Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сподели настроението си с музика или стих 3


Guest Fut

Recommended Posts

  • Отговори 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Толкова много индиици ми доидоха в много :(

А иначе ето поздрав и от мен,на англииски , супер песен.Това е класика като текст и музика в едно.

http://vid.data.bg/djf89810#vid

Редактирано от tomodashi
Линк към коментар
Share on other sites

:D

Скачет олень по лесу. Смотрит - заяц на пне сидит, в носу ковыряет. Олень к нему подбегает:

- Заяц, посмотри какие у меня стройные ноги - я самый быстрый зверь в лесу!

Заяц, не замечая его, в носу ковыряет...

- Заяц, посмотри какие у меня витвистые рога - я самый красивый зверь в лесу!

Заяц вытаскивает из носа здоровенную зеленую козявку, долго смотрит на нее и говорит задумчиво:

- А зато я богат духовно...

Линк към коментар
Share on other sites

Fut,песента е хубава но ти пак засищане нямаш  :D

В предишната песен ми показа 1000 индиици сега 100 картини с голи мадами.

Прекаленото са много за да ги опозная  :(

А иначе щом си падаш по анимациите,ето една супер песен

Golden Boy Ace of Base Beautiful Life

За какво си мечтае момчето,а каква става.Момичето му взима парите и  го изоставя.

И отново е с колелото на път.Пак вярата в любовта е разбита :(

Линк към коментар
Share on other sites

Tomodashi забеляза ли че съм се редактирала :D ? Бях ти оставила послание само да слушаш без да гледаш wub.gif за да не се възмущаваш много cool.gif

п.п. Не че аз много разбирам от изкуство, но ти пък хептен lol6.gif

п.п.п. За чистите всичко е чисто, за нечистите няма нищо чисто wink.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Искам да споделя с всички вас една добра за мен новина.Държа на това, защото тук намерих хора,които макар и да не сме общували са много близко до сърцето ми.Дори като го пиша в момента очите ми се насълзяват.

Ще си имаме след 7 месеца едно, малко,мило слънчево създание,защото съм бременна.

Пожелавам на всички, да могат да се докосват до такива вълшебни моменти и изживявания.

Линк към коментар
Share on other sites

Честито ris_78 !!! :3d_015:

Господ да бди над вас и да ви благослявя всеки слънчев лъч!Да сте оградени от Божествена Любов,която да ви пази и закриля!

Ето едно мое настроение,част от мен е тази музика,която открих буквално преди минути

Линк към коментар
Share on other sites

Преди ви пуснах романтичната песен и клип

http://www.youtube.com/watch?v=Ql55Xm6nmmc...feature=related

Ето песента с англииски subtitles,

http://www.youtube.com/watch?v=WNHaqt47XvI...feature=related

Клипа може и да не е толкова добър както  предишният клип,

но думите са дълбоки,съкровенни и романтични.

Аз ви казвам че японските песнички са романтични и позитивни , вие не ми вярвате ;) .

Fut поздравявам те с тази песен и думите в нея.

Редактирано от tomodashi
Линк към коментар
Share on other sites

Кой не ти вярва!? Хубави са песничките :) . Ммммм аз съм още на 1-во ниво така че малко трудно си превеждам, но ми хареса :) . Благодаря!

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Японците някъде до средата на 90-те са доста воинствени.

И филмите им са такива,какво и западните също само за воини и битки правят филми.

Наи-якото според мен е как се променя езикът им.При по-старите филми или песни само се карат и викат,

а при съвременните имат доста по-нежен и мелодичен глас.

Дотолкова им стана мек и нежен гласът че в някои песни ми звучът лигаво и с прекалено добри чувства изпълнени.

И за разлика от западните певци те пеят не от страната на силният,от страната на супер героят,победителият,

ами от страната на страдалият човек,на човекът които се е поучил от грешките си.

Къде го има това в западната музика,да се смяташ за страдащ и същевременно обикновен или за веселящ се напълно обикновен.

USA стила е да си супер men и супер надарен и дори когато страдаш от любовна загуба да казваш

"Къде съм аз, къде си ти" аз не страдам вече заради теб защото не ме заслужаваш.Такъв тип глупости.

Писна ми от супер надарените с високо самочувствие певци,някакви металисти или super star певици които се мислят за наи-красивите жени или за такива с наи-прекрасен глас.

