Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Среща в София, 19 декември


Recommended Posts

Здравейте , аз вече се затъжих и предлагам да си направим среща на 18,декември - четвъртък/другата седмица / , в 18,30 ,на Съдебната палата !

Малка предколедна среща . Възможно е да се промени нещо ,ако на някой му се налага.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ей , браво , Багира!Дано всичко да бъде наред !Доскоро !

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте , аз вече се затъжих и предлагам да си направим среща на 18,декември - четвъртък/другата седмица / , в 18,30 ,на Съдебната палата !

Малка предколедна среща . Възможно е да се промени нещо ,ако на някой му се налага.

Ина, хубава идея, аз ще дойда, но пък вие с тази Съдебна палата .................. :)

Ще ви открия по-късно, където сте отседнали, няма да успея за 18, 30.

Тъкмо ще си поднесем и коледните подаръци :)

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също се надявам да успея да се включа, ще се радвам да се видим. Дано обаче не промените часа за по-късен, защото тогава може и да не успея. Защото за мен 18.30 е добре.

Линк към коментар
Share on other sites

Добре , 18, 30 ще бъде , няма да го променяме . :3d_050:

Линк към коментар
Share on other sites

Хубава идея за среща....но за съжаление само в петък бих могла, а в четвъртък съм до късно на работа, иначе с радост щях да се присъединя към вас :)

Поздрави на всички :sorcerer:

Редактирано от jul
Линк към коментар
Share on other sites

Хубава идея за среща....но за съжаление само в петък бих могла, а в четвъртък съм до късно на работа, иначе с радост щях да се присъединя към вас :)

Поздрави на всички :sorcerer:

Юлия , тъйкато се оказва ,че доста хора казват ,че в петък им е възможно да дойдат , предлагам да бъде в Петък ,срещата:),същия час 18,30 ?

Надявам се петък да е удобен за всички ?

Редактирано от Ина Трифонова
Линк към коментар
Share on other sites

Юлия , тъйкато се оказва ,че доста хора казват ,че в петък им е възможно да дойдат , предлагам да бъде в Петък ,срещата:),същия час 18,30 ?

Надявам се петък да е удобен за всички ?

Това е чудесно. Стига да е удобно наистина и за останалите, ще се радвам :)

Линк към коментар
Share on other sites

Жалко много се зарадвах, че ще се срещнем в четвъртък на 18 -ти, но вие си променихте идеята, а аз в петък не мога така че ще се срещате без мен....

Линк към коментар
Share on other sites

Жалко , наистина , но просто 4 човека ,ми писаха ,че им е възможно да дойдат в петък и аз естествено се съобразявам с това .

За заведението - предлагам това да бъде "Фабриката"- чаената къща , на улица "Георги Бенковски"No11.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest НиколаДамянов

Някой ще разкаже ли какво се прави на такива срещи, че да мога и аз да се мотивирам за присъствие ...? :)

Изобщо при мен свободно време има винаги (24/24), ако има мотивация !

Нямам ли мотивация и с кран не можеш да ми мръднеш дори малкият пръст... :)

Ще съм благодарен, ако "чуя" повече мнения в тази насока ...

Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Някой ще разкаже ли какво се прави на такива срещи, че да мога и аз да се мотивирам за присъствие ...? :)

Опознаваме се ин лайв, демек като се гледаме в очите :D

Линк към коментар
Share on other sites

За заведението - предлагам това да бъде "Фабриката"- чаената къща , на улица "Георги Бенковски"No11.

Ако остава в сила предложението на Ина за заведение, дали да не променим мястото на срещата? Пресечката на Раковска и Дондуков е по-близко - линк към заведението.

Линк към коментар
Share on other sites

Някой ще разкаже ли какво се прави на такива срещи, че да мога и аз да се мотивирам за присъствие ...? :)

Аз не мога да разбера защо трябва да се мотивира някой... Ти сам решаваш дали искаш или не искаш да присъстваш. Аз благодарение на срещите си на живо с хора от форума имах възможност да опозная доста интересни хора, с някои от които продължаваме да се срещаме и извън уговорените срещи във форума и си говориме за неща, които ни интересуват и които не ги обсъждаме във форума, защото е по-лесно :) да говориш, отколкото да пишеш.

Интересно е да общуваш с по-осъзнати индивиди, борещи се с недостатъците си и стремящи се да станат по-добри..

Уговорката за заведението валидна ли е?

Линк към коментар
Share on other sites

http://www.dreamhouse-bg.com/menu.html

Намерих едно много по- близко до Съдебната палата , заведение- казва се "The Dream house"- веге ресторант и чайна ,намира се на Алабин ,50 . Какво ще кажете за него ?

Редактирано от Ина Трифонова
Линк към коментар
Share on other sites

Аз нямам претенции къде. Ще дойда за час, да се видим, но моля кажете къде ще е срещата? ;)

Съдебната палата,18,30- Петък .

Линк към коментар
Share on other sites

Ще ми е драго да си присъединя, за съжаление графика ми е доста непредвидим ,така че ако дойда- дойда, ако не- ще се видим догодина :3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

Guest НиколаДамянов

Като продължение на предложението на Ася_И ми идва да напиша:

"А,...ако някой има друго предложение относно Мнение #15 и има възможности (безплатни минути и свободно време) може да го сподели на 0876538583 Никола. " :)

п.п. да допълня...за неангажиращи разговори и съвети удобното време за мен е стандартното роботно време от 10-17ч. :)

Редактирано от НиколаДамянов
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря на всичките тринайсет човека , които дойдоха на срещата . :3d_011:

Редактирано от Ина Трифонова
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...