Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Жените сами ще зачеват


Guest Христо

Оплождане на жените, без участие на мъже  

11 гласа

  1. 1. Мислите ли, че ако тези опити се доведат до успешен край, това би могло да се отрази негативно върху духовното развитие на човечеството ?

    • Да
      8
    • Не
      2
    • Не знам
      0
    • Не съм сигурен/сигурна
      1


Recommended Posts

Това което разбрах от статията е, че ако опитите бъдат доведени до успешен край, ще може една жена да оплоди друга жена. Ако това стане реалност, мислите ли че ще се отрази зле върху развитието на човечеството ? Това не е ли опит за погазване на природните закони ? Или пък би било начин за оплождане, който да е неприроден, но в същото време и безвреден ?

http://www.dnes.bg/health/2008/02/01/glavn...-zachevat.46993

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имало е време, когато човешкия род на Земята е бил двуполов и вски сам се е "зачевал". Дали е нужно пак да се връщаме назад към това?!

Линк към коментар
Share on other sites

Това което разбрах от статията е, че ако опитите бъдат доведени до успешен край, ще може една жена да оплоди друга жена. Ако това стане реалност, мислите ли че ще се отрази зле върху развитието на човечеството ? Това не е ли опит за погазване на природните закони ? Или пък би било начин за оплождане, който да е неприроден, но в същото време и безвреден ?

http://www.dnes.bg/health/2008/02/01/glavn...-zachevat.46993

Ами, крайно време е жените да си се самооплождат... За мъжете ще остане време за всичката бира на света и духовно развитие за мезе :D "Бащинство"- това бреме ще бъде най-накрая свалено от редовните заподозрени- мъжете, и като цяло- не бих могъл да си представя Рая по по-добър начин... :3d_017:

Линк към коментар
Share on other sites

Четох в швейцарско научно списание,че до 250 000години мъжкия пол би изчезнал и,както сега при някои охлюви,оплождането би ставало между женски индивиди.

Линк към коментар
Share on other sites

" Ами, крайно време е жените да си се самооплождат... За мъжете ще остане време за всичката бира на света и духовно развитие за мезе :D "Бащинство"- това бреме ще бъде най-накрая свалено от редовните заподозрени- мъжете, и като цяло- не бих могъл да си представя Рая по по-добър начин... :3d_017: "

Кристияне, звучи ми изкусително, Но... :D Но ако жените не искат да имат около себе си такива мързелуващи мъже и ни накарат да им робуваме ? :D Или ако преценят, че нямат нужда от никакви мъже около себе си ... :D

Линк към коментар
Share on other sites

Когато жените започнат да се самооплождат, мъжете ще изчезнат :P . Обаче можем да си зададем въпроса: това жени ли ще бъдат или двуполови същества?

Линк към коментар
Share on other sites

Статията ми е сложна за разбиране. Но това което разбрах след три прочитания е, че от една жена би могъл да се взема материал за оплождането на друга жена. Тоест ще са си жени, които могат помежду си да се оплождат. :D Пък сега попаднах на една статия, в която пише че до пет години се очаква и мъжете да могат да раждат и че вече са правени опити с животни. :D Светът се обърква. :blink:

Линк към коментар
Share on other sites

Ами, крайно време е жените да си се самооплождат... За мъжете ще остане време за всичката бира на света и духовно развитие за мезе :D "Бащинство"- това бреме ще бъде най-накрая свалено от редовните заподозрени- мъжете, и като цяло- не бих могъл да си представя Рая по по-добър начин... :3d_017:

Звучиш като в оная реклама за бира - "Да спасим мъжа". Или - "Оставете ме на бира" :D

П.П. Прости им, Боже, тия симпатяги по-горе са пияни и не знаят какво говорят :3d_161:

Линк към коментар
Share on other sites

Има един стар филм - "Сексмисия" се казваше. Там жените живееха в свой женски свят под земята, самооплождаха се и се раждаха само момиченца. Един красив стерилен свят - мечта :D

Но отнякъде проникнаха двама мъже, размразени от миналото и объркаха цялата дандания. Изведоха жените на повърхността при слънцето, а главната Дама се оказа... мъж с перука :D

Извода е - не се доверявайте на господата, мили дами. Невъзможно е такова чудо като свят без мъже или самооплождане, в този свят :lol:

Редактирано от infinity1305
Линк към коментар
Share on other sites

Що бе, мен най ми е добре само сред жени.

