Jump to content
Порталът към съзнателен живот

На изпит


Guest Системен

Recommended Posts

Здравейте,

Утре е важен ден за мен и ми предстои изпит по шофиране на заледеният път.

Падам се с група и няма да съм сам като карам. Трима човека ще сме на изпит.т.е в колата ще сме пет човека плюс изпитващият и наблюдаващият инструктор. Малко тъпкано ще е.

И разбира се аз като всеки друг се притеснявам в известна степен от това.

Нещо утвърждения ли да си казвам. Визуализация ли да ползвам. Примерно - Изпитът е взет успешно

Дайте съвет

Линк към коментар
Share on other sites

Затвори очи и си представи последователно всички действия, които трябва да изпълниш – слагане на колана, палене на двигателя, включване на фаровете, даване на мигач и т.н. После мислено си се представяй в различни ситуации и действията, които предприемаш – кръстовища, паркиране, сфетофари... Повтори всички ситуации наум по няколко пъти, докато последователността от действията ти се запечата в съзнанието. Това първото с потеглянето на автомобила го направи повече пъти.

Линк към коментар
Share on other sites

Всичко го направих както трябва. Но накрая сгафих с престрояването в друга лента. Нищо другият път, но разбрах едно - че изпитващите винаги са по меки към момичетата. Едно момиче направи няколко грешки и му позволи да кара още малко и накрая го скъса. :wacko: :wacko: :wacko:

Поговорката е вярна.

Момичетата не успяват на тестовете, но на шофиране да.

А ние успяваме на тестовете, но на шофиране - не. При мен важи този принцип явно.

Аз имам много силен елемент Земя, което означва, че практиката е важна! Ама и тоя изпитващ е баси човека - само крещи.

Линк към коментар
Share on other sites

Притесненията и страха ни провалят, не нещо друго. На другия изпит иди без много да му мислиш, дори изобщо не го мисли. Просто иди щастлив.

:P

Линк към коментар
Share on other sites

Притесненията и страха ни провалят, не нещо друго. На другия изпит иди без много да му мислиш, дори изобщо не го мисли. Просто иди щастлив.

:P

bd9a76cc6fc1757c.jpg

Това е карта таро! Медитацията върху нея ще ти открие неподозирани възможности. Може и като визуализация, но само докато си на ръчна. Смисъла на глупака е много дълбок - това може би е най съществената карта в таро!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...