Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сънищата - как да ги тълкуваме? - част 4


Guest Христо

Recommended Posts

Guest Христо6

Публикувано: Днес, 15:58

Днеска сънувах ,че един циганин ми тормозише нещо кучето ,и се наложи да го ударя ,друго не си спомням от сънят .От доста време иначе не ми се беше случвало на сън да удрям някой .

А така, пред боя вси са равни. Няма малцинства, няма мнозинства. :lol::3d_146: И аз знам, че циганин да сънуваш е свързано с болест. И аз съм сънувал цигани, но не съм боледувал после. :angel: Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте.

Искам да ви попитам какво значат 2 та ми съня . Но преди това ще ви разкажа малко за проблема си . И ако може да ми отговорите как сънят ми е свързан с проблема и да го тълкувам много ще се радвам.

Преди 3 месеца ми се случи да изпитам привличане силно към приятелка. Момиче съм и ме привлече момиче. Как ми се завъртя главата от нея незнам , но стигнах до това да и го призная след което последва коренна пормяна в отоншенията ни . Тя се обоснова твърдо против това. Самата аз за първи път изпитвам подобно нещо и не мога да си го обесня. От тогава много изстрадах и преживях,защото ми се налагаше да я виждам всеки ден. А чувствата ми не отихваха , напротив ставаше по силно. От всичко това се сблъсках с въпроса да си задавам аз обратна ли съм наистина или не ? В 2 месеца на лутане в крайна сметка стигнах до извода ,че обичам човека срещу мен , а не пола му. Че съм влюбена в този човек, че има някаква специфична връзка,която не само аз усещам ,но и тя . Че не ме привлича голото женско тяло ами напротив , отвръщава ме ,но и факта ,че искам да я прегърна целуна и обичам силно е налице и знам ,че го искам от цялото си сърце .

От всичката тази бъркотия страда много силно душата ми и вътрешното ми аз . Направо се разкъсвам . Не мога да спя почти . Спя по 4-5 часа максимум .

Трудно ми е да се справя с всичко това и въпреки ,че от месец и нещо не съм се виждала с това момиче , ще ми се наложи скоро време пак да я виждам ,а това ще ме довърши имам усещането. Затова и в момента чувствата ми не утихват . А това което изпитвам ме кара на моменти да се чувствам толкова щастлива заедно двете представяики си ,че даже се чувствам напълно завършен човек , сякъш съм намерила своята половинка.

И от всичко това установих ,че връзката която усещам към нея е на по-висше ниво . Духовно ли, душите ли са ни еднакви незнам ,но е много специфично.

И така сега към 2 та ми съня .

1 вият път ,която я сънувах беше преди 3 седмици някъде. В съня си аз отивах в тях .(имаите предвид ,че никога релано не съм ходила в тях) Тя седеше на канапето и пред нея имаше една маса. Аз влезнах и я видях тя правеше нещо тамън го завършваше ими каза да не се опитвам да разбера какво е ,а след малко ще ми каже . Аз седнах някъде (не помня къде) и тя дойде до мен. Седна до мен и ме погледна с онези влажни очи( с ,който ме гледа доста често и на живо като сме заедно след като и казах за чувствата си). Даде ми едно като от хартия направено цветенце , което се отваряше , а вътре не си спомням какво пишеше точно ,но си спомням ,че значеше ,че споделя мойте чувства. И след това ме прегърна много силно и след това се събудих .

Немога да ви опиша колко щастлива бях след този сън и не можех да се позная как сияех един вид в огледалото като се погледнах насутринта . Толкова бях изпълнена с щастие както никога до сега.

2 рия сън ми се случи вчера да я сънувам за кратко. Понеже учим заедно и сънувам - Седях аз на чина и тя дойде зад мен . Бях облечена с потник и тя ме погали много бавно и нежно с ръката си по раменете и врата ми и усещах нейната топлина и обич все едно. Беше усмихната и щастлива от това ,че ме е докосва. Трябваше да снимаме нещо и тя изяви желание да го снимаме . И тръгнахме заедно към ксерокса ,но на мен ми се наложи да ида някъде другаде и се разделихм за малко . След което сънувам ,че се засичаме в коридора и тя ми дава сниманото нещо вече, но е една начумерена все едно съм я пренебрегнала като съм я оставила сама да иде да снима и не съм била с нея . И ми го даде и ме подмина набързо . След което се събудих .

