Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Иво

Проект: Аудио лекции от Учителя

Recommended Posts

Лекциите и беседите от Учителя Петър Дънов в аудио формат са особено полезни, за хора с ограничено време за четене или хора, които са на път. В наше време става все по-популярно използването на mp3 player, iPod или мобилен телефон. Целта на този проект е да се даде възможност на хората, които ползват такива устройства, да слушат лекции и беседи от Учителя. А защо не в един бъдещ етап и притчи, молитви или други материали?

21 аудио лекции от Учителя – това е пример за реализация на тази идея.

Ако имате желание да участвате в реализацята на тази инициатива, моля пишете ни имейл или се свържете на ЛС с Донка.

ИЛИ пишете директно в тази тема.

Особено подходящи са хора с добра дикция като например: актьори, тв и радио водещи, учители, лектори и др.

-----------------

Ето едно споделено мнение от форумите:

Искам да споделя нещо - много силно и ефективно въздействие ми оказват аудиовариантите на лекциите от Учителя от МОК, музиката, аудиоварианта на Библията - слушам ги, когато чистя къщата, когато готвя, когато съм нервна и напрегната, когато нямам(се променя в конструктивен план ) или имам нагласа, още повече ми дава сила да издържа изпитите. А и на колкото мои близки и познати съм ги предлагала - резултатът и за тях е позитивен. И разбира се, най-важно е, както се каза, да живеем според Словото.

Роди се една идея - ако има възможност в аудиовариант да бъдат направени формулите и молитвите, още повече аудиолекции, да се продължи и МОК от Учителя. Да заживеем, да дишаме, ден и нощ Светлината. :3d_053:

Сподели това мнение

Благодаря на eshaft за радостта, която ми подари преди няколко часа!

ДОБРОВОЛЕН ПРОЕКТ ЗА ЗАПИСВАНЕ НА БЕСЕДИТЕ НА УЧИТЕЛЯ

Един вдъхновяващ пример за безкористност, трудолюбие, всеотдайност и любов към хората.

Подкрепям те с всичко, което мога да направя за теб, сестричке !

Сподели това мнение