Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Загазих


Guest Системен

Recommended Posts

Здравейте,

В курса ми по йога са разкрили нещо за мен явно. Интуицията ми подсказва че един или двама човека знаят нещо за мен, но просто сега не го издават на другите - а те са към 20 човека общо.

Иде ми направо да се гръмна и съм под голямо напрежение. :o:huh::huh::huh:

Не знам как да се оправя в тази ситуация и ще се радвам някакъв съвет да ми кажете. :huh:

Времето назад не мога да върна.

Линк към коментар
Share on other sites

Това, което предполагаш, че знаят за теб, засяга ли ги пряко? Ако ги засяга в негативен план, тогава е добре да направиш всичко възможно това да не продължава и да предприемеш действия в противоположната посока. Конкретно нищо повече не мога да ти кажа. Мисля си обаче, че проблемът не е толкова сериозен и нерешим, колкото ти се струва, и е във възможностите ти, сам да се справиш с него.

Линк към коментар
Share on other sites

Ами моли се да не го разгласят, опитай се така да се настроиш че ако се разчуе това минимално да те притесни и ако все пак се узнае, ще трябва да го преживееш. Пък и не си сигурен, че въпросните лица знаят съответната информация. Не им показвай, че имаш съмнения и че те е страх, за да не ги подтикнеш да я разгласят или да те заплашват с разгласяване.

Линк към коментар
Share on other sites

Това, което предполагаш, че знаят за теб, засяга ли ги пряко? Ако ги засяга в негативен план, тогава е добре да направиш всичко възможно това да не продължава и да предприемеш действия в противоположната посока. Конкретно нищо повече не мога да ти кажа. Мисля си обаче, че проблемът не е толкова сериозен и нерешим, колкото ти се струва, и е във възможностите ти, сам да се справиш с него.

Не, не ги засяга пряко, но според мен може да отиде в смисъл на присмех или определяне на черната овца в курса по йога. А аз държа да правя упражненията с тези хора, а те са ми като семейство.

Не ги засяга в негативен план. B)

Не знам на кого да се моля, нямам си понятие от това.

Просто интуицията ми подсказва че нещо не е наред. Не знам как да проверя. B)B)B)B)B)B)

Едни пичове мога да преглеждат мисловната дейност по снимка, но никой не е на линия в момента. Просто са офлайн. Дано да е фалшива тревога. Моята интуиция не е достатъчна.

Баси, ако знаете някакъв начин ми кажете, че направо ще се гръмна. Не мога да гледам на карти Таро. B)B)

Да използвам някаква мантри ли?

Линк към коментар
Share on other sites

Kаквото и да знаят, то със сигурност не е ново на този наш бял свят.

Има достатъчно хора ,които живеят спокойно със същото нещо.

Ако тези твои познати са ти наистина като семейство , те ще те разберат.

Научи се да живееш първо със самия себе си - такъв , какъвто си.

Всичко около тебе е нормално.

Успокой се , усмихни се и помни - който и каквото да разправя за тебе, ти си си все същият.

Нормално е хората да знаят за нещата от тебе , а ги приемат или не според собствената си настройка.

Така и ти ще пресяваш хората, с които е добре да си заедно.

Линк към коментар
Share on other sites

Системен, винаги има хора, които знаят за теб повече, отколкото ти знаеш за себе си.

Свиквай :)

Много точен и конкретен изказ БожидарЗим!Моите поздравления, дори и за мен бе интересна позицията ти, защото често залепяването ни от емоции-гордост, самоувереност, перфекционизъм сме неадекватни да отстраним своето несъвършенство!Дано се справи с проблема участничката  във форума!Бих я съветвала да не е така отчаяна, по- позитивна! :v:

Линк към коментар
Share on other sites

Ти се страхуваш, че могат да ти четат мислите или че си прозрачна пред тях. Ако те е страх от вълци не ходиш в гората. Хубаво е да си държим мислите, чувствата и постъпките в изправност винаги тоест да сме будни и да не се тревожим за тези неща.

Линк към коментар
Share on other sites

ако не успееш да намериш равновесието вътре в себе си ,едва ли ще го откриеш в други ,

или те ,да ти го поднесат на тепсия,

ако то зависи от други, то тогава колко ще е ценно и траино.

никои от нас не е идеален.

дори и членовете на това твое" семеиство" предполагам.

всеки от нас е допускал грешки,но всеки от нас се намира точно там, където си е заслужил да бъде със собствените си стъпки и усилия

 и това е ценното.

 

Това, което предполагаш, че знаят за теб, засяга ли ги пряко? Ако ги засяга в негативен план, тогава е добре да направиш всичко възможно това да не продължава и да предприемеш действия в противоположната посока. Конкретно нищо повече не мога да ти кажа. Мисля си обаче, че проблемът не е толкова сериозен и нерешим, колкото ти се струва, и е във възможностите ти, сам да се справиш с него.

