Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Разговорки - предсказалки


Hierokles

Recommended Posts

E, съборните дни отминаха. Как беше времето на Рила?

Времето през Събортите дни е било чудесно, както ти го предсказа. :3d_137: Казаха ми го доверени хора, които са присъствали. :3d_047: Аз не ходих на Рила, тъй като имах много ангажименти в София. :3d_126:

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Латинче, поздравления за сбъднатото предсказание :3d_050:

Аз отивам да кажа на Фют, че потопа се размина и да приберем водолазните костюми Chocolate.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Че защо се учудваш, Хрис - тя телекинезата ходи по хората :D

Ако си мислил да го правиш - мисълта ти просто е изпреварила действието. Но, явно си се стреснал - и "магията" се е развалила :harhar:

arg-lady-chips-tv-bluebg-url.gif

Редактирано от Чебурашка
Линк към коментар
Share on other sites

Искам да обявя вакантно място за фея на дъждовете за град Шумен. Аз напускам поради промяна в местожителството. Отивам в София. Като за прощално в цял Шумен вали хубав дъжд. Там има много феи с безсрочен трудов договор, затова ще се преквалифицирам в нещо друго. В какво - ще ви информирам, когато най-големият Шеф вземе решение и ме назначи някъде. Хубав дъждовен ден от мен!

:3d_060:

Обичайте се!

Линк към коментар
Share on other sites

Латинче,

Добре дошла в Сф, тук явно дистанционно си се потрудила, защото дъждът с гръмотевици и бури беше тази нощ ... каква бе тази мощ!

;)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Троп- хлоп я да видим има ли някой тук? Разказвали са ми, че тукашната фея тооолкова много искала шоколад и така се унесла в сладките си мечти, че докато призовавала от небето да прокапе дъжд на место дъжд от небето завалял шоколад и окъпал феята img_54293_336287_l.jpg. От тогава се говори, че този който поиска да пристъпи в приказния свят на феите трябва да каже вълшебната думичка – шоколад и да поднесе в дар стихче или песничка. Нека проверим дали легендата е вярна.

http://www.vbox7.com/play:b16a243d

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...
Тази тема е достойна за в/к "Пророчески вести", защото много преди гарванчето да долети и да я отвори, учениците в часовете по пророкуване направиха пудролиния към Портала (нашият любим Хогуортс) и я обезопасиха от разни зловредни нападения. Можем да се похвалим, че времето за пристигането на благия вестител и отварянето на така желаната от много ефирни създания сладка тема е много точно пресметнато и планът се изпълни в срок, а именно – тези дни по нова година :sorcerer: . Да ви е сладко на душата!
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тази тема е достойна за в/к "Пророчески вести", защото много преди гарванчето да долети и да я отвори, учениците в часовете по пророкуване направиха пудролиния към Портала (нашият любим Хогуортс) и я обезопасиха от разни зловредни нападения. Можем да се похвалим, че времето за пристигането на благия вестител и отварянето на така желаната от много ефирни създания сладка тема е много точно пресметнато и планът се изпълни в срок, а именно – тези дни по нова година :sorcerer: . Да ви е сладко на душата!

Аз обичам да пия сутрин кафе с шоколад. Понякога и какао! :D

Линк към коментар
Share on other sites

Ммммммммммммммммммм и аз, също обожавам мляко с инка. Ако искат да ме линчуват пък, ОБОЖАВАМ ГОООООО. Добър ден и едно кафе от мен :)

fw-coffee-art7.jpg

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Да ви кажа как се излагам напоследък. Направо станах за смях и поговорки сред колежките. Изобщо не мога да улуча как да се облека. Слънце пече, аз съм навлечена. Студено, вятър духа, дъжд вали - аз по късо ръкавче, боса по сандали...

Чудех се, как е възможен такъв упадък?! Бивша фея на дъждовете да се излага така...

Отговорът дойде неочакван, но съвсем логичен /една сутрин, в полусънно състояние/. Макар вече да живея в София, аз интуитивно се обличам според времето в Шумен...

Линк към коментар
Share on other sites

От тогава се говори, че този който поиска да пристъпи в приказния свят на феите трябва да каже вълшебната думичка – шоколад и да поднесе в дар стихче или песничка. Нека проверим дали легендата е вярна.

Значи, за да ме посветят отново, трябва да се потрудя... То ще е приятен труд.:rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Ти си си посветена отдавна, но сигурно са ти малко сърдитички че се разфуча и предизвика зимните виелици по вашия край и взе че изчезна от града и от портала за дъъъллго време :3d_146:. Добре дошла у дома :hypocrite:

http://vbox7.com/play:e316425f

Редактирано от Ани
Линк към коментар
Share on other sites

Явно, макар да не го съзнавах. С радост и голямо чувство на облегчение дойдох в София. Дори с трепетно очакване за нещо по-добро, което ми предстои тук. След малко обаче тръгвам за Шумен и, колкото и да ми е сладко да общувам с вас, трябва да ошетам и да тръгвам, че дъщеря ми няма търпение и вече ми се сърди.:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Приятно пътуване. Шумен ти е на сърцето така както моя град е в моето сърце и когато съм далеч от него го усещам още по- силно. Тази духовна връзка с духът на едно любимо място никога не се губи. Прегръдки :3d_064:

http://vbox7.com/play:af591259

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Феновете на футбола и не само : ако искате давайте прогнози за мача довечера. Ще ги отупаме ли англичаните макар и без Бербатов, или ще завършим само наравно ? :hypocrite:

Редактирано от Христо6
Линк към коментар
Share on other sites

А на който му се въртят в главата други прогнози, да не се обажда, нали? :)

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...