Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Mъжът -2 част


Силвия СД

Recommended Posts

Не е въпрос на националност. 

Като цяло с навлизането в технологичния век, възпитанието на децата влезе в нова фаза. Без да се усещаме започваме да усъвършенстваме създаването на нов пол - унисекс. И това не е просто изречение във въздуха, а много сериозна тенденция, която се наблюдава от началото на 90 - те и се оформя като доста бързо развиваща се.

В момента жените не намират мъжкото в мъжете, а мъжете женското в жените. Все още обаче сме от поколение, което знае какво търси, имайки предвид "мъжко" и "женско". Само след 15 - 20 години, тези понятия напълно ще се размият и ще са лишени от смисъл. 

В момента се занимавам с темата възпитание и разликите при момчетата и момичетата и как това повлиява психическото им състояние. Съчетавайки теория и практика виждам пораженията върху женската и мъжката психика в следствие на объркан или липсващ възпитателен процес.

Неумението да възпитаваме момчета и по различен начин момичета, нещо, което си има древни традиции, довежда до моментното объркване. В инстинктите ни обаче, мъжкото и женското е дълбоко заложени и не откривайки го в действителността си като проявление, се преживяваме като неудовлетворени. В стремежа си за баланс, се опитваме да развием и другата половина и съвсем се объркваме. Това ще продължи още доста време, освен, ако не се случи рязка промяна в действителността, в която се намираме.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Въпрос и на националност, и на манталитет е - докато тук, в България цари този безподобен матриархат, мъжете ще са безкрайно потиснати и истерични. И отнесени.

 

Масово, мъжете у нас живеят при родителите си, което е недопустимо, нямат грам самостоятелност и при първия проблем, се провалят, просто защото не могат да вземат решения. И винаги предпочитат лесният начин да се живее (метафора на полата на маминка).

 

Разходете се в други държави, там моделът е тотално различен, защото тук се възпитава стадо, а там - индивидуалисти. Още от детската възраст, като падне някое дете, та се разплаче и майките търчат като обезумели, да не би нещо страшно да му се случи, внимават да не се окалят, изцапат - това е "акано", това е лошо, баба маца ще те изяде - (а баба им меца е точно архетип на свръхконтролиращия и цензуриращ образ на майката).

Докато жените не се откажат да контролират живота на другите хора (на мъжете), то и мъже няма да има, а някакви ревльовци и лузъри.

 

Жени, оставете мъжете на мира, дайте им свобода, да дишат!

 

Темата е много дълга

Линк към коментар
Share on other sites

И за мен жените са "силният" пол, поне в България. Масово неженените мъже се страхуват от жени на тяхната възраст, даже и за приятелски отношения, пълен страх от успели, интелигентни и талантливи жени, хах. Виждам го и в живота на приятелите си и мъже и жени. Мъжете са толкова подтиснати и неосъществени, че им трябва някаква безлична жена-недоносче, за да изградят "уж" пълноценни отношения, в които да се чувстват на място. А жените в никакъв случай не са по-развити или по-разсъдливи масово, просто търсят някой да се ожени за тях, да им направи деца и да им плаща сметките. Ако това са щастливи и качествени отношения между мъж и жена, здраве му кажи! 

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

a некадърник , който няма 5 лева в джоба за какво ми е 

Само да е мъж по паспорт.

Мъжът трябва да може да печели пари и да подсигури жена си и децата си .

Това му е основната роля .

Работата определя мъжа и мястото му в обществото.

Линк към коментар
Share on other sites

Мъжът трябва да може да печели пари и да подсигури жена си и децата си .

Това му е основната роля.

Това в никакъв случай не е основната роля на мъжа. А щом мъжът и жената имат равен достъп до работа, то следва и отговорността за финансите на семейството да е еднаква. Ако се очаква отговорността да е преобладаващо у мъжа, то равнопоставеността изисква мъжете да са привелегировани при търсене на работа. Но те не са. Като цяло няма дори равнопоставеност.
Линк към коментар
Share on other sites

Мъжествеността няма нищо общо с парите.

Линк към коментар
Share on other sites

Въпрос и на националност, и на манталитет е - докато тук, в България цари този безподобен матриархат, мъжете ще са безкрайно потиснати и истерични. И отнесени.

 

Масово, мъжете у нас живеят при родителите си, което е недопустимо, нямат грам самостоятелност и при първия проблем, се провалят, просто защото не могат да вземат решения. И винаги предпочитат лесният начин да се живее (метафора на полата на маминка).

