Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Негативните атаки - как се справяте с тях?


Recommended Posts

Е, съвсем разклатихте краката на представите и разбиранията ми. От Библията съвсем друго бях разбрала за Йехова. От какви източници бих могла да прочета алтернативна информация?

:o:hmmmmm::(<_<:blink:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

:) Здравейте! Венци, благодаря за отговора !

И отново да питам :

и създадения от Отца ни Дух, който е толкова далеч от нас, въпреки че е част от нас, през по голямата част от съществуванетно ни, представлява истинското наше състояние. Към него почваме да се доближаваме обаче, когато започнем освободителния процес и скъсваме една по една връзките си с материята...

Скъсването една по една връзките с материята - от коя връзка да започнем , кои са тези връзки ?!! :hmmmmm:

:thumbsup2: Любов+Светлина+Мир+Радост :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:v: Здравейте, приятели! Здравей, Латина!

Е, съвсем разклатихте краката на представите и разбиранията ми. От Библията съвсем друго бях разбрала за Йехова. От какви източници бих могла да прочета алтернативна информация?

Потърси например "От Змията до Апокалипсиса " - 13 срещи с Библията - автор Пенчо Пенчев , но има и доста други , проверена информация ...Нещата винаги имат две страни - видима и невидима/знайна и незнайна/изгодна и неизгодна.......но винаги всичко се случва в ХАРМОНИЯ със замисъла на Твореца....безкрайно много неща просто не им е дошло времето да се знаят...някои вече се осъзнават... макар че са били видими...но при човеците РАЗЛИЧАВАНЕТО на всички нива е просто закърняло/подтиснато...

Да бъде ВИДЕЛИНА! :thumbsup2:

:feel happy: Любов+Светлина+Мир+Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Никак не ми се иска да вярвам, че едно малко дете може да е проводник на негативни сили... Дали е възможно според вас? Случи ми се нещо, което ме наведе на тая мисъл веднага, а след 4-5 дни предположението ми се потвърди.

Линк към коментар
Share on other sites

:v: Здравейте, приятели!

Милкана, вярването /представите са без значение в случая, фактите са важни , а представите се променят :smarty: Знаем , че няма "невъзможни" неща. Какво точно се случи , за да не говорим само по принцип - всеки може да стане проводник/приемник на различни сили...затова е казано да бъдем будни и да се молим ! :thumbsup2:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Очаквах въпроса...

Беше в събота, посред бял ден, преди 2 седмици. Вървях сама, а насреща ми циганин с малко дете за ръка - едно такова хубавко и чистичко, в розово облечено, момиченце, но около 4 год. И чувам бащата му: "Като не слушаш, ще те дам на тая леличка ли е, какичка ли е."Пък детето се пусна радостно от него и се завтече към мен. Усмихнато. Аз разбира се, нащрек, наоколо други хора нямаше. Бащата се поотдалечи. И както съм си нащрек, наведох се към детео и взех ръчичките му в моите / викам си, дете е, не може нищо лошо да ми направи, какво като е циганче/, усмихвах му се, а то взе че ме целуна по бузата, както се бях навела. Застана до мен и казва: "Искам с тебе" и се усмихва. Бащата го привика, а то ме огледа пак и каза, че имам много хубаво герданче /герданчето е един сребърен медальон със стилизиран кръст и сърца около него/.

На пръв поглед - нищо лошо. Напротив, детето излъчваше доброжелателност, но и нещо друго. Като говореше, имах чувството, че говоря с голям човек, не с дете. Когато хванах ръчичките й, беше донякъде за да не им дам да бръкнат в джобовете на якето ми, а и не можех да се дръпна, като че е чумаво. Измих се възможно най-бързо.

След 5 дни вдигнах температура. Оказа се пневмония, която директно ми е влязла в дробовете- без хрема, без фарингит. Поне от 15 г. не съм боледувала толкова сериозно, все са били само някакви хремави настинки.

Затова съм озадачена....Не искам да хвърлям подозрение върху онова дете, но не знам какво да мисля...

