цяло представляват една добра средностатистическа двойка.Слънцата им са в съвпад с Меркурий и в тригон едно спрямо друго.Това е предпоставка за добра връзка и разбирателство.Неговият Марс (мъжкото начало) е в тригон със Слънцето и Меркурий при нея.Негативната част на общата им карта представлява квинкосът между Луната на Диана и Слънцето, Луната, Меркурий и Марс на Теодор.Освен това Асц. му е в каре със Северният и възел.Същото важи и за неговият Марс и нейната Венера.Като цяло обаче, имайки предвид какво търси всеки от тях и какво може да даде на другия (при нея стрелец е на върха на 7 дом, а при него-водолей), мисля, че от тях би излязла една успешна двойка.Върхът на неговия 7 дом (брак и партньорства)е в съвпад с нейния Юпитер в 9-ти, който е и господар на 7 дом на Диана.От своя страна куспидът на нейния 7 дом е в неговия 5 (любовта). Нейната значително по-романтична и дружелюбна натура придава повече цвят на неговия упорит, решителен и практичнен характер.

П.П.Много е важно да се знае точният час на раждане на Теодор.В случай, че е посоченият - 12,00- куспидът на 10 дом е в овен и Слънцето, Луната, Меркурий и Марс при него попадат в интерсептирания телец.Ако обаче е роден в 12,01, върхът на 10 дом попада в телец.

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти, Оля...за бързия отговор и за всичко...за съжаление не мога да дам точния час на раждане, но все пак още веднъж благодаря за анализа :)

Тя беше много самотно по едно време...в смисъл, че дълго време беше сама и ще се радвам сега нещатата да потръгнат

Поздрави,

Ани

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Ще ми се да Ви помоля... знам, че по принцип се зплащат тези услуги... ако не е нахално, може ли да изчислите какви са съвместимостите. Ето и данните.

АЗ - жена - 17.10.1988г. 13:40 - София

Той - мъж - 13.04.1982г. 22:30 - Силистра

Не, че е от особено значение мястото и все пак искам да съм изчерпателна. Благодаря Ви предварително.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Ще ми се да Ви помоля... знам, че по принцип се зплащат тези услуги... ако не е нахално, може ли да изчислите какви са съвместимостите. Ето и данните.

АЗ - жена - 17.10.1988г. 13:40 - София

Той - мъж - 13.04.1982г. 22:30 - Силистра

Не, че е от особено значение мястото и все пак искам да съм изчерпателна. Благодаря Ви предварително.

Всъщност мястото е от значение.

Разгледах накратко някои моменти от картите ви и мисля, че имате добра, хармонична връзка.

Вероятно се е осъществила бързо и се основава на действието. Заедно сте много спонтанни и оригинални и често кроите нови планове.Силни характери, които при сблъсък могат сериозно да се противопоставят и да водят борба за надмощие. Май ще ви бъде трудно да намирате компромис в някои моменти, никой не отстъпва на йота.

Събрани заедно ставате още по-страстни, енергични и трудно контролируеми.

Възможно е да се дразните за дреболии.Емоционална и много сексуална комбинация.

Имате много хубав и точен аспект Слънце- Луна,счита се за отлична комбинация между мъж и жена, за това в по-голяма част от времето ще се допълвате отлично.Имате много допирни точки и хубави чувства, така че ще преодолявате евентуалните пречки.

Да се надяваме, че някои от пишещите тук астролози ще поразгледа картите и ще добави още към мозайката.

Прави ми впечатление положението на Хирон и в двете карти. " една добра и една лоша новина", така да се каже. :rolleyes: Твоят Хирон и неговата Венера с в прекрасен, много точен аспект (тригон).

С неговия Юпитер образуват един от "аспектите на Пепеляшка", което значи, че си си намерила точната половинка и има мноооого голяма вероятност за продължителен и хармоничен брак. Много подходящ спрямо твоята карта и "Пепеляшка" е транзита на Юпитер в началото (февруари) на 2010 година. Може и тогава да се случи това щастливо събитие.

Притеснителното е, че и двамата имате Хирони на върховете на съответните седми домове- възможно е нещо да нарани/помрачи брака. Но може и да не се случи нищо такова, Хирон понякога е като комбинация между Уран и Сатурн, но не мисля, че това е обезателно винаги.Има теми за Хирон във форума, можеш да ги поразгледаш.