 

Разходете се в други държави, там моделът е тотално различен, защото тук се възпитава стадо, а там - индивидуалисти. Още от детската възраст, като падне някое дете, та се разплаче и майките търчат като обезумели, да не би нещо страшно да му се случи, внимават да не се окалят, изцапат - това е "акано", това е лошо, баба маца ще те изяде - (а баба им меца е точно архетип на свръхконтролиращия и цензуриращ образ на майката).

Докато жените не се откажат да контролират живота на другите хора (на мъжете), то и мъже няма да има, а някакви ревльовци и лузъри.

 

Жени, оставете мъжете на мира, дайте им свобода, да дишат!

 

Темата е много дълга

 

Силно подозирам, че желаеш момчетата да не са контролирани от майките си, защото желаеш сама да контролираш своето :) Приемай го и като шега :) Ако момчето не може да бъде контролирано от майка си, никоя жена не може да го контролира. И обратно, ако е контролирано, всяка ще може. 

 

Проблемът е, че е дошло съвсем друго време. Дошло е времето и майките да се научат да възпитават синове. Това, което каза Диди за след 10-15 години е съвсем вярно за мен. Но всъщност това е нормално развитие на еволюцията. 

Не само това, но ще се промени тотално разбирането за секса. Все по-трудно ще се раждат деца по естествен начин. 

Това, че може би има матриархат, не е лошо. Лошото е, че не е осъзнат. 

 

П.С. Между другото това, че мъжът трябвало да има семейство, деца и къща, а жената да има семейство и деца до определена възраст, са някакви бабешки представи и наслагвания от времето, когато бябите и дядовците ни са се женили на 15 години. 

Редактирано от Божидар Цендов-БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

a некадърник , който няма 5 лева в джоба за какво ми е 

Само да е мъж по паспорт.

Мъжът трябва да може да печели пари и да подсигури жена си и децата си .

Това му е основната роля .

Работата определя мъжа и мястото му в обществото.

 

Реалността е, че жената определя материалното състояние на мъжа енергийно и несъзнавано. С това как го обича, подкрепя и т.н. Обич без осъждане и критика.

"Зад гърба на всеки успял мъж стои....."

Линк към коментар
Share on other sites

Не само това, но ще се промени тотално разбирането за секса. Все по-трудно ще се раждат деца по естествен начин.

За това май му е още рано , независимо че все повече се раждат деца , след лекарска  намеса .Тук е добре да се уточни кои групи имат проблем . И по какво се различават групите с различен естествен прираст .

 

Реалността е, че жената определя материалното състояние на мъжа енергийно и несъзнавано. С това как го обича, подкрепя и т.н. Обич без осъждане и критика.

"Зад гърба на всеки успял мъж стои....."

  това си е вечна реалност . Поставяне изобщо на името ,,Матриархат"  за мен е невежество . Или по точно  повторение на много стара идея , която е била още тогава несъстоятелна . Най малкия проспериращ , двучленен колектив  , винаги е доброволен съюз на различни и равнопоставени единици . Подценяването на единия разтуря колектива .  

И , изобщо   където има колектив , водещ е колективния дух . Личностите , са работниците в този събор .

 

Редактирано от АлександърТ.А.
Линк към коментар
Share on other sites

 

Въпрос и на националност, и на манталитет е - докато тук, в България цари този безподобен матриархат, мъжете ще са безкрайно потиснати и истерични. И отнесени.

 

Масово, мъжете у нас живеят при родителите си, което е недопустимо, нямат грам самостоятелност и при първия проблем, се провалят, просто защото не могат да вземат решения. И винаги предпочитат лесният начин да се живее (метафора на полата на маминка).

 

Разходете се в други държави, там моделът е тотално различен, защото тук се възпитава стадо, а там - индивидуалисти. Още от детската възраст, като падне някое дете, та се разплаче и майките търчат като обезумели, да не би нещо страшно да му се случи, внимават да не се окалят, изцапат - това е "акано", това е лошо, баба маца ще те изяде - (а баба им меца е точно архетип на свръхконтролиращия и цензуриращ образ на майката).

Докато жените не се откажат да контролират живота на другите хора (на мъжете), то и мъже няма да има, а някакви ревльовци и лузъри.

 

Жени, оставете мъжете на мира, дайте им свобода, да дишат!