Не, не ги засяга пряко, но според мен може да отиде в смисъл на присмех или определяне на черната овца в курса по йога. А аз държа да правя упражненията с тези хора, а те са ми като семейство.

Не ги засяга в негативен план. B)

Не знам на кого да се моля, нямам си понятие от това.

Просто интуицията ми подсказва че нещо не е наред. Не знам как да проверя. B)B)B)B)B)B)

Едни пичове мога да преглеждат мисловната дейност по снимка, но никой не е на линия в момента. Просто са офлайн. Дано да е фалшива тревога. Моята интуиция не е достатъчна.

Баси, ако знаете някакъв начин ми кажете, че направо ще се гръмна. Не мога да гледам на карти Таро. B)B)

Да използвам някаква мантри ли?

Линк към коментар
Share on other sites

Не вярвам той да се притеснява, че някой от тези можел да му прочете мислите и да ги издаде на другите. Имаше и такова мнение по - горе. Дори да могат, какво ? Нека да докажат ! Пък и негова работа е какви мисли има или няма. Ако усети, че му четат мислите може нарочно да предизвика гадни мисли в себе си, за да ги уплаши, да им стане неприятно и да престанат с това си шпиониране. :D

Линк към коментар
Share on other sites

...

Абе вие в тоя йога-курс да не се състезавате, кой ще развие най-много психични умения? Защото с такова впечатление оставам.

Колкото до мислите ни, трябва да привикнем към мисълта, че всеки невъплътен човек може да ги види, т.е. всяка наша мисъл е видима от достатъчно много хора.

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

В курса ми по йога са разкрили нещо за мен явно. Интуицията ми подсказва че един или двама човека знаят нещо за мен, но просто сега не го издават на другите - а те са към 20 човека общо.

Иде ми направо да се гръмна и съм под голямо напрежение. :o:huh::huh::huh:

Не знам как да се оправя в тази ситуация и ще се радвам някакъв съвет да ми кажете. :huh:

Времето назад не мога да върна.

Братко. Да допуснеш подозрението и съмнението в себе си е все едно да си пуснал най-големия се враг .Всичко онова, което наблюдаваш около себе си е само отражение на това ,което е в тебе.Каквито и йогически практики да прилагаш, и с часове да стоиш с главата надолу; нищо няма да постигнеш освен ,че всичко ще ти изглежда наопаки.Изчисти сърцето си и мислите си, и всичко ще се нареди.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

сега ме мразят

Споко!

Не дължиш обяснения и оправдания на никого - още повече на хора, които явно смятат йогата само за гимнастика, а не за философия. Не се оставяй да ти вменяват с поведението си вина или комплекси.

Намери си друг курс - при по-духовни хора, лишени от предразсъдъци, интриги и подобни.

Линк към коментар
Share on other sites

Това, че те мразят сериозно ли е. Йогите не мразят. А ако се срамуваш от нещо, то причината не е в това, че някой се е раздрънкал. Потърси я в себе си. Не съм наясно с въпросния курс по йога, но имам чувството, че липсва достатъчна откритост в отношенията ти с останалите. Имате ли си инструктор? Какво мислиш за него? Как точно преминават занятията?

Линк към коментар
Share on other sites

Това е възможност, предизвикателство! Тренирай повече, за да напреднеш и да им покажеш, че си достоен. Разбира се, гъвкавоста е добре да я имаш, но не се занимавай със залъгалки. По-велика е хата йога на астралното тяло. За да стигнеш до него, да можеш да го усещаш и движиш, трябва да почнеш от нещо физическо и това трябва да бъде най-близко до астралното ти тяло. Кое е то?! Сега ще ти открия голяма тайна - езикът. Няма как да ти го обясня и докажа. Просто трябва да го опиташ. Да видиш. Всичките асани са само предговор и символ на това, което трябва да направим с езика. Езикът ни е най-вътрешната част от нас, която ни е под контрол, но това не е все още йогически контрол. Всички тези пози всъщност трябва да се направят с езика. Да, с физическия ти език! Езикът, това е зародишът на вътрешния ти човек. Като за начало почни с малки упражнения. А след две седмици, като отидеш на курса си по йога, не им казвай с каква тайна практика се занимаваш, а им покажи до дъно твоето ново достойнство - ... език, ама до дъно!

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Абе това е фондацията Изкуството да живееш. Нали ги знаеш какви са там и това което правим хич не е йога, а някакви упражнения за бавно развиващи се. Става дума че хората от въпросният курс може да ме намразят, а аз не искам това да става. Потърси в гугъла Изкуството да живееш.

Аз нямам намерение да напускам курса. Просто се успокоявам там много.

Всъщност аз ходя на курса заради хората и добрата компания. Но хич не е приятно ти да им спечелваш приятелството и после някой си да се раздрънка и приятелството да се махне. Просто е гадно. :3d_153: :3d_153:

Нещо повече аз трябва да съм под постоянно напрежение :3d_070: :3d_070: :3d_070: оня да не се раздрънка пред мен.

