Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Hierokles

Разговорки - предсказалки

Recommended Posts

E, съборните дни отминаха. Как беше времето на Рила?

Времето през Събортите дни е било чудесно, както ти го предсказа. :3d_137: Казаха ми го доверени хора, които са присъствали. :3d_047: Аз не ходих на Рила, тъй като имах много ангажименти в София. :3d_126:

Сподели това мнение

Латинче, поздравления за сбъднатото предсказание :3d_050:

Аз отивам да кажа на Фют, че потопа се размина и да приберем водолазните костюми Chocolate.gif

Сподели това мнение

Че защо се учудваш, Хрис - тя телекинезата ходи по хората :D

Ако си мислил да го правиш - мисълта ти просто е изпреварила действието. Но, явно си се стреснал - и "магията" се е развалила :harhar:

arg-lady-chips-tv-bluebg-url.gif

Редактирано от Чебурашка

Сподели това мнение

Искам да обявя вакантно място за фея на дъждовете за град Шумен. Аз напускам поради промяна в местожителството. Отивам в София. Като за прощално в цял Шумен вали хубав дъжд. Там има много феи с безсрочен трудов договор, затова ще се преквалифицирам в нещо друго. В какво - ще ви информирам, когато най-големият Шеф вземе решение и ме назначи някъде. Хубав дъждовен ден от мен!

:3d_060:

Обичайте се!

Сподели това мнение

Латинче,

Добре дошла в Сф, тук явно дистанционно си се потрудила, защото дъждът с гръмотевици и бури беше тази нощ ... каква бе тази мощ!

;)

Сподели това мнение

Троп- хлоп я да видим има ли някой тук? Разказвали са ми, че тукашната фея тооолкова много искала шоколад и така се унесла в сладките си мечти, че докато призовавала от небето да прокапе дъжд на место дъжд от небето завалял шоколад и окъпал феята img_54293_336287_l.jpg. От тогава се говори, че този който поиска да пристъпи в приказния свят на феите трябва да каже вълшебната думичка – шоколад и да поднесе в дар стихче или песничка. Нека проверим дали легендата е вярна.

http://www.vbox7.com/play:b16a243d

Редактирано от Eлф

Сподели това мнение

Тази тема е достойна за в/к "Пророчески вести", защото много преди гарванчето да долети и да я отвори, учениците в часовете по пророкуване направиха пудролиния към Портала (нашият любим Хогуортс) и я обезопасиха от разни зловредни нападения. Можем да се похвалим, че времето за пристигането на благия вестител и отварянето на така желаната от много ефирни създания сладка тема е много точно пресметнато и планът се изпълни в срок, а именно – тези дни по нова година :sorcerer: . Да ви е сладко на душата!

Сподели това мнение

Тази тема е достойна за в/к "Пророчески вести", защото много преди гарванчето да долети и да я отвори, учениците в часовете по пророкуване направиха пудролиния към Портала (нашият любим Хогуортс) и я обезопасиха от разни зловредни нападения. Можем да се похвалим, че времето за пристигането на благия вестител и отварянето на така желаната от много ефирни създания сладка тема е много точно пресметнато и планът се изпълни в срок, а именно – тези дни по нова година :sorcerer: . Да ви е сладко на душата!

Аз обичам да пия сутрин кафе с шоколад. Понякога и какао! :D

Сподели това мнение

Ммммммммммммммммммм и аз, също обожавам мляко с инка. Ако искат да ме линчуват пък, ОБОЖАВАМ ГОООООО. Добър ден и едно кафе от мен :)

fw-coffee-art7.jpg

Редактирано от Eлф

Сподели това мнение

Да ви кажа как се излагам напоследък. Направо станах за смях и поговорки сред колежките. Изобщо не мога да улуча как да се облека. Слънце пече, аз съм навлечена. Студено, вятър духа, дъжд вали - аз по късо ръкавче, боса по сандали...

Чудех се, как е възможен такъв упадък?! Бивша фея на дъждовете да се излага така...

Отговорът дойде неочакван, но съвсем логичен /една сутрин, в полусънно състояние/. Макар вече да живея в София, аз интуитивно се обличам според времето в Шумен...

Сподели това мнение

От тогава се говори, че този който поиска да пристъпи в приказния свят на феите трябва да каже вълшебната думичка – шоколад и да поднесе в дар стихче или песничка. Нека проверим дали легендата е вярна.

Значи, за да ме посветят отново, трябва да се потрудя... То ще е приятен труд.:rolleyes:

Сподели това мнение

Ти си си посветена отдавна, но сигурно са ти малко сърдитички че се разфуча и предизвика зимните виелици по вашия край и взе че изчезна от града и от портала за дъъъллго време :3d_146:. Добре дошла у дома :hypocrite:

http://vbox7.com/play:e316425f

Редактирано от Ани

Сподели това мнение

Явно, макар да не го съзнавах. С радост и голямо чувство на облегчение дойдох в София. Дори с трепетно очакване за нещо по-добро, което ми предстои тук. След малко обаче тръгвам за Шумен и, колкото и да ми е сладко да общувам с вас, трябва да ошетам и да тръгвам, че дъщеря ми няма търпение и вече ми се сърди.:feel happy:

Сподели това мнение

Приятно пътуване. Шумен ти е на сърцето така както моя град е в моето сърце и когато съм далеч от него го усещам още по- силно. Тази духовна връзка с духът на едно любимо място никога не се губи. Прегръдки :3d_064:

http://vbox7.com/play:af591259

Редактирано от Eлф

Сподели това мнение

Guest Христо6

Феновете на футбола и не само : ако искате давайте прогнози за мача довечера. Ще ги отупаме ли англичаните макар и без Бербатов, или ще завършим само наравно ? :hypocrite:

Редактирано от Христо6

Сподели това мнение

А на който му се въртят в главата други прогнози, да не се обажда, нали? :)

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега