Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро за начинаещи 2


Recommended Posts

Здрвейте, изтеглих три карти и на въпроса, дали ме лъже ....има ли друга?

се паднаха:

1. Кралица пентакли

2. Двойка чаши

3. Кралица жезли

Този човек явно ме заблуждава или аз бъркам. Харесвам го, но имам чувството ,че нещо има....Според мен отоговора е положителен, но се надявам и на вашето мнение!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Сингониум smile.gif

Първо мисля ,че вие сте в много начален етап на отношения ,та дори май нямате още връзка !Дори и да бъркам аз смятам,че друга жена няма въпреки двете Кралици.Смятам,че Кралица Пентакли си ти сега ,а Кралица Жезли пак ти ,но в един по-късен етап.

Редактирано от Деяна
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Сингониум smile.gif

Първо мисля ,че вие сте в много начален етап на отношения ,та дори май нямате още връзка !Дори и да бъркам аз смятам,че друга жена няма въпреки двете Кралици.Смятам,че Кралица Пентакли си ти сега ,а Кралица Жезли пак ти ,но в един по-късен етап.

Деяна, много благодаря за бързия отговор! :3d_047:Да, в много начален етап сме, още не сме се видели, но сякаш аз съм с едно наум,дали въобще ще се стигне до срещата...

Дано нещата се подредят.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,на въпрос каква е вероятноста да ми се обади?

1.Колесницата

2.7П

3.ЛюбовницитеНе смея да коментрам след последната ми подредба

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,на въпрос каква е вероятноста да ми се обади?

1.Колесницата

2.7П

3.ЛюбовницитеНе смея да коментрам след последната ми подредба

Ще ти се обади,но няма да е сега,трябва му време ,а на теб търпение.Стискам ти палци и УСПЕХ!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Златна аз мисля,че няма да ти се обади .7 пентакли е много бавна карта ,а и Любовниците в края ... някак си не виждам това да стане в скоро време!

Линк към коментар
Share on other sites

Снощи като си изтеглих три карти за днес ми се паднаха 6 чаши, 7 чаши обърната и Паж жезли. Тая комбинация много ме смути, заради 6 чаши, хич не я обичам, а и в компанията на 7 чаши обърната съвсем ме подразни...biggrin.gif

Понеже наблюдавам някаква тенденция първата и третата карта да правят двойка, първо си помислих, че много съм се заблудила относно някакво съобщение или разговор, който вече е протекъл, но после си помислих, че ако беше така вместо Паж жезли, щеше да е Паж мечове накрая. Затова си мисля, че пак има нещо недоизгладено, някаква заблуда, която днес с комуникация ще се изясни.

На вас могат да ви се струват Радини вълнения, но като я видя тая 6 чаши и лошо ми ставаbiggrin.gif Какво мислите за картите?

Иии още един въпрос: бях чела, че след 12 вечерта не е хубаво да се "гледа". Вие спазвате ли такава препоръка?

Линк към коментар
Share on other sites

Lifetime аз си гледам по всяко време и дните дори да са празници пак !

За Таро според мен няма значение деня или часа.В смисъл ,че отговора няма да е по-различен.

Линк към коментар
Share on other sites

Мерси за бързия отговор! Остава ми време предимно късно вечер и щеше да е гадно отговорът да зависи от часа. По-скоро умората е негативен фактор по това време.

Линк към коментар
Share on other sites

Златна аз мисля,че няма да ти се обади .7 пентакли е много бавна карта ,а и Любовниците в края ... някак си не виждам това да стане в скоро време!

Благодаря Деяна,така си и мислех

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!На въпрос - играе ли си той с нея ? Справедливоста,6-ца чаши,9-ка Мечовеи като доп.карта Асо Мечове.Като видях 6-ца та първата ми мисъл беше-да,картата изобразяваща две деца-децата са символ на играта,но като ли че не става въпрос за игра а за някакъв проблем от миналото който трябва да се реши.Дайте мнения?

Линк към коментар
Share on other sites

Обърната Сила,обърнат Дявол и обърнато Колело на съдбата

Супер карти хахаааа .Даже си помислих може ли да ми излезне така късмета на мене :) Това с ирония го пиша !

Въпросът касае намиране на работа ,започване на такава в скоро време!С тия карти аз не виждам възможност ,но са ми много тежки ,много неприятни!

От няколко дена на подобен въпрос ми излиза все Колелото на съдбата обърнато на последна позиция и аз си знам ,че няма мърдане !Също и Смърта се появява на тези въпроси за работа !

Някой ако иска може да добави мнение,да тълкува ,защото може и аз да пропускам нещо!

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета помагайте. На въпрос дали до края на годината ще направя една крупна покупка се наредиха следните карти :

1. 2 жезли + 6 жезли

2. Асо жезли

3. 10 жезли + 6 меча

4. Страшният съд + 9 пентакли

5. 9 меча + Крал жезли

6. Асо чаши + 3 меча

7. Маг + Крал пентакли

8. 6 чаши + 2 меча

9. 3 пентакли + 10 чаши

10. Смърт + 10 меча

Объркана съм :( 3 десетки-завършване на цикъл и преход към начало. Позиции 4,7 и 10 с големи Аркани Страшният съд (Прераждане)-Маг-Смърт ми изглежда отново като затваряне на цикъл. Идеята за тази покупка ме гложди отдавна и хем много искам хем не ми стиска, както се казва.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей sve ,

Мечтаеш за това :) Искаш го много, но е само идея и май не си пристъпила към конкретни действия! Още нямаш ясната представа как точно да стане това. Просто го искаш! Мисля, че разчиташ на помоща на някой или има втори човек от когото малко или много зависи дали тази покупка ще се осъществи! За съжаление обаче аз смятам, че тази покупка няма да се осъществи. Имаш 3 меча на 6-та позиция и Смърт заедно с 10 меча на 10 позиция, което за мен е отрицателен отговор на твоя въпрос!

