Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Пророчества и очаквания за 2012г.


Павел_

Recommended Posts

  • Отговори 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Многократно е дискутирано на много места, че понятието "край на света" се приема и тълкува по различен начин в различните среди.

Линк към коментар
Share on other sites

Днес мернах едно предаване на Марта Вачкова за Слава Севрюкова. В един видеозапис Слава Севрюкова споменаваше за 2030-2035 година като срок. Мисля, че баба Ванга и тя има предвиждания за след 2012. Има и други податки за различни срокове. Има разни "чанелинги". Има хора които смятат, че нищо няма да се промени. Има хора които вярват, че ще настъпи краят на света, унищожение. Има хора които смятат, че промените ще станат бавно и постепенно. Има хора които смятат, че промените вече се случват. Има хора, които смятат, че 21,12,2012 ще бъде катализатор и скок в следващото измерение.

Хрумна ми нещо по повод на различните версии за очакванията за 2012. Защо толкова много противоречива информация? За да не се стряскат хората и за да има всеки право на избор. Подава се различна информация, та всеки да си избере в какво да вярва, каквото иска да се случи. Няма едно генерално решение за всички, наложено "свише". Ще ни се случи това, в което вярваме и очакваме.

Редактирано от Теодора Андреева
Линк към коментар
Share on other sites

и най вече което заслужаваме :)

защо заровихме/или пропихме мнасата

:3d_146:

Редактирано от Валентин Петров
Линк към коментар
Share on other sites

Информацията не е никак противоречива.Единствените разлики са в степента на катаклизмите,но те зависят от нашето повдигане.Всички ще преминат,но не на едно и също място и не по един и същи начин :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Един човек забогатял много и намислил да отиде на Божигроб — да стане хаджия. По онова време да идеш и да дойдеш от хаджилък, трябвало дълго време. Добре, ама кой ще му пасе овцете? Те не били малко — тъкмо триста. Питал тук, питал там — най-после намерил овчар, спазарил го и му рекъл:

— Аз отивам на хаджилък. Оставям ти триста овце. Да ги пазиш, да ги вардиш и като се върна, за всичко сметка да ми дадеш. С чисто и бяло лице пред мене да излезеш.

— Добре, добре, господарю. Добър ти път! Аз ще имам грижа за стадото.

Господарят отпътувал. Тогава овчарят продал половината стадо и прибрал парите в джеба си. Като наближило време да си дойде хаджията, той продал и другата половина от стадото. Оставил само една овца да пасе в градината на хаджията.

Като се върнал хаджията, овчарят заклал и тая овца, взел кожата й, взел едно гърне с кисело мляко и се представил пред господаря.

— Добре дошъл, господарю, честит хаджилък!

— Чест ти господ дал, овчарю. Как е стадото?

— За стадото не питай, дядо хаджи. Сметката ми е чиста.

— Думай да видим!

— Като замина ти, господарю, минаха се два-три месеца, чу се дума, че си загинал — удавил си се в морето. Мене ми стана жал, продадох половината от стадото и парите раздадох на сиромаси „за бог да прости“. После се научих, че си бил жив, тогава продадох и останалите овце, само една оставих и парите раздадох на сиромаси „за здраве на хаджията“.

— Е, ами едната овца?

— Като чух, че си дошъл, заклах я курбан на бога. Та това ми е сметката, дядо хаджи, чиста и ясна. Ето ти кожата на последната овца, ето ти отгоре и едно гърне мляко от мене.

Хаджията, като видял каква е работата, ядосал се, грабнал гърнето с млякото, излял го върху главата на овчаря и го изритал навън.

Млякото изцапало цялото лице на овчаря.

Той излязъл на пътя, а около него се събрали хора и се чудели какво му се е случило.

Овчарят им казал:

— Що се чудите? Комуто са чисти сметките, така му е бяло лицето.

Елин Пелин. Съчинения в шест тома. Том пети.