Много късмет и успехи от мен! Ако ми остане пак време, ще добавя нещо.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Бих искала да получа поне обща информация за връзка между жена, родена на 08.08.1970 г в 3.15 ч и мъж, роден на 03.06.1967 г. Може автоматично от някой безплатен сайт. Като ориентир бих могла да посоча само две дати - запознанство на 15.06.2008г и среща на 22.06.2008г. Точен час на раждане на мъжа не ми е известен. Благодаря предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

Бих искала да получа поне обща информация за връзка между жена, родена на 08.08.1970 г в 3.15 ч и мъж, роден на 03.06.1967 г. Може автоматично от някой безплатен сайт. Като ориентир бих могла да посоча само две дати - запознанство на 15.06.2008г и среща на 22.06.2008г. Точен час на раждане на мъжа не ми е известен. Благодаря предварително!

Би ли посочила и градовете, в които живеят Мъжа и Жената, също и мястото на срещата?

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

Бих искала да ви предложа за анализ данните на една дългогодишна семейна двойка, които според мен са доста интересни:

Жена - 30.06.1965/7.05-7.10/Варна

Мъж - 28.09.1962/неизв. час (аз заложих по интуиция 10.00сутринта)/София

С нетърпение очаквам знаещите да се включат в тълкуването!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Дали някои би опитал да даде отговор за това как би се развила връзката между жена, родена на 21.01.1982 в 8:30сутринта в Благоевград и мъж , роден на 19.08.1977 в 4:30 сутринта в София. Благодаря много предварително! Нямам търпение!

Линк към коментар
Share on other sites

Slizia, трябва да подчертая , че синастрия не се прави за евентуални бъдещи отношения, а само за вече реално установена връзка. Това е, бих казала, основно правило. Ако между двама няма наченки на романтични отношения и особено ако не се познават и най-добрата синастрия може изобщо да не е валидна. Нещо като да очакваш да гледаш хубав филм по качествен чисто нов телевизор и примерно изобщо да няма ток. Формулировката "как би се развила връзката " означава ли, че има някаква връзка, за да я изследваме как ще продължи?

Линк към коментар
Share on other sites

Slizia, трябва да подчертая , че синастрия не се прави за евентуални бъдещи отношения, а само за вече реално установена връзка. Това е, бих казала, основно правило. Ако между двама няма наченки на романтични отношения и особено ако не се познават и най-добрата синастрия може изобщо да не е валидна. Нещо като да очакваш да гледаш хубав филм по качествен чисто нов телевизор и примерно изобщо да няма ток. Формулировката "как би се развила връзката " означава ли, че има някаква връзка, за да я изследваме как ще продължи?

Здравейте, имаме връзка от почти година вече. Съжалявам за объркването.Само че връзката ни е понякога на приливи и отливи, но мисля, че е стабилна като цяло. Благодаря много за вниманието и очаквам отговора с нетърпение.

Редактирано от slizia
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Виждам, че темата е поизостанала.

Ако случайно има раздвижване и разбира се желание за тълкувание, бих искала да попитам възможен ли е брак между двама души родени съответно на:

жена 24.10.1977 в София

мъж 18.04.1975 в София

Въпросът ми е породен от предупреждение, че мъжът има кармична забрана за брак, а в същото време той настоява за такъв. Връзката е сериозна и бих добавила много щастлива. :)

Благодаря предварително.

Линк към коментар
Share on other sites

Сantare, няма оставени часове, не могат да ви бъдат направени хороскопи без тях.Но от астрологична гледна точка понятието "кармична забрана за брак" не съществува.Има препоръка да бъде забравен брака до 28 години при квадрат или опозиция на Венера към Сатурн или при индикации за прибързан брак, водещ до развод.Но при него няма такъв аспект.Разбира се, зависи къде се намира Луната в хороскопа му и какви аспекти ще сключи.Това може да се види само, ако се знае часа на раждане.

