Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Молитва за здраве за сестра Ина Дойнова


Recommended Posts

Приятели, моля всички, които познаваме и обичаме Ина Дойнова, да се обединим в обща молитва за здраве в 20 часа или когато имаме разположение.

След прекаран инсулт има нужда от нашата подкрепа!

Благодаря ви.

Линк към коментар
Share on other sites

Молитва за болни

Господи на Силите, Ти си ни прибежище из род в род. Твоите милости във век ще славим. Направил си завет с избраните Си, защото имаш силна и крепка ръка да възродиш милост на онези, които Те познават от Името Ти.

Обърни, Господи, погледа Си към страдащата сестра Ина, дай внимание на страданията й и ги облекчи. Ние вярваме твърдо на думите, когато си казал:

“Възвзори към мене и ще ти отворя, защото Аз Господ Бог Твой съм, Който подкрепя десницата ти и ти казвам: Не бой се, Аз ще ти помогна! Не бой се, защото Аз те избавих, призовах те по име. Мой си ти, когато минаваш през водите. С тебе ще бъда, когато ходиш през огъня, ти няма да се изгориш и пламък не ще те опари, и в немощ не бой се, защото Аз съм с тебе!”

И сега, чуй молбата ми, Господи, и излей върху й от обилната Си милост!

Амин.

С огромна благодарност към Ина Дойнова за филма, който ме научи на Паневритмия! Изпращам и всичката светлина и щастие, които тя ми даде! :3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

Разбрах за случилото се преди няколко дни.Но очаквах потвърждение от мои приятели,които могат да и се обадят.Днес реших да организирам кампания за молитва чрез скайпа и сайта ни.Надявам се да успея.

Напълно се присъединявам към напианото от Донка.Една от най-светлите личности в Братството е сестра Ина.Тя с огромно търпение научи много от нас да играем паневритмия.Често се наслаждавахме и на нейните музикални изпълнения.

Нека заедно се опитаме да помогнем!

Линк към коментар
Share on other sites

И аз се присъединявам отново с най-искрена благодарност и желание да помогна! :3d_053:

Молитва

"Дух святий"

Ако е някой в Христа,

той е създание ново.

И ще дойдат на тебе

всичките тези благословения

и ще починат.

Аз ще те изцеля.

Едно тяло и Един Дух!

Аз съм Господ,

Който те изцелявам.

Бъди очистен!

Боже, бъди милостив

към мене грешния!

Изцели душата ми и помилвай ме!

Молете се един за други,

за да изцелеете.

Молбата, която е с вяра,

ще избави страдущата Ина.

Амин

Източник: Молитви, Формули, Песни; Изд."Бяло Братство"

София, 2009

Линк към коментар
Share on other sites

"Молете се един за други,

за да изцелеете."

:3d_046: Присъединявам се!

С пожелание за цялостно и леко адаптиране

към вечно променящия се живот.

Линк към коментар
Share on other sites

За сестра Ина Дойнова изпращам само светли мисли! С каква Любов тази финна жена изпълнява песните на Учителя,с каква лекота ни учееше и учи на Паневритмия тихо ,спокойно...!

Присъединявам се към вас,да се отправи силна молитва за Инчето!

Линк към коментар
Share on other sites

Току що прочетох горното и веднага пиша, понеже не бива да се губи време.

Може веднага да се помогне на жената, спасил съм много болни с тежки инсулти.

Мога и сега да помогна с консултация и по телефона и с подходящото хомеопатично л-во.

Александър

Линк към коментар
Share on other sites

Научих ,че сестра Ина Дойнова е по-добре.Но нека продължим да се молим за нейното здраве.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Току що прочетох горното и веднага пиша, понеже не бива да се губи време.

Може веднага да се помогне на жената, спасил съм много болни с тежки инсулти.

Мога и сега да помогна с консултация и по телефона и с подходящото хомеопатично л-во.

Александър

Моля те, напиши ми пак телефона си, зада мога да го дам на Ина Дойнова. Благодаря ти. Ваня

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...