Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Пророчества и очаквания за 2012г.


Павел_

Recommended Posts

Нещата се задвижват.Амин.Ще бъдем свидетели скоро...

http://nepoznato.energetika-bg.com/2012/04/deyvid-uilkok-ligata-na-dobrite-se-gotvi-da-otstrani-loshite/

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Нещата се задвижват.Амин.Ще бъдем свидетели скоро...

http://nepoznato.ene...strani-loshite/

Амин! Колко хубаво ми е на сърцето, като чета тия новини! :wub::angel:

Напоследък всеки ден излиза новина, свързана с промените.

Старият мухъл ще си отиде! :thumbsup:

Редактирано от Теодора Андреева
Линк към коментар
Share on other sites

Де е тая група и как да се свържа с тях, че са ми интересни.

Ами интервюираният в един момент дава някакъв адрес на сайт, започващ с "freedom...", но после не мога да разбера. Другото, което схванах е че нямат йерархия, база данни идр. подобни.

Редактирано от Теодора Андреева
Линк към коментар
Share on other sites

Лично аз не вярвам, че са хора от властта.

И че ще махнем сегашната "престъпна шайка, банкстери", както ги наричат /между гангстер и банка/ :D и на тяхно място ще дойдат по-добри.Това е старата схема, стария модел.Напомня ми на това когато са питали Левски като се освободи България кого ще турим за цар? И той какво е отговорил...

Исус не е бил човек от властта и са се чудели как "говори като един, който има власт", и "с каква власт прави всичко това".

Системата ще си замине заедно с всички, които я поддържат.

Няма да има старата песен на нов глас, така го виждам...

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля си, че Божията любов този път ще закъснее, защото не се справихме добре с проблемите и прекалено затънахме в пошлости и лошотии.

Не се тревожи за Божията любов - тя идва точно, когато трябва и при когото трябва. Само трябва да се стремиш към светлината и да не се отклоняваш от доброто! Тогава съм сигурна,че ще можеш да видиш истинският път на ЧОВЕЧЕСТВОТО!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Вече за нищо не се тревожа. Все ми е едно. Не мога да творя добро, така, че как да го следвам?

Доста песимистично звучиш... Има ли причина за това?

Линк към коментар
Share on other sites

Руско оръжие зомбира хора:

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1315730

Всъщност психотропните оръжия и психотропната война е започнала още преди около 40 години, а може би и по-рано, но днес, сега, силата и познанието са огромни, следователно и времето е близо.

Дали мит, или реалност, историята за Атлантида може да послужи и от нея човек да набави поука, но дали!?

Всички истории/цивилизации завършват по един и същи начин - с крах, за да има ново начало, "ново небе и нова земя".

Линк към коментар
Share on other sites

Не се тревожи за Божията любов - тя идва точно, когато трябва и при когото трябва. Само трябва да се стремиш към светлината и да не се отклоняваш от доброто! Тогава съм сигурна,че ще можеш да видиш истинският път на ЧОВЕЧЕСТВОТО!!!

547367_375600295806927_190818870951738_1263024_703391159_n.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

"оръжие зомбира хора "

Без значение колко мощни изглеждат тези изобретения те нямат реална сила върху нас, нямат сила върху нашата реална божествена природа поради една проста причина - тези устройства имат форма и тази форма има специфична вибрация. От формулата на Айнщайн E=mc2 следва ,че нищо направено от вибрация под определено ниво не може да превиши скороста на светлината, така че колкото и мощни да са такива устройства те не могат да създадат вибрация над определено ниво, над определена скорост. Такива устройства дори не могат да се доближат до скороста на светлината и следователно те могат да въздействат само на тези аспекти от нашето съзнание, които вибрират под определено ниво. Нашето действително аз, което можем да наречем съзнателно аз просто няма форма и затова не може да бъде повлияно от тези по ниски вибрации независимо колко мощни са те и каква скорост притежават. Това е просто природен закон.

Следователно нашата задача е да погледнем себе си и да се запитаме -Има ли нещо в мен, което може да се полияе от подобни устройства ?

След като открием това нещо да не се чувстваме виновни, че го има, а да го преодолеем, защото само така можем да растем - не да отричаме проблемите, а честно да си признаем , че гредата е в собственото ни око.

