Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Слънчев знак - характеристики


Recommended Posts

Винаги ти се иска обаче да получиш и друго потвърждение....това е!!!

Да, права си така е на всеки му се иска да му кажат, че това е най-добрия избор за него, но от друга страна никой не знае по-добре от теб как ти се чувстваш с този човек.

Имай предвид, че хората с течение на времето се напасват даже и да имат много несъвместими черти в характера (както и в хороскопа)....

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Добре благословя ви научих 4е земни + водни и водни+земни но не и земни+огън или вода + огън

Мерси

а да сте чували за такова нещо .... любов по асцендента

п.п sorry че тука пускам едва ли не нова тема ама админа ще ме бие ако постоянно пускам нови и нови .. смис тук се крия :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, girl81!

Обикновено съм много заета през седмицата и само бегло поглеждам какво става тук. Мога и да напиша нещо, но по по-общи теми или неща, по които мога да споделя впечатления и опит или които вече съм осмислила за себе си.

Астрологичните въпроси ми отнемат повече време - не искам да се изказвам ей така, на парче или на прима виста, особено при по-сериозни питания.

При въпроси, касаещи двама души, е желателно първо да се разгледат картите им поотделно, желателно и с час на раждане, за да се определи какви са горе-долу като хора, какво е заложено по принцип при тях за партньорството в живота им, а едва след това да се погледне и синастрията между тях.

Сега, какво мога да кажа в общи линии и при тези данни? Ти си много по-телец от него - по-чувствена, с вкус към изкуството, красивото и удобствата (както и силно желание да го притежаваш всичко това :) ), по-ленива дори :P ; той - по-деен, по-енергичен, по-точен и педантичен дори ... Разбира се, в много неща си приличате и като телци, и затова, че някои планети са така разположени, че ви осигуряват разбирателство или допълване по въпросите - примерно ти би искала да имаш красив и удобен собствен дом, можеш да го направиш уютен и приятен за двама ви, а той искрено ще цени това; също така и двамата сте приказливи (но в това отношение има и да се учите да бъдете по-искрени и интимни в споделянето), ти си неустоима за него като жена, твоята женственост и красота силно му влияят и е склонен да изпълнява твоята воля, а обратно той те стимулира и насърчава да бъдеш дейна и енергична и т.н. Има и неща, по които се различавате и няма да сте съгласни - например в отношението ви към другите хора (въпреки че е по-енергичен, той май е по-сговорчив с околните от теб).

Синастрията ви не дава категорични индикации дали е добре да бъдете или не заедно. Това в голяма степен ще зависи от вас двамата.

Разбира се, това не е точно като извод, защото едни часове на раждане биха могли да доведат до по-сериозни напрегнати или хармонични аспекти на Луните ви с други лични планети, а това е много важно за взаимоотношенията между хората; или да има или няма тригон на Луна на единия с Плутон на другия, което вече навежда на една кармична зависимост и връзка между вас.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте нов съм във форума. Исках да попитам защото от много малък се интересувам от такива неща

зодия риби имат ли голяма физическа сила примерно като телеца или лъва и зодия близнаци дали имат голяма физическа сила също.

Аз съм зодия риби с асцендент в близнаци и затова питам. Много ме интересуват отговорите Ви затова ги чакам с нетърпение.

Линк към коментар
Share on other sites

Добре благословя ви научих 4е земни + водни и водни+земни но не и земни+огън или вода + огън

Мерси

а да сте чували за такова нещо .... любов по асцендента

п.п sorry че тука пускам едва ли не нова тема ама админа ще ме бие ако постоянно пускам нови и нови .. смис тук се крия :rolleyes:

Наистина е доста елементарно да се правят изводи само по знака, в който се намира Слънцето в момента на раждане. За приятелството и любовта играят даже по-голяма роля Луната, Марс , Венера. Всъщност всички планети, Плутон, Лунните възли. Пети, седми и единадесети дом. Както се казва в една реклама "всичко има значение :) "

Горният ти извод като цяло е съвсем верен, но мноооого общо казано. Слънцето нека е в Риби, но ако имаш Луна и Венера примерно в Овен, ще си силно привлечен от жени Овен, особено ако Венерата ти е в тригон с нейния Марс, също ако примерно твоето Слънце е в съвпад с нейния Асцендент и / или в тригон/секстил с нейната Луна.

Така или иначе любовта е една магия и не се случва по поръчка и е безмислено и погрешно да търсиш момиче от определена зодия. Човек има вътрешен усет за любовта и приятелството и трябва да се вслушва в него. Всеки човек и всяка звздна карта разкриват цяла една вселена и са неповторими.

