Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

:feel happy:

Добре дошла при нас, Роси!

И аз благодаря на всички, които създават и участват в този сайт за това, че сме тук заедно с любов и радост за добро и щастие.

:feel happy:

Сподели това мнение

Привет! :)

Първо, Честита Нова Година! :thumbsup: Пожелавам на всички да сте здрави, щастливи, позитивно настроени и да не забравяте да се усмихвате! Обичайте и бъдете обичани! :sorcerer:

И второ, радвам се, че попаднах на вас или по-скоро ви открих! Още не съм се ориентирала във форума много, но ще го направя! :P

Приятна вечер на всички! :v:

Редактирано от Къдрокоса

Сподели това мнение

:thumbsup2::angel: Здравейте, приятели!

Първо искам да честитя Новата Година с пожелание за здраве и духовно издигане! БОГ да ВИ благослови !

Искам да изкажа почитанията и благодарността си към създателите на сайта и участниците във форума.Чувствам се между Вас , като ученик в едно велико училище, което помага за развитието и облагородяването на душата.

Все още не смея, много да се включвам , но всяка вечер съм в сайта и следя с голям интерес Вашите мнения, по въпроси, който отдавна ме вълнуват.

Поздравявам Ви с благословението на Учителя:

"Любовта да бъде с вас.Любовта, който носи Мир, Радост, разумност, търпение.

Любовта на Духа Свети да ви озарява. Бъдете весели духом. Слънцето на Живота еднакво грее всякога.

Моят Мир да бъде с всички вас, който носите Божията чистота.

Моята Светлина и Обич еднакво да пребъдват във всички ви , ученици на Живота. :thumbsup:

:thumbsup::angel::D

Сподели това мнение

Благодаря на портала за това, че съм сред всички/и различни и еднакви/ Всички сме деца на Бога.

Днес отправям молба за милост и прошка към участниците.Простете, за различните ми мнения,за нарушаване на някои хармонични диалози между вас, за различието в емоционалното ми моментно състояние. Простете и за незнаията ми в някои области,засягани от разискваните теми.Като деца ние всички се учим и нека и от господа да ни е простено, за това което сме съгрешили волно или неволно.

Сподели това мнение

Искам да добавя и своите благодарности към всички, които участват в този Портал - към тези, които го създадоха, към тези, които го поддържат и към тези, които пишат във форумите.

Той е едно елитно виртуално училище, в което всеки е и учител, и ученик - всеки има какво да каже и всеки има какво да научи.

Бъдете здрави и Бог да е с всички нас!!!

Сподели това мнение

Сайта грее от всякъде! С всеки миг става все по-добър и все по-добър! Събрани толкова много хубави неща на едно място! Разработва се страхотно и се вижда, че се прави с много желание и Любов!

Благодаря Ви Васко, Иво, Ради, Донка, Крис, Атлантида, Иви!

Обичам този сайт! :3d_052:

Сподели това мнение

Благодаря на авторите а Портала за вдъхновението, ентусиазма, усилията и волята за създаването на сайта. :thumbsup2:

Благодаря на модераторите и всички участници, които пишат и четат във форума.

:3d_043:

Сподели това мнение

Аз също искам да благодаря на Иво, на Донка и на всички други администратори, чиито имена не знам. Вие сте досущ като теменужките, за които Учителя говори. Работите тихо, скрито, безкористно и упорито за благото на всички хора. Дори не успях да намеря имената на всички ви, за да мога да ви благодаря поименно, както заслужавате.

Вашата работа и всичко, което сте създали и създавате тук в Порталът, е това, което аз бих определила само като служба в името на светлината. Няма нужда да ви пожелавам нищо, защото съм убедена, че вие вече имате много по-ценното покровителство и благословията на висшите светли сили.

Казват, че пчелите изчезват, а с това и нашия свят. Аз обаче вярвам, че тяхната работа се поема на духовно ниво от пчелички като вас и че на това по-високо ниво прашецът, който вие разпространявате е също толкова жизненоважен за нас. Благодаря ви от сърце :)

Сподели това мнение

Когато не съм в България,ми липсвате-много.Превърнахте се в част от живота ми,от семейството ми,от мен.Благодаря!

