Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Здравейте! Днес за първи път влязох в сайта и във форума. Бях учудена от изказванията - доста зрели и обмислени (за разлика от моето). Била съм в много други сайтове на окултна тематика, но този е искрено различен! Просто ме запленихте! От известно време бях доста объркана по отношение на духовното си развитие. Бях решила да се занимавам с УЙКА. Допадаше ми начина им на мислене , но нещо липсваше...започнах да чета много книги за източния начин на мислене.... После си намерих нови познати, занимаващи се с УЙКА, щях да започна да се занимавам сериозно с това въпреки объркването ми.......... и тогава попаднах тук. Бях чувала за Петър Дънов, бяха ми предлагали негови книги, музика, но ми се струваха скучни :unsure: Но когато днес си пуснах медитативната мелодия - просто се почувствах свободна :angel: И мисълта просто ме погълна - това съм аз! Бях абсолютно и окончателно убедена, че това искам да правя и на това да е подчинен животът ми :) Благодаря ви, че ви има и че ме оставихте да ви намеря в много важен период от живота ми! БЛАГОДАРЯ :hypocrite::feel happy:

Сподели това мнение

Общо взето,единствено мога само да ви се възхищавам.

Целият ваш екип явно има мисия чрез този сайт.Вие направо сте си едни съвременни мисионери :sorcerer::smarty::whistling: ,ако мога така да се изразя.Дано не ви обиждам.

Прекрасно е това което правите

Много успехи и само нагоре.Щом като си вярвате,а и толкова народ след себе си имате,значи не сте съвсем в "грешната" посока :thumbsup1:

Още веднъж поздравления!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели това мнение

харесва ми портала! сега за 1ви път се включвам. мисля, 4е ще намеря интересни мнения и открия отговори на много въпроси! Желая здраве духовно и физическо на всички!

Моля пишете на кирилица! Мнението е "преведено" на кирилица от модераторския екип.

Сподели това мнение

Здравейте!

Мнението ми към сайта и хората които го поддържат е, че е прекрасен, човек винаги има какво да научи, винаги има с какво да се обогати, стига да пожелае и да намери как! :)

Поздрави към Вас, Поздрави към Сайта!

Сподели това мнение

Благодаря ви, момчета, които поддържате сайта, за своевременното и качествено разрешаване на възникналия вчерашен проблем тук в Портала!

Благодаря ви за всеотдайната и безкористна работа заради нас!

Бог да ви пази и да сте винаги такива!

И добре, че ви има!

Сподели това мнение

Думите, ще са недостатъчни, за да изкажа благодарността към вас, Екипа, който с неуморен труд се грижи за това, което познаваме като - "Порталът".

Благодаря ви момичета и момчета!

Бъдете здрави!

С Обич и Уважение!

Сподели това мнение

И ние благодарим за подкрепата. Без всички добронамерени и умни хора във форумите на портала, сайтът нямаше да бъде това, което е сега... нямаше да бъде така "жив".

Сподели това мнение

Спомням си вечерта,когато попаднах на този сайт...беше точно по време,когато имах нужда от това.Не беше случайно разбира се,случйани неща няма :) И подкрепата,която получих в моментите на колебание.... :angel:

БЛАГОДАРЯ.

Сподели това мнение

Спомняте ли си случките, преживяното и мислите, които ви доведоха до направата на "Порталът" и към участието в него? Бог /Живота/ ни доведе в пътя, по който рано или по-късно ще тръгнем, ще вървим по него и ще го извървим. Спомняте ли си задаваните въпроси от вас, към всичко това, дето ви се е случило, за да дойдете и стъпите здраво в пътя?

Обърнете се назад, погледнете живота си, и се попитайте не е ли това най-доброто, което е могло да се случи, най-доброто за вас?

Благодарете на Бог, за всичко и за всички, които е насочил, както мен насочи в пътя към Него. И знайте, че Той ще продължава да прави най-доброто, за всеки по отделно. И отново Му благодарете, за всеотдайната, безгранична и безпрекословната любов! Обичайте Го и вие!

Благодаря ти, Боже! Обичам те! Да бъде Твоята воля!

:wub:

Сподели това мнение

Благодаря на Бог който Е в сърцето на всички благородни и добри хора.

С обич и състрадание той дава благодатните си лъчи на всички които Го търсят.

Много обич, благодаря. :feel happy:

Сподели това мнение

:angel: Здравейте! Чувствам се длъжна да се представя, казвам се Илияна Мелева и съм истински щастлива, че вече участвам във форума. Не знаех как от гост да се пререгистрирам в потребител за това синът ми се регистрира и използвам неговият псевдоним / май акаунт/.