Линк към коментар
Share on other sites

Не знам защо Вики решава, че Риби и Скорпион си подхождат най-много...Ако тръгна по тази плоскост, то по-скоро Рибите ще бъдат наранявани от Скорпионите...И както казва Атлантида, всичко е от значение и в никакъв случай не е само слънчевият знак. Ще дам пример със себе си. Аз съм риби, с асц.Рак. Имам Луна в Дева, Венера във Водолей. Такааааа...съпругът ми, също е Риби, с асц. Дева ( там е моята Луна), с Луна в Рак ( моят асц.) и Венера в Риби, където е моето Слънце. Ето я класиката в астрологията-)))). В крайна сметка е определяща цялата карта, тъй като ще даде общите характеристики на родения и какво търси в партньорите си.

Линк към коментар
Share on other sites

Привет,

а имаш ли у вас книги по астрология?

Може да погледнеш из темите кой какво препоръчва да се чете.

Аз не съм астролог.

НО ако искаш отговор - погледни постовете - ако някой е казал, че е астролог, му прати лични данни на ЛС - някой може и да се смили над теб и да ти каже нещо

УСпех!!!

П.П.: Всеки може да бъде/стане физически силен, но се изисква воля и постоянство в тренировките. Пречката не е в зодията!

Но се иска воля, упоритост, а рибите са малко повече мечтатели; близнаците пък лесно им омръзват нещата и търсят ново интелектуално поприще...

Ако си упорит и редовно посещаваш фитнес с добър треньор може да направиш тяло на плувец и да шашкаш всички мадами.

Успех!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей!

Ако си решил да ходиш на фитнес, въобще не се притеснявай, ами направо тргвай към залата. Аз преди да тръгна за първи път на фитнес много се шашках, от една страна, че вече бях на повече от 20 години, а имаше много по-малки от мен, които тренираха вече от години. Няколко дена го мислих и накрая отидох в залата, в която бях решил да ходя. Там срещнах много разбиране от страна на инструктора, а и на другите трениращи и осъзнах, че няма нищо страшно. Така че давай смело напред! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Никой ли няма да ми отговори

Aми как да ти отговорим? Дал ли си данни? - не!

Какво от това, че си зодия Риби, с асц. Близнаци? Ако в 1 дом имаш някоя планета, всяка от тях ще даде своето си влияние- примерно ако е Марс ще е едно, а ако е Луна или Венера - съвсем друго, ако няма планети, а Слънце и Марс не са добре поставени и аспектирани - трето ... и т.н.

Ако искаш сериозен отговор - дай си данните: дата, място, час на раждане.

Линк към коментар
Share on other sites

http://beinsadouno.com/astro/my_horoscope.php

Роден съм в град софия в 9:50 сутринта на 16 март 1995

Ходя на фитнес от 1,5 години и мисля че имам доста физическа сила но просто се интересувах да чуя Вие какво мислите за тази тема :) Знам, че е бая странна :D . Извинете и благодаря предварително!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Да, сигурно имаш достатъчно физическа сила.

Предполагам, че ти е приятно на фитнеса. :)

Много полезно ще бъде за теб тази натрупана сила да ползваш като подкрепяш по-слабите; и въобще да бъдеш толерантен и великодушен към другите. :thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте нов съм във форума. Исках да попитам защото от много малък се интересувам от такива неща

зодия риби имат ли голяма физическа сила примерно като телеца или лъва и зодия близнаци дали имат голяма физическа сила също.

Аз съм зодия риби с асцендент в близнаци и затова питам. Много ме интересуват отговорите Ви затова ги чакам с нетърпение.

Ами това са най-хубавите зодии- късметлия си, че си зодия риби и с асцендент близнаци. Е, няма да станеш като Арнолд Шварценегер (той доколкото ми се струва е от телците), но пък не ти ли стига Брус Уилис- на мен ми се струва достатъчно физически здрав...

На рибите най-голямата сила..и слабост е психиката, но присъствието на близнаците може да се окаже балансиращо.

Силата е енергия, а най-много енергия може да се генерира с мисъл и чувство...За физиката е най-добре да бъде такава, че да събира всичко в Едно, което може да бъде силно, без да е необходимо да пращи от мускули...

Но, като си се паднал в най-готините зодии- не са нужни притеснения...Като начало малко търпение е напълно достатъчно :D;)

Линк към коментар
Share on other sites

Ами това са най-хубавите зодии- късметлия си, че си зодия риби и с асцендент близнаци. Е, няма да станеш като Арнолд Шварценегер (той доколкото ми се струва е от телците), но пък не ти ли стига Брус Уилис- на мен ми се струва достатъчно физически здрав...

