Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хрумна ми нещо странно


Guest Христо

Recommended Posts

Замислял съм се, няма ли да е добре да се установи тясно сътрудничество между ясновидци и полиция, ясновидци и историци, да се пращат медиуми на места, където хора са умрели по неестествен начин, за да им се помогне да разберат, че мястото им вече не е тук, да ги успокоят и да им помогнат да преминат отвъд, но сигурно това няма да се случи скоро ( ако въобще се случи), с оглед на сегашното развитие на човешките общества. :hmmmmm::hmmmmm: Веднъж една ясновидка каза, че не би помогнала на полицията за разкриването на едно убийство, понеже полицаите понякога ползват услугите на ясновидци, но след това отричат, че са работили заедно ...

П.п. Не знам дали е чак странно, с оглед на това, че е подходящо за този сайт, но може би било доста полезно ако може да се осъществи ...

Редактирано от hrisko_89
Линк към коментар
Share on other sites

Замислял съм се, няма ли да е добре да се установи тясно сътрудничество между ясновидци и полиция

Ами то още комунизма ги има бе,hrisko_89.

Линк към коментар
Share on other sites

Да де, но сигурно не е толкова често, толкова разпространено,колкото би могло да бъде. Аз освен това сътрудничество споменавам и за помощ към починали по неестесвен начин ( убийство, самоубийство, злополука), което сигурно не се прави. Чел съм за души, които се лутат, незнайки че трябва да напуснат този свят. :hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Полицията ползва услугите на ясновидци много отдавна.В самата полиция има хора с такива способности(не става въпрос за такива като небезизвестния Деси от 9 РПУ,а за съвсем нормални хора!).Не е нужно да се знае кои са тези ясновидци,защото не е безопасно за тях.

Линк към коментар
Share on other sites

Преди време е имало отдел от няколко дететки човека, които са се заминавали с парапсихични операции.

Сега как е не знам.

Линк към коментар
Share on other sites

Преди време е имало отдел от няколко дететки човека, които са се заминавали с парапсихични операции.

Сега как е не знам.

Хората са по-малко.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Ако може темата да се преименува по някакъв начин. Например "Ясновидци в помощ на обществото" или "Ясновидци в полза роду" или нещо друго. :3d_144:

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Ако може темата да се преименува по някакъв начин. Например "Ясновидци в помощ на обществото" или "Ясновидци в полза роду+ или нещо друго. :3d_144:

Или пък нещо от рода: "Ясновидци - как и къде се употребяват?" :thumbsup2:

Редактирано от Пламъче
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...