Линк към коментар
Share on other sites

Сantare, няма оставени часове, не могат да ви бъдат направени хороскопи без тях.Но от астрологична гледна точка понятието "кармична забрана за брак" не съществува.Има препоръка да бъде забравен брака до 28 години при квадрат или опозиция на Венера към Сатурн или при индикации за прибързан брак, водещ до развод.Но при него няма такъв аспект.Разбира се, зависи къде се намира Луната в хороскопа му и какви аспекти ще сключи.Това може да се види само, ако се знае часа на раждане.

Много се извинявам. Пропуснала съм часът... ето и точните данни:

жена 24.10.1977 в 06.05ч. в София

мъж 18.04.1975 в 17.50ч. в София

Благодаря за отговора! :)

Линк към коментар
Share on other sites

....

Въпросът ми е породен от предупреждение, че мъжът има кармична забрана за брак, а в същото време той настоява за такъв. Връзката е сериозна и бих добавила много щастлива. :)

Благодаря предварително.

Cantare, според часовете, които си дала допълнително, и двамата имате Асц.-ти Везни, така че имате нужда от брак и няма да се чувствате щастливи, ако не сключите.

Вече обсъждахме в съседна тема в Нумерология "кармична забрана за брак", по-скоро че астрологически "такова животно просто нема", поне не и в този смисъл, особено след като вече и двамата сте минали трийсетте и сатурновия възврат . Има хора, които не успяват да създадат трайна връзка с противоположния пол и се чувстват нещастни и самотни от това. Натъкват се на пречки и страдание и не могат да привлекат и заинтересуват истински някой, тези изпитания наистина могат да са кармични, но вашия случай не е такъв. Има хора, които са си до известна степен самодостатъчни, твърде свободолюбиви, самостоятелни и независими (или пък егоисти :P ) или пък силно вглъбени да изучават вътрешния си необятен свят и нямат сериозен стремеж и потребност от брак.Но вашия случай не е и такъв. Вие сте две влюбени сърца, които съдбата е срещнала.

Изобщо, макар че много се говори напоследък за карма, за съжаление ми се струва , че много малко хора усещат и разбират нейния истински смисъл. Не само, че е желателно да си изучаваме кармичните уроци, ние изобщо нямаме шанс да ги избегнем. И дори и да можем евентуално да отложим някои, това не би било безобидно решение и тези, които го могат обикновено лесно взимат правилното решение.

И така: Във вашата връзка има много хармония и любов, силни и истински чувства. По- скоро бих казала, че това е кармична среща на две сродни души, срещащи се през различните животи и че би било грях, когато срещнеш любовта да я захвърлиш. Дори и между вас да се появят разногласия, било то породени от вас самите или трети лица, не ми се вярва да се разделите за винаги. Дори и да се опита някой да застане между вас- няма да успее, отново ще изпитате магнетично привличане и по един или друг начин ще се съберете.

Между вас има много съпричастност и силни чувства, постоянно правите планове заедно, обичате да действате съвместно и взаимно се вдъхновявате.

Линк към коментар
Share on other sites

Атлантида,

Благодаря сърдечно за отговора. :)

Много от написаното от вас е точно така, но въпросът за брака силно ме вълнуваше, защото той много упорства.

Едно е вярно, човек не може да избяга от пътя, който му е предопределен, трънлив или осеян с рози, той е нашето бъдеще.

Линк към коментар
Share on other sites

Цитат(Атлантида @ Jul 25 2008, 23:51) post_snapback.gifSlizia, трябва да подчертая , че синастрия не се прави за евентуални бъдещи отношения, а само за вече реално установена връзка. Това е, бих казала, основно правило. Ако между двама няма наченки на романтични отношения и особено ако не се познават и най-добрата синастрия може изобщо да не е валидна. Нещо като да очакваш да гледаш хубав филм по качествен чисто нов телевизор и примерно изобщо да няма ток. Формулировката "как би се развила връзката " означава ли, че има някаква връзка, за да я изследваме как ще продължи?

Може ли да получа отговор? Аз доста неща изчетох, но искам да прочета най вече вашите коментари. Много благодаря предварително.Ето пак и данните:

Аз съм родена на 21.01.1982 в 8:30сутринта в Благоевград , а той е роден на 19.08.1977 в 4:30 сутринта в София. Благодаря много предварително! Нямам търпение!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...