Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сподели настроението си с музика или стих 3


Guest Fut

Recommended Posts

Depeche Mode

Your own personal Jesus

Someone to hear your prayers

Someone who cares

Your own personal Jesus

Someone to hear your prayers

Есито имаш ли представа какво куфяне е падало по дискотеките на тази музика :) ))!?

tomodashi, а ти дали разбра, че насила хубост не става :D ???

http://www.vbox7.com/play:073f4485

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"tomodashi, а ти дали разбра, че насила хубост не става"

Става,става и насила хубост,но вие българките се инатите нарочно за да покажете че всичко ви е насила.

Щом азиатките могат да стават насила хубави и вие трябва да можете.  ;)

Специално за предната песен си спомням как като  бях малък едно момиче наполовина полячка,когато заминаваха на улицата с кола и се приготвяха тя заставна на прозореца на колата и правеше гримаси.

Беше на 5-6 години и допираше много носа , бузите, лицето в стъклото така че те направо се смазваха.

Придобиваха странни форми,тя се смееше и наистина беше забавно да гледаш как някакъв нос или буза се деформира в стъклото.А и постоянно правеше смешни гримаси и се веселеше,докато родителите и не стегнаха багажа и колата не тръгна.

Та толкоз за странностите на децата.

Линк към коментар
Share on other sites

Хубава песничка и тъжна естествено  :)

Каквво ще кажеш за този клип,fut?

http://www.jpopasia.com/play/13442/perfume/negai.html

Редактирано от tomodashi
Линк към коментар
Share on other sites

Уфф... до
опрях :3d_132:

:3d_146: "Вятър я вее на бяла кобила" :P се майтапеше с мен една учителка в училище :D . Това е моята песничка. Поздрави!

:3d_047:

Аз съм на индианска вълна напоследък :) )). Мислех си за слънцето колко нежно и по детски чисто ми се усмихна/ поздрави тази сутрин в гората над боровете и как залезът ме дари със своята мъдрост. Обичам да наблюдавам и в безмълвие да възприемам тези толкова богати дарове :) .

Уффффф как да обясня неизговоримото!?!?

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Нощ над града

Нямате представа колко е вълшебно на нашия град тази вечер :3d_133: Ако намеря някой който да снима ще споделя :) За пръв път истински съжалих, че нямам апарат, но ще се постарая това да се промени :) .

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Нощ над града

Нямате представа колко е вълшебно на нашия град тази вечер :3d_133: Ако намеря някой който да снима ще споделя :) За пръв път истински съжалих, че нямам апарат, но ще се постарая това да се промени :) .

Ето и обещаното:

1124931904.JPG

Линк към коментар
Share on other sites

Уфф... до
опрях :3d_132:

:3d_146: "Вятър я вее на бяла кобила" :P се майтапеше с мен една учителка в училище :D . Това е моята песничка. Поздрави!

:3d_047:

Аз съм на индианска вълна напоследък :) )). Мислех си за слънцето колко нежно и по детски чисто ми се усмихна/ поздрави тази сутрин в гората над боровете и как залезът ме дари със своята мъдрост. Обичам да наблюдавам и в безмълвие да възприемам тези толкова богати дарове :) .

Уффффф как да обясня неизговоримото!?!?

Ветровете и ТАЗИ са ми любими и на мен 

Поздравявам те с това парче . Тонизиращо е

    2ce1ce1378379932cad17f58c7b8806f.gif

Линк към коментар
Share on other sites

"Дълбоко в мен тече Древен Извор и напоява всичките ми реки и всичките ми пътища.

И така напоен аз се завръщам в себе си, за да се поклоня на Древния Извор."

Из поезията "Кокиче в снега"*Авалира - Книга на Мъдрите Индианци" - Елеазар Хараш

И това:

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Много е яко преоблечени като вождове да пеят индиански песни. ;)

Но аз съм на друга вълна.

Едно момче голям фен на междузвездни воини си направя костюм и започва да танцува из улиците на Япония.

Такова представление е супер яко и маняшко ,голяма атракция.

Освен супер костюма и танца се наслаждаваш и на обстановката в Япония.

Костюми , а не разголени и предизвикателни каки,

аниме , а не мутри и борци с мускули големи

това е бъдещето на музикалните клиповете.

Редактирано от tomodashi
Линк към коментар
Share on other sites

За всички вас.. с много Любов...

P.s. Kevin Kern е бил дете чудо – свирил на пиано на удивителната възраст 18 месеца. Той e полусляп..

Редактирано от neoscanner
Линк към коментар
Share on other sites

И двете са изпълнения на Лиса Джерард ако не се лъжа! :rolleyes: Поздрав за всички! Тази жена има невероятен глас! :3d_004:

Линк към коментар
Share on other sites

Ами тази песен се казва 'Зайди, зайди,ясно слънце' това е българска народна песен , но точно тази версия която е качена е от филма 300 и я пее една иракчанка до колкото знам. Мотива главния е от 'Зайди, зайди, ясно слънце', но се пее на друг език. :rolleyes:

Ми... мерси! Аз се чудех защо са и толкова ориенталски извивките.

Малко късничко отново се включвам по същата тема! :rolleyes: Ето българския вариант (всъшност на места има спорове дали е българска или македонска песента! май няма значение ;) )

http://www.youtube.com/watch?v=sLqcbX_hFFU...feature=related

Линк към коментар
Share on other sites

Ами тази песен се казва 'Зайди, зайди,ясно слънце' това е българска народна песен , но точно тази версия която е качена е от филма 300 и я пее една иракчанка до колкото знам. Мотива главния е от 'Зайди, зайди, ясно слънце', но се пее на друг език. :rolleyes:

Ми... мерси! Аз се чудех защо са и толкова ориенталски извивките.

Малко късничко отново се включвам по същата тема! :rolleyes: Ето българския вариант (всъшност на места има спорове дали е българска или македонска песента! май няма значение ;) )

http://www.youtube.com/watch?v=sLqcbX_hFFU...feature=related

А това е песента към филма 300 :rolleyes: Открийте разликите !

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...