Линк към коментар
Share on other sites

Разбирам те какво искаш да кажеш, но си прав само донякъде, защото зад привидно грубата метълска обвивка също понякога т.е. доста често се крият много нежни души превръщащи страданието и привидния мрак в духовна светлина. Ако си мъничко по-толерантен и отворен може да ти се разкрият невероятни и дълбоки красиви светове които в противен случай ще останат затворени пред теб, а ти ще си останеш в локвата на недоволството. С това съвсем не искам да те засегна, просто се опитай да се вслушаш. Но ако не искаш, пропускай тези неща и си живей в твоя свят. Наистина той е достатъчно красив и има какво да ти даде. Просто се опитай преди да съдиш и критикуваш да вникнеш във вътрешната страна на нещата. "Ако си прекалено зает да критикуваш хората няма да имаш време да ги обичаш" е казала Майка Тереза (по спомен).

W.A.S.P- Heaven's Hung In Black - Превод

http://www.vbox7.com/play:a8424272

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Японският начин на изразяване повече ми харесва.

Всеки извървява пътя на собственото усъвършенстване.

Всяка страна извървява също пътят си,всеки народ си има грехове,но има народи които създават чудестни и невероятни светове.

Едно нещо ме дразни.Това е да смяташ недостъка си за приемущество и нещо супер позитивно.

Дотолкова да не искаш да различиш доброто и злото в себе си че да си тотално агресивен и с тотално голямо самочувствие.

Защото така засенчваш доброто идващо от другите хора.

Така както USA пропагандата засенчва доброто идващо от другите народи.

Да засенчваш доброто идващо от другите ,нарочно това вече е грях.

Грях е да не даваш на другите народи да се изявят като сключваш с медиите договори за 

излъчването на "безплатни" USA филми , и още по-лошото като манипулираш с тях хората и им насаждаш определен тип поведение.

Такава пропаганда има в медиите,на определен тип поведение.

Но спокоино Интернет след 5-6 години ще изнесе и надпревари всички медии.

Там хората ще могат да гледат и слушат предавания от множество страни и да се запознават със стотици култури.

Ще има много интересни идеи,характери, хора в това кибер пространство.

:)

Fut,още малко и ще се освободим от пропагандата и ще сме волни птици реещи се из интернета 

Редактирано от tomodashi
Линк към коментар
Share on other sites

Японският начин на изразяване повече ми харесва.

Всеки извървява пътя на собственото усъвършенстване.

Всяка страна извървява също пътят си,всеки народ си има грехове,но има народи които създават чудестни и невероятни светове.

Едно нещо ме дразни.Това е да смяташ недостъка си за приемущество и нещо супер позитивно.

Дотолкова да не искаш да различиш доброто и злото в себе си че да си тотално агресивен и с тотално голямо самочувствие.

Защото така засенчваш доброто идващо от другите хора.

Така както USA пропагандата засенчва доброто идващо от другите народи.

Да засенчваш доброто идващо от другите ,нарочно това вече е грях.

Грях е да не даваш на другите народи да се изявят като сключваш с медиите договори за

излъчването на "безплатни" USA филми , и още по-лошото като манипулираш с тях хората и им насаждаш определен тип поведение.

Такава пропаганда има в медиите,на определен тип поведение.

Но спокоино Интернет след 5-6 години ще изнесе и надпревари всички медии.

Там хората ще могат да гледат и слушат предавания от множество страни и да се запознават със стотици култури.

Ще има много интересни идеи,характери, хора в това кибер пространство.

:)

Fut,още малко и ще се освободим от пропагандата и ще сме волни птици реещи се из интернета

След като нещо те дразни това означава, че то е съществена част от самия теб. Постарай се да се освободиш от него т.е. да го изчистиш за да може душата да е свободна, да си над всичко и да се рееш свободно в пространството :3d_015:

Линк към коментар
Share on other sites

Много харесвам стила на Depeche Mode  ;)

Поздравявам всички с невероятната песен и анимация,японска анимация и полска песничка в едно

Много са смешни момичетата какви гримаси имат и какво вършат.Супер поучително . :)

Fut,дали ти харесва песента и дали разбра колко емоции могат да се предадът чрез анимацията.

http://www.youtube.com/watch?v=q5sriCMJmoM

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...