Линк към коментар
Share on other sites

Има ли вариант да питам за едно нещо, а картите да ми показват друго, което да касае лично мен? Много се обърках вече, до днес следобед на всичките си въпроси получих съвсем адекватни отговори, изведнъж за каквото и да питах започнаха да се падат непрекъснато Императрицата, бъркам бъркам - подаде се, изпадне, излезне най-отдолу, най-отгоре, хубаво, тя от известно време се появява по-често, но днес не спира! Заедно с нея Колесницата, Глупакът, Крал, Кралица и Рицар жезли, и 6 жезли също. Питам за ситуация, която от известно време не върви добре и няма изглед за хепи енд и ми се появяват карти - мечта, при положение, че до вчера са били съвсем други. Питам за нещо, което касае мен и се падат горе-долу същите карти.

Има ли вариант да са се "пренатоварили" или по-скоро си мисля, че това е някакво послание или отговор на някакъв по-важен въпрос, който ме мъчи отдавна и сега трябва да си отворя очите за нещо?

Моля ви, споделете мнение! Някой има ли такива наблюдения, подвеждали ли са ви картите и ако да - в какви ситуации?

Линк към коментар
Share on other sites

А, да и Колелото! При подредба с три карти не се пада на някоя от позициите ами излиза най-отдолу в колодата, като подкрепяща карта. Възможно ли е да ми показват, че е време да действам в някаква насока, в която дълго време не съм могла? Ще ме побъркат вече... 3d_077.gif

Линк към коментар
Share on other sites

при положение, че до вчера са били съвсем други
Ако ти всеки ден или дори прекалено често питаш за едни и същи въпроси е съвсем нормално картите да започнат да ти показват онова, което ти искаш да видиш!

Колелото на съдбата, като последна карта значи само едно "Няма мърдане". Има и изключения!

Моите карти не са ме подвеждали никога и никога не са ме лъгали за нищо. Аз сама съм се подвеждала! Не ми харесва отговора и питам пак и пак и пак и накрая излизат невероятно хубави карти. Радвам се и спирам да питам. Идва голямото чакане на чудесното :)))) събитие, ала то не идва и не идва! :) Поглеждам си първите комбинации, които съм записала и виждам защо не идва :)

Линк към коментар
Share on other sites

Мерси, Деяна! Помислих си, че може да е от прекаляване, но не ми се струваше да съм прекалила и си викам чакай да питам :)

Ааа за Колелото можеш ли да споделиш някакви изключения или примери, аз също знам, че на последна позиция няма мърдане g.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Луна, Висша Жрица, Колелото на съдбата :) В тази комбинация от карти Колелото на съдбата не спира развитието! Тълкува се като навлизане във вътрешния свят на човека, духовния му свят и още неща, но не ми се навлиза на мен в подробности!

Винаги има изключения :)

Линк към коментар
Share on other sites

Когато имате въпроси към ТАРО, моля ви бъдете конкретни.

И когато задавате въпроси за Големи аркани, ги задавайте в съответните теми.

Иначе става калабалък от теми.

Ако в отгооворите ви преобладават подобни карти, имам предвид от Големите - има и такива теми.

Линк към коментар
Share on other sites

Ами не знам, аз реших, че темата за начинаещите е най-подходяща да си задам въпроса, защото беше от по-общ характер. А конкретиката ми убягва, защото се занимавам с Таро от около два месеца и дори и елементарни неща не са ми ясни.

Линк към коментар
Share on other sites

Ок, lifetime, има тема - Насоки за форум Таро, в нея можеш да се ориентираш къде да пишеш, за да е по-лесно и за теб, и за онези, които те четат.

Таро за начинаещи по-скоро си я представях за онези хора, които навлизат тепърва в картите да споделят проблемите си, първите си усещания с картите, първите си стъпки.

В крайна сметка, всеки си решава къде да пише.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. На въпрос "От какво естество са проблемите на ......? се паднаха следните карти: Колелото на съдбата+10 пентакли+8 пентакли. Мислех си , че ме заблуждава този човек, че има проблеми, но картите говорят друго според мен. Има проблем с материални неща, а може би пари. Какво мислите Вие?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. На въпрос "От какво естество са проблемите на ......? се паднаха следните карти: Колелото на съдбата+10 пентакли+8 пентакли. Мислех си , че ме заблуждава този човек, че има проблеми, но картите говорят друго според мен. Има проблем с материални неща, а може би пари. Какво мислите Вие?

Да и аз така мисля.Предполагам става въпрос за някаква работа или нещо друго,което до сега по някакви други причини не е могъл да реализира,сега е възможно да реализира и го прави.В случая не мисля ,че той има проблем.Картите са му хубави.В 8-ца пентакли има задоволство и ентусиазъм от това което прави.

Линк към коментар
Share on other sites

Колелото на съдбата+10 пентакли+8 пентакли.

Ти не гледаш с обърнати карти, нали? За това няма как 10 пентакли или 8 пентакли да е обърната. Смятам, че има проблеми със семейството си, в комуникацията с тях. Може да е свързано и с проблеми на работното място!

Аз някак си 10 и 8 пентакли трудно ги свързвам с пари или някакви други материални неща, но това е за друга тема!

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...