горе долу и ние сме така :)

добрата новина е че

На смелите що не бягат

а на Бога се предават

сметката им се прощава

Редактирано от Валентин Петров
Линк към коментар
Share on other sites

...добрата новина е че

На смелите що не бягат

а на Бога се предават

сметката им се прощава

Амин! :rolleyes:

Информацията не е никак противоречива.Единствените разлики са в степента на катаклизмите,но те зависят от нашето повдигане.Всички ще преминат,но не на едно и също място и не по един и същи начин :feel happy:

Да, имаш право, "противоречива" не е точната дума, трябваше да напиша "различна".

Редактирано от Теодора Андреева
Линк към коментар
Share on other sites

Идва нова енергия на виолетовия пламък:

Преди няколко месеца ''видях'' такава виолетова светлина, бях със затворени очи. Не съм го предизвиквала по никакъв начин, просто ей така се появи, но за кратко. Сега светлината е индигова, дразнеща е докато се мъчиш да заспиш, разсейва ме.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Все пак някой ще може ли да ми каже какво точно ще стане към края на 2012 и началото на 2013 г. Питах доста приятели и те смятат че нищо няма да стане. Само ще станем по духовни и уверени в себе си.

Линк към коментар
Share on other sites

Ако си сред природата,на чисто и диво място,буквално се вижда Праната във въздуха,от лятото я виждам във всички нюанси на виолетовото,преди това беше блестящо бяла.Обаче отрязъците светлина като екрани,които виждам,продължават да са блестящо бели.

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

Вижда се и със затворени очи, и с отворени.

Всъщност забелязах, че това, което се вижда със затворени очи е същото, което се вижда и с отворени. :)

Време е да започнем съзнателно да преработваме старите програми и мисловни модели, както се казва в посланието.

И аз съм вече почти две години в "периода на отшелничество", който описват, и започнах да осъзнавам неща, които преди не осъзнавах и не си давах сметка до каква степен съм зависима от външните обстоятелства...енергията си е енергия, но ти си движещия фактор, който я насочва :3d_039: по определен начин в определена посока.

Линк към коментар
Share on other sites

Все пак някой ще може ли да ми каже какво точно ще стане към края на 2012 и началото на 2013 г. Питах доста приятели и те смятат че нищо няма да стане. Само ще станем по духовни и уверени в себе си.

Ето тук е описано, има цял подфорум посветен на Прехода

http://indigota.com/index.php?topic=81.0

Линк към коментар
Share on other sites

Вижда се и със затворени очи, и с отворени.

Всъщност забелязах, че това, което се вижда със затворени очи е същото, което се вижда и с отворени. :)

Време е да започнем съзнателно да преработваме старите програми и мисловни модели, както се казва в посланието.

И аз съм вече почти две години в "периода на отшелничество", който описват, и започнах да осъзнавам неща, които преди не осъзнавах и не си давах сметка до каква степен съм зависима от външните обстоятелства...енергията си е енергия, но ти си движещия фактор, който я насочва :3d_039: по определен начин в определена посока.

Отшелничеството е част от Пътя,когато излизаш от материята,в света си,но не от него,и започваш да виждаш духовните причини за всичко.И да,ставаш буден,демек съзнателен,тогава преработката е бърза....Четеш ли руски,да ти пратя нещо.

Да,вижда се еднакво и със затворени очи,когато започне да работи т.нар.шишарковидна жлеза-епифизата.Гледаш навътре,а виждаш навсякъде.....

http://lectorium-rosicrucianum.bg/contents/publications/01.htm

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

ДА! :3d_097::3d_039:

Не бих могла да го изкажа по-добре.

Прати ми го това на руски, дано го разбера.

Между другото има една много готина медитация на хаторите за хипофизно настройване към измеренията, тя е със специална такава музика, около 15 мин. :) може да я видиш ако не я знаеш, има я в индиго форума, казва се "кристалния дворец", the crystal palace within :)... в раздел "ченълинг" или някъде там.