Линк към коментар
Share on other sites

Милкана,направо ме остави замислена..... :hmmmmm: Не ми се е случвало подобно нещо,но настръхнах само докато го чета :( ....Аз лично вярвам,че това да излъчваш любов и то идваща от сърцето ти е най-голямата защита....и да,да не забравя и молитвата....Сега ме е страх само от самата мен.....И вярвам,че ако човек има пробив в своето поле,в смисъл на негативна мислъл,то той винаги може да стане подвластен на енергийни удари....

Някога бях доста различна.....Аз съм си избухлива и бързо се паля,особено,ако знам,че правото е на моя страна....Сега като си помисля,съм била и отмъстителна,в мислите си,разбира се....Е,след време се убедих,че не трябва и да мисля силно...оказа се,че мисълта ми е силна,особено,когато съм в лошо настроение.....Мина доста време,докато осъзная какви съм ги вършила и поисках прошка,не само от Бог,но и от себе си...Знаех,че той ще ми прости....Много е трудно да се научиш да прощаваш,особено на хората,които те обливат с негативизъм,но не е невъзможно с повечко инат:))))Сега съм друга.....И забелязвам от време на време атаките...Имам чувството,че просто ,нарочно се появява някой и решава да ме дразни и аз се принуждавам три дни да стоя и да гледам тъпо и не смея да отреагирам....Точно,когато всеки ден си казвам,че е прекрасно да обичаш всичко в този свят :feel happy: И започвам със светлината,любовта и прошката...Човек,малко или много допуска лоши мисли в главата си...Защо да не поискам прошка дори и от човека,към когото съм ги изпратила?!....Но за дете....Все си мислех,че децата са най-прекрасното нещо,та дори и да са циганчета :hmmmmm: и ако има нещо в тях,то е отражение от родителите...... :hmmmmm: Човек вече трябва да внимава и с тях :unsure:

Линк към коментар
Share on other sites

Самото дете няма нищо общо с твоето състояние и предлагам да престанем да го мислим, заради него и нас. Но я кажи, ти продължи да мислиш за ситуацията след като приключи, нали? И как по-точно... Ако не можеш без подозрение да го погледнеш в мисълта си, просто престани да го мислиш и да е живо и здраво! Надявам се силно, че и ти си добре вече, а ако не - просто се оправяй! Изпълнявай! :king:

Линк към коментар
Share on other sites

По повод детето - понякога ни се дава знак, че опасностите са навсякъде и ако не сме нащрек веднага се възползват от момента. Милкана, върни лентата си назад и виж защо си срещнала това цигане - виж мислите си , постъпките си за последните дни около случката. Никога не ни се случва нищо без наше съгласие за това. А след като чустваш,че атаката е дошла от цигането, не се и съмнявай че е точно така. Те притежават способността да провеждат негативна енергия от самото си раждане, в което няма нищо лошо, защото за да има баланс на тази Земя, някой трябва да върши и мръсната работа.

На мен също ми се е случвало циганче, сладко и невинно, което аз реших да съжаля и да му помогна, да ме прокълне и клетвата му да някаква степен ме стигна - преживях наистина нещо ужасно. При циганите няма възраст, те за това се раждат. Винаг, когато се разминаваш с тях се защитавай. С времето, когато израстнеш достатъчно, те няма да се в състояние да ти навредят, защото те провеждат ниска енергия. Просто трябва да сме нащтрек. Хубавата новина в случая е, че никога няма да те оставят, ако потърсиш помощ. "Дете Мое, ако АЗ съм с теб, то кой е против теб?!! :hypocrite:

Линк към коментар
Share on other sites

Мили приятели,

радвам се, че се срещнахме в...пространството...!

Не очаквах такъв интерес да предизвикам, но явно ситуацията не само на мен направи впечатление. Като гледам вашите коментари и добавя още един, който е на мъж, стигам до следните изводи: и мъжът в този форум, и мъжът с когото говорих са на едно мнение - с две думи сама съм се урочасала, мисълта за възможната негативна атака ме е завладяла и съм я привлякла. Кабала и Лена мислят по друг начин, като мен, като жени :). Не знам, аз имам доста силна интуиция в някои случаи, но разбирам за това едва когато получа някакво доказателство...

Както и да е, не смея да съдя онова дете, защото дори то да е източникът на негативизъм, съм му благодарна, защото имах възможност да си почина, да имам време за четене на книги, което иначе е малко по-трудно, ако по цял ден си на работа:) Такава съм си, от всяка негативна ситуация извличам позитивен резултат. Ето, затова се казва, че Злото ще стане слуга на Доброто.

P.S. между другото - болестта ми мина изключително леко и бързо и нямам търпение да се върна на работа

Линк към коментар
Share on other sites

Всъщност - и мъжете и жените относно проблема са прави, но гледат от различни ъгли и не успяват абсолютно пълно да изразят разбирането си словесно, което дава привидното противоречие...

Линк към коментар
Share on other sites

Първо:всяко правило си има изключения, а второ - не е задължително да правиш лоши работи за да си канал на негативна енергия, но това са неша, който са ти известни, имайки впредвид колко много знания имаш, Латина. И в никакъв случай не искам оцветявам нещата само в черно или в бяло. Както се вижда от случая, от всяка негативна атака може да се извлече полза. А за циганите, като се позамислиш сама ще стигнеш до съответните изводи, които имат свойството да са верни за много малка група от хора. Другите групи от хора си имат свои изводи и наблюдения. Някой ше открие близост в моето мнение, друг няма да се съгласи с него и това е правото на личен избор. :harhar:

Дете Мое, щом АЗ съм с теб, то кой е против теб?!

Линк към коментар
Share on other sites

Не съм искала да се противопоставям, само сложих малко тежест и в другото блюдо на везните, та да се поуравновесят.

Имам и някои наистина много неприятни преживявавия с цигани, както и с българи, както и с турци. Прекалено антициганска ми прозвуча дискусията, а не мога да понеса спокойно това. Господ обича всички хора.

Що се отнася до това, че човек и без умисъл може да стане проводник на негативна енергия, естествено че съм съгласна, с мен самата се е случвало. Чувствах се много виновна, но един по-вещ човек ме светна, че в конкретния случай нещата се дължат на негативна енергия, дадена ми като "подарък" отвън, да не се разбирам с хората и да ме отбягват.

Човек може да урочаса малко дете и несъзнателно. От радост и умиление се отваря към него, но наред с добрите чувства от подсъзнанието може да се измъкнат и лоши неща. Повечето хора не сме хармонични, имаме си разни проблеми.

Впрочем, тези случки бяха отдавна, но сега се сещам, че и наскоро е ставало нещо в този дух. Семейство с малко дете много обича да ми гостува, чак понякога губи мярката. В такава ситуация аз все повече се изнервям вътрешно, понеже не се решавам нищо да им кажа. Е, случи се на няколко пъти детето да падне пред очите ми /слава Богу, не се удари лошо/ в такива моменти, понеже е най-уязвимо към отрицателната енергия, идваща в случая от мен. Сега направо най-любезно си казвам, когато нямам време за гости и детенцето е добре.

Що се отнася до циганите, много от тях имат един комплекс заради тъмната си кожа. На онова циганче бих казала нещо като: Много си красива! Голяма сладуранка си, като шоколадче!

Мисля, че не трябва да осъждаме хората /и себе си/ за слабостите, а по възможност да им помагаме да ги преодолеят. Дори наистина детето да е станало проводник на лоша енергия примерно поради неосъзната завист за по-бялата кожа на красивата какичка /това е просто предполагаем вариант/, правилно в случая е да му се помогне с любов да преодолее тази своя слабост, насадена му от най-ранно детство. Да започне не само да се приема, но и да се харесва. Кой от нас не е завиждал, дори и пряко волята си? Сякаш завистта излиза нейде от дълбините на душата ти и поне за миг те завладява. Докато успееш да се справиш с нея, минава време.