 

Темата е много дълга

 

Силно подозирам, че желаеш момчетата да не са контролирани от майките си, защото желаеш сама да контролираш своето :) Приемай го и като шега :) Ако момчето не може да бъде контролирано от майка си, никоя жена не може да го контролира. И обратно, ако е контролирано, всяка ще може. 

 

Проблемът е, че е дошло съвсем друго време. Дошло е времето и майките да се научат да възпитават синове. Това, което каза Диди за след 10-15 години е съвсем вярно за мен. Но всъщност това е нормално развитие на еволюцията. 

Не само това, но ще се промени тотално разбирането за секса. Все по-трудно ще се раждат деца по естествен начин. 

Това, че може би има матриархат, не е лошо. Лошото е, че не е осъзнат. 

 

П.С. Между другото това, че мъжът трябвало да има семейство, деца и къща, а жената да има семейство и деца до определена възраст, са някакви бабешки представи и наслагвания от времето, когато бябите и дядовците ни са се женили на 15 години. 

 

 

 

Никакво време не е дошло. И да оставим майките, твоят пост потвърждава клиничната зависимост от майките, каква тъга, но не за това исках да говоря.

 

Живеем в общество на хленчещи структури и на онеправдани люде. Но има нещо нещо по-важно. 

Българските мъже не могат и не умеят да правят секс. Нямат капацитет за това. 

 

Не виждам кой и как може да ме обори, защото веднага ще изляза със статистика и с доказателства. И то те са видими.

 

Колкото до това как ще се размножават хората, те са неспособни да създадат нищо ценностно, камо ли дете. Всичко е болно, не защото имало, видиш ли голяма промяна в развитието, а просто защото няма хора, т.е. нехора има. Веднага отиваме към зачевания инвитро, на които аз съм жесток противник. 

 

Такова повсеместно невежество не е царяло никога в това човечество и такова страшно падение. 

 

Онези, които са ни създали, спокойно могат да се посрамят от творението си. 

Линк към коментар
Share on other sites

a некадърник , който няма 5 лева в джоба за какво ми е 

Само да е мъж по паспорт.

Мъжът трябва да може да печели пари и да подсигури жена си и децата си .

Това му е основната роля .

Работата определя мъжа и мястото му в обществото.

 

Много точно. 

Мъж, който няма пари не трябва на нито една жена и се чудя защо отново всички оправдават подобно поведение на неудачник, няма такъв филм.

 

Наистина жените са супер зле и се примиряват с всичко, с което виждат и ще припадат по всичко, което им намигне.

 

Мъжът трявба да е възпитан да прави пари и трябва да има воля да го прави, да му идва отвътре, защото това определя битието му, социалния му живот и всичко, свързано с това, останалото е хленч.

 

Израснала съм сред пичове ( и сред тях няма нито един беден ) и ми е кеф, сега също намирам такива мъже и го пожелавам на всяка жена. И съм благодарна на тези мъже, защото създадоха у мен непотворимо чувство за свобода. Защото само свободния мъж може да иска такава свобода. 

 

Жестоко е жена да страда, че мъжа до нея не може да й направи подарък, че е дърво или че е е неадекватен, от глупост, от простотия, от каквото си искате, а е радост за всеки мъж да направи жената до себе си щастлива, защото той е щастлив. Нищо повече.

 

А моите постове по-напред са израз на хиляди жени, които страдат, защото са вклинчени в образа, в модела, в тъгата да търпят някого, само за да имат деца, но те не обичат, не ви обичат, те винаги ще мислят за някой друг. Те ще ви родят децата, ала после ....

После, какво следва после? Илюзии. 

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

И аз съм се срещала и съм живяла дори и с двата вида мъже. Пичове са, но да не им паднеш с ръцете. Тъй като мъжествеността за тях е свързана с парите, жената е част от финансовата схема на живота им. Ако жената желае това и ако за нея мъжът също е част от нейната финансова схема, всичко си е по местата- те са се намерили. Бедата е, ако жената оценя мъжа по парите му, но подсъзнателно очаква от него качества и поведение от друг порядък. Не че не е възможно да ги има, но само в рамките на случайното съвпадение.

Линк към коментар
Share on other sites

 

 

 

Мъжът трявба да е възпитан да прави пари и трябва да има воля да го прави, да му идва отвътре, защото това определя битието му, социалния му живот и всичко, свързано с това, останалото е хленч.