Линк към коментар
Share on other sites

Но хич не е приятно ти да им спечелваш приятелството и после някой си да се раздрънка и приятелството да се махне.

Е, че то какво приятелство ще е ако се влияе от клюки? Тия хора нямат ли си мозък сами да преценяват кой какъв е, ами си въртят мнението според вятъра?..:3d_125: Пък и не вземаш ли нещата твърде навътре?

Ама, прав си, де - хора всякакви има :hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Но хич не е приятно ти да им спечелваш приятелството и после някой си да се раздрънка и приятелството да се махне.

Ама, прав си, де - хора всякакви има :hmmmmm:

Има, има.

И аз какво мога да направя по въпроса. Само да си стоя на задника и да се моля да не ме намразят. Все още имам усещането че не съм издрънкан, ама знам ли кво може да стане.

Няма ли начин да им промия мозъците и пак да са предишните хора. Гадно е.

Дори и се замислях да го подкупя с пари, но не съм сигурен дали е сериозно и дали знае това което аз си мисля. Но много от нещата съвпадат. Просто няма накъда да отиват нещата при тази ситуация.

А ако го запитам тайно дали ме е разкрил и той какво ще каже - Разкрих те и сега ще хвръкнеш от курса. Направо ще се самоубия. :3d_132:

Все едно да разберат че си Гей и си падаш по инструктора си. Подобен ми е проблема, но няма никаква връзка с ориентацията и не е такъв.

Замислям се да поръчвам черна магия, в случай че се окаже само един да знае.Едва ли тълпата ще се усети от това, но аз си рискувам другите приятели. Просто съм в задънена улица. :3d_076:

Линк към коментар
Share on other sites

Но хич не е приятно ти да им спечелваш приятелството и после някой си да се раздрънка и приятелството да се махне.

Ама, прав си, де - хора всякакви има :hmmmmm:

Има, има.

И аз какво мога да направя по въпроса. Само да си стоя на задника и да се моля да не ме намразят. Все още имам усещането че не съм издрънкан, ама знам ли кво може да стане.

Няма ли начин да им промия мозъците и пак да са предишните хора. Гадно е.

Дори и се замислях да го подкупя с пари, но не съм сигурен дали е сериозно и дали знае това което аз си мисля. Но много от нещата съвпадат. Просто няма накъда да отиват нещата при тази ситуация.

А ако го запитам тайно дали ме е разкрил и той какво ще каже - Разкрих те и сега ще хвръкнеш от курса. Направо ще се самоубия. :3d_132:

Все едно да разберат че си Гей и си падаш по инструктора си. Подобен ми е проблема, но няма никаква връзка с ориентацията и не е такъв.

Замислям се да поръчвам черна магия, в случай че се окаже само един да знае.Едва ли тълпата ще се усети от това, но аз си рискувам другите приятели. Просто съм в задънена улица. :3d_076:

Тъкмо и аз това си помислих ,каква да е тая тайна да не би да си Гей ,и какво да е толкова страшно да го криеш ,да не си ублил човек ? И както казват днешната младеш - човек ти си се филмирал нещо :) .А това с черната магия ми е направо смешно ,тя е има но става по съвем друг начин и повечето хора я практикуват без да съзнават.

Линк към коментар
Share on other sites

...

Играл ли си шах? Приеми, че в момента съперникът ти е на ход. Просто го изчакай да си изиграе хода. Едва тогава ще можеш да си сигурен дали предположенията ти са правилни или погрешни. Играта се печели с разумни ходове. Не можеш да изискваш да местиш и своите фигури и чуждите. На практика черната магия е именно това. В последния случай реално играеш сам срещу себе си, което почти сигурно означава, че ще успееш да се биеш сам.

Линк към коментар
Share on other sites

Играл ли си шах? Приеми, че в момента съперникът ти е на ход. Просто го изчакай да си изиграе хода. Едва тогава ще можеш да си сигурен дали предположенията ти са правилни или погрешни. Играта се печели с разумни ходове. Не можеш да изискваш да местиш и своите фигури и чуждите. На практика черната магия е именно това. В последния случай реално играеш сам срещу себе си, което почти сигурно означава, че ще успееш да се биеш сам.

Станимир.. отново нямам думи и печелиш възхищението ми! Перфектно обяснение - ясно и нагледно.

Системен - стига си се шашкал!!! Изплюй камъчето какво толкова е станало! Щом се тръшкаш, значи информацията касае отношенията ти с някого от фондацията и тези отношения в твоите очи изглеждат недотам "почтени"!? Ако е така - защо въобще си го направил като знаеш, че рано или късно всичко излиза наяве? Ако не е така - какво толкова ти пука?

Пък ако разбереш какво ти казва Станимир и го послушаш - това е най-доброто и чистото нещо, което можеш да направиш.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...