Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Разговорки - предсказалки


Hierokles

Recommended Posts

Днес, от "Многомерните Светове", са се появили добре познати ни из Астрала "духовни мумии". :3d_152: Поразсъждавах малко върху някои думи на Fut и ми дойде идеята, ние пророците, предсказателите, ясновидците, медиаторите, пси-информаторите и..., изобщо "нашите хора", нашите фенове, да си спретнем наша темичка, за нашенски хумор и закачки, а не да изпадаме в "специфични" ситуации и да водим битки - "да ни има, или не". :3d_076:

Приветствам ви с: "Добре дошли в Разговорки - предсказалки"! :3d_022:

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ами... :hmmmmm: имам една книга по въпроса, ама... :rolleyes: Ще изчакам експертно мнение от Колегиума. :smarty: Щото иначе ще бъда обвинен, я в телеестезична телепатия, я в конспиративна връзка с извънземните от планетата X на галактиката Y, дето е на 123 456 789 светлинни години от Земята. :3d_111:

Редактирано от Hierokles
Линк към коментар
Share on other sites

Абе да ти кажа и аз мисля по нЕкОи въпроси да поостана в сянка щото не ми се ще и в този живот да съм част от някой урбалник :3d_077:

Hierokles защо не ни приветства с " Добре дошли в Хогуортс" ??? Знаеш ли аз от кога го чакам тоз момент!? Ей ви на и разпределителна шапка:

118468186818756049061249744556nqJ6mWn1InexXXZx5KkR.GIF

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

Шапката е супер! :D Ама не мога да изземвам функциите на проф.А.Дъмбълдор! :3d_158: Иначе LUCIUS ще ме изклюкари и протестира! :3d_007:

Редактирано от Hierokles
Линк към коментар
Share on other sites

:hmmmmm: То ще да е нЕкОй ЛиБоВеН триъгълник сигурно. Ни съм го чела чичко Фройд, запъна петички и не ми се даде още навремето, не ме долюбва явно. Я нЕкоЙ от тези на които се е отдал страстно да прошепне тихичко, ако не е строго секретно естествено, нема сега да сваляме правителства я.Хортуваме си само :feel happy: Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Събирам си ги от Порталчето и не само. Тук има много вълшебни неща за тези които успеят да ги забележат :3d_044:

Подсказка: За БТ копайте в А.

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

а-а-а нье така!

Ние, кибиците - аз и котката Таи - не се интересуваме от никви лИбовни триъгълници :angry:

за тва си има една друга "публика"!

ТУК, смЕтам, че има едно отбрано/подбрано/изкласило до нечувани висоти юзари-порталци :3d_075:

и ще се правят класни (демек от висока класа) предсказания!

Редактирано от Еси
Линк към коментар
Share on other sites

Ха! Какво става тук?! :3d_155: Кандидати за ясновидски или психодиагнози? :3d_125: И двете ги можем! :3d_074:

Редактирано от Hierokles
Линк към коментар
Share on other sites

:3d_075: Предсказвам: Еси се вълнува от Хомосексуалност - защо, накъде? :3d_139:

ньееееее, брееее :D :D :D

аз съм си наясно с тва, т.е. моята сексуалност, ама не понасям "пуританите" :D

интересувам се от по глобални, политически предсказки, ама ще ме "треснат" модовете (не е политически форум) :D

та се опитва некакси да мина между капките ... :rolleyes:

пп б**ти ного стар пост си ми набарал (определил) :D

Редактирано от Еси
Линк към коментар
Share on other sites

В библейски пророчеки стил трябва да сведа до твоето (съ)знание, че:

Св. Писания за хомосексуализма

Трета книга Моисеева - Левит

[18:22] Не лягай с мъж като с жена - това е мръсотия.

[20:13] Ако някой легне с мъж като с жена, и двамата са извършили мръсотия - да бъдат умъртвени, кръвта им е върху тях.

Послание на св. ап. Павла до Римляни

[1:26] Затова Бог ги предаде на срамотни страсти - жените им замениха естественото употребление с противоестествено;

[1:27] също и мъжете, като оставиха естественото употребление на женския пол, разпалиха се с похоти един към други, и вършеха срамотии мъже на мъже, та получаваха в себе си отплата, каквато подобаваше на тяхната заблуда.

Първо послание на св. ап. Павла до Коринтяни

[6:9] Или не знаете, че неправедници няма да наследят царството Божие? Не се лъжете - нито блудници, ни идолослужители, ни прелюбодейци, нито малакийци, ни мъжеложници...

Първо послание на са. ап.Павла до Тимотея

[1:8] А ние знаем, че законът е добър, ако някой го употребява законно,

[1:9] като знае, че законът е установен не за праведник, а за беззаконници и непослушници, за нечестивци и грешници, за неправедни и скверни, за ония, които оскърбяват баща си и майка си, за човекоубийци,

[1:10] за блудници, мъжеложци, разбойници, клеветници, скотоложци, лъжци, клетвопрестъпници и за всичко друго, що е противно на здравото учение,

[1:11] по славното благовестие на блажения Бог, що ми бе поверено.

Линк към коментар
Share on other sites

Информационен бюлетин 3dsmile_1016.gif

Агеция Асошиейтед прес и Радио Ереван

съобщиха, че БГ Село наскоро се сдоби с нов/стар Кмет. Дали ще е дОбЪр и ползотворен или не, за това ще се произнесат живущите в най- голямата мААлА на селото, а ако най- добрите прогнози се сбъднат това ще се отпразнува с пИшТнО общонародно веселие на селския мегдан на което ще присъствУВаТ дузина световно неизвестни изпълнители. Ще има много песни, танци, скара - ШиШЕкИБаБчЕтА и КуФтЕта и още много награди - изненади. Нека се поздравим по този случай с една хубава нашенска народна песен - Ripni Kalinke.

П.П. Толкоз по въпроса за глобалната политика и политиката въобще. Това беше във връзка със запитването на кЛасНиТе кибици. Подайте ново предизвикателство.

П.П.П. Малейййй съвсем оплетох конците тцтцтцтц.

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Това беше във връзка със запитването на кЛасНиТе кибици.

а-а-а благодарско за повишаването ни в категория!

Подайте ново предизвикателство.

ние кибиците питаме докога да си траем?!? а-а-а???

Линк към коментар
Share on other sites

благодарско за поздрава, но напоследък съм станала твърде крехка кат китайски порцелан (фръц) и твърдият саунд ми действа кат парен чук :D

ми чакам компетентните, а дотогава :3d_040: манджаре

п.п. нещо за 2012 г.? :rolleyes:

Редактирано от Еси
Линк към коментар
Share on other sites

Ми то щот предсказанието ми беше апокалиптично та за т'ва. Това манджаре предполагам е там от онези любимите ми работи д'ет ги гРаШиШ и които така и не сколасах да повторя :(, нейсе, а иначе не вЕрВаМ на точни дати затова е не съм фЪрЛяЛа кириз-очо на подобни теми :3d_068: Предполагам, че това което трябва да се случи се случва постепенно и то не е започнало от сега и ясно се вижда кой накъде се ориентира и прави изборите си. Боли когато виждаш души които са избрали да останат от вън и се закоравяват все повече и повече, за това е важно да се работи къде явно къде тайно т.е. само чрез молитва и тишина. Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Това манджаре предполагам е там от онези любимите ми работи д'ет ги гРаШиШ

не, не е. смених хранителният режим :D

кат не мога да сменя обзавеждането ...

а душата ми иска разнообразие и затва манджата!

сега съм налегнала 3-ТРИ-ТОМНИКА "В кухнята на алхимика", ама съм се спънала на 1ва глава, 1ва страница докато не намеря съкратен варианат на ръководство "Как да научим за 24 часа извечните истини в кухненската алхимия". Некой ако я има я плащам в квато иска валута.

Линк към коментар
Share on other sites

Нали знаеш, карай по закона на най- малкото съпротивление, избирай простичките неща, за които можеш да проявиш търпение и любов и това е, к'во толкова. За мен е загуба на ценно време да прекарвам часове наред в КуФнЯтА, ловат ма всички караконджули дето се навъртат наоколо и... то трябва да му е призвание на човек това, нЕмОе. Като ги заслушам като започнат да си разказват, за мАнДжИ и :3d_054: ... Явно още не съм срещнала голямата си любов и затова не съм готова за подобна саможертва тц, и затова карам на бързи и лесни вкуснотийки, пък не сачак толкова зле Ша зНаИш. Тритомник :angry: да бе да, ела у нас да те замерям чак до София с готварски книги :( . МаМашка все ме насочва към тях, ама аз не та не, заровила съм ги в един таен шкаф като старо злато и хич и не ми се рови там. Ммммда.

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...