 

 

 

Жестоко е жена да страда, че мъжа до нея не може да й направи подарък, че е дърво или че е е неадекватен, от глупост, от простотия, от каквото си искате, а е радост за всеки мъж да направи жената до себе си щастлива, защото той е щастлив. Нищо повече.

 

 

И отново опираме, до възпитание. 

И проблемът пак идва от това КОЙ възпитава синовете. Властните или нещастни майки, са твърде много. Те създават материални или хленчещи мъже. Или напълно изгубени в междуполовите различия.

 

Съгласна съм, че жените не трябва да стават жертва на слабите мъже, но "мъжкарството" стоящо на материална основа, също е слабост и то голяма. Огромен брой са жените, които страдат от  финансова зависимост, до едни богати "мъжкари", които се забавляват да им угаждат и да подаряват подаръци до към 35-40 тата им година и след това със садистично удоволствие "им показват", как те нищо не струват. И за това има статистика, огромна и практиката ме сблъсква всеки ден с подобни жени.

 

 Да се грижиш и да уважаваш, също е въпрос на възпитание и то не се случва едностранно от единия родител, то е модел на поведение, видяно, усетено, преживяно. 

И пак ще кажа, НЕ е въпрос на националност иначе маса американски и западни психолози ще се окаже, че пишат и изследват само българите. Казвам го от позицията и на практиката.

Линк към коментар
Share on other sites

....Израснала съм сред пичове ( и сред тях няма нито един беден ) и ми е кеф, сега също намирам такива мъже ....

Тогава защо абсолютизираш следното?!

 

Бе бих искала да напиша нещо, но ще се въздържа :)

 

Нито мъжете са мъже, нито жените са жени. Изобщо, много ни е сбъркана нацийката. Малоумието дебне отвсякъде и има за всички.

Успяла си да "провериш" всички мъже в България или как?

 

Израснала съм сред пичове ( и сред тях няма нито един беден ) и ми е кеф, сега също намирам такива мъже и го пожелавам на всяка жена. И съм благодарна на тези мъже, защото създадоха у мен непотворимо чувство за свобода. Защото само свободния мъж може да иска такава свобода. 

....

Описваш "свободата" на жената от миналия век. Аз ви казах, че тук ми лъха на бабешка мъдрост....

Редактирано от Божидар Цендов-БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Защо като се спомене думата "пари", се реагира така остро? Не става въпрос за някаква меркантилност, но щом един мъж е успял, то той е интелигентен, талантлив и трудолюбив. На всяка жена ще и бъде по- приятно с такъв мъж, отколкото с някой хленчещ и вечно оплакващ се от "злата съдба". И, да - парите имат общо с мъжествеността, защото повдигат самочувствието. Каква мъжественост при мъж със смачкано самочувствие? Затова и толкова често неудачите на работното място се пренасят и в спалнята, но това е деликатна тема.

Линк към коментар
Share on other sites

Божидаре, много съм доволна от експеримента си - болднал си точно онова, което очаквах да ти направи впечатление. Прави си изводите сам.

 

Диди, въпрос на национални особености са много характеристики, точно отговарящи на моделите възпитание, властващи по нашите ширини, които не са се променили никак за последните 100 години и ето - възползвам се от лафа на Божидар за бабешката мъдрост - точно тя управлява живота в България: от далечното село Горно Нанадолнище, до Президенството. Нация от бабички на малка, средна и напреднала възраст и от двата пола.

Колкото до жените, които били зависими от подобни мъже - явно искате всички да са бедни ли, какво ли? Ами да не са зависими тия жени, а и са зависими, защото невротично точно това са пожелали - някой да ги дундурка, а те да се лигавчат на воля. Една нормална жена няма да допусне това, както и един мъж, който държи на себе си. Вие отново и отново ми демонстрирате български модели.

 

Донче, хайде да престанем да мразим богатството. Чудесно е един мъж да има пари, да има много пари, хайде разберете го! Един мъж, ако има пари, то той има съответно и мозък за това. Естествено, че точно по това ще го оценявам. Мухльо не ми трябва.

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

Защо като се спомене думата "пари", се реагира така остро? Не става въпрос за някаква меркантилност, но щом един мъж е успял, то той е интелигентен, талантлив и трудолюбив. На всяка жена ще и бъде по- приятно с такъв мъж, отколкото с някой хленчещ и вечно оплакващ се от "злата съдба". И, да - парите имат общо с мъжествеността, защото повдигат самочувствието. Каква мъжественост при мъж със смачкано самочувствие? Затова и толкова често неудачите на работното място се пренасят и в спалнята, но това е деликатна тема.

