Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сподели настроението си с музика или стих 3


Guest Fut

Recommended Posts

  • Отговори 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">
Линк към коментар
Share on other sites

Томодашкин ти ша додИш голям пророк бре чадо 679886470_s.JPG

Ща не ща (искам не искам) :P ми се налага да готвя сега :3d_017: .... Голям купон мислех да разказвам, но Ша сА въздържа хихих. Поздравче:

:harhar::3d_046:

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Fut,ако ми позволиш ще ти дам няколко съвета за начинаещи в готвенето. :3d_017:

Много приятно е да готвиш за себе си,ако имаш парички да си купиш подходящите продукти.

За мен това е приятно усещане,защото ако имаш малко по-странен вкус и предпочитания единствено ти можеш да придадеш на ястието символа които искаш да вложиш в него.

Започни да мислиш как да сложиш вкусните за теб продукти в дадено ястие.Употребяваи само продукти които наистина обичаш да ядеш и по-технологията която обичаш да ги ядеш.Разните му там зеленчуци.

Много е нервиращо да си в кухнята постоянно.Излизаи от нея дори и ястието да загори. :3d_147:

Относно новият ми avatar, исках да ти покажа как се чувствам през по-голямата част от моят живот.

Тотално деградирал и анти-социален тип.Но за това ще пусна някоя темичка в клуб психология.

Колкото повече ти се живее,но не може да го направиш.Толкова повече остава само болката в теб.

Лошото е че докато пиша тези думи,вие все си мислите за някои любовни неща,а аз ви говоря въобще за всичко.

Поздрав и от мен.Две песни на Queen

Някога си чудех защо Queen ми е любима група,а то само за любов се пеело в нея.

Редактирано от tomodashi
Линк към коментар
Share on other sites

Деградирал бил :( - На баба ти фръчилото :P . Всичко ти е в таратайката Хумна. Ами живей бре кво му мислиш толкова.

...

Ами за любов Ша мислим, за кво друго. Да не искаш само за Кекс и разни там други сладкиши :huh:

Хихихихи поздравче :P

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

...

Относно новият ми avatar, исках да ти покажа как се чувствам през по-голямата част от моят живот.

Тотално деградирал и анти-социален тип.Но за това ще пусна някоя темичка в клуб психология.

Колкото повече ти се живее,но не може да го направиш.Толкова повече остава само болката в теб...

Томодаши всъщност съм ти мъничко ядосана в положителен смисъл. Ядосана съм ти защото е много лесно да кажеш- " аз съм тотално деградирал и т.н..." и да се оставиш течението да те носи и да те влече надолу. Много по- трудно, но повярвай ми по- хубаво и освобождаващо е да направиш нещо по въпроса. Докато ти се ядосвах ми хрумна една идея. Защо не седнеш и не напишеш в една тетрадка всичко което не харесваш в себе си и тези негативни мисли не ги смениш с позитивни + представяш си че си такъв какъвто искаш да си. В същото време напиши всичко онова което харесваш в себе си и помисли как да го доразвиеш. Виж колко е лесно и забавно дори, аз също мога да опитам :). Чудна работа :hmmmmm: аз като ти казвам, че си готин не ми вярваш, а в същото време си повярвал на лошите си мисли.

http://www.vbox7.com/play:0f252ff8

Линк към коментар
Share on other sites

"аз като ти казвам, че си готин не ми вярваш"

Благодаря за комплимента,досега не съм получавал такъв вид комплименти,

е освен онази прегръдка за която писах из форума :3d_077: .

'всичко което не харесваш в себе си"

Не си харесвам гена,сбъркан ми е чипа не в главата ,а в гените.

Когато не можеш да постигнеш нещо въпреки усилията си разбираш че си мъртъв. :3d_168:

Знам че на много хора им е дадена невероятна и голяма душа,

а аз не притежавам никаква.Душата да творят и създават нещо.

Какъв е смисъла да имах добро и голямо сърце,щом нямаш душа?Единственото нещо което можеш да правиш е да спиш. :3d_012:

Положението ми винаги е  било отчаиващо защото никога не е имало нещо което да мога да върша.Нищо не разбирам от работа,политика,цели в живота ,знам само че положението ми става все по-безнадежно,защото не знам какво да правя.

В любимият ми азиатски филм които ти дадох започваше с думите на един просяк.

Когато човек загуби спомените си,загубва душата си.

А когато човек не може да запаметява колкото другите и да върши така добре нещата като тях,

тои никога не е имал душа. :3d_168:

Относно Queen,ето ти един много интересен клип.Пълна гадост.

Редактирано от tomodashi
Линк към коментар
Share on other sites

Хайде сега пък нямал душа :huh: . Ти чуваш ли се!?!? Колко пъти да ти повтарям, че душата ти е прекрасна, но си се вторачил в някакви въображаеми проблеми и не виждаш по- далече от носа си.