Това е . Дано не съм ви отекчила . Ако някой може да разтълкува и да ми помогне ще се радвам. Извинявам се ако има правописин грешки .

Редактирано от papita
Линк към коментар
Share on other sites

 

И така сега към 2 та ми съня .

1 вият път ,която я сънувах беше преди 3 седмици някъде. В съня си аз отивах  в тях .(имаите предвид ,че никога релано не съм ходила в тях) Тя седеше на канапето и пред нея имаше една маса. Аз влезнах и я видях тя правеше нещо тамън го завършваше ими каза да не се опитвам да разбера какво е ,а след малко ще ми каже . Аз седнах някъде (не помня къде) и тя дойде до мен. Седна  до мен и ме погледна с  онези  влажни очи( с ,който ме гледа доста често и на живо като сме заедно след  като и казах за чувствата си). Даде ми едно като от хартия направено цветенце , което се отваряше , а  вътре не си спомням какво пишеше точно ,но си спомням ,че значеше ,че споделя мойте чувства. И след това ме прегърна много силно и след това се събудих .

Немога да ви опиша колко щастлива бях след този сън  и не можех да се позная как сияех един вид в огледалото като се погледнах насутринта . Толкова бях изпълнена с щастие както никога до сега.

2 рия сън ми се случи вчера да я сънувам за кратко. Понеже учим заедно и сънувам - Седях аз на чина и тя дойде зад мен . Бях облечена с потник и тя ме погали много  бавно и нежно с ръката си по раменете и врата ми и усещах нейната топлина и обич все едно. Беше усмихната и щастлива от това ,че ме е докосва. Трябваше да снимаме нещо и тя изяви желание да го снимаме . И тръгнахме заедно към ксерокса ,но на мен ми се наложи да ида някъде другаде и се разделихм за малко . След  което сънувам ,че се засичаме в коридора и тя ми дава сниманото нещо вече, но е една начумерена все едно съм я пренебрегнала като съм я оставила сама да иде да снима и не съм била с нея . И ми го даде и ме подмина набързо . След което се събудих .

Това е . Дано не съм ви отекчила . Ако някой може да разтълкува и да ми  помогне ще се радвам. Извинявам се ако има правописин грешки .

Първият ти сън е бил от тези сънища,в които всичко е толкова релано и истинско,че като се събудиш и си в такова настроение ,в каквото си бил в съня.В съня не намирам нещо с по-голямо значение.Може би е бил предизвикан от голямото ти желание и тя да има чувства към теб и да бъдете заедно..

Относно втория сън.

Ако сънувате ученически чин - семейни проблеми; ако сте седнали на него - не харчете много пари.

Ако си правиш снимка или се виждаш на снимка насън и не си семеен-чакай скоро добър брак.

На тебе ако ти се сърди някой, очаквай да ти съобщят добра новина.

Надявам се да съм била полезна с нещо.. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Трудно ми е да се справя с всичко това и въпреки ,че от месец и нещо не съм се виждала с това момиче , ще ми се наложи скоро време пак да я виждам ,а това ще ме довърши имам усещането. Затова и в момента чувствата ми не утихват . А това което изпитвам ме кара на моменти да се чувствам толкова щастлива заедно двете представяики си ,че даже се чувствам напълно завършен човек , сякъш съм намерила своята половинка.

И от всичко това установих ,че връзката която усещам към нея е на по-висше ниво . Духовно ли, душите ли са ни еднакви незнам ,но е много специфично.

И така сега към 2 та ми съня .

.......

papita, здравей :)

Движиш се по тънката граница между психология и сънища, но в твоя случай е разбираемо, защото сънищата ти отработват мечти.

Така, и двата ти съня са компенсаторни, те нямат адекватно битие в реалността и няма как да се случат. Много често сънуваме онези, които обичаме в интимни състояния. Нищо лошо в това, но когато сънят и действителността се разминават тотално и впоследствие не се индикират по някакъв начин в ежедневието ни, то те са компенстаторни: компенсират липсата на осъществяване им.