 

Бе колко да е деликатна - то само с перце ли да пипаме нещата?

От толкова пипане с ръкавици, сме станали алергични към всяка една истина.

Линк към коментар
Share on other sites

Божидаре, много съм доволна от експеримента си - болднал си точно онова, което очаквах да ти направи впечатление. Прави си изводите сам.

Диди, въпрос на национални особености са много характеристики, точно отговарящи на моделите възпитание, властващи по нашите ширини, които не са се променили никак за последните 100 години и ето - възползвам се от лафа на Божидар за бабешката мъдрост - точно тя управлява живота в България: от далечното село Горно Нанадолнище, до Президенството. Нация от бабички на малка, средна и напреднала възраст и от двата пола.

Колкото до жените, които били зависими от подобни мъже - явно искате всички да са бедни ли, какво ли? Ами да не са зависими тия жени, а и са зависими, защото невротично точно това са пожелали - някой да ги дундурка, а те да се лигавчат на воля. Една нормална жена няма да допусне това, както и един мъж, който държи на себе си. Вие отново и отново ми демонстрирате български модели.

Донче, хайде да престанем да мразим богатството. Чудесно е един мъж да има пари, да има много пари, хайде разберете го! Един мъж, ако има пари, то той има съответно и мозък за това. Естествено, че точно по това ще го оценявам. Мухльо не ми трябва.

като е било експеримент значи не е истинското ти мнение :-)

И никой не е казал тук че парите са лоши!

Линк към коментар
Share on other sites

И аз мисля, че е важна способността да се изкарват пари, способността за работа, проекти, бизнес и изобщо намиране на точна професия и развитие. Ако тези неща не са в ред брак не може да има нормален. Ако мъжът не се е "намерил" в професионален план е абсурдно да говорим за брак. По тази причина не мисля и че ранните бракове на 23,24 години от времето на родителите ни са възможни за успяващите  и развитите хора днес. Съвременните двойки са различни, естествено винаги съществува риск при създаването на едно семейство, има опасност от неоправдане на инвестицията, така да се каже, защото много от съвременните хора възприемат брака като инвестиция и в известен смисъл да, той е точно това. Инвестира се време, енергия, усилия, правят се компромиси с кариера и хиляди ежедневни неща от живота, които в един момент биха могли да се окажат нетърпимо бреме. 

Развилият се мъж професионално смятам, че би бил по-добър в предизвикателството - семейство, брак и сексуални и емоционални отношения между парньори.

Линк към коментар
Share on other sites

Понеже темата е за мъжа, ето един българин, от когото се възхищавам изключително. Той е Петър Увалиев.

 

Днес е слънчев ден, идете и се разходете малко :) Оставете мониторите.

Линк към коментар
Share on other sites

Мъж , който изкарва пари не е непременно мутра , който си иска после джипа и диамантите , а

човек с кураж и мисъл за действие -не само с голи претенции каква да е жената .

За това е мъж , за да е смел и отговорен .

 

Но властните жени , които са отгледали маминия златен , са го направили малодушен женчо ,

за който "все не става" ,"не е както си мислиш" .Поне един дом всеки един мъж трябва да си купи.

 

Властните жени, които командорят мъжете си приличат като две капки вода .

Това са модели, които си ги предават от поколение на поколение .

Например : при първата издънка на мъжа -следва камшичен удар -често се включва и тъщата ,

но важното е да продължат натиска достатъчно дълго , докато мъжа се превърне нещо като придатък на жената,

а тя е с по големи мустаци от него.

Една женствена и чувствителна жена , не може да бъде изцяло властна .

Тя няма да реагира с камшичен удар , а като интелигентен човек ще очаква от човека ,

който я обича сам да помисли и разбере къде е сгрешил .

За жалост милия не разбира и тук е тъжното ...но това е друга тема .

 

A, сетих кой за мен е истински мъж ,но от едно друго поколение -от моето не мога да се сетя 

Това е Джоко Росич - вдъхва респект , едновременно мъжкар и джентълмен .

Никога не е говорил лошо за някоя жена -напротив , отиде си няколко месеца след смъртта на 

любимата му жена .

Няма вече такива мъже ...

Редактирано от vasilena
Линк към коментар
Share on other sites

Мъж , който изкарва пари не е непременно мутра , който си иска после джипа и диамантите , а

човек с кураж и мисъл за действие -не само с голи претенции каква да е жената .

