Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сънищата - как да ги тълкуваме? - част 4


Guest Христо

Recommended Posts

Както казваш, за съжалние простотията те улучва в сърцето... не си много в хармония с окръжаващата те действителност. :huh:

не напротив - куршумите явно са символ на пари - дори съм чувала че ако сънуваш че си пред разстрел значи повишение - но не съм зависима от тях просто са нужни в един момент - в последния сън където бях на фронта и ме улучиха много зле, та чак ме утрепаха на място, на следващия ден наяве ме назначиха на сегашната ми работа от която съм доволна. Моя човек също имаше финансови затруднения като беше тук - явно и за двама ни нещата ще потръгнат в професионален план пък и може да се видим отново незнам дали е на любов или на пари, но съм в хармония с хората около мен напоследък имам доста приятели, но моя човек ми липсва и ако съдбата реши отново да ни срещне може би другите приятели ще бледнеят пред него

Редактирано от Гарванче
Линк към коментар
Share on other sites

Както казваш, за съжалние простотията те улучва в сърцето... не си много в хармония с окръжаващата те действителност. :huh:

не исках така да ти прозвучи... ти спомена за чувствителност и просто споменах че тези сънища са чести, вече съжалявям че го споделих... но в подобни сънища се вживявам като във филм като роля - не ме плаши щото осъзнавам че е сън но съм много уморена за да се будя - та като ме улучат играя ролята на улучения - падам и не мърдам и се услушвам да видя как продължава "филма" - има и такива - дето наистина не мога да помръдна като ме улучат но пак чувам и виждам но това не значи че "не съм много в хармония с окръжаващата ме действителност"

относно съня с моя човек може би значи друго и за това споменах простотията на околните...

Редактирано от Гарванче
Линк към коментар
Share on other sites

Гарванче, Александър ти направи комплимент. Той имаше предвид, че ти и приятелят ти не сте в хармония с обкръжаващата ви простотия, тоест че не сте простеещи/простаци.;)

Линк към коментар
Share on other sites

Както казваш, за съжалние простотията те улучва в сърцето... не си много в хармония с окръжаващата те действителност. :huh:

не исках така да ти прозвучи... ти спомена за чувствителност и просто споменах че тези сънища са чести, вече съжалявям че го споделих... но в подобни сънища се вживявам като във филм като роля - не ме плаши щото осъзнавам че е сън но съм много уморена за да се будя - та като ме улучат играя ролята на улучения - падам и не мърдам и се услушвам да видя как продължава "филма" - има и такива - дето наистина не мога да помръдна като ме улучат но пак чувам и виждам но това не значи че "не съм много в хармония с окръжаващата ме действителност"

относно съня с моя човек може би значи друго и за това споменах простотията на околните...

Според мен се притесни и този пост, желае да изкара образът ти от "нещо не ми е наред". :D Просто си чувствителна и многократно преживяваш събития от социалните взаимоотношения. Даже си написала "вече съжалявам, че го споделих". Успяваш да се самонараниш във тях. Или играеш ролята на наранена (падаш възнак пред куршумите). После се оглеждаш за да видиш как другите реагират на това.

За мен тази част от съня е проекция на социалното ти поведение. Леко е автоматизирано и може би имаш неизцяло осъзната нужда да се промениш.

Линк към коментар
Share on other sites

Хей, mecholari, липсваше ми :D

ЧНГ, здраве и Любов :3d_046:

Линк към коментар
Share on other sites

Гарванче, Александър ти направи комплимент. Той имаше предвид, че ти и приятелят ти не сте в хармония с обкръжаващата ви простотия....... ;)

hrisko_89 :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Според мен се притесни и този пост, желае да изкара образът ти от "нещо не ми е наред". :D Просто си чувствителна и многократно преживяваш събития от социалните взаимоотношения. Даже си написала "вече съжалявам, че го споделих". Успяваш да се самонараниш във тях. Или играеш ролята на наранена (падаш възнак пред куршумите). После се оглеждаш за да видиш как другите реагират на това.

За мен тази част от съня е проекция на социалното ти поведение. Леко е автоматизирано и може би имаш неизцяло осъзната нужда да се промениш.

не, просто много обичам киното и филмите и на сън се вживявам, казах го вече - като е на фронта е на фронта филми хиляди като този сън, и не падам умишлено напротив всеки път гледам да се самоспася рефлексите ми явно не са бързи, не разбрах какво искаше да каже Александър съжалявам сега разбрах, а и както каза hrisko_89 куршума в сърцето може да е на влюбване

тази нощ пък похапнах баница на сън - поне на Нова Година така и не близнах такова нещо изведнъж на сън се освежих с една баничка и едно кафе след Новогодишното парти добре ми дойде

и Честита Нова Година!!! :)

Редактирано от Гарванче
Линк към коментар
Share on other sites

Гарванче

.....тази нощ пък похапнах баница на сън - поне на Нова Година така и не близнах такова нещо изведнъж на сън се освежих с една баничка и едно кафе след Новогодишното парти добре ми дойде

и Честита Нова Година!!!

Честита Нова 2010 Година на всички!

Този сън с баницата си е направо "пожелателен"

Линк към коментар
Share on other sites

Тази нощ сънувах че се виждам със стари съученици

После участвах и в някакво кулинарно състезание аз направих обикновенни макарони с кайма и доматен сос но всички си облизаха пръстите - та обрах овациите :)

Линк към коментар
Share on other sites

Тази нощ сънувах че се виждам със стари съученици

После участвах и в някакво кулинарно състезание аз направих обикновенни макарони с кайма и доматен сос но всички си облизаха пръстите - та обрах овациите :)

И аз много пъти съм сънувал, че съм със стари съученици. :) Звучи вкуснооооо. :thumbsup: Ти си си вградила името в ника - ГарВАНЧЕ. :):P

Линк към коментар
Share on other sites

Аз пък сънувах ,че ям хора .... !После Дядо Коледа ми подари баничка с бозичка и послееее ,а пък послеее какво станаааа .... Пристигна Снежанка със седемте джуджета и пихме и ядохме на корем три дена без три нощи ,щото винаги беше ден ! Яко .... нали :)

Не ми тълкувайте съня .... аз си знам какво значи ! Просто споделям щото нямам какво друго да правя!

Редактирано от Деяна
Линк към коментар
Share on other sites

не името ми няма нищо общо с ника :)

Линк към коментар
Share on other sites

Това може би е най - шантавият сън в живота ми. Сънувах че си летя над града. По едно време се доближих до закачулен човек, който караше колело. Хванах му главата и я отлепих от тялото. Обърнах я, не виждах лицето. Махнах качулката и какво да видя ...Това беше моята глава, беше мъртва, но нямаше кръв по нея ! :blink: Стреснах се и същевременно като че ли леко се подразних. Хвърлих я настрани ! После я вдигнах и я сложих обратно върху тялото. Велосипедистът продължи да си кара колелото.

Линк към коментар
Share on other sites

Хрис, имам идея за съня ти :3d_163: Ще станеш толкова гениален и известен, че ще искат да те клонират :D

Линк към коментар
Share on other sites

Това може би е най - шантавият сън в живота ми. Сънувах че си летя над града. По едно време се доближих до закачулен човек, който караше колело. Хванах му главата и я отлепих от тялото. Обърнах я, не виждах лицето. Махнах качулката и какво да видя ...Това беше моята глава, беше мъртва, но нямаше кръв по нея ! :blink: Стреснах се и същевременно като че ли леко се подразних. Хвърлих я настрани ! После я вдигнах и я сложих обратно върху тялото. Велосипедистът продължи да си кара колелото.

Астрален сън, астрално пътуване по време на сън. Дава ти се нагледно да осъзнаеш разликата между сома и душа.

