Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Орлин Баев

Една феноменална украинка - Ксения Симонова

Recommended Posts

е'>
е
не само красива жена, но рядък талант! Руската душа и ген продължават да ме изумяват! Вижте и другите клипове от лентата отстрани! Невероятна е! Просто влага душата си, таланта си и майсторството си! С няколко само движения картините се появяват и преливат една в друга, наситени със сърцето и! А вижте дори как се облича, извън всичко друго! Винаги съм се възхищавал на стила на обличане на руската жена, смело и красиво. Българката сравнена с рускинята се облича или прекалено предизвикателно к...(лоша думичка) или доста калъпно и безвкусно... Но това еизвън темата...

">
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Сподели това мнение

Здравейте, съфорумци!

Какво става, на никой ли не му направи впечатление гениалността? Никому ли не грабва вниманието това феноменално момиче? А руската душа, а езикът и цялата магия, която се получава? Има още клипове отстрани в лентата на youtube на този почти неземен творец!

Редактирано от Орлин Баев

Сподели това мнение

Аз я гледах, не знам защо няма други мнения по темата, но на мен ми се стори много новаторско и не мога да разбера как успява с такава лекота да рисува толкова чувствено с пясък. Когато рисува така все едно прави Мандала :)

Сподели това мнение

:) Прекрасно е, но просто съм го виждала отдавна в НЕТ-а и не ми е ново.

А иначе, само с рисунка успява да изрази толкова много. Разплака ме, прекланям се пред такъв талант!

Сподели това мнение

Скъпи приятели! Съгласна съм: чудесно е.

Орлин! Ксения е психолог и художник-полиграфист…

http://www.netlore.ru/ksenia_simonova

Сподели това мнение

Велика си е! Не знаех, че е и психолог, на всичкото отгоре!!! Едно произведение на изкуството рисува произведения на изкуството! :)

Сподели това мнение

Виждала съм и преди нейни творения, но никога не ми е достатъчно.

Благодаря за темата!

П.П. Още нещо - тя е от творците, които успяват да видят и в мъката красота. Това е много важна за духовното израстване на човека стъпка.

Редактирано от късметче

Сподели това мнение

е'>

е не само красива жена, но рядък талант! Руската душа и ген продължават да ме изумяват! Вижте и другите клипове от лентата отстрани! Невероятна е! Просто влага душата си, таланта си и майсторството си! С няколко само движения картините се появяват и преливат една в друга, наситени със сърцето и! А вижте дори как се облича, извън всичко друго! Винаги съм се възхищавал на стила на обличане на руската жена, смело и красиво. Българката сравнена с рускинята се облича или прекалено предизвикателно к...(лоша думичка) или доста калъпно и безвкусно... Но това еизвън темата...

">
" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Относно начина на обличане-Ксения краси дрехите,не те нея!Тя е невероятен феномен!Колкото повече я гледам,толкова повече й се възхищавам.

Сподели това мнение

Велика си е! Не знаех, че е и психолог, на всичкото отгоре!!! Едно произведение на изкуството рисува произведения на изкуството! :)

Ксения Симонова: Мои герои живут отдельно от меня

Сподели това мнение

Здравейте!Поствам в тази тема,за да не отварям нова.Провокира ме публикацията на Орлин за наистина изумителната Ксения.Попаднах на сайта на друга една невероятна жена с няколко дарби-

Stephanie Valentin

И още талант:Рисуване със сол

А как мислите-един човек или двама

:whistling:

Сподели това мнение

Здравей, Кат!

Можеш ли да дадеш актуални връзки към рисуването със сол - тези от по-горе не работят. :)

Сподели това мнение

Ехааа! Какви таланти само! Благодаря ти! :)

Сподели това мнение

Моля! Ето още нещо, което може да ви се стори интересно: Рисуване На Живи Картини Със Спрей

п.п.: Темата доста се разми, но всичко това е нестандартно изкуство и ми се струва,че е по-добре да не се отваря нова тема за всяко нещо. :)

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this