Имам един много голям проблем обаче. Доволно ще ми е, ако оплодяването се обезмъжи, ама понеже повече ми е гадна бирата, ще шантажирам процеса.

Пък ако станем роби ще ми е най-ларшшшш. Това е нещо като мечтано състояние. Щеше да е зле, ако владелецът е примитив, но понеже, колкото и да искат да са еманципирани, жените нямат възможност да ни отнемат тази роля, то всичко е ОК...

Линк към коментар
Share on other sites

" Щеше да е зле, ако владелецът е примитив, но понеже, колкото и да искат да са еманципирани, жените нямат възможност да ни отнемат тази роля, то всичко е ОК..." :D

Линк към коментар
Share on other sites

Що бе, мен най ми е добре само сред жени.

Имам един много голям проблем обаче. Доволно ще ми е, ако оплодяването се обезмъжи, ама понеже повече ми е гадна бирата, ще шантажирам процеса.

Пък ако станем роби ще ми е най-ларшшшш. Това е нещо като мечтано състояние. Щеше да е зле, ако владелецът е примитив, но понеже, колкото и да искат да са еманципирани, жените нямат възможност да ни отнемат тази роля, то всичко е ОК...

Интересни са дълбоките корени зад това да ти е най-добре само сред жени и че да си роб е ларшшшшш :) Би ли ги споделил?

А това за еманципираността не го разбрах. Ако говорим, че жените не могат да ни отнемат тази роля, то нашата рола да се еманципираме ли е?!

Защото еманципацията не е както го разбират повечето мъже (и жени) "жените да придобият мъжките права....и да пият бира", а еманципацията е "освобождаване от състояние на зависимост, от предразсъдъци и ограничения". А кажи ми как се еманципираш като се ограничаваш само до женска компания или мечтаеш да ди роб ?! :)

Разбирам шеговитостта на това, което си написал :3d_163: , но верно има много хора, за които тези разбирания са част от живота им. Понякога несъзнавано.

А пък много от жените верно разбират еманциацията като пиене на бира и правене на всичко, което мъжете могат да правят. Може би истинската еманципация е точно това: жените да зачеват без нуждата от мъж. Така ще са максимално самодостатъчни и ще са преодолели основната заблуда: заблудата, че основна роля на жената е да е жена.

Днес...ъъъ, вчера де, правех едно упражнение, което ме убеди осезателно (за кой ли път напоследък), че ние мъжете (или поне повечето мъже) гледат на жените предимно като на жени. А това поражда огромни други заблуди.

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Гледаме на жените като на жени, а...

Виж ся, включих се щото ми беше забавно и вярно - тонът ми е шеговит, но не съм казал нищо подвеждащо.

Не съм казал, че се ограничавам само до женски компании. Напротив, доста рядко ми се случва и сигурно затова се чувствам добре така. Е, има си и съвсем други обяснения - рационални, логични, психологически - дето казват, че това е повече от естествено.

Жените не могат да ни отнемат ролята на примитив. Ето, затова пък, не ми се нравят много мъжките компании. Общо взето в голяма степен ги избягвам, като дори съм си навличал големи проблеми в тази връзка. Когато има и мъже, и жени, мъжете се правят на такива, каквито не са, но средата е много по-поносима. В алхимията женския принцип се нарича понякога обуздаващ - явно се проявява на всички нива.

Не знам защо така се впечатли от моето мнение - не е от значимите по темата (не, че има такива, ама...).

А, да... и за робството пита. Ми, най му е лесно на безволевия човек. Особено ако има и кой да го управлява, щото иначе само ще умре от мързел. Трудно е да бъдещ безволев, но ако си роб е по-лесно. Друг е въпроса, че ние всички сме роби в достатъчна степен на някои неявни въздействия, ама... То именно затова, лесно ще е да бъдеш роб на други, а така ще се освободиш с изискан финт и изплезване от предишните си господари, дето поддържат властта си именно по силата на волята...

Ако искаш продължи да разискваш, но не ми задавай въпроси - не ми се пише много, а и да прочета нещо си е случайност (доколкото...).