Най-красивата жена, която съм виждала през живота си, е циганка. Изпитвах истинско възхищение и голяма радост, докато я гледах.:)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте...Имам нужда от помощ. Е, не точно аз, но една моя много добра приятелка. От няколко седмици й се случват странни и обезпокоителни случки. Тя ми разказа, че една вечер, доката е била в нещо като полу-будно състояние е видяла, някаква жена, да стои на ръба на леглото й и да я гледа и да се усмихва. Била е с къса, сякаш "наядена" или накъсана руса коса и големи кафяви очи, големи колкото "чаени чаши". Тя се е усмихвала, но приятелката ми се е изплашила от нея ( имала е доста зливещ вид ). Жената изчезнала, но това не е било първото и последна посещение. Преди няколко дни ми разказа, че отново е имала "гости" този път е били малко момче със същите очи, но с кафява дълга коса. То е стояло да главата й и отново се е усмихвало. Тя го е видяла за около 2-3 секунди и след това момчето е изчезнало. Изплашена, тя отишла да спи при сестра си ( леглата им са в една и съща стая ). По- късо същата вечер е видяла момчето ( пак за около 2-3 сек. ) но този пък било над тях. Всичко това стана, след като я запознах с едно момиче, което също има доста подобн проблеми. До колкото знам, момичето е било в компания на хора, които са се занимавали с черна магия. Самото момиче е било обсебвано и са и правини доста магии от бившите й приятели. Тя също има такива посетители през вечерите. На мен не ми се случват подобни неща. Това можеби е, приятелката ми се беше постарала да помогне повече ( и го направи. Аз не знаех и още незнам как да помогна и на двете). Според мен, всичко това се случва на приятелката ми, защото 1. Тя беше подарила дървено кръстче на момичето ( тя ходи на църква и се моли, зада се отърве от "ТЕ" както ги нарича) 2. На нея й е било споделяно много повече за проблема, от колкото на мен. Накратко, тя се е обвързала с въпросното момиче. Исками се да помогна и на двете, но незнам как. Незнам какви са тези неща, които ги тормозят, защо се появяват и какво искат. Ако имах някаква представа, малко вероятно щеше да е да се обръщам към вас. Но незнам...затова, ако някои знае нещо и може да ми помогне, дори само със съвет, с радост ще го приема.

М/у другото...посъветвах приятелката ми вечер да покрива с нещо огледалото в стаята си. с някакав плътен плат. Самото огледало отразява вратата на стаята, а съм чувала, че поставено по този начин, то се превтъща във врата към други светове. Незнам това до колко може да помогне и дали помага.

Линк към коментар
Share on other sites

Много неприятна ситуация, но решима. Имах някакво, но не централно участие в решаването на подобни проблеми на два пъти.

Първият беше преди около петнадесет години. Най-добрата ми приятелка беше ръководена от "извънземни", караха я да прави разни упражнения по всяко време на денонощието. Това със сигурност не беше нормално. Ако беше потърсила специализирана помощ, щяха да я освидетелстват. В същото време попаднах в една християнска църква. Бях посетила може би само две-три събрания, но ми се прииска и моята приятелка да дойде, за да споделя с нея радостта си от откритието на Бога. Постих няколко дни, молих се и тя наистина дойде. Стана по-ревностна последователка и от мене. Сподели проблема си с други християни от църквата, молиха се за нея и посещенията на "извънземните" престанаха отведнъж и завинаги.

Вторият случай беше наскоро с друга една моя приятелка, която също е имала нещо общо с тъмните сили. Имаше много страшни видения, свързани със смърт, които я обсебваха до такава степен, че беше сляпа за всичко, което става в момента около нея. Тя отрича божествеността на Исус Христос, не желае да се обръща за помощ и изповед към свещеници, но странното за мене беше, че ми се обади и поиска да й занеса светена вода. Помислих, че може би детето й е урочасано, но се оказа, че тя е тази, която се нуждае от помощ. Аз не съм компетентна какво точно да правя в такива случаи, но направих каквото можах, каквото ми дойде отвътре. Странното е, че почти не ми идваха конкретни думи за молитвата, спомням си само някои основни моменти, които ще спомена. През цялото време обаче чувствах светло присъствие в стаята, което минаваше и през мене. Знаех, че ни се помага. На другия ден прочетох, че има такъв тип молитва без думи, когато Святият Дух се моли вместо нас, поради слабостта и неумението ни. Същата вечер реших да постя няколко дни и да се моля, да помогна не само на приятелката си, но и на самата мене, понеже имам твърде много спънки напоследък. Оказа се обаче, че още от вечерта, когато се молехме /понеже включих и приятелката си при част от молитвата/, лошите видения са престанали.

При такива проблеми има някои основни моменти, които трябва да се изпълнят, за да бъде освободен човек, според мене. Нямам претенции за изчерпателност, но нещата, които ще спомена, са задължителни.

Човек не може да служи на двама господари. Ако е имал общение с тъмните сили, рано или късно започва да си плаща за това. Особено ако му скимне да тръгне по добър път, ще го карат да съжалява. Ако е отворил вратата на дома си за посетители от тъмната страна и ги е пуснал вътре, ще му бъде трудно да ги изгони, понеже те няма да напуснат доброволно, ще искат да се хранят и пият от него, образно казано.

Първото нещо, което трябва да направи човек в такава ситуация е да си припомни по възможност всички начини, когато е служил на злото, своите грехове. Трябва искрено да съжали, че ги е допуснал, т.е. да се покае за тях пред Господ с твърдото намерение да промени начина си на живот и да не греши повече. Трябва искрено и с пълна решимост да се отрече /трикратно/ от Сатана, от всичките му дела, от всичките му думи и от всичките му служби. Изрича се: "Отричам се от сатана, от всичките му дела, от всичките му думи и от всичките му служби!" /три пъти/. Такова отричане се прави и в момента на кръщението. Пропуснах да кажа, че поисках от приятелката си / по внушение отвътре/ да се откаже специално от гадаенето, понеже по този начин отваря вратата на нечисти сили.

След това покаяние и отричане се иска прошка за греховете, сторени съзнателно или несъзнателно, в Името на Исус Христос, нашият Бог, който се жертва и умря за греховете ни. Греховете ни се прощават по милост и благодат. Нашите добри дела са недостатъчни за това и ако някой вярва, че човек задължително трябва да понесе последствията за греховете си, ако не може да проумее и приеме мистерията на Голгота, за него тази благодат е недостъпна. Той остава под ударите на стария закон, на стария завет: Око за око, зъб за зъб. Новият завет е завет на Любовта и неговото послание е: Който повярва, ще бъде спасен, който не повярва, ще бъде осъден. Да повярва, че Исус е въплътен Бог, който слезе на земята и прие човешки образ, за да умре за греховете на хората и да бъде спасен всеки, който приеме това със сърцето си и повярва. Лично мое виждане е, че вярата в Христос е пътят, който може да изгори лошата карма, да се постигне бързо духовно израстване, да се прекъсне цикълът на преражданията, както вярват някои. Аз лично нямам оформено мнение в действителност има ли прераждане или не, или това е начин да се обяснят някакви други явления. Нито приемам прераждането, нито го отричам.

В заключение ще спомена още нещо, което направих, докато се молех за приятелката си. Правех кръстни знаци със светена вода върху определени части на тялото, челото, очите, ушите, устата, ръцете, краката, изричайки думите: "В Името на Отца и Сина и Светия Дух! Амин!" Дадох й също да отпие от светената вода. Мисля, че постът, макар и направен впоследствие, не е бил излишен, напротив. Борбата понякога не приключва в една кратка битка, макар че и това е възможно.

