Jump to content
Порталът към съзнателен живот

среща в София - април 2009 година


Recommended Posts

E, май и аз ще пробвам да дойда. Срещата първоначално е на паметника на потриарх Евтимий, 18.30, нали?

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 46
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Да ,точно така , Багира .Ще се радвам да се видим ,в петък,18,30 -Попа.Доскоро . :3d_011:

Линк към коментар
Share on other sites

Аз лично ще се присъединя по-късно към компaниятa, която ще ходи в salt & pepper.

Понеже се създават междуособици и някакво вменяване на чувство на вина, имам една идея - всеки да ходи, където му е добре и да не се сърди на никого. Аз лично смятам да си изкарам добре, не мисля да се натоварвам в петък вечер с негативни мисли и нагласи :)

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

почти колкото мен би се изтормозила в едно "модерно" младежко заведение. А обичаме да си хапваме в "Дрийм хаус"-чето.

Венци :3d_059: , такъв модерен мъж като теб е само за това заведение :3d_134: .

Ще ми липсва компанията ти, но не съм сигурна, че ще бъде много приятна :3d_146: точно в това заведение..

Днес, докато трамбех до ресторанта да отменям резервацията се замислих, че за мен храненето не е чак толкова важен процес.., и че общуването с добри и коректни хора ме нахранва много повече, и има по-дълготраен ефект.

Линк към коментар
Share on other sites

Вие направо ме наплашихте ... Имам ли шанс за оцеляване? Изобщо - да идвам ли? Като ми се трият постоветеу и себе си ли да затрия?

Редактирано от Багира
Линк към коментар
Share on other sites

Хе-хе, на тази пъстра компания и весели разговорки е трудно да се устои. :D

Сега си блъскам ума как да си съчетая ангажиментите. Не казвам, че ще успея. За колко души е запазена маса?

На този етап хората се очертават 11 - 12.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Не виждам никакъв проблем! Нито някакви "междуособици"! Да, по едно време се получи известен разнобой, но причината за него бях аз, тъй като помолих първо Ина, а след това и Криси, да намерят подходящо заведение. Понеже и двете са съвестни и отговорни (за което им благодаря!), изпълниха поставената задача. Оттам възникна и разминаването. Но вече всичко е уточнено - утре в 18:30 се събираме на Попа, а после отиваме в "модерното младежко" заведение. (Нали всички сме младежи?:)) Всъщност за мен няма особено значение дали ще сме там, или във вегетарианския ресторант. Важно е да съм в компанията на любими хора!

Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup: Борислав!

Всъщност аз ще имам свободно време и следобяд - смятам ако не вали, да поседя в градинката на Учителя между 3.30 и 4.00. Много ще се радвам, ако някой има време да се видим там - но пак зависи от времето...

Много ми се иска да поиграя и Паневритмия в събота сутринта. Разбрах, че се играе в парка до телевизионната кула от 8 ч. Има ли някой от вас, който ще играе там тази събота сутрин?

Линк към коментар
Share on other sites

:) Ако позволите едно предложение от мен за ресторант. Миналият петък бях в София и посетих ресторант Кринг, той е вегетариански и в него има прекрасна духовна атмосфера, покрай вкусната храна и е собственост на едни много добри духовни хора. Сайт на ресторантчето: http://kring.bg/

Тоолкова вкусно нещо като продукта Темпе не бях ял никога. Сега се опитвам да си го направя сам, но не знам дали ще излезе нещо от моя експеримент. :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

:) ресторант Кринг, вегетариански, прекрасна духовна атмосфера http://kring.bg/

Тоолкова вкусно нещо като продукта Темпе не бях ял никога.

:thumbsup: И аз съм яла темпе там. На следващата среща ще ви водя, а на тази явно няма как да се присъединя.

Линк към коментар
Share on other sites

Хе-хе, на тази пъстра компания и весели разговорки е трудно да се устои. :D

Сега си блъскам ума как да си съчетая ангажиментите. Не казвам, че ще успея. За колко души е запазена маса?

На този етап хората се очертават 11 - 12.

Резервирала съм места за 15 човека,засега,но казах да имат готовност да реагират и за повече.ХаххахТака,че спокойно.Аз приветствам всеки присъединил се.

Линк към коментар
Share on other sites

Ето нещо по темата, за размисъл до утрешната среща. :thumbsup2:

Пеньо Пенев - Душата ми не е модерен ресторант

Душата ми не е модерен ресторант,

за да гуляят в нея разни дами!

Не искам да пилея гордия талант

в дребнавости и лични, празни драми! -

Когато цялата планета ври в борби

и взрив тежи на дните в небосводите,

когато следната година може би

война ще връхлети върху народите!

На колебливостта отхвърлям гневно бремето

в излишна нежност и сантиментални думи!

Аз искам в крак да бъда с марша смел на времето

и да воюват стиховете ми - куршуми!

За теб е труден моят път сред грохота,

разбил съня на празна суета.

Довиждане! Мен чака ме епохата,

Сина си слънчев чака вечността.

Линк към коментар
Share on other sites

Да ,точно така , Багира .Ще се радвам да се видим ,в петък, 18,30 - Попа. Доскоро . :3d_011:

Радвам се, че се изясни бързичко за мястото. Ихаа...и такава голяма компания досега не сме се събирали...

Поздрави и до утре!

E ква стана тя? Днес не е четвъртък, нали? Или се заформят две срещи? Или аз да отида на паметника в четвъртък, между двете срещи и да се срещна със себе си?

Линк към коментар
Share on other sites

E ква стана тя? Днес не е четвъртък, нали? Или се заформят две срещи? Или аз да отида на паметника в четвъртък, между двете срещи и да се срещна със себе си?

Ама... объркала си се... обърни полюсите :) Срещата е една, и такава беше идеята от самото й начало - за 18.30ч.петък, и в крайна сметка всички се разбрахме единодушно - на Попа. А....четвъртък все още е днес :) Така че...до утре, за който успее :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Прочетох вчера за срещата и днес реших, че много ми се идва. Ще има ли места, ако решим да се присъединим към вас с един приятел? В кое заведение ще се ходи последно - нещо се обърквам, като чета постовете :) Може ли някой да си даде телфона, за всеки случай.

Моят е 0887467677

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Срещата беше невероятна! Благодаря на всички приятели - особено на Ина за организацията и за заведението... Имах усещането, че винаги сме се познавали... Нямам повече думи да си кажа колко ви се радвам и колко съм щастлива сега, а и май трябва да се ориентирам към леглото, за да не закъснея за паневритмията утре....

gallery_377_16_1374947.jpg

Поздравеи и прегръдки от всички на снимката за всички, които ще я видят...

Линк към коментар
Share on other sites

Хах, а пък аз как се радвам ,че се събрахме ,а и хубаво е ,че имаше и нови хора за мен, с които за първи път се срещнах.Радвам се, че се запознах най- сетне с Донка ,с Борислав, с Добромир, с Пчелица ,с Ники, с Деян , с Теодор, Аратрон и неговият приятел ,както и 2-мата симпатични гости на форума,които ни изненадаха изневиделица. Изобщо чудесно ,надявам се всички да са доволни. :3d_011:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...