Линк към коментар
Share on other sites

И каква стана тая работа? :unsure:

Жените се самооплождат? :blink:

Мъжете ще раждат? :1eye:

А кому е нужно това? :hmmmmm:

(Психолозите могат да го охарактеризират, макар и едва ли в розово....)

Някой нов Франкенщайн иска контрол над болнавото население на света???

Ами ако някой магнитна буря му "отнесе" апаратурата и му "скрие картинката" на електронните микроскопи?

Или....

Редактирано от Viki3
Линк към коментар
Share on other sites

Виж ся, включих се щото ми беше забавно и вярно - тонът ми е шеговит, но не съм казал нищо подвеждащо.

мисля, че беше полезно :3d_137: , каквото каза и преди и сега :)

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Мисля че ако подобни раждания станат факт, от това ще са най - щастливи хомосексуалните хора и силно мразещите противоположния пол. :D Относно мъжките и женските компании - има и мъжки компании ( които НЕ са гейски;), които ми се струват поносими, дори и приятни, а понякога в тях се разискват и интелектуални теми. Компании в които простотията не е главен фактор. :D Но признавам, че тези неща дето изредих са по - вероятни са женските компании. B) И Венцислав е прав, жените действат обуздаващо, обаче не всички жени - по мои скромни и досегашни наблюдения има жени, които не оказват такова въздействие.

Редактирано от hrisko_89
Линк към коментар
Share on other sites

Може да сме примитиви ние мъжете, но щом жените ни харесват и имат нужда от нас, значи те не би следвало да се различават коренно от нас мъжете. Нали се казва, че всеки народ си заслужава политиците, ако се перифразира бихме могли да кажем, че жените си заслужават мъжете. Пък и със сигурност както мъжете, така и жените не са толкова примитивни, каквито са били преди хиляди години - има промяна. Щом на мъжете им харесва, това че жените не са примитивни, дали има нещо което на жените да им харесва в мъжете ? Понеже Венци казва, че женската компания му е по - приятна заради непримитивността на жените. А защо на жените им е приятно ( предполагам) когато около тях има мъже, а не са само жени ? Може би не би им харесало да са обградени само от жени. Ако няма мъже, няма кой да им прави комплименти - мисля че това е поне една от причините, поради която им е приятно присъствието на мъже. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Привличането на противоположностите, Хриско...

Не са еднакви, само се допълват.

Това означава, че дори да приемем че като цяло мъжете сме примитиви ( нещо което Венци спомена и не одобрява), значи жените ни харесват такива, щом ни харесват такива, не са кой знае колко по - НЕпримитивни от нас, макар (евентуално)външно да изглежда друго.

Линк към коментар
Share on other sites

Всички сме примитиви... и едните и другите, само по различен начин.

Двуполюсен свят. И всяко нещо в него си има половинката. Когато се съберат не са ли едно? А в целостта нима има значение кое точно какво е...

Линк към коментар
Share on other sites

Всички сме примитиви... и едните и другите, само по различен начин.

Двуполюсен свят. И всяко нещо в него си има половинката. Когато се съберат не са ли едно? А в целостта нима има значение кое точно какво е...

:thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля си, че само Бог и Природата знаят какви промени ще настъпят при човека. Сигурно ще са повлияни и от развинтено човешко его и стремеж за контрол.

Но вярвам, че в бъдещият, приближаващ свят, пак ще сме мъже и жени, но отделили животното от нас и заживели по-възвишено. Тогава децата ни ще се раждат без болка, с любов и ще живеем в хармония.

Линк към коментар
Share on other sites

"...Жените сами ще зачеват.."

Ей, мислех, че съм много толерантна и космополитна,

ама май съм си абсолютно консервативна...

И си предпочитам "по старовремнския" начин....... :3d_063::3d_049:

П.П. според мен да се отдели животинското означава да съумеем ние хората (особено младите мъже) да си владеят инстинктите и хормоналните бури, а не обратното.

Потискане на животното и на секса е абсолютно подвеждащ превод от страна на англичаните, които са искали да създадат един лош и отблъскващ имидж на индийците и древната им цивилизация...но това е друга тема...

Редактирано от Viki3
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...