Тук има много духовни и интелигентни хора и смятам, че мога да споделям своя опит и мнения.

Чудесно е, че има толкова хора търсещи познанието и любовта! :thumbsup1:

Сподели това мнение

Имаме 3,149 регистрирани потребители.
Ето това е!

Поздравление към всички пробуждащи се хора!

Поклон.

:)

Ние спечелихме!

"

- Ела, открадни ме от мен самата!

Скрий ме в сърцето си!

Нека не се изгубя в самота.

Не ме губи!

Ела при мен. Прегърни ме!

- Ела, открадни ме от мен самия!

Скрий ме в сърцето си!

Нека не се изгубя в самота.

Не ме губи!

- Скрий ме в сърцето си!

- Накарай сърцето ми да бие по-бързо.

Нека косата ти се вее.

Дай ми красива усмивка.

Нека вятъра улови воала ти.

- Може да развея косата си,

но не мога да направя деня нощ!

Може воала ми да се вее с вятъра,

а там може да има дъжд от желание!

- Нека да вали!!!

Ние трябва да си кажем нещо!

- Ела при мен. Дай ми ръката си!

- Ела, открадни ме от мен самия!

Скрий ме в сърцето си!

- Нека не се изгубя в самота.

Не ме губи!

- Скрий ме в сърцето си!

- Мога да умра за теб!

Отивам да умра.

Всички така казват.

Но аз ще го направя!

- Малко червен прах.?

Погали косата ми!

Кой ще ни види утре?

Направи всичко днес, сега.

- Да или не, всеки е съгласен.

Когато сърцето признае,

Бог приема!"

MOHABBATEIN

Редактирано от Синева

Сподели това мнение

3,149 ~ Пи :)

Благодаря за радостта и топлината на приятелството.

То е като Божието Царство на земята.

Сподели това мнение

Много хубави мнения пишете в този форум, много качествени хора има тук.

Коло сме надути хората често с нашите наперени "науки", а колко е необятно и просто знанието всъщност!

:thumbsup: Да! Това според мен е най-добрият форум на духовна тематика в България. И много добре се стопанисва :lol: от модераторите, и от Някой още...

Сподели това мнение

И аз благодаря :1eye::D:feel happy::thumbsup:

За пръв път попаднах на портала в Монреал. Имах известен натрупан опит, и сайта ми даде възможност да го осмисля и споделя. Това беше юли, 2005-та. До тогава не бях писал, не бях мислил върху толкова много теми, не бях имал възможността да ги синтезирам в едно цялостно знание. Година и три месеца вече форумът ми помага да се обогатявам с вашите мнения, да научавам много от тях, да мисля, да се питам, да се изследвам, да развивам стил на изказ ...

Благодаря на Иво, Ради, Васко за стопанисването!

А сега има и музика он лайн ! ... :thumbsup:

Сподели това мнение

Присъединявам се към адмириращите сайта!!!!

Благодаря на автора на идеята за създаването му, благодаря на реализаторите и поддържащите сайта и на всички участници, които пишат и четат във форума.

Господи, за Твоята слава и в Името на Господ Бог Исус Христос , в Чието Име Ти си пожелал да Те призоваваме, благослови всички тук .

Амин

Сподели това мнение

Чета този форум от доста време и днес реших да се регистрирам и да изкажа благодарността си към създателите на сайта и участниците във форума.Но всъщност не мога да намеря,а няма подходящи думи за това,което чувствам всеки път,когато попадна на поредното мнение или статия,или думи - такива,които ти дават светлина,яснота,радост....САМО И ЕДИНСТВЕНО В ТОЗИ САЙТ!

Благодаря ви,че ви има!

Сподели това мнение

Приятели, благодарим ви за топлите думи и благословенията.

Без всички добронамерени и умни хора във форумите на портала, сайтът нямаше да бъде това, което е сега... нямаше да бъде така "жив".

Сподели това мнение

Аз искам да изкажа специални благодарности, не само за прекрасният форум, но и съвсем лично. Помогнаха ми да се справя с техническо/енергийни проблеми. Благодаря още и че пооправят понякога глупостите, които пиша /защото съм си малко заплес :feel happy: /.

Нека в този форум винаги да бъдат Словото и Духът, както до сега.

Аум

Сподели това мнение

Здравейте на всички,които пишат в този форум! :thumbsup2:

Искам само да споделя своята радост,че най-после съм с вас,приятели! Благодаря на екипа за навременната помощ,макар и в тези предпразнични дни!

Пожелавам на всички весело посрещане на Новата година!

Засега това,другото-догодина. :sorcerer:

Редактирано от Роси В.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега