Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Пророчества и очаквания за 2012г.


Павел_

Recommended Posts

  • Отговори 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Прогноза за 2012г. от Йорданка Николова

http://www.facebook....229675597107171

Амин! :angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Бг фън-шуй специалисти:

http://vbox7.com/play:5a3e1f9b95&r=emb

Японската принцеса за 22. 12. 2012

http://vbox7.com/play:maaba360a6

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Отново се започна с негативните прогнози за 2012г. като я свързват ,както през 2000 година със края на светът ,някои хора незнам целенасочено или не се опитват да насаждат страх у хората ,и за съжаление донякъде успяват.Доста хора очакваха края на света през 2000г. но мисля ,че нищо нестана smile.gif ,както няма да стане и през 2012г.

Между другото отново грешно се тълкува и календара на Маите ( доста неща се талкуват грешно де ,включително Библията и какво ли още не ) ,горе долу съм запознат с календара им и по скоро Маите са искали да кажат, че ще има някакъв катъклизам на мисловно ниво ( на хората със стари схващания ,ще им е трудничко smile.gif ),през 21.12.2012г. и се очаква да се промени чистотата на слънчевата светлина ,но всичкото това е за промяна към по добро .Очаквам с нетърпение 2012г. smile.gif.И мога да се обзаложа, че нищо лошо не на грози ,точка smile1.gif.

Аз напълно споделям мнението ти, че някой или нещо съзнателно тласкат съзнанието на хората към страха и тегобите, вместо да се насажда разбиране и хармония. От време оно се знае, че страхът е най-силният манипулативен коз при масите и най-вероятно става дума за поредния опит да се зомбира човечеството и да се предизвикат социални катастрофи.

Аз също мисля, че от декември 2012 ще настъпят коренни промени в енергетиката на Земята и Вселената като цяло и знам, че на хората с назадничаво, негативно и насилствено мислене ще им е трудно не само мисленето, но и оцеляването като цяло! Само искам да те попитам дали под "чистотата на слънчевата светлина", нямаш в предвид "честотата" (през 21.12.2012г. и се очаква да се промени чистотата на слънчевата светлина)

Линк към коментар
Share on other sites

Линк към коментар
Share on other sites

А за нас Българирите е важно да се обеденим ,.поне свеки да търпи другия а и трябва да го разбираме.Прочетете за работниците които са получили еднакво и се смирете.Ще имаме много повече не се страхувайте.Поне да не се мъчим да го променяме.Всеки си има право на избор.Не хвъляйте бисерите на свинетеа ако те ги тъпчат.Това се отнася най вече за мене все се надявам всеки да поиска да бъде хоманоид

.

Редактирано от mihailo
Линк към коментар
Share on other sites

Нищо ново под слънцето :)

Не ви ли е позната следната ситуация:

Исая 22 глава

12. ....Господ Саваот, ви вика в тоя ден да плачете и тъгувате...

13. Но ето, веселие и радост! Убиват волове и колят овни; ядат месо, пият вино и казват: "да ядем и да пием, защото утре ще умрем".(вместо да се покаят в молитви)

или Let's party like there is no tomorrow.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Много интересен клип, особено втората част, където се говори за Прехода

http://vbox7.com/play:b04cc3456d

Линк към коментар
Share on other sites

Интересен е тоя филм, Теодора. Научен факт е, че Вселената се разраства. Само едно не ми стана ясно.. винаги съм си мислила, че съществуват същества, които живеят в 5 и нагоре измерения и затова ние понякога не можем да ги видим.. Ако трябва да се хвана за тоя филм като за сламка- излиза, че тези същества не са част от нашата Вселена, защота тя все още /според тези учени и анализатори във филма/ има само 4-ри измерения.

Линк към коментар
Share on other sites

Нищо ново под слънцето :)

Не ви ли е позната следната ситуация:

Исая 22 глава

12. ....Господ Саваот, ви вика в тоя ден да плачете и тъгувате...

13. Но ето, веселие и радост! Убиват волове и колят овни; ядат месо, пият вино и казват: "да ядем и да пием, защото утре ще умрем".(вместо да се покаят в молитви)

или Let's party like there is no tomorrow.