Моето виждане е, че решение на проблема може да се намери, ако приятелката Ви се обърне към православен свещеник, той знае какво да прави. Има благочестиви свещеници с много силна вяра. Но какъвто и да е свещеникът, всъщност човек се обръща към Бога и ако го направи с вяра и искрено упование, ще получи помощ. В православното християнство е прието да се прави изповед пред свещеник, който има право да задържи или отпусне греховете, които са изповядани пред него. Не се обръщаме за помощ към свещеника като към човек, а като към Божий служител, който да ни посредничи, понеже има повече знание и благодат.

Аз съм обикновен човек и написаното тук на места звучи странно и за самата мене, но така се получи. Може би защото вярата е нещо, което не съм свикнала да вадя така на показ. Дано поне съм била полезна, дори и само с това, че давайки примери за успешно справяне с подобни проблеми, давам и една надежда, че нещата ще се оправят.

Пожелавам Ви успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Пропуснала съм да напиша нещо съществено. Повечето сигурно знаят, но след кръстната смърт Христос е възкръснал. През вечността Той е Живият Бог.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте.Дано някой от вас ми даде съвет какво да правя.Тази година на Рила се запознах с двама човека.Вчера случайно не знам как ми щукна да се ровя в нета на разни теми и попаднах на нещо свързано с тях. И това е този сайт www.zombita.hit.bg

Поуплаших се като го прочетох а и да ви кажа наистина в тях имаше нещо зловещо. Особено в този Светослав.Той като се запознахме на Рила разказваше от колко години е в братството и много други неща, а сега като видях това осъзнавам че попаднах в графата с експериментите за които пише в сайта.Колко наивна съм била и сега се чудя как да се опазя и прекъсна тази връзка.Помогнете ми ако знаете повече за това и този човек.

Линк към коментар
Share on other sites

Просто не вярвам, че това е сериозно. Ако беше, хората отдолу нямаше да си напишат имената. Те може би се кефят, че ще уплашат някой. Колко са важни!

Линк към коментар
Share on other sites

А не е ли точно обратното? Ако беше несериозно щяха да направят сайта но без да си пишат имената.Все пак имената им придават сериозност на написаното от тях.

Линк към коментар
Share on other sites

:D Някой май си няма по-сериозна работа, та си е намерил... Какво има налице? Просто думи, дошли от нищото. Дай сега да се наберем, да се поуплашим, да подгоним някой си, чието име /ако е то/ е споменато от друг някой си.

:1eye: Е-хе-ее! Да взема аз да се представя за принцеса, да направя някое сайтче, може пък да има лековерни да се вържат?

:hmmmmm: Несериозно е да се поднася информация по този начин, дори да е вярна / нещо обаче ми подсказва, че случаят не е такъв/. Не може да се подхвърлят така в публичното пространство недоказани обвинения срещу който и да е човек. Това е незаконно и непочтено. Тия презряни методи са достояние на жълтата преса, клюкарите и интригантите. Интелигентен и почтен човек не ги взема на сериозно.

:smarty: Обектът на оплюването е невинен до доказване на противното. Аз обаче не съм съдията, дето ще решава това.

:harhar: Имената придавали сериозност ... ха-ха-ха!

:ph34r: Принцеса Калина, пишеща под псевдоним Латина

:angel: Повярвайте ми!!! :angel:

Линк към коментар
Share on other sites

:( Здравейте! За пьрви пьт влизам в този форум но се нуждая от помоща ви и мисля, че вие можете да ми помогнете.Моля, ако някой знае или може да ми помогне за това което ме вьлнува, нека пише, много сьм обьркана! Не знам от кьде да започна. Просто от известно време се чувствам много зле. В началото на годината напуснах работа, защото мислех, че от нощните смени на които работех много сьм се преуморила. Направиха ми изследвания, но ми казаха, че сьм си добре. От известно време започнах да се задушавам без видима причина.Нямам астма или някакво друго заболяване, дори тази година минах през ренген и докторите казаха, че ми няма нищо на белите дробове. По миналия пьт когато започнах да се задушавам, се чувствамх много зле-задушавах се дори на сьн. Сега пак започна. Чувствам се много зле, непрекьснато ми се вие свят, краката ми треперят,все ми се спи. Много сьм нервна и избухлива. Всички мислят, че е защото сега трябва да завьршвам образованието си и сьм много нервна от учене. Мен обаче ме скьсаха на няколко пьти на един изпит, аз просто чета,чета но нищо не се задьржа в главата ми. Баба ми взела та пратила по една комшийка моята рождена дата и година, която комшийка ходила при някаква жена-врачка или нещо такова. Тази жена без да ме познава и да знае нещо описала пред сьседката на баба как се чувствам и казала, че сьм урочасана и това е от много време така че силите ми са на привьршване. Аз като чух всичко това направо се разтреперях.Как е вьзможно жена която нито аз познавам, нито тя мен , да опише точно как се чувствам и как е вьзможно това- уроките?! Моля ви, ако знае някой какво е това и как се премахва да пише, защото сьм много обьркана и уплашена! Каквито и сьвети да ми дадете, предварително ви благодаря :)
Линк към коментар
Share on other sites

Опитай като за начало да отидеш в някоя църква да ти прочетат молитва, самата ти се помоли за помощ на Пресвета Богородица или на който ти си избереш.Ако си от София мога да ти препоръчам нещо по-конкретно. Нека молитвата идва от сърцето ти, не е важно какви думи използваш, но Отче наш е универсален код, който е препоръчително да ползваш. Не се плаши, щом търсиш помощ, ще я получиш! :hypocrite::angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Относно врачките и гледачките не те съветвам, но ако това е твоя Път не се страхувай да вървиш по него. Понякога трябва да разбереш как действат врачки и за какво могат да ти помогнат и за какво могат да ти навредят. Дано ти помогне някоя, макар че е съмнително. Обърни се с цялото си сърце и душа към Създателя, анализирай от кога се чувстваш така и дали по някаква причина не си предизвикала сама състоянието си и ако се увериш в чуждата намеса, потърси сериозна помощ.Предполагам, по скоро се надявам, че другите редовни форумци с повече опит също ще те упътят, но само не се плаши, ти не си сама и Той няма да позволи да ти се случи нищо лошо, уверявам те.

Дете Мое, ако Аз съм с теб, то кой е против теб?!

Пращам ти цялата си любов, ще се пребориш, бъди сигурна!

Линк към коментар
Share on other sites

Много ти благодаря, Лена! Не те познавам, но думите ти ми оказаха силно вьздействие и мисля, че ще спя спокойно тази нощ. Радвам се, че се регистрирах тук и сьм сигурна, че ще намеря много приятели. Аз миналия пьт когато се задушавах и се чувствах много зле в безисходицата отидох и си купих едно гобленче сьс лика на Света Богородица и докато го шиех започнах да си дишам спокойно. Сега обаче пак започва, а се чувствам зле наистина от много време, близо 2 години. И аз мислех някакси да се помоля, но си мисля,че сьм много грешна и трябва всичко да си изтрадам. Това като ти го пиша, знам че не е правилно така да мисля. За гледачката незнам какво да мисля,страх ме е да ходя при нея, знам че не е правилно, нямам и доверие. Една моя много добра приятелка си беше втьлпила че и е направена магия, искаше да отиде при една много известна местна гледачка от нейния край, не се спря нито пред моите увещания, нито пред тези на приятеля и. Накрая отиде. Не знам какво и е говорила жената, но след това моята приятелка я приеха в болница с някакво психическо разстройство. Аз не знам има ли и добри гледачки, някьде бях чела за черни и бели, за такива които правят само добро. Не знам тя от кои е и дали ще ми помогне, но аз наистина чувствам че вече не издьржам. Не се чувствам физически изморена, но страшно зле психически. Като излезна навьн ме е страх някьде да не припадна. И недоумявам как може да има такива хора, които да правят магии и разни други там щуротии от злоба и завист?! Благодаря ти още ведньж, че те има и че ми каза тези хубави думи! :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...