Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Бълнуването


Recommended Posts

Бълнувате ли? Какво ви казват вашите близки, след като са ви чули да бълнувате? Често ли бълнувате?

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Бълнуването и хъркането....помагат или пречат по пътя на духовното ...често никога отвреме на време... какво казват близките ...рекъл казал...кихнал... смръкнал...

ЛСМР

Линк към коментар
Share on other sites

бълнуването дали не е свързано понякога с дейността на човека извън тялото му...

а хъркането може да е знак че трябва да се работи с дълбокото дишане.

Линк към коментар
Share on other sites

Мисълта ми може би беше за "това" извън тялото.Какво е?

Някъде да съм писала нещо за ХЪРКАНЕ,Благостттттттттттттттттттттттттт :smarty:

Линк към коментар
Share on other sites

Бълнувал съм като малък , мисля че е добре защото се освобождаваш от излишни преживявяния. Обаче хъркам , казват че не силно , но напоследък като се събудя не ми е добре и имам чувството че е от хъркането.Това всъщност май започва да ме притеснява .

Линк към коментар
Share on other sites

Съня е мощен регенератор на енергия,не би трябвало да се чувстваш изтощен след сън.Както се казваше някъде един час сън преди полунощ се равнява на три часа след това-може би си лягаш късно...хм,трябва да откриеш откъде идва проблема,за да можеш да се справиш с него.

Що се отнася до бълнуването-и аз мисля,че е свързано донякъде с "разходките" на астралното тяло докато спим...

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Аз съм бълнувала само веднъж до сега, когато бях малка, като съм повтаряла само едно единствено нещо "Кръв, много кръв", дори като майка ми, която си е помислила, че съм будна ме е попитала какво става не съм благоволила да кажа нищо, просто бълнуването е спряло. Иначе това, че хората като бълнуват си казват всичко, което са правили през деня е вярно, като могат да кажат и неща, които не биха споделили с някой, правила съм го този експеримент, но бълнуващия се събуди накрая...

Линк към коментар
Share on other sites

Аз не бълнувам, но мой родственик много бълнува, говори, пее насън, прави движения - просто явно астралното му тяла не може да се отлепи както трябва от физическото му тяло и май затова го задвижва. Споделя, че обикновено все го гонят, заплашват и той се кара, опитва се да се защити или да защити друг /при което или рита масата, или пада на земята :)))) - в действителност, не насън/. Дъщерите му нямат проблем, но при внучката му има бълнуване- тя е е една страшно чувствителна Риба, която много сънува и помни какво е сънувала. Та си мисля, че бълнуването може би е наследствено явление, а нали знаете, че има фактори, които се проявяват през поколение.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

А смятате ли,че бълнуването по някакъв начин е отражение на това какво всъщност се случва с човека,с неговия живот :yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

da, po4ti nqma no6t v koqto da ne bulnuvam, na sutrinta sestra mi mi razkazva kakvo sum i govorila, sqka6 ne sum bila az. ponqkoga se smeq na sun :P ujas sigurno sum sme6na kartinka, drug put udrqm s umruci po legloto, na sutrinta sum v sinini; edna sutrin na6te doidoha na begom pri men, za6toto kre6tqh adski silno; po edno vreme misleha da me vodqt da mi baqt, oba4e se otkazaha ina4e sa mi kazvali 4e sunuvam slu4ji ot minaliq si jivot-sigurno e bil buren :hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

За бълнуването са възможни няколко обяснения и всичките са верни.

- спомени от минал живот

- бурно общуване с други същества по време на сън

- тревожно настояще - страхови състояния, вълнения, стрес

- силна чувствителност, впечатлителност и уязвимост

Обикновено причините за бълнуването са негативни.

Трябва да бъдем чути - викаме, ритаме - това е зов за помощ - да ни чуят и да ни спасят /събудят/.

Линк към коментар
Share on other sites

аз също бълнувам и винаги после си спомням горе-долу какво съм говорила...аз разговарям с една много сбръчкана жена,която ми казва неща които не разбирам,но после си спомням ясно всяка нейна дума...и до ден днешен в определен период аз отново я виждам... :huh:

Линк към коментар
Share on other sites

Хей, Пагайна, това звучи невероятно и страшно интересно! Ще е много ценно ако ни кажеш какво ти говори жената!!! Изглежда че имаш способности ... :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,приятели аз също бълнувам дори сядам на сън.Сега ще споделя с вас за един следобеден сън или по точно за това какво се случи след него.

Това стана преди години бях в пубертета /сега съм на 27г./събудих се след следобеден сън,беше към 18ч.Бях все още сънен,станах и тръгнах от стаята ми към кухнята исках да разкажа на майка за съня които ми беше направил впечатление /вече не помня съдаржанието му/ ,с учудване установих ,че не мога да кажа нищо свързано и говоря на някакъв неразбираем непознат език.Колкото повече се напъвах да обясна каквото и да е толкова по-стронно звучах.Мислите ми бяха ясни и подредени,но думите бяха чужди,незнайни,непознати.Това продължи около 10мин през което време майка ми ме гледаше странно и подозрително,разбира се все още не ми вярва и мисли че съм се преструвал или глезил.След като не можах да променя съзнателно говора си и ситуацията се върнах в леглато за да се успокоя.Изминаха още 10мин. и като станахвече бях себе сиЕ....това беше.

Свързвам случката с разходките на астралното тяло по време на сън или с предишни реинканация.

Споделям интереса на всички за съня със збръчканата баба-разговора между двете?

Мила око не помниш сунищата си в детайли се опитай да ги запешеш веднага като се събудиш!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте на всички

Искам да споделя следния проблем с вас ,ако може да ми помогнете с нещо

Моята приятелка много бълнува.Ама като Ви казвам много значи много

За съжаление тя си има доста основателен проблем.Но аз незнам как да се справя с нейното бълнуване.Ние сме си говорили по два часа на вечер,само че, в различни случай съм различен.Понякога съм аз ,понякога съм доктор ,понякога съм нейна приятелка.Тя си говори съвсем реално,понякога и с отворени очи.Първите един два дена е събуждах лесно ,но сега ми стана невъзможно.Щипя е с всичка сила и тя неможе да се събуди.Когато съм при нея се опитва да става,но аз не и давам.Когато ме няма тя става и обикаля.Събужда се на различни места в апартамента.Кажете ми какво да направим за да се реши проблема

Предварително благодаря на всички!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз също бълнувам, казват ми го честичко, говоря си съвсем разбираемо, даже е имало случаи в които се смея на глас. обаче аз лично не помня какво бълнувам и че бълнувам, помня само сънищата си.

Обяснение за бълнуването аз нямам, и бих чула всякакви мнения. :1eye::dancing yes:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Бълнувате ли? Какво ви казват вашите близки, след като са ви чули да бълнувате? Често ли бълнувате?

Бълнуването е един вид силно желание за нещо. Например много искаш да говориш с някои, а не можеш, а насън бълнуваш и мислено му говориш. :angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Аз съм бълнувала само веднъж и то когато съм излизала от у пойка след операция. Така и родителите ми не ми казаха какво съм говорила, само баща ми уточни, че е било във връзка с /починалия ми/ чичо и са били приказки, които освободеното в такива състояния подсъзнание експлицира, и които никога не бих казала или дори помислила наяве, поради строгия контрол на собствената ми цензура.

Защо някои хора често бълнуват, а други само при ескстремни ситуации - под упойка, при треска?

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Веднъж дори говорих на английски,брат ми ми каза че доста дълго съм поговорила.

Запознавах се с някакъв човек. :)

Линк към коментар
Share on other sites

:) Казвали са ми за случай, когато бълнуващият бълнува с "друг" глас - различен от неговия собствен...близките му имали притеснения дали не бил обсебван по време на сън. :)

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте !!!

Аз също съм като повечето хора тук и бълнувам - всяка нощ по думите на моята сестра! Винаги когато ми разказва какво съм говорила на сън, имам чувството че това не съм била аз, и често се питам на какво се дължи бълнуването!Също така съм се и разхождала на сън но това се е случвало малко пъти на последък, когато бях малка са ме намирали или сама се сабуждах на различни места в стаята ми :unsure: А пък другите членове на моето семейство не бълнуват! Доста странна работа е това :yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

Дъщеря ми бълнува ВСЯКА Нощ. Тя дори си разиграва някакви сюжети и дава наставления предполагам на хора с които си играе. През деня е доста контактна и социална. Дори е холерична. И бълнуването й е в същото темпо.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

През последните 2 години, бълнувам и не знам колко често, но през 1-2 месеца викам за помощ и крещя на сън. Това много ме притеснява и депресира, а и хората които ме чуват, близки и приятели, ме съветват да потърся помощ, защото съм звучал ужясяващо и наистина изглеждат доста озадачени и загрижени. <_<

Понеже съм под стрес и доста често при страх и уплаха получавам сърцебиене и главата ми се замаива, а понякога чувствам, че ще гръмне се замислям дали да потърся лекарска помощ или първо да опитам да намаля стреса и да се старая да бъда по-спокоен, защото наистина не помня напоследък да съм бил спокоен и с добро настроение.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...