Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро за начинаещи 2


Recommended Posts

Здравейте,днес направих подредба за приятелката ми,все се канех но явно не е бил момента.На въпрос до 3м. ''Х'' ще даде ли бащинство на детето и?

Подредба отговор,коментар ,резултат.

1.Кралица мечове

2.Кралица жезли

3.10 мечове

Ще има бързи и реални деиствия от негова страна(наи-после),може би под натиска на Кралица жезли,която тук се явява някаква негова роднина,ще го настъпи да направи необходимото и часът на истината ще настъпи-той ще осъзнае ситуацията,ще се пребори със страха си и ще поеме отговорността

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,днес направих подредба за приятелката ми,все се канех но явно не е бил момента.На въпрос до 3м. ''Х'' ще даде ли бащинство на детето и?

Подредба отговор,коментар ,резултат.

1.Кралица мечове

2.Кралица жезли

3.10 мечове

Ще има бързи и реални деиствия от негова страна(наи-после),може би под натиска на Кралица жезли,която тук се явява някаква негова роднина,ще го настъпи да направи необходимото и часът на истината ще настъпи-той ще осъзнае ситуацията,ще се пребори със страха си и ще поеме отговорността

Здравей, Златна! Моето тълкуване доста се различава. За мен Кралица мечове в този случай е отхвърлена, разочарована жена. Тя е отговорът, мисля, че това е твоята приятелка - нещата няма да се развият според нейните желания и очаквания и тук пряко замесена е и друга жена (Кралица жезли) - може да е съпруга или някаква роднина на мъжа. 10 мечове е болезнено осъзнаване, раздяла с илюзиите. На нея не и остава нищо, освен да се примири с реалността и да продължи напред.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,днес направих подредба за приятелката ми,все се канех но явно не е бил момента.На въпрос до 3м. ''Х'' ще даде ли бащинство на детето и?

Подредба отговор,коментар ,резултат.

1.Кралица мечове

2.Кралица жезли

3.10 мечове

Ще има бързи и реални деиствия от негова страна(наи-после),може би под натиска на Кралица жезли,която тук се явява някаква негова роднина,ще го настъпи да направи необходимото и часът на истината ще настъпи-той ще осъзнае ситуацията,ще се пребори със страха си и ще поеме отговорността

Здравей, Златна! Моето тълкуване доста се различава. За мен Кралица мечове в този случай е отхвърлена, разочарована жена. Тя е отговорът, мисля, че това е твоята приятелка - нещата няма да се развият според нейните желания и очаквания и тук пряко замесена е и друга жена (Кралица жезли) - може да е съпруга или някаква роднина на мъжа. 10 мечове е болезнено осъзнаване, раздяла с илюзиите. На нея не и остава нищо, освен да се примири с реалността и да продължи напред.

Много трябва да се внимава, когато се тълкуват карти за подобни проблеми.

Кралица меча и кралица жезли са една и съща жена. 10 мечове е просто осъзнаване и поемане на отговорност (минаване преаз ада на 7 чаши или на Кралица чаши ...). Тук няма какво да се говори за картите обстойно. Има само женски карти.

Има избори, които всеки сам прави. Коментарът е излишен.

Моля, ви, много внимавайте, когато гледате за много сериозни въпроси на други хора. А междудругото, тези карти са като по учебник - толкова са ясни, категорични, пронизващи с конкретно послание.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Мона значи аз до някъде съм права,все пак ще има поемане на отговорноста

Отговорността е изцяло на тази жена. Мъж тук няма, мъжът е някъде далече в тази ситуация.

Линк към коментар
Share on other sites

Много трябва да се внимава, когато се тълкуват карти за подобни проблеми.

Кралица меча и кралица жезли са една и съща жена. 10 мечове е просто осъзнаване и поемане на отговорност (минаване преаз ада на 7 чаши или на Кралица чаши ...). Тук няма какво да се говори за картите обстойно. Има само женски карти.

Има избори, които всеки сам прави. Коментарът е излишен.

Моля, ви, много внимавайте, когато гледате за много сериозни въпроси на други хора. А междудругото, тези карти са като по учебник - толкова са ясни, категорични, пронизващи с конкретно послание.

Мона, моля те, научи ме/ни! И от къде и как разбра ,че мъжът има друго семеиство :o и че картите казват нещо ясно и категорично ?????Убедена съм ,че си права, ама внеси повече светлина... Ми ако не те питам тебе ,как да вървя в правилната посока...(Ако не бъркам ,точно това е мястото на начинаещите ,които питат и имат нужда от помоща ти.)

Редактирано от shopkata
Линк към коментар
Share on other sites

здравейте и от мен

отшелника

асо пентакли

отшелника

негоите карти са;

6 пентакли

4 жезли

крал на жезли

5 жезли е ситуацията в момента

въпросът е за чувствата на ..... към мен

съвсем новичка съм и нищичко не разбирам можеби трябваше да пиша в таро за начинаешти

големите аркани особенно са ми много трудни

за моите карти отшелника и асо пентакли,отшелника ,значи ли това, че осъзнавам ситуацията такава каквато е и ,че краят можеби е дошъл да приема реалноста и да продължа напред в тая връзка преди това ми излизаше магът за ситуацията в момента и това как изглеждам аз неговият крал жезли на последна позиция можеби означава ,че е загрижен за мен, но лиспват чувства