Линк към коментар
Share on other sites

"оръжие зомбира хора "

Без значение колко мощни изглеждат тези изобретения те нямат реална сила върху нас, нямат сила върху нашата реална божествена природа поради една проста причина - тези устройства имат форма и тази форма има специфична вибрация. От формулата на Айнщайн E=mc2 следва ,че нищо направено от вибрация под определено ниво не може да превиши скороста на светлината, така че колкото и мощни да са такива устройства те не могат да създадат вибрация над определено ниво, над определена скорост. Такива устройства дори не могат да се доближат до скороста на светлината и следователно те могат да въздействат само на тези аспекти от нашето съзнание, които вибрират под определено ниво. Нашето действително аз, което можем да наречем съзнателно аз просто няма форма и затова не може да бъде повлияно от тези по ниски вибрации независимо колко мощни са те и каква скорост притежават. Това е просто природен закон.

Следователно нашата задача е да погледнем себе си и да се запитаме -Има ли нещо в мен, което може да се полияе от подобни устройства ?

След като открием това нещо да не се чувстваме виновни, че го има, а да го преодолеем, защото само така можем да растем - не да отричаме проблемите, а честно да си признаем , че гредата е в собственото ни око.

Разкошен отговор!!! Само бих добавила, че такива оръжия биха могли да повлияят на не еволюирали личности, които не са се трансформирали в светлина :):3d_097:

Линк към коментар
Share on other sites

Приятели,

:)

Кой смело може да каже за себе си, че (вече) не е "зомбиран"?

Ами ако вече е?

Има много начини за "зомбиране" в "матрицата", тъй че бива много да се внимава, да не се казва "хоп", преди да скочиш, щото според китайската Дао философия, човек е аналогичен на жаба, която се намира на дъното на кладенец...

Да, божественото* в човека не може да бъде "зомбирано", но човешкото може и ако човек не е свързан с божественото* в себе си, той е обезателно под влияние на каквото и да е.

Макар и да се занимавам вече години с разните му там неща, макар да твърдя, че притежавам* някаква по вид будност и опитност, макар да знам, че съм свързан до някаква степен с "корена на живота", то не веднъж съм попадал в "духовно затъмнение", а в тези моменти, когато тъмнината е по-голяма от светлината, освен "зомбиране" друго няма.

И разбира се, че по Божие допущение...

Та, винаги да се има едно на ум.

Редактирано от Ники_
Линк към коментар
Share on other sites

Приятели,

:)

Кой смело може да каже за себе си, че (вече) не е "зомбиран"?

Ами ако вече е?

Да, божественото* в човека не може да бъде "зомбирано", но човешкото може и ако човек не е свързан с божественото* в себе си, той е обезателно под влияние на каквото и да е.

Ами ти сам си си отговорил на въпроса!!! Това е чудесно, нали!!! :3d_097:

Линк към коментар
Share on other sites

"оръжие зомбира хора "

Без значение колко мощни изглеждат тези изобретения те нямат реална сила върху нас, нямат сила върху нашата реална божествена природа ...

Това не е съвсем така. Да, духът е неунищожим, но защо пренебрегваме важността на физическото тяло? Как може един дух да осъществи необходимото развитие, ако се пречи на правилното функциониране на носителите му? И тук става въпрос за влияние върху нещо толкова съществено, като мисълта.

Ако върху човека се въздейства с определени лъчи, без значение колко е духовен, това ще окаже своето влияние. Най-малкото телата му могат да бъдат увредени до степен да не може да функционира нормално в тях. А за средния човек влиянието е много по-голямо. Това са болшинството от хора и е добре това да се има в предвид, защото човечеството е едно цяло. Дори и тези, които са по-развити духовно пак са зависими от това, което се случва с цялото.

Линк към коментар
Share on other sites

Любовта е "магията", която може да победи всякакви други "магии". Както и зле да се почувства човек, любовта е универсалното лекарство. Никакви зомби-устройства и усилия не могат да я засенчат, но тя може да блокира всички тях.

Все повече хора усещат това вече.

Линк към коментар
Share on other sites

Ами ако например през време на пътуване с влак те 'настроят'?

Това ми се е случвало вече (преди 5 години в САЩ).

?

:)

Изобщо не ви съветвам да ползвате повече асансьори между другото.

Редактирано от Валентин Петров
Линк към коментар
Share on other sites

Ами ако например през време на пътуване с влак те 'настроят'? Това ми се е случвало вече (преди 5 години в САЩ). ? :) Изобщо не ви съветвам да ползвате повече асансьори между другото.

За какво става дума? Ще разкажеш ли?

Линк към коментар
Share on other sites

не ми се говори повече, а и защо ли?

