Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Предсказателство, прорицателство, пророчество


Guest Albus

Recommended Posts

Наскоро си вървях по улицата и се запитах как ли се казва един човек. Васил? "- Не, не Васил, Пламен." Пламен? "- Да, Пламен." То си беше нещо като игра на мисли. Реших да проверя. Този човек изобщо не е от моя град, нито родом от мястото, където се срещнахме. Попитах го как се казва, без друго се озовахме на една маса. Пламен.

Ама изобщо не си правя извод, че веднъж като съм получила вярна информация, винаги е така. Знам си аз каква каша имам в главата. Не мога по своя воля да познавам имената на хората, които срещам.

От случката си направих извода, че имам потенциал за развиване. И че искам по-ясно да чувам и следвам Истинния Глас, Който ме води понякога. А може би винаги ме води, но аз съм си глухичка и своенравна.

И друго, което мисля по въпроса: човек трябва наистина да бъде истинен в мислите и говоренето, за да е хармоничен и Истината да може да резонира в него. Странно се изразих, ама нищо.

И аз съм си правила същите експерименти, дори сме го обсъждали с приятели :thumbsup: . Като че ли името на човек е изписано на лицето му и не само. Нали казват, че човек се ражда с името си, и наистина е така. Много рядко, но се случва името да не си отива с човека и тогава се усеща някаква дисхармония и аз не мога да го обясня. Сещам се за един човек който винаги когато го срещна в себе си го наричам Николай и като се сетя, че е Иван или пък някой като се обърне към него с това име и ми става неприятно незнам защо.

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Наскоро си вървях по улицата и се запитах как ли се казва един човек. Васил? "- Не, не Васил, Пламен." Пламен? "- Да, Пламен." То си беше нещо като игра на мисли. Реших да проверя. Този човек изобщо не е от моя град, нито родом от мястото, където се срещнахме. Попитах го как се казва, без друго се озовахме на една маса. Пламен.

Ама изобщо не си правя извод, че веднъж като съм получила вярна информация, винаги е така. Знам си аз каква каша имам в главата. Не мога по своя воля да познавам имената на хората, които срещам.

От случката си направих извода, че имам потенциал за развиване. И че искам по-ясно да чувам и следвам Истинния Глас, Който ме води понякога. А може би винаги ме води, но аз съм си глухичка и своенравна.

И друго, което мисля по въпроса: човек трябва наистина да бъде истинен в мислите и говоренето, за да е хармоничен и Истината да може да резонира в него. Странно се изразих, ама нищо.

Не, не, Латинче, не е странно, добре те разбрах, но ти пък не заявяваш, че си пророчица, нали ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Ако думите статистика и процент те притесняват, ще попитам по-простичко: имаш ли наблюдения колко от твоите предсказания се сбъдват - абсолютно всичките, почти всичките, около половината ...?

И ако не се сбъдват абсолютно всичките, то има ли някава зависимост от времето - примерно по се сбъдват прогнозите за по-близкото или за по-далечното бъдеще? Има ли някаква зависимост от нещо друго - просто ако си забелязал.

Все пак иначе на какво основание твърдиш в един по-преден пост, че ще ни удивиш с точни предсказания, ако сам за себе си нямаш такива експериментални наблюдения?! Ами то тогава всеки може да каже ето, аз мога да предсказвам ... а може ли наистина?

Друг е въпросът нужно ли е и на кого?

Никога не съм си водил статистика. Пък и не съм професионален предсказател или ясновидец в момента - работя нещо друго засега и нямам толкова много наблюдения. Просто в повечето случаи познавам. Радва ме това, че не са случайности.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

Много яка тема!

Но, само да не си остане само с ентусиазма и тръпката от очакването...

П.П. ...че ще ми гранясат пуканките (това не еп редсказание, а си има написана трайност на пакетчето) Въпреки, че съм потомствен пророк от 7 поколения насам, считам, че това място е неподходящо за пророчествата ми- или трябва да се добавят към библията, или...не си струва изобщо да си хабя времето... :rolleyes:

Редактирано от Кристиян
Линк към коментар
Share on other sites

Много яка тема!

Но, само да не си остане само с ентусиазма и тръпката от очакването...