А това дали си лесбийка или не, бъдещето ще покаже. Засега не си давай нито оценки, нито чувство на вина, в крайна сметка това са нормални неща. Всички сме хора :)

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Публикувано: Днес, 15:58

Днеска сънувах ,че един циганин ми тормозише нещо кучето ,и се наложи да го ударя ,друго не си спомням от сънят .От доста време иначе не ми се беше случвало на сън да удрям някой .

А така, пред боя вси са равни. Няма малцинства, няма мнозинства. :lol::3d_146: И аз знам, че циганин да сънуваш е свързано с болест. И аз съм сънувал цигани, но не съм боледувал после. :angel:

Циганин в съня е болест - знам го от личен опит!:feel happy:

Циганка - измама,кражба.

Циганче - радост.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря Ви много и на Мона и на Едно момиче за тълкуванията. Напълно се съгласявам ,че сънищата са определено компенсатор на това което не може да се случи в реалността. Жалко е само ,че като се събудиш и любовта и обичта не си е отишла със съня ти ами е там в сърцето ти и те изгаря.

А аз искамм да ви попитам 2 други неща как се тълкуват .

Ако плачеш на сън и се събудиш и наистина си с мокри очи и си плакал какво значи .

И второ ако събираш пари по земята на поляна зелена какво значи. Това го сънувах преди често.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря Ви много и на Мона и на Едно момиче за тълкуванията. Напълно се съгласявам ,че сънищата са определено компенсатор на това което не може да се случи в реалността. Жалко е само ,че като се събудиш и любовта и обичта не си е отишла със съня ти ами е там в сърцето ти и те изгаря.

А аз искамм да ви попитам 2 други неща как се тълкуват .

Ако плачеш на сън и се събудиш и наистина си с мокри очи и си плакал какво значи .

И второ ако събираш пари по земята на поляна зелена какво значи. Това го сънувах преди често.

Може да значи неизплакани сълзи, задържани от съзнанието сълзи и когато то заспи...

Ако събираш пари... често съм го сънувал като дете, само че, не сънувах пари а.... стотинки. Такива са ми били нуждите тогава, а и за стотинки, тогава можеше да купиш много неща... :)

- Пожелателни сънища! :hypocrite:

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря Ви много и на Мона и на Едно момиче за тълкуванията. Напълно се съгласявам ,че  сънищата са определено компенсатор на това което не може да се случи в реалността. Жалко е само ,че като се събудиш и любовта и обичта не си е отишла със съня ти ами е там в сърцето ти  и те изгаря.

А аз искамм да ви попитам 2 други неща как се тълкуват .

Ако плачеш на сън и се събудиш и наистина си с мокри очи и си плакал какво значи .

И второ ако събираш  пари по земята на поляна  зелена какво значи.  Това го сънувах преди често.

Ами щом съня ти е породен от чувствата ти,няма как като се събудиш те да си отидат.Ти ще се събидуш и съня ти ще си отиде,но чувствата ти ще са същите.....

Ако сънувате, че плачете - ще имате голям късмет и ще се радваш.И на мен също ми се е случвало да сънувам,че плача и като се събудя да имам сълзи по бузите,не знам какво значи,.Също ми се е случвало да санувам,че се смея и наистина да се смея.

 Пари ако намериш насън значи да се пазиш да не ти напакостят. Ако видите поляна в съня си, означава щастливи срещи и обещаващо бъдеще.ЗЕЛЕНА ТРЕВА - ако сънуваш, значи печалба в работата ти. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте.

Искам да ви попитам какво значат 2 та ми съня . Но преди това ще ви разкажа малко за проблема си . И ако може да ми отговорите как сънят ми е свързан с проблема и да го тълкувам много ще се радвам.

Преди 3 месеца ми се случи да изпитам привличане силно към приятелка. Момиче съм и ме привлече момиче. Как ми се завъртя главата от нея незнам , но стигнах до това да и го призная след което последва коренна пормяна в отоншенията ни ....

...................

Според мен, първият ти сън е пожелателен, толкова силно я обичаш, толкова желаеш и тя да сподели чувствата ти... че психиката ти не издъжа и.... ти го сервира като сбъдната мечта!

Вторият ти сън е по-интересен. От една страна пак е пожелателен, но май загатва и за еротика... не само за платонична любов.

Пожелателно е и това, че ти се сърди че си я оставила сама, което е пожелание, че и тя копнее да е винаги с теб!