който е патил знае и може да потвърди за тия неща

те се използваха и преди 10 ноември

сега се използват рутинно

Редактирано от Валентин Петров
Линк към коментар
Share on other sites

знаейки положението не изпитвам никаква жалост към тази цивилилизасион

душите все ще оцелеят някак

Линк към коментар
Share on other sites

знаейки положението не изпитвам никаква жалост към тази цивилилизасион

душите все ще оцелеят някак

Привет!

Абе то, ако имаше наистина здрава връзка със Сион*, то о.к., но не...

* Сион/Цион - хълм в Иерусалим* (град на мира - сърцето), където е изградена "крепост"* (вътрешно укрепление/сила/утвърждение на праведни чувство и мисъл), чрез което да се извоюва устояване независимостта на "евреите"* (движещите се, преминаващите от егоизма към алтруизма).

Да не забравяме да си спомняме за единството

Конгрес в пустинята Арава, Израел. Урок 1.

Ние започваме да работим един с друг и всеки иска да почувства заобикалящите го близки обединени. Започнете да проверявате, да анализирате: докога ще ви стигне търпението?

Колко дълго ще удържите такова отношение към другите? Минута? Две? Може би пет минути или даже десет? Това е вече много. Обикновено всичко свършва за секунда.

И това е добре. Това се нарича поръчителство. Всеки почти мигновено забравя за това, че трябва да се обединява с другите и да ги усеща велики, – нека тогава веднага отново да си спомни за това.

Ако започнем мислено да се грижим за всички, желаейки никой да не забравя за това, тогава действително няма да забравим. Човек ще почувства как другите с мислите си оказват натиск върху него. Желанията в сърцата на околните ще въздействат върху всеки.

Баал а-Сулам е написал за поръчителството особена, много важна статия. Защото такова е условието за получаване на Тора, светлината. Ние поддържаме всеки, за да не забравя той за обединението – не за танците, когато сте прегърнати, а за вътрешното единство на сърцата. Ако се грижим един за друг, безусловно няма да забравим за главното, като постоянно се връщаме към него в мислите си, – и тогава ще извършим велика работа.

В крайна сметка, след определена поредност от такива действия ние достигаме светлината. Казано е: „ От Сион ще излезе Тора” – с други думи, ние ще я придобием благодарение на тези излизания (ециот) от единството, като всеки път им се съпротивляваме и се устремяваме обратно.

Така че, нека започнем да мислим за единството между нас, за това никой да не изоставя тези мисли, за това, че всеки тук е велик и уникален. Него го е избрал Творецът и затова аз уважавам в него тази висша част, частта от Твореца. Така, помагайки си вътрешно един на друг, ние постепенно се организираме в едно общо кли, в единна душа.

Когато това кли, състоящо се от множество части, се скрепи в минимално необходимата степен, ние веднага ще усетим в него разкриването на Твореца, висшата светлина. Да се надяваме да достигнем това вече днес или утре, максимум вдругиден.

Защото това става внезапно и даже миг преди този момент човек нищо не подозира. И това действително може да се случи след тези усилия, за които говорим сега.

М. Лайтман

В кинотрилогии «Матрица» Сионом называется последний человеческий город, уцелевший в условиях войны против армии машин. Прослеживается прямая аналогия с библейским Сионом: место спасения людей, их последний оплот. Этимология слова также раскрывается в «Матрице»: город сильно укреплён, является защитной цитаделью.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%BE%D0%BD

Истинския Цион-изъм, движен от истинските евреи* е нещо наистина прекрасно. С оглед на това може да се твърди, че такива като Беинса Дуно са истински цион-исти.

Днес обаче има милиони фалшиви евреи, следователно и фалшив, изкривен Цион-изъм, който си е не друго, а маскиран егоизъм и империализъм...

Линк към коментар
Share on other sites

Каква връзка имат постингите за зомбирането и 2012?

Линк към коментар
Share on other sites

Каква връзка имат постингите за зомбирането и 2012?

Връзката е да се всява смут, СТРАХ и негативизъм, да се плашат и объркват хората, и така да пречат на процеса и да ни държат в подчинение. С такава цел се пишат и разпространяват тези неща :)...това се прави съвсем целенасочено по всичките медии и т.н. това е антихриста, един колега преди години казваше "...ами той хипопотама колкото повече затъва, толкова повече си отваря устата"... :D Не се занимавам изобщо, нито ги гледам, нито ги слушам, на тях това им е целта, да ни обсебят и да ни използват - да, ама не.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...