Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Премахване на брада


Guest Системен

Recommended Posts

Guest Системен

Здравейте приятели,

Предполагам че темата ще ви се стори ненормално особенно на жените, който желаят да видят един мъж с набола брада и често вонаящ на пот. B)

Аз искам да си премахна това окосмяване на лицето което се нарича брада. Хората и без това ме харесват единствено заради умът ми, който показвам. Все пак е важна духовната красота казват някой.

Мой близки ми предлагат да отида на козметичен салон и да се явя на процедура с лазер, при коята космите изгарят, но има вероятност да ми изгорят лицето. А да не говорим че е адски скъпо.

Чувал съм че може това да се направи с правилни хормони наречени естрогени. Естрадиолът е естрогенен женски полов хормон, който обуславя сексуалното поведение при женските индивиди.

В крайна сметка когато видите едно момче без брада не ви ли се струва по младо. Красотата не е приоритет на жените.

Бих могъл да секретирам такъв хормон като превърна тестостерона си в естроген, но ще излезе всичко извън контрол и ще заприличам на shemale , което е гадно.

Другият вариант е да го приемам орално и брадата ми постепенно да изчезва. Всъщност тя няма да изчезне, а просто ще оредее.

Естроген - хормонът на женствеността и красотата

Естрогенът е най-известният женски полов хормон, който се произвежда в яйчниците. Той в буквалния смисъл създава жената. Именно благодарение на него фигурата, а и характерът придобиват типично женски черти.

Външният вид на нежната половина от човечеството зависи от съдържанието на естроген в организма. При неговия недостиг колагеновите влакна започват да се разрушават и се появават бръчките. Този хормон обновява клетките, запазва младостта на кожата, блясъка на косата.

Виждате ли колко чудеса върши този хормон. :o

Ако го приема в правилни количества ще имам леко хубаво тяло, млада кожа, половината от бръчките ми ще изчезнат ако имам такива,

Е малко на жена ще мязам, но поне ще се кефя на живота. Приемат на женски хормони често и променя телесната миризма.

Давайте съвет дали съм прав.

Линк към коментар
Share on other sites

Да, хормонът върши чудеса и поради това ти предлагам направо операция за смяна на пола. По-добре действай радикално, и без това от естрогена ще спре да ти става...

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Да, хормонът върши чудеса и поради това ти предлагам направо операция за смяна на пола. По-добре действай радикално, и без това от естрогена ще спре да ти става...

Грешиш. Ако се взема в правилни количества няма риск от увреждане.

Аз съм виждал мъже с гинекомастия и пак им става на онези, поне те така си твърдят.

Доста от трансексуалните жени, който са приемали такъв хормон могат прекрасно да станат бащи , ако го искат.

Единствено леко сексуалното настроение ще се промени.

Като не знаеш, по добре не се меси.

Линк към коментар
Share on other sites

а 'е, слънце, а кой е хормона на суетата?

то не беше да съм по висок ... зъб да имам наместо изваденията ми ... сега искам да съм без брада ...

да отгатна ли коя ще е следващата тема с която ще ни "застреляш"? :D

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

да отгатна ли коя ще е следващата тема с която ще ни "застреляш"? :D

Да, взе да ми писва от завистливи индиви от женски пол. :angry:

Знаех си че жените са толкова завистливи, но чак пък толкова.

Искате мъжете да са грозни, набръчкани, с мръсни коси, миришещи на пот, и най-вече космати.

А да не говорим че в днешно време мъжете живеят по малко от жените. :)

Искате да знаете сексуалната ми ориентация - хетеросексуален с метросексуални наклонности.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Мога ли с утвърждения да си махна брадата

Говоря за окосмяването на лицето. Без да използвам препарати от аптеките. Моля ви кажете дали може.

Пример.

С всеки изминал ден окосмяването на лицето ми се смалява.

Ама да не вземе да ми изчезне и косата заедно с брадата

ко да прая

Линк към коментар
Share on other sites

Мога ли с утвърждения да си махна брадата

Говоря за окосмяването на лицето. Без да използвам препарати от аптеките. Моля ви кажете дали може.

Пример.

С всеки изминал ден окосмяването на лицето ми се смалява.

Ама да не вземе да ми изчезне и косата заедно с брадата

ко да прая

Отначало си мислех, че си маниакално вкопчен във външния си вид. Вече съм почти изцяло убедена, че просто се подиграваш с участниците в този форум. И по този начин най-много обиждаш себе си.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Мога да ти кажа че темата е напълно сериозна.

Със или без брада всеки мъж си остава мъж.

Нещо повече дамската част на тоя форум се подиграва на мъжете.

Ако исках да се подигравам с някого едва ли щях да го правя по този начин. Може би щях да накарам някое приятелче да преебе този форум.

Но в крайна сметка тук никой не знае как да помогне. Всеки гледа за себе си да има повече. Това е неприемливо.

Аз знам че има бог, дори и уравнението му го знам.

Но как да използвам вярата си. :huh:

Редактирано от Системен
Линк към коментар
Share on other sites

Отговорих ти на личното съобщение по същия въпрос и тук ще го повторя. Никакви визуализации и прочие не могат да ти помогнат. Това са гени. Не можеш да вървиш срещу природата си? Помисли какво се случва когато сложиш камък срещу течението на потока. Става завихряне, напрежение, съпротива...Защо искаш да пречиш на естествения поток на живота? Знаеш ли колко исках да имам хубава брада и как завиждах на връстниците си, когато на 20 години бях още кьосе. Трябваше да чакам пълно развитие на брадата си чак докато не навърших 30-ата си година. Оттогава съм с брада през цялото време и се чувствам идеално. За мен би било стряскащо да се окажа с голо лице, а ти искаш да махнеш космите си. Странен човек си...

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Мога да ти кажа че съм напълно нормален

Ти въобще според мен не си учил биология.

Брадата е в следствие на хормоните, най-главният е тестостерон.

Има вариант за хормонална терапия с естроген и при силни дози брадата намалява на лицето. Както искаш го разбери.

Брадата не е ген, а е следствие от хормоните ни. Надявам се че ще го разбереш.

Има жени, на който като им спре там както се казваше и започват да имат бради и то в старческа възраст. Сети се защо. :huh: Всички сме виждали жени с бради

Всички сме виждали мъже с цици \ гинекомастия \

А ти май си нямаш понятие от биология.

Линк към коментар
Share on other sites

Мога ли с утвърждения да си махна брадата

Говоря за окосмяването на лицето. Без да използвам препарати от аптеките. Моля ви кажете дали може.

Пример.

С всеки изминал ден окосмяването на лицето ми се смалява.

Ама да не вземе да ми изчезне и косата заедно с брадата

ко да прая

Така като кажеш С всеки изминал ден окосмяването на лицето ми се смалява., винаги ще си имаш окосмяване по лицето.

Не е важно дали казваш смалява или увеличава, важното е, че имаш отношение към окосмяването. А щом имаш отношение към окосмяването, то си имаш и окосмяване.

Линк към коментар
Share on other sites

Караш ме да ти обяснявам, да тестостеронът е причина за брадата, но генът е този който определя чувствителността на космените фоликули спрямо тестостерона. Дали те ще реагират на него, в каква степен или изобщо няма да реагират. Тестостеронът предизвиква растеж на брада само когато фоликулите са чувствителни, но ако не са чувствителни, колкото и тестостерон на произвеждаш, ще си останеш кьосе. Веднъж запознали да растат не можеш да ги спреш. Така че генът е този, който е решаваш за брадата. А ако искаш да пробваш, моля има начин да спреш тестостеронът си, като се подложиш на кастрация. Визуализацията няма да ти помогне. Само, че имай предвид, че тогава ще изгубиш не само космите си, ти просто ще престанеш да бъдеш мъж. Като по този начин ще си извършил най-голямата крачка срещу природата, която ти е отредена. Затово хубаво си помисли моето момче.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Караш ме да ти обяснявам, да тестостеронът е причина за брадата, но генът е този който определя чувствителността на космените фоликули спрямо тестостерона. Дали те ще реагират на него, в каква степен или изобщо няма да реагират. Тестостеронът предизвиква растеж на брада само когато фоликулите са чувствителни, но ако не са чувствителни, колкото и тестостерон на произвеждаш, ще си останеш кьосе. Веднъж запознали да растат не можеш да ги спреш. Така че генът е този, който е решаваш за брадата. А ако искаш да пробваш, моля има начин да спреш тестостеронът си, като се подложиш на кастрация. Визуализацията няма да ти помогне. Само, че имай предвид, че тогава ще изгубиш не само космите си, ти просто ще престанеш да бъдеш мъж. Като по този начин ще си извършил най-голямата крачка срещу природата, която ти е отредена. Затово хубаво си помисли моето момче.

бухахаха.

Тук бъркаш много.

Има много варианти за справяне с брадата и ти ги знаеш. Има вариант за фотоепилация.