Сподели това мнение

Днес по света отбелязват един хубав празник - на думичката "Благодаря",

използвам повода, за да ви поздравя и благодаря за всичко :3d_053:

Сподели това мнение

Днес по света отбелязват един хубав празник - на думичката "Благодаря",

използвам повода, за да ви поздравя и благодаря за всичко :3d_053:

Като четете Стария Завет, на много места срещате да се говори за прокажения. Днес ние употребяваме тази дума повече за психически прокажен човек, понеже физически тази болест не е толкова разпространена, както в миналото. С каквато дреха и да се облече прокаженият, пак прокажен си остава, дрехата нищо не го ползва. С каквато идея да се накичи, каквото чувство и да се вложи в сърцето му, нищо не го ползват. Проказата не е нищо друго, освен неблагодарността на човека. Той трябва да се освободи от нея, да стане благодарен. Защо човек е неблагодарен? — Защото му липсва нещо. Като се огледа, той вижда, че му липсват нови обуща, нова дреха, нова шапка, някаква книга и става неблагодарен.

Благодарността трябва да влезе в човешката душа, като необходимост, не само за един момент, но завинаги. Радвайте се, че неблагодарността не е постоянна, но посещава човека периодически и отваря път за благодарността. Герой е онзи, който всякога е благодарен.

Благодарността отваря пътя на любовта. Мислите ли, че който ви люби, може да ви направи зло? Злото се дължи на неблагодарността. За благодарния и за любещия е казано, че око не е видяло и ухо не е чуло това, което Бог е приготвил за тях.

Ако благодарността не влезе в сърцето ти, не можеш да влезеш в Царството Божие. Благодарността води към любовта. Без благодарността не можеш да намериш пътя към любовта. Учете се да благодарите за всичко. И като ви обидят, и като ви похвалят, еднакво благодарете. Не е въпрос да благодарите механически, но съзнателно, като превръщате горчивината в сладчина.

Постоянна благодарност (Съборни Беседи, 28.08.1942 05:00 Петък, София)

Беинса Дуно

Та, единствената мисъл, която трябва да остане у вас е следната. То е новото в света: ЕДНА БЕЗЗАВЕТНА БЛАГОДАРНОСТ. Човек като стане благодарен на Бога, че той е останал да живее. Като се върнеш вечерта, благодари на Бога, че не те е премазала някоя кола. Аз виждам хиляди такива нещастия. Денем може да се случат. Да благодариш, че Бог ни пазил през целия ден при най-лошите работи, които може да се случат, при всичките злини, които може да дойдат, ти си останал. Някои неща допуща заради ваше добро.

Сега искате да знаете защо някои неща се случват. Всичко е за добро. Дотогава, докато вие не почувствувате в себе си един вътрешен мир, вътрешна радост, макар да не разбирате нещата, да ви стане приятно.

Използувайте времето. Нито един ден, нито един час, нито една минута да не остане неизползувана по възможност. Всяка една секунда има своето назначение. По възможност използувайте, нищо не отлагайте. Да кажете: „Има време“. Така разсъждават, които не разбират Божиите закони. Не отлагайте. Станете сутрин, благодарете на Бога. Имате работа, благодарете на Бога. Свършите работа, благодарете на Бога. Излезете навън, благодарете на Бога. Направите нещо, благодарете на Бога. Дойдете в къщи, благодарете на Бога. Понаквасите се от дъжда, благодарете на Бога. Духне ви вятърът, благодарете на Бога. Слънцето ви огрее, благодарете на Бога. Каквото и да се случи, навсякъде благодарете. Погледнал ви някой зле, благодарете. За всичко се научете да благодарите. Срещне те някоя мравя, благодарете, че ви е удостоил да срещнете мравята. Благодарете за облаците. Благодарете за дърветата, че ги виждате, благодарете за цветята, че цъфнали. То е един метод. По този начин ще приемете едно благо, което по никой друг начин не може да се приеме. Благодарното сърце приема всичките Божи блага.

Беззаветна благодарност (Общ Окултен Клас, 20.04.1938 Сряда, София)

Беинса Дуно

Редактирано от Розалина

Сподели това мнение

Хиляди благодарности на създателите на енджина, който запазва написаното в чернова, но непубликувано  като пост!!!!!!!!!.......0~0

Не ми изчезна писаното шест часа, след като неволно ,,върнах,, пренозаредената страница!

Отново благодаря! И моите поздравления!!!

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега