Jump to content
Порталът към съзнателен живот

За предпазните вентили на обществото


Recommended Posts

Здравейте , приятели,

Днес пред очите ми попадна жена , която разхождаше кучето си. Кучето беше болно и аз си помислих дали домашните животни не поемат нашите болки , така че разболявайки се да пазят нас .

И още - преди време виждайки психично болен човек в градския транспорт, той ми заприлича на предпазен вентил за болното ни общество. Като вулканът , който изригва и намалява напрежението в земната кора.

Помислих ,че трябва да сме благодарни на тези , които са дошли тук за да поемат на своя гръб нашите тежести ,за да не се саморазрушим под собствената тежест на грешките и страстите си и да ни дадат възможност да продължим пътя си , по който можем да се променим.

Какво мислите вие?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Велина,

Аз съм на същото мнение като теб. Както тялото си има изходящи канали, които изхвърлят ненужните за организма вещества, така и в едно общество има такива механизми. Обикновенно такива хора стават несъзнателни проводници на низшата мисловната енергия на хиляди хора. Трябва да сме им благодарни, че те изпълняват тази функция за нас. За това се препоръчва честото ходене на планина - на по-високо по възможност. Там енергиите са чисти - мисълта, тялото, дробовте се пречистват, защитните сили срещу отрицателните влияния се увеличават.

Поздрави,

Иво

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...