П.П. ...че ще ми гранясат пуканките (това не еп редсказание, а си има написана трайност на пакетчето) Въпреки, че съм потомствен пророк от 7 поколения насам, считам, че това място е неподходящо за пророчествата ми- или трябва да се добавят към библията, или...не си струва изобщо да си хабя времето... :rolleyes:

Ааааа само пуканките НЕ! :3d_158:51563.jpg може да си ги АпВаМе докато пророкуваме дали от този храст заек ще изскочи или не.

Линк към коментар
Share on other sites

Ей, ама вие само се хвалите какви пророци сте - пък нищо съществено не казвате. Така не бива :blink:

Първо Hierokles, а после взе да бие отбой.

Сега пък Кристиян.

Я, направо към практиката.

Ако има желаещи да им се предсказва - моля питайте, не чакайте, има и пуканки :3d_163:

Линк към коментар
Share on other sites

А-а, всички не можем да сме на твоето ниво, да знаем нещата, които знаеш ти.

Обичайно по-кадърните в тези форуми просто ги обогатяват, като дават повече инфо за останалите.

Ще ти бъдем благодарни, ако го направиш и отговориш сам на въпросите, които задаваш!

:D

Обещавам да давам квалифицирани експертни и педагогически пси-консултации и мнения по форума. :D

Линк към коментар
Share on other sites

Въпреки, че съм потомствен пророк от 7 поколения насам, считам, че това място е неподходящо за пророчествата ми- или трябва да се добавят към библията, или...не си струва изобщо да си хабя времето... :rolleyes:

:D Попаднах на една лекция на Учителя. Да не се отнася за тебе?

http://triangle.bg/books/1931-07-12-05.199...1-07-13-05.html

Особено в тази част: "Днес ще ви дам за четиво 55-та глава от Исай, 5-ти стих: „Ето, ще призовеш народ, когото ти не знаеш; и народи, които не те знаеха, ще тичат при тебе, заради Господа Бога твоего и заради Светия Израилев, защото те прослави“.".

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

Въпреки, че съм потомствен пророк от 7 поколения насам, считам, че това място е неподходящо за пророчествата ми- или трябва да се добавят към библията, или...не си струва изобщо да си хабя времето... :rolleyes:

:D Попаднах на една лекция на Учителя. Да не се отнася за тебе?

http://triangle.bg/books/1931-07-12-05.199...1-07-13-05.html

Особено в тази част: "Днес ще ви дам за четиво 55-та глава от Исай, 5-ти стих: „Ето, ще призовеш народ, когото ти не знаеш; и народи, които не те знаеха, ще тичат при тебе, заради Господа Бога твоего и заради Светия Израилев, защото те прослави“.".

Тя лекцията си е баш като за мен, ама това последното е за някой друг, защото...не се забърквам с непознати- камо ли цял народ, да не говорим, че и този Светия Израилев не знам що за стока е...Със сигурност става въпрос за някой друг.

Иначе, не съм си крил пророческата дарба и метода, който ползвам- ези/тура си е официален метод- и аз съм 8-мо поколение в родата, който го ползва с 50% гаранция за точност... :D

Линк към коментар
Share on other sites

Тя лекцията си е баш като за мен, ама това последното е за някой друг, защото...не се забърквам с непознати- камо ли цял народ, да не говорим, че и този Светия Израилев не знам що за стока е...Със сигурност става въпрос за някой друг.

Иначе, не съм си крил пророческата дарба и метода, който ползвам- ези/тура си е официален метод- и аз съм 8-мо поколение в родата, който го ползва с 50% гаранция за точност... :D

:D Taкa e. Това последното е за грабване на вниманието.

Линк към коментар
Share on other sites

Ей, ама вие само се хвалите какви пророци сте - пък нищо съществено не казвате. Така не бива :blink:

Първо Hierokles, а после взе да бие отбой.

Сега пък Кристиян.

Я, направо към практиката.

Ако има желаещи да им се предсказва - моля питайте, не чакайте, има и пуканки :3d_163:

Не бия отбой, просто има форумци, които дават много съвети без практическо покритие.

Да се състезаваме тогава. Но без да обръщаме внимание на спамаджиите. :3d_074:

Хайде предложете какво ще предсказваме? :3d_137:

А пък Диана Илиева да води статистиката! :3d_167:

Редактирано от Hierokles
Линк към коментар
Share on other sites

Добре - съгласен съм. Давай да извличаме пси-информация от пространствено-времевия континуум или Многомерните Светове на състезателни начала. :3d_075:

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

Да се състезаваме тогава. Но без да обръщаме внимание на спамаджиите. :3d_074:

Спамаджиите често са едни свежарки, дето разведряват темата. :D

Това като пророчество ли да го приемаме, или като откровение ?

Линк към коментар
Share on other sites

Добре - съгласен съм. Давай да извличаме пси-информация от пространствено-времевия континуум или Многомерните Светове на състезателни начала. :3d_075:

А не може ли да работите в екип? Извлечете информация за Кинановите пещери.

Линк към коментар
Share on other sites

Добре - съгласен съм. Давай да извличаме пси-информация от пространствено-времевия континуум или Многомерните Светове на състезателни начала. :3d_075:

А не може ли да работите в екип? Извлечете информация за Кинановите пещери.

Съкровища ли ще търсим в пещерите? :3d_126: А после как ще си поделим намереното? :3d_166: Или ще предадем доброволно всичко на държавните органи? :3d_135:

Линк към коментар
Share on other sites

Съкровища ли ще търсим в пещерите? :3d_126: А после как ще си поделим намереното? :3d_166: Или ще предадем доброволно всичко на държавните органи? :3d_135:

Всъщност, не знам какво има там. Но останах с убеждението, че трябва точно вас двамата да ви попитам.

Линк към коментар
Share on other sites

За сега се оформи следната пророческо-прорицателска групичка: latina, LUCIUS, Fut, Чебурашка, Hierokles и аз. Някого да съм пропуснал? А други участници в пси-групата няма ли да се включат? Поне да станем 10. :3d_137:

Линк към коментар
Share on other sites

Е-е, даже съм на първо място в списъка! :D

А имам по-малка успеваемост от Кристиян, него пропусна. :smarty:

Тъй ставаме седем. Хубаво число.

Е, по-големите числа са по-хубави, особено що се отнася до ценности.

Предлагам да не си губим времето за разни пещери с потрошени грънци и кости.

Да се насочим към я към златна жила, я към диамантена мина, я ...

ПП. Обаче, ако не вали дъжд в Шумен на 30 август, подавам оставка.

:blink: :blink: :blink:

Редактирано от latina
Линк към коментар
Share on other sites

За сега се оформи следната пророческо-прорицателска групичка: latina, LUCIUS, Fut, Чебурашка, Hierokles и аз. Някого да съм пропуснал? А други участници в пси-групата няма ли да се включат? Поне да станем 10. :3d_137:

Два пъти ги преброих и си казах - " Не може да сме само шестима, трябва да има и седми, но кой ли е той :hmmmmm: . И изведнъж ми светна :3d_111: Ами Албус къде го забравихме!? БиЗоБрАзИе на къде без ШЕФ нИмОй ша загубим по точки, не става :3d_075: .

П.П. Аааа то измежду редовете и други ми се мяркат, но сигурно предпочитат да останат в сянка. :)

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Е-е, даже съм на първо място в списъка! :D

А имам по-малка успеваемост от Кристиян, него пропусна. :smarty:

Тъй ставаме седем. Хубаво число.

Е, по-големите числа са по-хубави, особено що се отнася до ценности.

Предлагам да не си губим времето за разни пещери с потрошени грънци и кости.

Да се насочим към я към златна жила, я към диамантена мина, я ...

ПП. Обаче, ако не вали дъжд в Шумен на 30 август, подавам оставка.

:blink::blink::blink:

Ами на първо ще си нали те провъзгласих за Висша жрица на Дзиндзибария? На стига на всичкото ами почна и нас да потапяш с тези дъждове, ако не се спреш до 30- ти ... Ша Са ИзДвВиМ и няма да има кой да отчете събитието и да ти напазарува шоколад т.е. да ти го поднесе де щото всичкия ще си остане само за теб при това положение и може сам да си доплува на талази на талази. На всичкото отгоре и мислите за Кристиян ми ги прочете, аЙ да ВиДиМ сега дали Ша ПоЗнАиШ за кой още съм си помислила :rolleyes:

П.П. Чек- чек :o и камъните си надушила, аз съм се впуснала в издирване на рубини. След изтощително издирване и набези едва успях да се добера до една мижава огърлица, я ме светни къде аджеба има още, Ша почерпа ако спреш дъжда че не ми се плува.

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...