Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Честит Рожден Ден! - 2


Recommended Posts

Честит Рожден Ден и от мен, на всички Приятели!

Желая ви много Любов и Мир! Специално за Надето :3d_046:

Прегръщам ви! :3d_117:

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

Честит Рожден ден, Иво!

Не ми стигат думите да ти благодаря за всичко, което си направил за това място, за времето и силите и уменията, които си вложил и влагаш без да чакаш похвали или награди - ей-така от Любов! За да може всеки от нас - регистрирани и нерегистрирани да влизаме в това красиво и чисто и добро място всеки ден и да намираме в него всеки от каквото има нужда.

Светлина, мир, радост и любов да царуват в дома ти - и реалния и виртуалния!

Пътека светла да е пред вас и Живот в сърцата ви да влива - Мъдрост и Любов!

540107481584306692.JPG

Линк към коментар
Share on other sites

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ТУК, ИВО!!!

ПРИСЪЕДИНЯВАМ СЕ КЪМ ПОЖЕЛАНИЯТА И БЛАГОДАРНОСТИТЕ НА ДОНКА И ЕДИНСТВЕНОТО, КОЕТО ЩЕ ДОПЪЛНЯ Е, ЧЕ ТВОЯТ ЛИЧЕН ПРИМЕР Е НАЙ-ГОЛЯМОТО БОГАТСТВО, С КОЕТО НИ ДАРЯВАШ И КОЕТО НИ ОСВЕТЯВА ПЪТЯ НАПРЕД В ДУХОВНОТО НИ ОСЪЗНАВАНЕ!ЗДРАВЕ И ХАРМОНИЯ НА ТЕБ И СЕМЕЙСТВОТО ТИ!!!

">
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Линк към коментар
Share on other sites

Честито, Иво ! Нека всеки ден ти е рожден за вечното в теб!

Сърдечни приятелски поздрави и пожелания за творчески, професионални и духовни успехи!

Линк към коментар
Share on other sites

Честит Рожден Ден и от мен

Мир и хармония да царят в теб и около теб :))

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Честит Рожден Ден

mihailo и kalina_madara!

Михайло, специални благодарности, за помощта и подкрепата, които получавах от теб в трудни за мен и форума моменти!

Светлина и топлина да ви следват по Пътя!

Любов и Мир да изпълват живота ви!

info_1684_pic_2252.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

Честит рожден ден, Светомир!

Надявам се и твоята светла звезда да изгрее и да оздравееш, да има Слънце и Милост за теб, както и за всички хора по света.

Ти не си забравен!

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Честит Рожден Ден, Латинче!

Желая ти Любов!

drawing_love_9.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

birthday.jpg"

ЖЕЛАЯ ТИ ОБИЧ, ЩАСТИЕ И СБЪДВАНЕ НА ВСИЧКИ ЖЕЛАНИЯ!

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря от сърце на всички, много сте мили!!!

Не зная дали любовта е някъде напред или някъде назад, както пее Шаде. Много нежна песен! :3d_060:

Ще се издам малко в този специален ден: Аз съм феята на дъждовете - когато искам вали, когато не искам не вали.

Обаче шоколадово фонтанче не мога да изобретя, въпреки всичката си сила. От сърце благодаря на феята на шоколадовите вълшебства! :3d_123:

Преди няколко дни за малко да се преселя направо в Духовния свят да си пътешествам, защото ме удари ток. Обаче токът дойде слабичък и се надявам поне да са ми избушили някои тапи върху духовните сетива. И като прогледна се надявам да виждам добри същества, а може и лоши, но да са по-слаби от мене. Аз пък да не би да съм идеална! :3d_150:

Ако даде Бог, ще имам успехи в прорицателството. Засега обаче токът не е свършил достатъчна работа...

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_050: Честит рожден ден, Латинче!

Благодаря ти, че беше до мен в решаващи моменти от живота ми!

Благодаря ти, че сподели с мен това, което Бог имаше да ми каже тогава!

Благодаря ти за всичко, което си направила и правиш за този сайт и форум!

Линк към коментар
Share on other sites

С малко закъснение, Честит Рожден Ден и от мен на Светомир!!! Желая ти сили да възстановиш здравето си и да продължиш напред с нови надежди и мечти!!! :3d_117:

Присъединявам се и към най-красивите пожелания по случай рождения ден на Латина!!!

От сърце желая на двамата рожденици щастливи усмивки през всички следващи дни на новата им година!!!

4rd_rozi_3596.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря на всички от сърце за добрите пожелания!

Днес си въведох рождената дата и снимка, защото много силно желаех да споделя този ден именно с вас!

От няколко години участвам в този Портал и съм изключително благодарна за всички приятели, които намерих тук, за всички добри съвети, подкрепа и весел смях!

Обичам ви!!!

:3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

с крепко здраве СТО години щастие любов късмет пари от твой почитател в сайта наш наистина от все сърце Васко198391_fr.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...