Да, наистина сякаш го има това - да вземат колкото е възможно повече от материалните блага на този свят, пък каквото ще да става... За такива хора аз казвам, че ще бъдат горивото за кораба на еволюцията!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

не се карайте.....декември 2012 наближава....времето на прехода

подготвят ни за този преход отдавна...друг е въпросът кой доколко е допуснал информацията до себе си

който премине...преминава...на него пари няма да му трябват наистина

който остане......той дори няма да разбере, че е останал....но ще му е все по-трудно

Линк към коментар
Share on other sites

не се карайте.....декември 2012 наближава....времето на прехода

подготвят ни за този преход отдавна...друг е въпросът кой доколко е допуснал информацията до себе си

който премине...преминава...на него пари няма да му трябват наистина

който остане......той дори няма да разбере, че е останал....но ще му е все по-трудно

Ах, този преход! :rolleyes: Много се надявам да премина, но ако не, трябва да се предвиди все пак някакъв път на еволюция. То всъщност еволюцията е в същността на всички процеси. Искам да кажа, затова се обсъждат разни варианти като тези по темата.

Линк към коментар
Share on other sites

Колко време е нужно на една планета за да се подготви за живот? Човечеството се развива на тази планета от милиони години. Тези, които ще останат на планетата са именно които живеят съобразно космичните закони. Другите ще трябва да продължат развитието си на друга планета, при по-тежки условия, но преди това ще изминат милиони години докато планетата бъде подготвена за тяхната еволюция.

Линк към коментар
Share on other sites

Както казват във филма "Тайната" - като шофирате нощем, фаровете осветяват 100 метра пред вас, достатъчни за да продължите, не осветяват целия път.. Ще рече - не е нужно, нито възможно да виждаме много надалеч. Ако приемем, че ние сами изграждаме бъдещето си, значи то ще бъде такова, каквото го изградим.

Линк към коментар
Share on other sites

Съгласна. :)

И аз се надявам да премина. :)

Не се притеснявай, тези, които останат, ще живеят в съгласие, няма да е като сега всеки срещу всеки :)

Станимир, и аз така разбрах, който не е подготвен ще загине от катаклизъм или по друг начин, ще умре физически, и ще продължи развитието си на друга планета, а тук на земята които остават, минават на по-висока степен на развитие, тялото се преобразува, клетъчната структура се променя в кристална и се ликвидира карма и прераждане, фактически стават безсмъртни. :3d_053:

Линк към коментар
Share on other sites

Съгласна. :)

И аз се надявам да премина. :)

Не се притеснявай, тези, които останат, ще живеят в съгласие, няма да е като сега всеки срещу всеки :)

Станимир, и аз така разбрах, който не е подготвен ще загине от катаклизъм или по друг начин, ще умре физически, и ще продължи развитието си на друга планета, а тук на земята които остават, минават на по-висока степен на развитие, тялото се преобразува, клетъчната структура се променя в кристална и се ликвидира карма и прераждане, фактически стават безсмъртни. :3d_053:

Ако се събудя на 01.01.2013 година все още въплътена във физическото си тяло на Земята и се огледам и видя, че всички, които познавам са живи, после като вляза в този сайт и видя, че пак няма количествено изменение на пишещите и четящите тука и ще се притесня, честно казано :D

Чудя се какво ще си помислите, ако това, което очаквате не се случи през декември....

Линк към коментар
Share on other sites

На мен нищо не ми се случва към настоящия момент. Затова ще те попитам- на теб лично какво ти се случва и какво усещаш или какво виждаш, което да е странно и по-различно? Или е нещо, за което не се говори?

А това за личния избор не го разбрах всъщност. Между какво трябва да избират хората?

Редактирано от query
Линк към коментар
Share on other sites

Трябва да избират между старата епоха, стария живот, системата, която се руши и не е в съгласие с космическите закони, както каза Станимир, и новата епоха, която идва.

При мен се промени най-вече начина на мислене :) в положителна посока, също отговорността, за която стана дума по-горе; ставам по-отговорна, не толкова close minded, както бях преди. Енергията в самия въздух я сещам по-различна, по-спокойна, умиротворяваща.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...