Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Среща в София - Февруари 2009


Recommended Posts

Здравейте,

Един варненски ветрец пошепна, че на 11.02. Атлантида може да ни е на гости - разбира се, ако остане време :).

Какво ще кажете да си уговорим среща за тази седмица? Някоя вечер след работа?

Линк към коментар
Share on other sites

За мен 11 е супер.

Изобщо тази седмица ,която идва е ок ,която и да е вечер . Имам предложение за мястото -"фабриката "- чайна ,много яка.

Линк към коментар
Share on other sites

Имам промяна в плановете ,в сряда ще бъде ревюто на магистрите по мода ,IIкурс и е повече от задължително да отида . Съжалявам . Ако искате в четвъртък,петък,събота ,неделя ,но не мога да дойда в сряда . Какъв парадокс.

Линк към коментар
Share on other sites

Значи щом всички са навити за четвъртък , това е чудесно.

Срещата е добре да стане близо до Тhe tea hause"Чай във фабриката".Единственият проблем е ,че не мога да намера телефона ,на заведението, във всички сайтове пише само адреса- "Раковски"11. Но дори и да не може да се направи резервация ,не сме толкова много хора ,да се надяваме ,че ще има места.

Линк към коментар
Share on other sites

Значи щом всички са навити за четвъртък , това е чудесно.

Срещата е добре да стане близо до Тhe tea hause"Чай във фабриката".Единственият проблем е ,че не мога да намера телефона ,на заведението, във всички сайтове пише само адреса- "Раковски"11. Но дори и да не може да се направи резервация ,не сме толкова много хора ,да се надяваме ,че ще има места.

Ина, сега виждам, че си допуснала грешка. Чаената къща е на ул. Бенковски 11 - тя е между улиците Будапеща и Раковски, перпендикулярно на бул. Дондуков. Затова предлагам срещата да е на ъгъла на Бенковски и Дондуков. Но предполагам, че някои хора ще успеят да идат по-рано там.

Да, права си, това е едно различно място :-)

Линк към коментар
Share on other sites

ДА ,БЕКОВСКИ 11.Нещо се обърках ,в последно време толкова бързо трябва да правя всичко ,че това е резултата.Ок ,нямам търпение да се видим довечера . Хайде в 8 направо там в чайната.

Линк към коментар
Share on other sites

Получи се малко разминаване ,пръснахме се в две заведения . Но да се надяваме ,че следащия път ще бъдем заедно.

Извинявам се на jul , svetlata и Apocastasis ,че така се разминахме .

Линк към коментар
Share on other sites

Получи се малко разминаване ,пръснахме се в две заведения . Но да се надяваме ,че следащия път ще бъдем заедно.

Извинявам се на jul , svetlata и Apocastasis ,че така се разминахме .

Ина, няма никакъв проблем. Явно така е трябвало да се случи. Ние самите чакахме още хора, които не успяха да дойдат.. А колкото до заведенията - както ти спомена, че Чайната е била за непушачи, така незнам доколко аз

лично бих издържала в "опушено заведение", хихи ;) Може и да звуча капризно, но напоследък не ми понасят добре, действат ми задушаващо и ги избягвам.

Зная, че ще има нови срещи и този път ще се съберем, тези, които искахме да се видим.

Поздрави на всички :P

Линк към коментар
Share on other sites

Ами радвам се тогава ,че всичко е наред . Ние изкарахме страхотно ,бяхме 7 човека.

И се забавлявахме ,чудесно . Само се притеснявах ,да не би някой да ми се сърди.

Редактирано от Ина Трифонова
Линк към коментар
Share on other sites

А вие Ина, кои бяхте, между другото, щом си така любезна да кажеш кои бяхме ние? :P Можеше и на ЛС да ни пишеш извиненията си, а не пред ушите на всички. :rolleyes: И ние си изкарахме прекрасно. Светлата и Джул са две пленяващи дами. :feel happy:

P.S. Ника ми е Apocatastasis - чете се Апокатастазис! Пише го на входа към профила ми! :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

Как и къде ще пиша единствено зависи от мен .

Така по- бързо стига до всички , към които е адресирано ,щом трябва да се обяснявам.

А иначе бяхме само готини хора 7 на брой ,хаххахахахха.

Който иска да ни види ще трябва да дойде и да разбере . Хахах :3d_004: Доскоро ! :3d_086:

Редактирано от Ина Трифонова
Линк към коментар
Share on other sites

А вие Ина, кои бяхте, между другото, щом си така любезна да кажеш кои бяхме ние?

Другото 'ние' бяхме аз (of course ;)), Мона, Дина, Оги и Вендор.

Здравата ме опушиха :D , но трите часа приятна компания си заслужаваха жертвата.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...