Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро-тренировки


Recommended Posts

Разбира се, че е добре.

Но, още по-добре е да има и анализ.

Иначе, обратната връзка не съществува.

 

Ами аз не мога да си обясня защо е нямало среща - бях сигурна, че ще се състои по асото жезли, но че няма да донесе нищо ново в отношенията. Сега си мисля, че тази комбинация е показвала желанието на питащия да има среща и разочоравоанието от това, че в крайна сметка нещата ще си останат само на ниво желание (рицар мечове), а 5 жезли е нещо като "много шум за нищо". Защото момичето толкова се зарадва, че ще се видят и веднага поиска да и наредя таро, а то се оказа излишно, защото такава нямаше и просто нещата са си останали само във вътрешния и свят и неините очаквания и желания.

Линк към коментар
Share on other sites

Чудя се друго, какво бихте дали и какво бихте направили, за да получите точна и ясна прогноза за дадено събитие от живота си.

И как ще се почувствате, защото при Таро няма връщане назад. Каквото картите покажат, това ще се случи.

Имате ли смелост?

Т.е. в Таро винаги има преди и винаги има след. Т.е. нещо, което не може да се промени. Науката на познанието изисква и смелостта да знаеш какво ще случи и то с точност до 100%.

Можем ли?

 

Може би това е най-важният въпрос, на който всеки трябва да си отговори.

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

Какво значи "какво бихме направили"? Пък и си мисля, че това таро да ти покаже какво ще се случи не зависи само от таро само по себе си, но и от този, който реди картите. Ако той е пряко заинтересован влияе върху картите, наглася си тълкуването подредбата според очакванията си за ситуацията. Да не говорим, че лично аз вярвам много и в силата на мисълта и си мисля, че едно грешно тълкуване на подредба може да повлияе върху естествения ход на събитията, защото ти в ума си вече си си намислил как трябва да се случат нещата дори и грешно да си разчел посланиято. Така както, например, стана в моя случай с  грешното тълкуване. Аз бях сигурна, че среща ще има, така казах и на приятелката ми, а се оказа  точно обратното....А що се отнася до "преди" и "след" - това не е нещо, което зависи от картите, а от естествения ход на живота. Ще ми е интересно да уточниш какво точно имаш предвид с предния си пост, защото написан по този начин ми е много общ и ми идват много неща не ум. :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Ето и картите на боксовия мач от вчера , постфактум :)

8 чаши, 5 жезли, Колелото обърната           -Кличко

паж пентакли, ас пентакли, 3 пентакли        -Пулев

 

Въпросът..."Кой ще победи?"

Интересното тук е как 5жезли и обърнатото Колело дори директно илюстративно демострират как точно победи украинецът.Бързо го изведе извън орбита.Ас пентакли ,3 пентакли и изобщо цялата комбинация от пентакли на Пулев- бавен е, професионалист-знае какво прави (3 пентакли) ,но нивото на което е съперника му е друго.Някакси и цялата първа комбинация е по-жива. 

Линк към коментар
Share on other sites

Ето и картите на боксовия мач от вчера , постфактум :)

8 чаши, 5 жезли, Колелото обърната           -Кличко

паж пентакли, ас пентакли, 3 пентакли        -Пулев

 

Въпросът..."Кой ще победи?"

Интересното тук е как 5жезли и обърнатото Колело дори директно илюстративно демострират как точно победи украинецът.Бързо го изведе извън орбита.Ас пентакли ,3 пентакли и изобщо цялата комбинация от пентакли на Пулев- бавен е, професионалист-знае какво прави (3 пентакли) ,но нивото на което е съперника му е друго.Някакси и цялата първа комбинация е по-жива. 

 

Добре е, че си гледала след мача. Специално за този двубой, не е било нужно изобщо предварително да се гледа, всеки, който малко разбира от спорт, от бокс, би трябвало да знае, че на този етап Кличко е непобедим с 66 мача вече, а Пулев с 20 ли бяха, някъде там. Таро не е било нужно никак. 

 

По-важното е друго - анализ на карти за спорт е малко шантава история, защото картите трябва да се преобръщат на езика на съответния спорт - неопитност (но и смелост, малко игра ва банк по Паж пентакли с Ас пентакли), защита - избухване (но не трайно, в смисъл на недобре направени сметки) (по Ас пентакли с 3 пентакли).

По-интересни са картите за Кличко: 8 чаши е нежелание да се бие, както и отлагане, каквото реално имаше с няколко месеца, 5 жезли с обърнато Колело е една конструкция - въпреки всичко, Кличко е бил разколебан преди да нокаутира, освен това - обърнатото колело говори за мръсна игра (която не касае единствено и само конкретното време на боксовия мач), а е една трайна тенденция. 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

  Здравейте, не знам докъде съм "стигнала" в разбирането за системата, не мисля, че съм се преборила с анти-желанията си. Само разбирам, че човек от водата на несъзнаваното не може да избяга, нито от сянката си, но може да се погуби по пътя. Каквото и да е, то си отмъщава, ако част от психиката е била пренебрегвана или неприобщена.

  Имам и малко карти:

- Дяволът, Умереността, Ас мечове - не е за мен въпросът - въпросния Дявол бих посочила за ядро, консистенционна основа на цялото уравнение, развивайки се във времето на Умереността. Ас меча притежава "ретроградна", но и стабилизираща функция, той е точно тази част от времето, от която е фокусирано заданието. Той е логическото звено, от което единствено могат да се възприемат останалите символи и паралели ( на въпроса). Самият отговор ми е неясен, но от дескриптивна гледна точка съм се опитала да го разбера.

 

- 3 меча, Крал чаши, 10 жезли - за мен е като субект на задаването и обект на действието. Предполагам, че Крал чаши е един вид огледало, да не повтарям на кое...(несъзнаваното може би, в този случай), където рациото трябва да се огледа и припознае. То се е припознало отчасти. 3 меча са граничният предел, който не зная дали би могъл някога да се прескочи и дали е необходимо. Може би не е.

При самото разбъркване преди тези, паднаха 3 други карти. Магьосникът - обърнат, Кулата, Крал жезли. Направих си паралел с Вавилонската кула и историята, свързана с нея :D Тази Куличка е препъни-камък; може да са страховете ми само.

Линк към коментар
Share on other sites


×
×
  • Добави...