Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Бъдете съпричстни с нашите искания за нашите деца!


Recommended Posts

Габровските родители настояваме за:

1. Повишаване на детските добавки минимум на 60лв. за едно дете и фиксирана дата за тяхното изплащане,но не повече от 5 календарни дни.

2. Детски добавки да получава всеки родител независимо от доходите си.

3. Учебниците на всички ученици до 13 клас да са напълно безплатни и еднакви за всички училища в страната - освен за профилираните.

4. Парите отпускани от държавата за едно дете в детските ясли,детските градини и училищата да бъдат повишени.

5. Във всяко училище и детска градина да има психолог,работещ на пълен работен ден.В учебната програма на училищата да бъде отделен по един учебен час седмично,в който децата да разговарят за своите проблеми със спезиалиста.

Всеки,който се чувства съпричастен с тези искания,молим да ни подкрепи.

Вече сме събрали над 500 подписа,имаме и подкрепата на кмета на Община Габрово. :)

Линк към коментар
Share on other sites

:) това е много хубава инициатива, но само за Габровска община ли става въпрос или за цялата страна?

И в двата случая бих ви подкрепила, но как да стане това?

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също подкрепям, но има ли питиция или нещо такова?

Инициятивата е добра, единствено с учебниците, нека са еднакви до 8 клас. След това са профилирани училища и е добре да са съобразени с това. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Надявам се тази инициятива да не остане само в Габрово , а и в другите градове да измислят хората начин как да ни подкрепят със събиране на подписи от града си както направих аз. :)

По нататък се надяваме за среща с управляващите и подкрепа от цялата страна!!!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също подкрепям инициативата, но и според мен е добре да се направи петиция - вярвам,че подписите тогава ще са много повече, а и самата петиция може да се отнася за цялата страна. :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...