За това е мъж , за да е смел и отговорен .

 

Но властните жени , които са отгледали маминия златен , са го направили малодушен женчо ,

за който "все не става" ,"не е както си мислиш" .Поне един дом всеки един мъж трябва да си купи.

 

Властните жени, които командорят мъжете си приличат като две капки вода .

Това са модели, които си ги предават от поколение на поколение .

Например : при първата издънка на мъжа -следва камшичен удар -често се включва и тъщата ,

но важното е да продължат натиска достатъчно дълго , докато мъжа се превърне нещо като придатък на жената,

а тя е с по големи мустаци от него.

Една женствена и чувствителна жена , не може да бъде изцяло властна .

Тя няма да реагира с камшичен удар , а като интелигентен човек ще очаква от човека ,

който я обича сам да помисли и разбере къде е сгрешил .

За жалост милия не разбира и тук е тъжното ...но това е друга тема .

 

това ми роди мозъка -боря се с грип и температура и малкия е болен -пълна идилия 

 

Добре, използвам го като пример само.

Ще обясня защо в твоите писания има желание за властност и командорене мъжете :)

 

"За това е мъж , за да е смел и отговорен ."

 

Тук обикновено мисълта е мъжът да е отговорен към жената и семейството. 

Реалността е, че всеки мъж, а и всеки човек за него е същностно да е отговорен първо пред себе си, а после пред другите. Което ознава, че ще има моменти, когато няма да е "отговорен" към жената. 

 

"човек с кураж и мисъл за действие"

 

Мъжът с кураж и мосъл за действие, отговорен първо пред себе си, приема за най-важно своята мисия, своята роля в живота. След това идват жената и семейството. Е, за някой може мисията да е семейството, но това да е осъзнато. 

 

"за който "все не става" ,"не е както си мислиш" "

 

Тук виждаме опита върху мъжа да бъдат натрапени начина на мислене и действие на жената. Мъжът следва първо себе си и после жената. Ако смята, че нещо не е за него, ще каже "не става" и това е. 

 

"Поне един дом всеки един мъж трябва да си купи"

 

А ако смята, че не му трябва? :) Но не, тук реалното послание е "поне един дом мъжа трябва да купи на жена си".

 

"но важното е да продължат натиска достатъчно дълго , докато мъжа се превърне нещо като придатък на жената"

 

Така е. И горните методи, които показах, се използват мъжът да стане придатък на жената, а да не следва себе си. Те са методи за натиск, вменяване на нуждите на жената като нужди на мъжа и втълпяване на вина.

80% от самоубилите се са мъже. И те основно се самоубиват заради вменяваните вини в семейството. 

 

Уа като интелигентен човек ще очаква от човека ,

който я обича сам да помисли и разбере къде е сгрешил"

 

Пак вменяване на вина "ако не разбереш къде си сгрешил, не си интелигентен". Другият подтекст е "ще те обвинявам, че си сгрешил, докато не изпълниш желанията ми"

 

А ти реално описваш ситуациите с твоите мъже :)"За жалост милия не разбира"

 

П.С. Тези отношения реално материални и на подчинения са генетичен императив. Те са позив на гените, както позив при животните е размножителния период. Но човекът е човек, защото върху тези неща може да гради по-други отношения. 

Редактирано от Божидар Цендов-БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

анализа ли ми правиш 

Недей , че грешиш .

Изобщо не съм властна , винаги се поставям на мястото на другия .

Зарежи мойте взаитношения с  мъжа ми , съсредоточи се в търсене на "свястната', че труууудна мисия имаш.

Линк към коментар
Share on other sites

И още нещо към предишното.
Всеки човек трябва да има своите граници. Това е заложено и в генетиката като природния закон "само системата, която има граници, може да се разширява". Отразено и в мотото "само законът ще ни даде свобода".
 
За детето е важно да има свобода и граници, което означава достатъчно самостоятелност, но правила, които да следва. 
 
Ако мъжът си е създал нужните граници и детето в него е защитено, ще може да върви по пътя си. 
 
Също, ако има границите, то за някои желания на жената ще е непробиваем, "безотговорен".....а за някои жени за повечето им желания към него....

 

....съсредоточи се в търсене на "свястната', че труууудна мисия имаш.

е, току-що каза, че не си свястна :) или по-точно, че смяташ повечето жени за не-свестни

Редактирано от Божидар Цендов-БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...