Линк към коментар
Share on other sites

след снощните ядове с кофти таксиджия тази нощ сънувах една много хубава слънчева кула бях вътре в нея - старовремска но много хубава уж навън беше хладно и валеше но вътре в кулата се виждаха слънчеви лъчи - отвън се чу гарга да грачи но не видях гарга просто като че ли бях в друг град/село - после едвам намерих стълбите за да изляза - нещо като лабиринт - много ме разведри кулата - граченето по-скоро беше знак за форми на живот около кулата - не вярвам че носи само зло - много свежо усещането вътре

Линк към коментар
Share on other sites

тази нощ шофирах на сън - бях на шофьорски изпит (а наяве незнам как се кара) после със книжката спечелих и автомобил - малка червена кола "Нисан" :v: де да ставаше така и наяве :)

Линк към коментар
Share on other sites

Гарванче ... страхотен сън !Нямам думи да ти опиша дълбокия смисъл .Радвам се че споделяш сънищата си всеки ден с нас.Това прави темата изключително смислена и от огромно значение!

Линк към коментар
Share on other sites

Гарванче ... страхотен сън !Нямам думи да ти опиша дълбокия смисъл .Радвам се че споделяш сънищата си всеки ден с нас.Това прави темата изключително смислена и от огромно значение!

:rolleyes::D:D:D

Линк към коментар
Share on other sites

Тази нощ сънувах един напрегнат сън. Общо взето сюжета се въртеше около това, че набеден човек, че се занимава с черна магия, жена която живее в родната къща на дядо ми , агресивно нападаше мене и вуйчо ми. С мотивацията да я възпра извърших ритуал. От една бяло-рижава котка, порязах я по гърлото, и с кръвта и нарисувах кръст на гърдите на жената. Котката беше половината облята в кръв, държаш я в ръцете си загрижен за нея, но остана жива и я пуснах да си иде. Мислех си, че въпреки това което направих, жената е много много силна, и има шанс да не я възпре.

Между другото, в първата чст на съня ми, вуйчо ми реши да подпали къщата, в която жената живее.Двамата решихме, 'че е време". Хвърли и подпали покрива. След това се прибрахме в неговата къща, да скрием това което сме направили. Къщата гореше и хвърляше светлина по двора. След това изгасна. А в една по-късна част от съня се беше запалила от само себе си. Както и да е. На края на съня пак си беше здрава.

Друг елемент от съня ми, е че вуйчо ми преби жестоко братовчед ми. Последния почина. А аз се навявах да се прави. И след това вуйчо ми и една друга жена се опитваха "да го събудят". Бях страничен наблюдател и не си спомням резултата.

Линк към коментар
Share on other sites

сънувах Майкъл Джексън - ама си беше по-жив от всякога все едно никога не е умирал - дойде и ме гушна за добро утро - после се събудих наистина ама пак заспах и пак - и незнам що в съня си се почувствах като дете на 10 години после от някъде ми прожектираха предни негови клипове - аз му бях само фен наяве - а в съня си се познавахме като че цял живот - през целия сън се смеехме и съня беше положителен, как да кажеш че си е отишъл - като се събудих ми се дорева

много ми стана мъчно за него тази сутрин :( но какво да се прави

Редактирано от Гарванче
Линк към коментар
Share on other sites

Значи, вече да сме спокойни - Майкъл е добре, където и да е :angel:

Линк към коментар
Share on other sites

е той отдавна е добре където и да е колко време мина аз още на 10-тия ден откакто си отиде сънувах че е добре ама - въпроса е че липсва на света на мен ми залипсва поне - и ще ми липсва цял живот ама това е...

хриско не ми се вярва - разни близки роднини са му били на частно погребение с отворен ковчег - не това дето излъчиха по телевизията ами друго само за семейството - за жалост май не е жив, но пък какво той пак си съществува в някаква форма и посещава фенове на сън духом :) поне аз така си го тълкувам, а може и тия познати нарочно да го замаскират - незнам ама този сън ме разчувства - разказвахме си вицове и се смяхме до припадък - въобще в съня някак забравих че вече го няма :rolleyes:

Редактирано от Гарванче
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...