И последно, което си мисля, че сте били свързани емоционално, обичали сте се в предишния си живот... възможно е една от вас да е била момче... :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей papita,споделям мнението на Alexsander...Според мен връзката ви е кармична и затова се чувстваш така. Но имайки предвид, че душата няма пол и е безсмъртна, връзката в този ви живот означава, че трябва да отработите нещо.Самата връзка като взеимоотношение трябва да се качи на по-високо ниво отколкото е била в предишното ви превъплащение.Вероятно тогава сте били от различен пол.Според мен не трябва да се оставяш на илюзията на пола. Нещата никога не са толкова елементарни, колкото изглеждат...Имате нещо, което трябва да отработите заедно-урок, от който както ти така и приятелката ще се обогатите и научите.Добре би било по някакъв начин да научиш какво е било преди и каква е целта сега. Можеш преди да заспиш да си зададеш този въпрос. Сънят ще ти отговори. Ако не първия път, то в следващите ще получиш отговор. Отговорът вероятно няма да е от сегашен живот, а може би и ще видиш други хора, но при всички случаи усещането ти кой кой е няма да те излъже. Желая ти Любов и Светлина!

Линк към коментар
Share on other sites

Днеска сънувах ,че един циганин ми тормозише нещо кучето ,и се наложи да го ударя ,друго не си спомням от сънят .От доста време иначе не ми се беше случвало на сън да удрям някой .

Ако сънуваш циганка, предстои ти болест.Циганка ако врачува , пази кесията си ще те измамят.

Куче в съня ти е символ на вярност.Ако сънуваш домашно куче, значи доверието ти към някой близък, роднина или приятел е абсолютно неоправдано.

Ако удряш някого, очаквай критики и мъмрене.

еми да видим ,ще ми е интересно какво ще стане :) .Днеска иначе имах критики и мъмрене но се справих без проблем :) ,остава да видим другите работи .За сега съм здрав ,да чукна на дърво ,аз иначе понякога настивам ,но да видим ,ако до няколко седмици нищо ми няма ,значи не е вярно за циганинът :).

А иначе когато сънува човек винаги за него ли се отнася преживяното,или може и за други хора ?

Редактирано от veselinvalchev1981
Линк към коментар
Share on other sites

еми да видим ,ще ми е интересно какво ще стане :) .Днеска иначе имах критики и мъмрене но се справих без проблем :) ,остава да видим другите работи .За сега съм здрав ,да чукна на дърво ,аз иначе понякога настивам ,но да видим ,ако до няколко седмици нищо ми няма ,значи не е вярно за циганинът :).

А иначе когато сънува човек винаги за него ли се отнася преживяното,или може и за други хора ?

Ами да то ще си покаже,дали ще се сбъдне.Ами то всичко си е строго индивидуално.Двама човека могат да сънуват почти еднакъв сън и за двамата да означава различно.Попринцип да се тълкува сън не много лесно,защото две неща по отделно могат да означават едно,но взети заедно съвсем друго,а и все пак сънят  е съпроводен от нашите преживявания денем... :3d_012:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей papita,споделям мнението на Alexsander...Според мен връзката ви е кармична и затова се чувстваш така. Но имайки предвид, че душата няма пол и е безсмъртна, връзката в този ви живот означава, че трябва да отработите нещо.Самата връзка като взеимоотношение трябва да се качи на по-високо ниво отколкото е била в предишното ви превъплащение.Вероятно тогава сте били от различен пол.Според мен не трябва да се оставяш на илюзията на пола. Нещата никога не са толкова елементарни, колкото изглеждат...Имате нещо, което трябва да отработите заедно-урок, от който както ти така и приятелката ще се обогатите и научите.Добре би било по някакъв начин да научиш какво е било преди и каква е целта сега. Можеш преди да заспиш да си зададеш този въпрос. Сънят ще ти отговори. Ако не първия път, то в следващите ще получиш отговор. Отговорът вероятно няма да е от сегашен живот, а може би и ще видиш други хора, но при всички случаи усещането ти кой кой е няма да те излъже. Желая ти Любов и Светлина!

:) Здравей. Малко трудно успях да разбера смисъла на това което си написал. Определено бих се съгласила с възможността да е така както казвате Alexander и ти и връзката да е кармична въпреки, че съм малко наясно с кармата . Не искам да разводнявам темата с мойта история та ако можеш и на ЛС да ми отговориш на въпросите -Не можах да разбера на какво по-високо ниво биххме могли да качим взаймоотношенията си . Ако можеш да дадеш пример. И също така , за кой въпрос говориш да си задам преди съня.

И благодаря много за хубавото пожелание накрая :angel: И аз ти пожелавам много любов и то споделена и щастие :)

Редактирано от papita
Линк към коментар
Share on other sites

Така ето нов сън който днеска сънувах ,това което си спомням е че карах с колата ,майка ми и сестра ми ,в някакъв квартал по едно стръмно нанагорнище ,кварталът беше с панелни жилища ,свалих там сестра ми и така свършва сънят :) .

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо6

Сънувах егати и гнусаркото мекотело : беше малко наше домашно животно, обаче взе да прие от мръсна вода и да става огромно гнъсно мутирало, взе да се приближава към мен, сестра ми и един братовчед, аз виках да го убием, въпреки че наяве не искам да вредя на животните, но това беше адски гнусно мазно плужещо и порастнало, за нула време нарастна доста, не помня дали го замерих с камък, но виках на братовчед ми да го наръга с пръчката и да го убие. Като се събудих още имах гадно чувство, блляяяяяяя да повърне човек. :huh::31::( Преди това пък сънувах, че с в някаквазала пълна със студенти. Помня че се боричках с някой /накакви. Не знам, или един път се боричках, или първо с един човек, пък после с друг ( тоест два пъти), не помня. Помня че се боричках с някакъв много по едър и висок, и едвам ме победи, с триста зора. :lol: Май след това в залата влезе Любо Ганев, и всички крещяха и удряха по масите, викаха : " Накажи го" :lol: Възможно е вече да бях преборил едно биче, и сега да ми пращаха огромния бик. :lol: Не знам. Обаче за тяхна изненада аз грабнах стол и тръгнах към него, само че не държах стола заплашително, а отпуснато отстрани до тялото ми. Целта ми беше хем да опитаме да разговаряме, хем ако нещо да го млатя със стола. Заговорихме се, седнахме на една маса в залата и за разочарование на студентите се разбрахме мирно. :lol:

-----------------------

П.п. В първите минути след ставането ми се тревожех да не би отнякъде да изскочи това мазното микотелу гадну гнусноу. :lol:

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

Така ето нов сън който днеска сънувах ,това което си спомням е че карах с колата ,майка ми и сестра ми ,в някакъв квартал по едно стръмно нанагорнище ,кварталът беше с панелни жилища ,свалих там сестра ми и така свършва сънят :) .

Сестра ти ще започне (или вече е започнала) свой самостоятелен живот.

Ти смяташ, че ще и е трудно и не харесваш избора и... или пък ти е трудно да се разделите.

Редактирано от Alexander
Линк към коментар
Share on other sites

Така ето нов сън който днеска сънувах ,това което си спомням е че карах с колата ,майка ми и сестра ми ,в някакъв квартал по едно стръмно нанагорнище ,кварталът беше с панелни жилища ,свалих там сестра ми и така свършва сънят :) .

Сестра ти ще започне (или вече е започнала) свой самостоятелен живот.

Ти смяташ, че ще и е трудно и не харесваш избора и... или пък ти е трудно да се разделите.

Мда ,може да се каже ,че е започнала вече самостоятелен живот .Иначе удобрявам изборът и .

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах егати и гнусаркото мекотело : беше малко наше домашно животно, обаче взе да прие от мръсна вода и да става огромно гнъсно мутирало, взе да се приближава към мен, сестра ми и един братовчед, аз виках да го убием, въпреки че наяве не искам да вредя на животните, но това беше адски гнусно мазно плужещо и порастнало, за нула време нарастна доста, не помня дали го замерих с камък, но виках на братовчед ми да го наръга с пръчката и да го убие. Като се събудих още имах гадно чувство, блляяяяяяя да повърне човек. :huh::31:   :( Преди това пък сънувах, че с в някаквазала пълна със студенти. Помня че се боричках с някой /накакви. Не знам, или един път се боричках, или първо с един човек, пък после с друг ( тоест два пъти), не помня. Помня че се боричках с някакъв много по едър и висок, и едвам ме победи, с триста зора. :lol: Май след това в залата влезе Любо Ганев, и всички крещяха и удряха по масите, викаха : " Накажи го" :lol: Възможно е вече да бях преборил едно биче, и сега да ми пращаха огромния бик. :lol: Не знам. Обаче за тяхна изненада аз грабнах стол и тръгнах към него, само че не държах стола заплашително, а отпуснато отстрани до тялото ми. Целта ми беше хем да опитаме да разговаряме, хем ако нещо да го млатя със стола. Заговорихме се, седнахме на една маса в залата и за разочарование на студентите се разбрахме мирно. :lol:

-----------------------

П.п. В първите минути след ставането ми се тревожех да не би отнякъде да изскочи това мазното микотелу гадну гнусноу. :lol:

МЕКОТЕЛО  в съня  ти попринцип е  знак за хора, на които не можеш да разчиташ.А ако сънуваш мъсна вода е на болест и загуба.След като гнусното животно е пиело мръсна вода,животното може да символизира враговете ти и хорат ,които искат да ти навредят,а водата това,че няма да успеят нещо ще им попречи,може би братовчед ти ще ти помогне.

Ако участваш в борба, ще имаш конфликти със съседите или с колегите си.Ако надвиеш при борбата, ще избегнеш опасност, след което те очаква нещо добро.Може би и двата  съня са знак, че ще победиш враговете си или нещо от вида. :3d_069:

Линк към коментар
Share on other sites

Да ви попитам . Тази нощ сънувах ,че се разхождам по плажа на морето . Разхождах се стигнах до края където нещо копаеха имаше камиони и тн и пясака беше разровен . Също така докато се разхождах и морето заливаше краката ми видях една умряла риба голяма беше <_< във водата вълната я изтласка пред краката ми .После сънувам че седнах до едно малко момиче много сладко в една като градинка на зелената трева седях до нея .

Какво значат тези неща ?

Редактирано от papita
Линк към коментар
Share on other sites

Да ви попитам . Тази нощ сънувах ,че се разхождам по плажа на морето . Разхождах се стигнах до края  където нещо копаеха имаше камиони и тн и  пясака беше разровен . Също така докато се разхождах и морето заливаше краката ми видях една умряла риба голяма беше <_< във водата вълната я изтласка пред  краката ми  .После сънувам че седнах до едно малко момиче много сладко  в  една като градинка на зелената трева седях до нея .

Какво значат тези неща ?

Нещата,които цитирам са от един  съновник :)

"Плаж в съня ти е знак за  приятни преживявания ,щастливо пътуване и добри новини." За камионите не знам нищо,но си мисля,че ако плажът е знак за пътиване и за нещо хубаво,то камионите може да означават,че нещо ще го провали.

"Умряла риба , предвещава разочарования и загуба на пари и имоти."

Зелената трева,попринцип е хубав знак,но за момиченцето не знам....

Линк към коментар
Share on other sites

Преди известно време имах интересен сън. Сънувах, че някакви зли демони и дяволи искат да ме накажат и че смятат баща ми за невинен, т.е. на негова страна са, а Бог и ангелите са на моя и на майка ми. Демоните ми казаха, че ще взривят блока в които живея. Хванах ръката на майка ми и я изведох пред блока, за да не й се случи нищо лошо. Трябваше да я оставя на някой да я гледа до като аз се върна в къщи, за да измъкна и кучето ми. Появи се друга жена в дълга рокля. Очите й бяха странни и особени. Казах "А ето тази ще те наблюдава", но после размислих защото й нямах доверие. Не оставих майка си и съня свърши.

Този сън сънувах след караница между родителите ми. Смятам, че е в резултат от чувство за вина или разкъсване между двамата родителя. Избор кое е правилно и кое не е. Натиск от страна на един от двамата. Невъзможност да се отделя. Някак си се чувствам длъжна от страх да не им се случи нещо лошо.

Как мислите вие?

Линк към коментар
Share on other sites

Преди известно време имах интересен сън. Сънувах, че някакви зли демони и дяволи искат да ме накажат и че смятат баща ми за невинен, т.е. на негова страна са, а Бог и ангелите са на моя и на майка ми. Демоните ми казаха, че ще взривят блока в които живея. Хванах ръката на майка ми и я изведох пред блока, за да не й се случи нищо лошо. Трябваше да я оставя на някой да я гледа до като аз се върна в къщи, за да измъкна и кучето ми. Появи се друга жена в дълга рокля. Очите й бяха странни и особени. Казах "А ето тази ще те наблюдава", но после размислих защото й нямах доверие. Не оставих майка си и съня свърши.