Мерси за отговорите Ви. Арнолд е лъв доколкото знам.

А действието на планетите влияе ли по някакъв начин или ...................................................

''Aми как да ти отговорим? Дал ли си данни? - не!

Какво от това, че си зодия Риби, с асц. Близнаци? Ако в 1 дом имаш някоя планета, всяка от тях ще даде своето си влияние- примерно ако е Марс ще е едно, а ако е Луна или Венера - съвсем друго, ако няма планети, а Слънце и Марс не са добре поставени и аспектирани - трето ... и т.н.''

Роден съм в 9:50 (АМ) софия на 16 март. Мерси предварително

Линк към коментар
Share on other sites

Еми понеже няма да мога да ви кажа планетите си на изуст :) Роден съм на 16.03.1995 в 9:50 сутринта София

Моля ви се даа ми видите там планетите звездите , защото и аз не разбирам как имам толкоква верни приятели като лъв и овен и стрелец пък съм воден сигурно асцендента ми влияе (за6тото съм въздух - близнаци ) а пък с вси4ки скорпиони нещо не съм на ''Ти'' ... Мерси и се извинявам ако ви изнервям, но 4естно да си кажа ми става много интересно... :):) Мерси

Линк към коментар
Share on other sites

Щастие. Видях се с едно моми4е което е родено на 6 декември зодия стрелец много се харесахме и чувствам между нас има голяма и силна химия много се харесваме и сме големи приятели но пустите хороскопи ;( :(:angry::huh::unsure::3d_136::3d_155: дават риби със стрелец е лоша връзка даже и приятелството .. а пък сега най добрия ми приятел е стрелец и то от дълго време ... моля ви се кажете ми товав верно ли е защото ми идва да ревна :3d_046::3d_035::3d_056::3d_056::3d_063::3d_025::3d_066: толкова го харесвам момимчето а сега заради зодиите ни нищо да не се получи ... !!! Моля ви се кажете ми за планетите ми и звездите ... :) ии че се разбирам с стрелците :D ... Може би ако добавя че асцендента ми е в близнаци ще ви помогне защото близнак и стрелец си подхождат... не ззависимо от това чакам отговори :):)

Благодаря много ;) СПЕШНО и пак благодаря :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ами, Наско, ние стрелците по принцип се разбираме добре с всички. Стига никой да не се засяга за нещата, които понякога говорим без да мислим. :D И стига да имаме общи теми за разговор с другия човек. За Стрелците приятелството е много важно, така че за да привлечеш някой стрелец, е нужно да му станеш приятел (това важи и за жените Стрелци). Това го пиша от моята гледна точка, но мисля, че и за повечето Стрелци е валидно това. Радвам се, че имаш толкова хубаво мнение за зодия Стрелец. По принцип не всеки би устоял на ритъма ни. :D

Линк към коментар
Share on other sites

... толкова го харесвам момимчето а сега заради зодиите ни нищо да не се получи ... !!!

Ако нищо не се получи, това няма да е заради зодиите, а поради несходство в характерите, интересите, очакванията. Също поради липсата на желание и сили да бъде прието и преодоляно това несходство.

Линк към коментар
Share on other sites

Ако нищо не се получи, това няма да е заради зодиите, а поради несходство в характерите, интересите, очакванията. Също поради липсата на желание и сили да бъде прието и преодоляно това несходство.

повярвайте ми аз имам желание :D

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

здравей...години мога да дам, но не и часове на раждане...не се знаят по ред причини!аз съм 1981г. а той 1980г.!

Здравей :feel happy: и аз съм родена на 06.05.1981г ,и моя мъж също е телец,странно съвпадение и приятно! Аз също искам да помоля някой да ми направи хороскоп,разбира се само ако има свободно време и желание,че нещо в последно време имам страшно много проблеми,нещо не е нормално :3d_112: ,знам ,че е нахално от моя страна,но ще се радвам ако ми помогне някой! Часът на раждане е 21,40мин ако трябва и нещо друго...

Линк към коментар
Share on other sites

Хайде също и място на раждане, както и данните на съпруга smile.gif

Линк към коментар
Share on other sites

:feel happy: Аз съм родена в София, А той в Сърбия,но той не си знае и часъът,мисълта ми беше за мен,защото нещо не ми е в ред,той си е добре. Но аз вътрешно изживявам някакъв прелом,дълго е за обяснение ,последните години много съм тъжна.
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...