Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Guest Системен

На изпит

Recommended Posts

Guest Системен

Здравейте,

Утре е важен ден за мен и ми предстои изпит по шофиране на заледеният път.

Падам се с група и няма да съм сам като карам. Трима човека ще сме на изпит.т.е в колата ще сме пет човека плюс изпитващият и наблюдаващият инструктор. Малко тъпкано ще е.

И разбира се аз като всеки друг се притеснявам в известна степен от това.

Нещо утвърждения ли да си казвам. Визуализация ли да ползвам. Примерно - Изпитът е взет успешно

Дайте съвет

Сподели това мнение

Затвори очи и си представи последователно всички действия, които трябва да изпълниш – слагане на колана, палене на двигателя, включване на фаровете, даване на мигач и т.н. После мислено си се представяй в различни ситуации и действията, които предприемаш – кръстовища, паркиране, сфетофари... Повтори всички ситуации наум по няколко пъти, докато последователността от действията ти се запечата в съзнанието. Това първото с потеглянето на автомобила го направи повече пъти.

Сподели това мнение

Guest Системен

Всичко го направих както трябва. Но накрая сгафих с престрояването в друга лента. Нищо другият път, но разбрах едно - че изпитващите винаги са по меки към момичетата. Едно момиче направи няколко грешки и му позволи да кара още малко и накрая го скъса. :wacko: :wacko: :wacko:

Поговорката е вярна.

Момичетата не успяват на тестовете, но на шофиране да.

А ние успяваме на тестовете, но на шофиране - не. При мен важи този принцип явно.

Аз имам много силен елемент Земя, което означва, че практиката е важна! Ама и тоя изпитващ е баси човека - само крещи.

Сподели това мнение

Притесненията и страха ни провалят, не нещо друго. На другия изпит иди без много да му мислиш, дори изобщо не го мисли. Просто иди щастлив.

:P

Сподели това мнение

Притесненията и страха ни провалят, не нещо друго. На другия изпит иди без много да му мислиш, дори изобщо не го мисли. Просто иди щастлив.

:P

bd9a76cc6fc1757c.jpg

Това е карта таро! Медитацията върху нея ще ти открие неподозирани възможности. Може и като визуализация, но само докато си на ръчна. Смисъла на глупака е много дълбок - това може би е най съществената карта в таро!

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this