Jump to content
Порталът към съзнателен живот

среща в София - април 2009 година


Recommended Posts

Приятели, другата седмица в петък, събота и неделя (3,4 и 5 април) ще бъда в София. Ако има желаещи, можем да се видим... Моето предложение е за петък вечерта на 3 април към 18 часа пред Попа. Би могло и в събота...

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 46
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Приятели, другата седмица в петък, събота и неделя (3,4 и 5 април) ще бъда в София. Ако има желаещи, можем да се видим... Моето предложение е за петък вечерта на 3 април към 18 часа пред Попа. Би могло и в събота...

Аз много ще се радвам,да дойда .

Трябва да се съберем този път много хора,все пак ,петък ,вечер е .

Поздрави ,Бориславил ! За мен е удобно ,всякак.

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_075: И на мен май ми се отваря път към София по същото ваканционно време....
Линк към коментар
Share on other sites

Супер,най- сетне ще се запознаем .Хора,хайде по- бързичко да се организираме. Аз ще си отложа пътуването до Ямбол,за да мога да присъствам.

На попа е идеално ,да бъде срещата в 18,30. :3d_040: Ще намерим и едно хубаво място.За съжаление Вендор ,рабрах ,че няма да идва,защото ще пътува ,по много важна причина.Но,останалите. :3d_055:

Хайде ,очаквам бързо включване ,за да измислим и заведението после. :3d_098:

Линк към коментар
Share on other sites

Ей ,дано всички да дойдат ,аз много ще се радвам .Давайте сега предложения за мястото. До тук сме решили само ,че ще бъде в петък ,18,30 -попа.

Линк към коментар
Share on other sites

Ей ,дано всички да дойдат ,аз много ще се радвам .Давайте сега предложения за мястото. До тук сме решили само ,че ще бъде в петък ,18,30 -попа.

Аз също много ще се радвам... А що се отнася до мястото - Ина, предлагам да ти се доверим и там, където ни заведеш, там ще бъдем! Най - добре някое по - тихичко, но уютно заведение, където ще можем хем да похапнем, хем да се насладим на задушевна беседа.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също може да дойда, ако позволявате. :P

Радост ще е да се запознаем и на живо! Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също може да дойда, ако позволявате. :P

Радост ще е да се запознаем и на живо! Поздрави!

Аз един преден път почти обещах и не смогнах; сега да не казвам голяма дума, но имам някои шансове... :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup2: Толкова се радвам, че ще ви прегърна всички... чак малко се изчервявам! :3d_045:
Линк към коментар
Share on other sites

Хора, все пак петък вечер не знам дали ще намерим места просто ей така :3d_035:

Аз обаче в района на попа хич не мога да се сетя за заведение, което да препоръчам

Инъче се заформя страхотна срещичка към която с радост ще се присъединя :3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Точно това и аз исках да уточним,кое да бъде заведението,може да не е в близост до Попа,важно е да се запазят места от сега...за съжаление аз не живея в София и не съм много запозната с възможностите :( ..може би трябва да видим колко човека ще бъдем,

общо взето.

Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Хора, все пак петък вечер не знам дали ще намерим места просто ей така :3d_035:

Аз обаче в района на попа хич не мога да се сетя за заведение, което да препоръчам

Инъче се заформя страхотна срещичка към която с радост ще се присъединя :3d_047:

Какво ще кажете за вегетарианския ресторант на ул. "Алабин" № 50 А, ет.1? Вече сме се срещали няколко пъти там.., но ако се съгласите срещата ще трябва да се измести на Съдебната палата.

Проверих засега има места, но трябва да се остави капаро за резервация.

http://www.dreamhouse-bg.com/zanas.html

Линк към коментар
Share on other sites

Хора, все пак петък вечер не знам дали ще намерим места просто ей така :3d_035:

Аз обаче в района на попа хич не мога да се сетя за заведение, което да препоръчам

Инъче се заформя страхотна срещичка към която с радост ще се присъединя :3d_047:

Какво ще кажете за вегетарианския ресторант на ул. "Алабин" № 50 А, ет.1? Вече сме се срещали няколко пъти там.., но ако се съгласите срещата ще трябва да се измести на Съдебната палата.

Проверих засега има места, но трябва да се остави капаро за резервация.

http://www.dreamhouse-bg.com/zanas.html

Става, Криси! Лично аз съм "за"! Можем да се срещнем на Съдебната палата в 18:30 ч, а после да отидем до вегетарианския ресторант. Но... би ли се заела да уредиш въпроса с резервацията?

Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup2: Супер! Мога ли да помогна с нещо за капарото?
Линк към коментар
Share on other sites

Какво ще кажете за вегетарианския ресторант на ул. "Алабин" № 50 А, ет.1? Вече сме се срещали няколко пъти там.., но ако се съгласите срещата ще трябва да се измести на Съдебната палата.

Проверих засега има места, но трябва да се остави капаро за резервация.

http://www.dreamhouse-bg.com/zanas.html

Привет~

Криси, идеята е много добра за мястото, нали вече бяхме там на предишни две форум срещи. И си е подходящо, защото можем да се чуваме "на спокойствие" и да се опознаем. Аз мога също да ти помогна за резервацията и капарото.

Поздрави на всички :feel happy:

Редактирано от jul
Линк към коментар
Share on other sites

Хора, все пак петък вечер не знам дали ще намерим места просто ей така :3d_035:

Аз обаче в района на попа хич не мога да се сетя за заведение, което да препоръчам

Инъче се заформя страхотна срещичка към която с радост ще се присъединя :3d_047:

Какво ще кажете за вегетарианския ресторант на ул. "Алабин" № 50 А, ет.1? Вече сме се срещали няколко пъти там.., но ако се съгласите срещата ще трябва да се измести на Съдебната палата.

Проверих засега има места, но трябва да се остави капаро за резервация.

http://www.dreamhouse-bg.com/zanas.html

Крис,аз вече резервирах места в едно много приятно заведение ,точно срещу Попа.Казва се "Salt & Pepper".

http://sofia.zavedenia.com/

С много модерен интериор и задушевна атмосфера,с големи маси и сепарета..А и мястото на срещата на попа ще си остане.Айде хора този път нещо по- различно.Много е яко там,ще ви хареса а и цените са супер.Има страхотни салати и просто е модерно.

Редактирано от Ина Трифонова
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте.

Обадих се на Криси, да я питам дали е платила вече капаро за Вегетарианския ресторант, така както се разбрахме с нея днес, заедно с Borislavil, Донка, Xameleona и Jul, за да не стане така да се платят две капарота. Криси ми каза, че е платила капарото (60 лв.), както писа, че ще направи, така че Ина, ако искаш може да се обадиш докато е време на това заведение, в което си запазила места, за да не се дават излишно пари. :) Решихме да запазим места максимално бързо, докато има още свободни. А Вегетарианския не е толкова лош - спокойна атмосфера, не се пуши, храната е добра, ходил съм няколко пъти там. Дано ви хареса. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Така,аз също говорих с Крис ,мисля ,че няма да има проблем да си вземе парите обратно.И всичко ще бъде страхотно .Така ,че не се притеснявай ,Деяне!Ще бъдем на едно различно място ,и ще имаме всички условия за чудесна среща.Доскоро.

Линк към коментар
Share on other sites

Това разиграване на Криси не бе най-милото нещо, което можехме да сторим, беше възможен и компромис по отношение на мястото (което не е никак лошо, наскоро бях там, атмосферата е приятна и задушевна), още по-малко че повечето хора откликнаха веднага на нейното предложение и тя отдели време и средства да го направи, а утре пак ще трябва да се разкарва дотам... Както и да е, дано няма проблем, разбрах, че тя чак утре към обяд ще може да ни пише. Ако има, ще я подкрепим, разбира се.

Поздрави и до скоро~

П.п. Бориславил, Донка и Pcheliza, радвам се, че ще се запознаем :feel happy:

Редактирано от jul
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...