Jump to content
Порталът към съзнателен живот

ГМО. Как ориентиран към духа човек участва в обществения живот.


Recommended Posts

Бях на среща за предлаганите промени в закона за ГМО (Генно модифицирани организми) в България.

Отдавна съм решила, че създавам живота си и няма да влизам в ролята на жертва. Работя по въпроса. Преди време се случи да освободя човек (от друг град и се познавахме само от разговори в един форум) от някаква наследствена блокировка (магия) на енергийно ново – сработи на физически план в рамките на час . Тогава много се зарадвах и си казах „Ето , може да се върши работата и така.“ Когато стана ясно, че ще се строи лифт към Рилски езера душата ми искаше да се запази това кътче непокътнато и чисто. Молих се с цялото си сърце и любов, медитирах, участвах в шествията тук в София. Има ли лифт – да. Ние всички създаваме този свят. Как го правите вие. Разкажете случки , споделете идеи и резултати, само не преразкази на прочетено :-).

Тук има според мен качествена информация за ГМО http://www.kompira.co.cc/

Линк към коментар
Share on other sites

Според мен всеки човек тръбва да продължава да обогатява базата си със знания (от всички сфери) и да участва активно в социалния и обществен живот!

Добър подход е да си член на неправителствена организация, да се посещават митинги, да се говори с журналисти ( да им даваме информация), която те да публикуват или да пишат статии за повишаване на общата култура на всички хора или насочване на вниманието към дадена тема.

Подписването на петиции също е активен подход.

Участието във форуми се оказва също като вълшебна пръчица!

Мамите от bg-mamma.com направиха много благотворителни дейности, подписваха петиции, те си извоюваха и увеличаване срока на изплатените болнични след раждане. Те бяха с количките пред парламента много пъти.

:3d_022::3d_041::3d_022:

Хубав ден на всички!

...

:3d_109::3d_103:

Линк към коментар
Share on other sites

Аз съм много против генно-модифицираните организми.

Това е нещо много по-сериозно от клонирането.

Вече се подписах в една петиция против (мисля беше пусната и тук във форума от Добромир).

В никакъв случай не бих си купила продукт, с ГМО, защото купувайки ги, ние в същност директно подкрепяме тяхното съществуване.

И на мен ми се струва, че е нужно да се демонстрира много по-ясна и категорична обществена позиция по въпроса.

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...