Линк към коментар
Share on other sites

Все пак някой ще може ли да ми каже какво точно ще стане към края на 2012 и началото на 2013 г. Питах доста приятели и те смятат че нищо няма да стане. Само ще станем по духовни и уверени в себе си.

Най - вероятно са прави, но може би не напълно ( визирам последното ти изречение).:)

Линк към коментар
Share on other sites

Много интересно интервю, благодаря, Мария-София :rolleyes:

Ето и тук инфо за 2012 http://www.pan-bg.com/articles.php?id=151

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Съгласна. :)

И аз се надявам да премина. :)

Не се притеснявай, тези, които останат, ще живеят в съгласие, няма да е като сега всеки срещу всеки :)

Станимир, и аз така разбрах, който не е подготвен ще загине от катаклизъм или по друг начин, ще умре физически, и ще продължи развитието си на друга планета, а тук на земята които остават, минават на по-висока степен на развитие, тялото се преобразува, клетъчната структура се променя в кристална и се ликвидира карма и прераждане, фактически стават безсмъртни. :3d_053:

Звучи интересно :) Аз мисля, че "безсмъртието" ще дойде от там, че времето ще започне да тече по друг начин и ще е нормално хората да живеят по-дълго. Така мисля аз :)

Линк към коментар
Share on other sites

:) Времето е съкратено, за това стана въпрос и в другата тема, за предупрежденията. :) Нали го усещаш, и аз го усещам от някое време насам, страшно бързо ми минава и годината, и месеца, и деня:). Това е защото вибрацията на земята се повишава, и ние щем не щем трябва да балансираме съответно с нея...времето тече по друг начин, да, процеса се обръща заради промените в ДНК, няма да остаряваме, ще се подмладяваме :), клетъчната структура се променя в кристална, въглерод 12 /твърдото вещество/, който участва в строежа на клетката, се променя, ставаме кристални същества, а кристалното тяло де факто не остарява :). също и се активира 13-тата нишка на ДНК, ХРИСТОВОТО СЪЗНАНИЕ.

Разбира се, това са бавни процеси, но наистина времето е ускорено, и се забелязва как все повече хора започват да се осъзнават - нещо, което не изглеждаше възможно допреди няколко години. :3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_146: Вярно.

След невероятното ускорение в миналите 2-3год.,напоследък изпаднах в едно интересно безвремие.Нещо като ефект на паралелно съществуване,не знам как точно да го опиша.Хем съм тук,хем само наблюдавам ...абе като два прозрачни влака ,които вървят паралелно,обаче в моя нещата са много хармонични....въпреки,че би трябвало да са катастрофални,ако бях в отсрещния влак.... :3d_048:

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Аз пък съм негативно настроен за Човечеството. А преди бях положително.

Според мен човечеството го очакват само хубави неща. Единственото нещо което може да ни помогне в дните на мрака е Божията любов.

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_146: Вярно.

След невероятното ускорение в миналите 2-3год.,напоследък изпаднах в едно интересно безвремие.Нещо като ефект на паралелно съществуване,не знам как точно да го опиша.Хем съм тук,хем само наблюдавам ...абе като два прозрачни влака ,които вървят паралелно,обаче в моя нещата са много хармонични....въпреки,че би трябвало да са катастрофални,ако бях в отсрещния влак.... :3d_048:

Да, "старата земя" и "новата земя", образно казано. :) В посланията се казва, че те известно време ще се наслагват едно върху друго, после постепенно ще започнат да се раздалечават:).

Бях дълго време в отсрещния влак, за който се бях вкопчила, едва ли не че няма да оцелея без него...:(...какво ли не правих да се измъкна, да разбера защо се случва, защо се повтаря и какво трябва да науча... и когато си мислех да го напусна и как да го направя, и когато вече спрях да се питам каквото и да е, той /влакът/ ме изхвърли...:) ...тогава и разбрах, проумях какъв е бил урокът, излязох от ситуацията и знам, че тя повече няма да се повтори:).

Поздравявам те с тази песен на Кет Стивънс:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...