Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Съществува ли пирокинеза?


Recommended Posts

При мен не се получава. Просто е невъзможно с мисъл да се възпламени нещо.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

О, лъжеш се. Ако знаеш колко неща възпламеняваш с мисъл...

Мдааа...Тъкмо си си стъкнах малък вечерен огън, възпламенявайки с мисъл поизсъхнали интелектуални клонки, които събирам по пътеката, по която си правя вечерната раазходка- до гузната си съвест и обратно...и сега си притоплям една дълбокозамразена порцийка от "Критика на чистия разум" от Кант...щото няма по-добро средство против безсъние от една притоплена порцийка от трансцеденталната кухня на Кант...след вечерната разходка...И като се стопли- гася огъня по добре познат метод...който най-често наричаме "малка нужда"...и след това си лягам...Понякога съм спипвал и Сънчо- малък е, и хитър...ама какви пиратки може да е приготвил...щото преди да дойде при мен, е давал "наряд" някъде на изток....където отрудени малолетни китайчета му плащат в натура за 4- часа сън... :):rolleyes: Така че...БУМ...и до нови срещи...

Линк към коментар
Share on other sites

О, лъжеш се. Ако знаеш колко неща възпламеняваш с мисъл...

вечерната разходка- до гузната си съвест и обратно...... "наряд" някъде на изток.... отрудени малолетни китайчета

Да, Кристиян може лесно да откаже всеки, на когото гордостта и обидчивостта не са съвсем и из основи изчистени. :)

А на теб, приятелю Тестман, за какво ти е тази способност в един свят на войни, експлоатация на деца и... да не изреждам? Ще оставиш и фабриките за кибрит да фалират... не е добре това.

Без да знам с конкретност за това умение, но от позицията на доста опит и аз ще кажа, че всичко може , стига да си в нужната кондиция и да намериш точния учител.

И... първо да се научим да гасим. Това също е майсторство.

И във всеки случай по-полезно и актуално, че пак идва лято, а красивите ни гори придобиха странната способност да се самозапалват. :(

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

О, лъжеш се. Ако знаеш колко неща възпламеняваш с мисъл...

вечерната разходка- до гузната си съвест и обратно...... "наряд" някъде на изток.... отрудени малолетни китайчета

Да, Кристиян може лесно да откаже всеки, на когото гордостта и обидчивостта не са съвсем и из основи изчистени. :)

А на теб, приятелю Тестман, за какво ти е тази способност в един свят на войни, експлоатация на деца и... да не изреждам? Ще оставиш и фабриките за кибрит да фалират... не е добре това.

Без да знам с конкретност за това умение, но от позицията на доста опит и аз ще кажа, че всичко може , стига да си в нужната кондиция и да намериш точния учител.

И... първо да се научим да гасим. Това също е майсторство.

И във всеки случай по-полезно и актуално, че пак идва лято, а красивите ни гори придобиха странната способност да се самозапалват. :(

Ами по-екологично ми се чини да се развиват умения за хидрокинеза, в степен "умерени превалявания"- за профилактика, па и за разхлада на природната зеления в условията на летен пек...

Нещо средно между това ще да е паро-кинезата...Най-малко защото с парата може пък и да си почистиш без да се въоражаваш с палочистачка...ей тъй с поглед да продухваш фугите на плочките в банята, и всякакви замърсени повърхности...които иначе биха отнели физически усилия за търкане с или без прибор за това, с или без препарат за "ослепителен блясък" и "хигиенична чистота"...което ще рече при превода на първата думичка "чиста чистота"...

Така че, ако ще развиваме кинеза...нека да има както практическо приложение, така и ако се ползва за кеф както се казва...последствията от това да бъдат намокрени гащи най-много... ;)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Съществува ли пирокинеза

Да не си гледал филма "Джесика" ?! Аз не съм била свидетел на пирокинеза,но това не значи че не съществува.(Като се убедя лично,ще те уведомя! :) )

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...