Има вариант за хормонална терапия.

Ако човек се кастрира по време след пубертета едва след 10г брадата ще намалее.

А ти хич не си умен.

Хайде кажи ми това с какво се тъпчат трансексуалните жени.

Влез в гугъл и напиши shemale и сам виж резултата. Само че това е от прекалени дози естроген.

Ти нищо не знаеш. Бедна да ти е фантазията какви неща съществуват на тоя свят. :D:D

Линк към коментар
Share on other sites

......би ли споделил пола си или за душата няма пол ;) за мен ти не си мъж

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

......би ли споделил пола си или за душата няма пол ;) за мен ти не си мъж

Аз съм хибрид. B)

За душата няма пол.

Аз избирам тялото си какво да е.

Абе учи малко биология

И двата индивида имат гърди защото се развиват от общ зачатък, а след това се развиват и половите им органи и т.н.

За душата няма пол, особенно при човека.

Баси, в тоя форум си нямате понятие от биология.

Ето тук можеш да видиш колко пола има в действителност - Пансексуалност

мъже, жени, травестити, транссексуални мъже, транссексуални жени, интерсексуални, двуполови хермафродити, псевдохермафродити и т.н.

Редактирано от Системен
Линк към коментар
Share on other sites

Е-е... Ама на теб човек не може да ти насмогне. Стига си товарил сървара, мисли за екологията.

Ама какво да та правя, пак ще ти дам братска подкрепа:

1. Не слушай тези, които те разколебават в силата на мисълта. Те или не знаят, че тя може да създава светове, или просто се страхуват от твоите бъдещи свръхчовешки и свръхбожествени възможности.

2. Не забравяй за могъщата сила на постоянството. Както капката вода с течение на времето може да пробие скала, така и твоите за сега хилави възможности ще се преобразуват в неподозирана мощ и чистота.

3. Приеми напълно сериозно това, което ти казвам. Бъди последователен (та нали си С и с т е м е н)

Ето една формула, която създадох за теб: Лицето ми става гладко като бебешко дупе.

Повтаряй я самоотвержено и с голямо внимание.

П.П. За тези, които ще кажат, че това са безсмислени щуротии, та да не си губиш времето с тях, ти кажи - "Който владее умът си, владее всичко." (Бхагават Гита)

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Е-е... Ама на теб човек не може да ти насмогне. Стига си товарил сървара, мисли за екологията.

Ама какво да та правя, пак ще ти дам братска подкрепа:

1. Не слушай тези, които те разколебават в силата на мисълта. Те или не знаят, че тя може да създава светове, или просто се страхуват от твоите бъдещи свръхчовешки и свръхбожествени възможности.

2. Не забравяй за могъщата сила на постоянството. Както капката вода с течение на времето може да пробие скала, така и твоите за сега хилави възможности ще се преобразуват в неподозирана мощ и чистота.

3. Приеми напълно сериозно това, което ти казвам. Бъди последователен (та нали си С и с т е м е н)

Ето една формула, която създадох за теб: Лицето ми става гладко като бебешко дупе.

Повтаряй я самоотвержено и с голямо внимание.

П.П. За тези, които ще кажат, че това са безсмислени щуротии, та да не си губиш времето с тях, ти кажи - "Който владее умът си, владее всичко." (Бхагават Гита)

Лицето ми е гладко.

Проблемът е че има брада \ окосмяване \

Къв е смисъла да го правя по гладко и като бебешко дупе - никакъв.

Има косми - разбираш ли кво значи това.

Измисли формула за премахване на космите.

Линк към коментар
Share on other sites

Формулата, която ти дадох действа като косачка на ливада, с екстра вадене на корени. Щом с буйната растителност се справя, какво остава за твойта рехава брадица.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Формулата, която ти дадох действа като косачка на ливада, с екстра вадене на корени. Щом с буйната растителност се справя, какво остава за твойта рехава брадица.

Брадичката ми не е рехава. Дори вече мога да кажа че е заформена.

Колко пъти да го казвам това нещо. ? През кое време. За какво да си мисля като го казвам?

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Колко пъти да го казвам това нещо. ?

През кое време на деня?

Какъв тип визуализация трябва да създам

Редактирано от Системен
Линк към коментар
Share on other sites

Колко пъти да го казвам това нещо. ?

Колкото смяташ за необходимо.

През кое време на деня?

Което ти е най-удобно.

Какъв тип визуализация трябва да създам

Каквато сам си избереш.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...