Много съм объркана момичета в душата ми цари абсолютен хаус

не искам да звучи клиширано , но помогнете

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и честита ви нова година!Дано тази да е по добра от предишната и ви желая преди всичко здраве и сили.А сега искам да помоля тези които имат повече опит да изкажат мнение.Приятелката ми има една седмица до термина и-и хвърлих карти за следващата седмица по дни да видим кога ще започне раждането,а картите са следните; сряда-8Чаши,Асо мечове,4Чаши подкр.10Пентакли,винаги хвърлям по една допълнителна.Четвъртък;Силата,5Жезли,10Жезл

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и честита ви нова година!Дано тази да е по добра от предишната и ви желая преди всичко здраве и сили.А сега искам да помоля тези които имат повече опит да изкажат мнение.Приятелката ми има една седмица до термина и-и хвърлих карти за следващата седмица по дни да видим кога ще започне раждането,а картите са следните; сряда-8Чаши,Асо мечове,4Чаши подкр.10Пентакли,винаги хвърлям по една допълнителна.Четвъртък;Силата,5Жезли,10Жезл

В тези карти няма никаква новина, нито нещо необичайно.

А раждането е започнало ... В по-друг смисъл.

Избягвайте да гледате на бременни.

И коя е причината да гледате кога ще ражда жена, без да има сериозни проблеми тя на този етап?

Бременността е била рискова, но раждането не е определено за секцио.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Мона.Това е най -близката ми приятелка и в момента е тук при мен с мъжът и и седиме и коментираме за датата,кога ли ще стане и т.н.Затова и попитахме картите,но тук неможах да напиша за всичките дни .Да не е планувано секцио а трябва да е нормално ,а и не питам как ще мине,а кога ще стане.Все пак аз не ги тълкувам добре картите и не бих и попитала как ще мине.

Линк към коментар
Share on other sites

danichka пишеш в темата Таро за НАЧИНАЕЩИ ,а въпроса които задваш е за хора с много повече опит от твоя ... според мен много скромен!Чудя се гавриш ли се с Таро или си просто безотговорна към себе си и към твоята приятелка ?

Чудя се и още нещо!Много ми е интересно какъв отговор си й дала на нея и защо гледаш на други хора при условие ,че ти дори на себе си не можеш да отговориш?

Линк към коментар
Share on other sites

Аз затова и в тази тема пиша защото съм много начинаеща.Аз ако ги знаех картите дали щях да питам ,а и нали със питане се учи човек.Ако забелязваш аз рядко коментирам чужди карти.В повечето случай чета .

Линк към коментар
Share on other sites

Какво се надява да спечели тази жена с това?

Какво е очаквала или дълго е очаквала нещо?

Всичко ще е както трябва и когато трябва.

Първа бременност и то след размисли, дори самата тя е мислела за секцио ... Най-добре е да се успокои и да не мисли за нищо друго, освен за детето си.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте отново.На въпрос мъж има ли интимни отношения с ''А''?

1.2 пентакли

2.5 пентакли

3.Крал на чашите

Отговорът според мен е-не.Мъжът е в състояние на безразличие,все му е едно в момента,това е осакатена любов,на която и е обърната гръб,отритната е поради което си мисля че се е отдал и на алкохол от емоционалната депресия.Кряля тук според мен е конкретно този човек-прелюбодееца,играел е ролята си добре но до време,след което стига до самота и нестабилност в отношенията

Линк към коментар
Share on other sites

Хм ... zlatna30 имаш интересни карти.Направи ми впечатление прехода от 2-ка пентакли към 5-ца пентакли ,защото 2-ка пентакли е миналата нагласа на Краля Чаши към жената ,т.е. тя тази двойка му е в природата на Краля Чаши ,но след това отношенията са се задълбочили или поне са се усложнили ! Някой от двамата е влюбен в другия и да имат отношения и преди са имали,дори и просто сексуални да са били !

Линк към коментар
Share on other sites

Даяна благодаря ти за бързия отговор,да отношенията са се усложнили доста,не мисля обаче че кралят е влюбения(той просто е гузния),тази двойка наистина му е вродена

Линк към коментар
Share on other sites

Няма за какво и никъде не съм написала,че Краля е влюбен ! Не мисля ,че Краля Чаши е гузен .Може би в комбинация с 9 меча може да е гузен!

Ще те питам нещо!Този мъж има ли си друга приятелка ,а тази за която питаш да е странична жена ?

Редактирано от Деяна
Линк към коментар
Share on other sites

Казваш че някой от двамата е влюбен за това си помислих че говориш за Краля

Имаше преди време сега не знам

Редактирано от zlatna30
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте незнам къде да пиша затова пиша тук дайте съвет искам да си купя карти таро ,но незнам нито от къде нито какви да си купя .Искам да си купя и книги за тях моля ви момичета даите съвет напишете нещо повече.

p.s и не се дразнете, че ние незнаештите пишем във форума също ,че въпросите ни към вас не са по същество то е защото знаете повече от нас няма да напиша думичката възхищение,че нещо взех да ставам прекалено любезна,а това далече не е в моята природа .

Линк към коментар
Share on other sites

Не съм ти прочела послеписа :lol:

Добро ти утро

Просто посети някоя по-голяма книжарница и ще си намериш Таро.Купувала съм си до сега 4-ри различни колоди - Тарото на Уейт,на Търсещия,на Русалките,на Дюрер .Тарото на Уейт е най-добре и най-подходящо.Тук съм съгласна с Мона ,че повечето нови колоди са измислици художествени :) ! Книги за Таро пак по книжарниците търси! Ако можеш да си намериш "Ръководство по Таро" ще е добре!Всички останали книги за мен са манджа с грозде ,но и те са необходими.Нищо няма да ти е излишно!Също има и една книга за Таро на Кристин Димитрова ,която книга аз усилено търсих ,но във Варна я няма никъде.Дано поне ти да можеш да си я намериш!

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...