Този сън сънувах след караница между родителите ми. Смятам, че е в резултат от чувство за вина или разкъсване между двамата родителя. Избор кое е правилно и кое не е. Натиск от страна на един от двамата. Невъзможност да се отделя. Някак си се чувствам  длъжна от страх да не им се случи нещо лошо.

Как мислите вие?

И според мен е така.Просто си била поставена пред избор,кое е правилно и кое не е. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Пък аз преди няколко дни сънувах, че в дома на майка ми е влязла бившата ми свекърва. Аз й се накарах как така след всичко сторено е посмяла да идва и я подгоних към вратата. На стълбището тя се наведе с гръб към мене, подпря се на стълбите и аз започнах да я шамаря по дупето. Дупето беше меко и топло, чак ми се отщя да го бия. После я изгоних да си върви и влязох в жилището. Що да видя?! Измила няколко чинии... А на времето все мрънкаше, че не били измити.

После се събудих с лошо предчувствие.

Същият ден отидох на работа и имах адско главоболие. Скарахме се с колежката, ама здраво. Една врата се самозаключи и се наложи да я разбия. Същевременно един много близък и на двете ни кръвен роднина отишъл в дома на майка ми, след повече от година, което научих късно вечерта.

И друг път съм забелязала, че ако сънувам някого, нещо се случва наяве не точно с него, но с някой роднина.

Не знам дали това е целият смисъл на съня.

Линк към коментар
Share on other sites

Да ви попитам . Тази нощ сънувах ,че се разхождам по плажа на морето . Разхождах се стигнах до края където нещо копаеха имаше камиони и тн и пясака беше разровен . Също така докато се разхождах и морето заливаше краката ми видях една умряла риба голяма беше <_< във водата вълната я изтласка пред краката ми .После сънувам че седнах до едно малко момиче много сладко в една като градинка на зелената трева седях до нея .

Какво значат тези неща ?

Нещата,които цитирам са от един съновник :)

"Плаж в съня ти е знак за приятни преживявания ,щастливо пътуване и добри новини." За камионите не знам нищо,но си мисля,че ако плажът е знак за пътиване и за нещо хубаво,то камионите може да означават,че нещо ще го провали.

"Умряла риба , предвещава разочарования и загуба на пари и имоти."

Зелената трева,попринцип е хубав знак,но за момиченцето не знам....

Незнам до колко да вярвам в сънища, но искам да споделя , че в същия ден се случи нещо много хубаво поне за нащо семейство. Брат ми се скара със съпругата му и си дойде у нас . А днеска се и изнесе от там и смята да се разведе. Казвам хубаво ,защото мястото му не беше при тази жена . Живяха 5 години ,но тя имаше дете от друг мъж и използваше брат ми за парите. Наще не можаха на времето да му го обяснят , но ето сега май нещата ще си дойдат на мястото. И братчето ми се прибра при нас :3d_164:и съм много щастлива ,защото не заслужаваше една жена да го мачка така заради парите. И самия тои си го казва и го разбра най-накрая .

Линк към коментар
Share on other sites

Ако има любов, даването не е глупост. Ако няма - тогава очевидно е.

На всяка жена може да се случи да остане сама с едно или две, или ... няколко деца. Това означава ли непременно, че е лоша и използвачка? Преживяла съм подобни обвинения и изобщо не е приятно. Ами поставете се на нейно място. Всеки, докато е жив, се надява на щастие. Човек, чийто всеки ден е саможертва и се бори с живота да отгледа децата си, заслужава уважение. Но очевидно тази жена е сгрешила, не е намерила човека за себе си.

Има много случаи на семейства, които напразно очакват наследник, докато не приемат да се грижат за чуждо дете. Защото за Бог чужди деца няма.

Животът е голям Учител. Това, което не разбираме днес и за което съдим някой друг, след време ни идва до главата. И тогава пак така ли ще разсъждаваме, когато тоягата започне да налага собствената ни гърбина?!

Редактирано от kuki
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...