Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Guest Христо

Хрумна ми нещо странно

Recommended Posts

Guest hrisko_89

Замислял съм се, няма ли да е добре да се установи тясно сътрудничество между ясновидци и полиция, ясновидци и историци, да се пращат медиуми на места, където хора са умрели по неестествен начин, за да им се помогне да разберат, че мястото им вече не е тук, да ги успокоят и да им помогнат да преминат отвъд, но сигурно това няма да се случи скоро ( ако въобще се случи), с оглед на сегашното развитие на човешките общества. :hmmmmm::hmmmmm: Веднъж една ясновидка каза, че не би помогнала на полицията за разкриването на едно убийство, понеже полицаите понякога ползват услугите на ясновидци, но след това отричат, че са работили заедно ...

П.п. Не знам дали е чак странно, с оглед на това, че е подходящо за този сайт, но може би било доста полезно ако може да се осъществи ...

Редактирано от hrisko_89

Сподели това мнение

Замислял съм се, няма ли да е добре да се установи тясно сътрудничество между ясновидци и полиция

Ами то още комунизма ги има бе,hrisko_89.

Сподели това мнение

Guest hrisko_89

Да де, но сигурно не е толкова често, толкова разпространено,колкото би могло да бъде. Аз освен това сътрудничество споменавам и за помощ към починали по неестесвен начин ( убийство, самоубийство, злополука), което сигурно не се прави. Чел съм за души, които се лутат, незнайки че трябва да напуснат този свят. :hmmmmm:

Сподели това мнение

Полицията ползва услугите на ясновидци много отдавна.В самата полиция има хора с такива способности(не става въпрос за такива като небезизвестния Деси от 9 РПУ,а за съвсем нормални хора!).Не е нужно да се знае кои са тези ясновидци,защото не е безопасно за тях.

Сподели това мнение

Преди време е имало отдел от няколко дететки човека, които са се заминавали с парапсихични операции.

Сега как е не знам.

Сподели това мнение

Преди време е имало отдел от няколко дететки човека, които са се заминавали с парапсихични операции.

Сега как е не знам.

Хората са по-малко.

Сподели това мнение

Guest Христо

Ако може темата да се преименува по някакъв начин. Например "Ясновидци в помощ на обществото" или "Ясновидци в полза роду" или нещо друго. :3d_144:

Редактирано от Христо

Сподели това мнение

Ако може темата да се преименува по някакъв начин. Например "Ясновидци в помощ на обществото" или "Ясновидци в полза роду+ или нещо друго. :3d_144:

Или пък нещо от рода: "Ясновидци - как и къде се употребяват?" :thumbsup2:

Редактирано от Пламъче

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this