Щом не знаеш какво да правиш започни да готвиш щом така усещаш нещата превърни това в професия и изкуство да му се не види. Знам, че има много неща които обичаш да правиш, но просто не си вярваш и сам си си наложил вето. Сам си правиш челната магия направи това с писането както ти казах, по този начин ще направиш връзка с душата си, ще разговаряш с нея и ще откриеш неподозирани заложби :thumbsup: . Сам ще се учудиш на какво си способен и какво притежаваш. Просто започни, всичко останало ще последва... Като начало можеш да започнеш да си правиш плат на по- важните неща които трябва да свършиш през деня и на нещата които все отлагаш да направиш. Не се отчайвай ако не постигнеш всичко от веднъж. Почни от малкото и лека полека ще постигнеш много :thumbsup: . Хайде, направи усилие.

Линк към коментар
Share on other sites

Sorry,но не осъзнавам никаква връзка между говоренето,правенето на каквото и да е деиствие,целта и последиците.

Препъни камъните какво да ги правя?

"Почни от малкото"

В живота е валиден девиза или всичко или нищо.Или можеш нещо или не го можеш.В живота поправителен няма.

Песен.

http://www.youtube.com/watch?v=1G1BzTh9CSE

Линк към коментар
Share on other sites

tomodashi, не знам дали си бил в Япония, но ти пожелавам да получиш възможността да я посетиш тази страна (пак). Просто няма как иначе. И не забравяй да ми изпратиш картичка от там. :P

А инак за поправителния в живота аз не съм съгласна, че няма такъв. Човек получава втори и трети шанс, стига да не ги проспи.

В момента слушам ето това, не от грандомания, абсолютно чужда ми е, по-скоро защото съм в тъжно-носталгично-философско настроение... B)

http://www.youtube.com/watch?v=OfMrkA2b0YM...feature=related

Редактирано от Атлантида
Линк към коментар
Share on other sites

Sorry,но не осъзнавам никаква връзка между говоренето,правенето на каквото и да е деиствие,целта и последиците.

Препъни камъните какво да ги правя?

"Почни от малкото"

В живота е валиден девиза или всичко или нищо.Или можеш нещо или не го можеш.В живота поправителен няма.

Песен.

http://www.youtube.com/watch?v=1G1BzTh9CSE

Ами щом така си решил :feel happy: твоя воля. Това е твоят сън и ти сам ако поискаш можеш да решиш да го промениш иначе нали знаеш поговорката - " Кой каквото си направи и цяло село да се събере не може да му го направи." Стой си в застоя щом така ти е добре. Всичко или нищо хайде бе ами щом е така качвай по десет стъпала наведнъж ако живееш в блок и се налага да се изкачиш пеша в случай, че асансьора е повреден. Всъщност ти така ли правиш? Сигурно от първия етаж скачаш направо до своя апартамент или ти се налага съвсем по човешки стъпалце по стъпалце да изкачиш всичките стълби ;) ? Знаеш ли какво си мисля аз, че те мързи например и така ти е добре да си клечиш в локвата и да се самосъжаляваш. Сори щом така си решил повече въобще не искам да ми приказваш. Чао и ще минем с твойта песен на мен нещо ми се отщя да слешам музика тази вечер. Чао!

Линк към коментар
Share on other sites

Fut,аз от няколко поста ти обяснявам че нямам душа,а ти не ми вярваш.

Сега повярва ли?

Наи-накрая убеди ли се,че някои хора не е трябвало да се раждат? :3d_142:

"така ти е добре да си клечиш в локвата и да се самосъжаляваш"

Единственият начин да ми стане добре е,ако умра.Толкова много хората ме мразят.

Редактирано от tomodashi
Линк към коментар
Share on other sites

Едно си баба знае едно си бае :3d_142::3d_134: . Повярвай не ми се слушат глупости. Ти поне живееш в София и имаш много по- големи възможности отколкото другите хора. Винаги можеш да се захванеш с нещо смислено. Преди време ти казах да се насочиш към японската мъдрост. Можеш да запишеш Айкидо например, също можеш да изкараш курсове по готварство. Мъжете са по- добри готвачи от жените. Можеш да си намериш каква да е работа на първо време и да работиш, всичко може ако човек поиска :feel happy: . Регистрирал си се в портала, ок ами тогава чети беседите на Учителя и не ме занимавас глупости а научи нещо. Съжалявам, че се налага да съм по- рязка с теб, но няма да направя комромис на разни паразити които ми се изказват чрез твоята "уста". Направи си план и започни от малкото както казах, например да си почистиш стаята и да я подредиш като изхвърлиш всичко ненужно и докато не си направил дори и най- малък опит в положителна насока неискам въобще да ми говориш.

http://www.vbox7.com/play:291e7a0c

Чао аз отивам на работа.

Линк към коментар
Share on other sites

" Можеш да запишеш Айкидо например, също можеш да изкараш курсове по готварство."

Преди цял век се бях записал в курсове по Таекуон-до в училище.Естествено не минах и първо ниво.Два пъти се явявах на изпит ,но не го взех.

Всъщност съм завършил ТОХ,но там бях наи-слабият по готварство.

Твоето отношение ме накара да си спомня думите и обидите които съм понасял от околните.Наи-смешното е че и с каквито и думи да ме обидиш няма да можеш да ме нараниш.

И без това живота ми е пропилян,та реших да унищожа последното нещо което имам.Доброто си сърце.Ще се опитам да го вкаменя,да го замразя завинаги.Решил съм да унищожа всяка добра мисъл за околните,така както те унищожиха всяка добра мисъл за мен.

Надявам се че без сърце се живее по-лесно,и изпитваш по-малко болка.И въпреки всичко злото е по-силно от доброто.

Единственото съвършенно нещо на този свят е злото.

http://www.youtube.com/watch?v=xfmdrKRe5Ww

 

Редактирано от tomodashi
Линк към коментар
Share on other sites

Значи съм те обиждала :o !? Брейййй да му се незнае. О.К. карай както знаеш нека злото да те учи твоя воля. :hmmmmm: Всъщност какво ли ме интересува!? И аз се учудвам на себе си.

Това за да съм по темата само - http://www.vbox7.com/play:f8064fa2

Линк към коментар
Share on other sites

Fut,ще ти разкажа една случка от детската градина.

И така в една детска градина имало лакоми хлапета,които когато видели играчки се хвърляли към тях.По едрите избутвали по-дребните на земята.Имало едно хлапе сръчно точно като тези които ми показа на клипа.То било толкова сръчно че постоянно тормозело децата и им взимало играчките.По нещастие на обстоятелствата едно друго дребно храпе което никога нямало играчка защото другите го изпреварвали решило да отмъсти на пакостливото хлапе.Спънало го нарочно и се скрило зад другите деца.

Това супер надареното хлапе паднало и започнало да реве.Отишло да се оплаче на директорката,викнало и учителките.Всички започнали да търсят виновното дете.Но иначе учителките никога не наказвали за провиненията буиното хлапе,но когато то паднало ,без наранявания ,а само с уплаха те веднага го защитили.

Поуката е една.Силните имат душа.Силните имат чувствителност.

Слабите нямат душа.За другите слабите нямат чувствителност.

Единствено силните имат чувства,останалите са просто купчина месо.

Аз съм купчина месо.

Песничка.

http://www.youtube.com/watch?v=u2czW59rS3Q

Линк към коментар
Share on other sites

Fut,ще ти разкажа една случка от детската градина.

И така в една детска градина имало лакоми хлапета,които когато видели играчки се хвърляли към тях.По едрите избутвали по-дребните на земята.Имало едно хлапе сръчно точно като тези които ми показа на клипа.То било толкова сръчно че постоянно тормозело децата и им взимало играчките.По нещастие на обстоятелствата едно друго дребно храпе което никога нямало играчка защото другите го изпреварвали решило да отмъсти на пакостливото хлапе.Спънало го нарочно и се скрило зад другите деца.

Това супер надареното хлапе паднало и започнало да реве.Отишло да се оплаче на директорката,викнало и учителките.Всички започнали да търсят виновното дете.Но иначе учителките никога не наказвали за провиненията буиното хлапе,но когато то паднало ,без наранявания ,а само с уплаха те веднага го защитили.

Поуката е една.Силните имат душа.Силните имат чувствителност.

Слабите нямат душа.За другите слабите нямат чувствителност.

Единствено силните имат чувства,останалите са просто купчина месо.

Аз съм купчина месо.

Песничка.

http://www.youtube.com/watch?v=u2czW59rS3Q

Сега си точно това, за което си мислил преди, а след време ще бъдеш това, за което мислиш сега.

ТИ ИЗБИРАШ КАКЪВ ДА БЪДЕШ.

;):):rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Черно

Черна нощта е над Витоша.

Черна - и мойта душа.

Как ми се искаше, искаше,

днес поне да не тъжа.

Как ми се искаше, знаеш ли,

да призова пролетта,

тук, през прозореца, в стаята,

стихнала от самота.

Тук, край прозореца, с вятъра

приказки южни да спрат,

да ми разкажат за лятото

и с тях да тръгна на път.

Но все по-черна нощта е .

Няма те. Чакам те. Сам.

Черен и ням - сред безкрая.

А ти си някъде там.

Някъде там в светлината,

някъде там в младостта.

Някъде - сред смеховете

на неродени деца.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...